>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

P 0

prz3mo7

Użytkownik
Witam. polecili byście mi jakiegoś dobrego buka pod względem zakładów live... Z reguły gram tylko live i najbardziej interesuje mnie Koszykówka ale dobrze jakby mieli też szeroką ofertę z tenisa/piłki ręcznej czy nożnej...
mam już konto w expekcie i bet 365 i chciałbym coś nowego ???? proszę o pomoc...
 
dejavu24 0

dejavu24

Użytkownik
W sumie mam od kilku dni konto na williamhill, generalnie patrząc na tenis to jest dwa razy więcej wydarzeń normalnych niż bet365 czy bwin, i live też w sumie jakby inne lecą
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Głównie ze względu na ofertę bokserską cenię sobie bet365 i Unibet. Obydwa wypadają równie dobrze ze strony technicznej. Tu dochodzi jeszcze betsafe i mamy podium ????
 
N 0

najmann

Użytkownik
Jaki buk online ma najlepszą ofertę finansową w zakładach??
Tak jak w temacie jaki buk polecacie , mam karte visa i korzystalem ostatnio z betsona ale mają słabą oferte finansową i podczas przelewania pieniedzy idą dość duże opłaty , swojego czasu korzystalem z bet365 ale już zawiesilem tam konto i nie mam powrotu więc moje pytanie do was jaki buk wyplacający w pln. jest najlepszy po bet365 jesli chodzi o stawianie na live meczy bo z tego co widze to stary bet365 wygrywa wiec moze sie myle i pytanie do starych wyjadaczy, betson mi nie wystarcza gdyz ma slaba oferte finansowa.pozdrawiam:razz:
 
M 0

mateo_16

Użytkownik
zastanawiałem się którego buka wybrać na początek przygody z internetem - gram głównie piłkę, żużel, siatkówkę, trochę kolarstwa i sportów zimowych; nie pogardzę też dobrymi live&#39;ami. jakieś sugestie?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
zastanawiałem się którego buka wybrać na początek przygody z internetem - gram głównie piłkę, żużel, siatkówkę, trochę kolarstwa i sportów zimowych; nie pogardzę też dobrymi live&#39;ami. jakieś sugestie?
Gram te same dyscypliny oprócz piłki nożnej i nie ma złotego bukmachera który by zadowolił gracza który obraca się w tych dyscyplinach.
Bet365, Unibet, Betsson/Betsafe to chyba podstawa jeśli chodzi o te dyscypliny które wymieniłeś.
Zarejestruj się z linków podanych na naszym forum i skorzystaj z Bonusy i Promocje u Bukmacherów
Powodzenia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hmm drugi w tej ankiecie jest Bet-at-home ...?
Patrze na ich oferte na dzisiejsze mecze i nie wiem czy sie smiac czy plakac. Polska &quot;Ekstra&quot;klasa maja zaledwie 10 zakladow na mecz, druga liga Holenderska 4 zaklady na mecz, 2 liga Niemiecka 7 zakladow na mecz...nawet gowniany Betsafe ma lepsza oferte...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wypadałoby zrobic nową ankietę i dodać więcej nowych buków, bo brakuje np, come on, lsbet, marathonbet i wiele innych ciekawych buków nie ma w tym zestawieniu, a tkwia w tym zestawieniu buki ktore juz nie istnieja (tobet), albo wycofaly sie z rynku polskiego (ladbrokes)
 
D 20

devorious

Użytkownik
Hmm drugi w tej ankiecie jest Bet-at-home ...?
Patrze na ich oferte na dzisiejsze mecze i nie wiem czy sie smiac czy plakac. Polska &quot;Ekstra&quot;klasa maja zaledwie 10 zakladow na mecz, druga liga Holenderska 4 zaklady na mecz, 2 liga Niemiecka 7 zakladow na mecz...nawet gowniany Betsafe ma lepsza oferte...
Po prostu wychodzi to z tego ,ze kiedys byl jednym z bardziej promujacych sie bukow w Polsce
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
siema,
jeśli powyższe zestawienie ma pomóc początkującym typerom, to z miejsca
im należy imho na początek omijać buki typu Pinnacle, 5Dimes , Betfair.
Pierwsze dwa dla początkujących raczej odpadają z tego względu iż oferta jest świetna, ale na sporty amerykańskie. Często słyszę narzekających na Pinnacle, że niby najlepszy buk, ale mało piłki, brak skoków narciarskich, ciężki interfejs, problemy z akumulatorami, itp. Betfair to giełda, więc początkującym odradzam.
Bwin i Gamebookers w ogóle tu chyba nie powinno być (centerbet i paddypower też nie), gdyż słyszałem (jak się mylę, niech ktoś poprawi), że rejestracji z Polski już nie przyjmują. Chyba, że ktoś ma konto od dłuższego czasu...
Bet365 świetny buk, mega szeroka oferta, największy live obok bwina na rynku (co akurat początkującym odradzam). Jest w czym wybierać, intuicyjny interfejs, dobry support + fajny bonus.
Bah, mimo, że osobiście nie znoszę, to właśnie tam, w bwinie i gamebookers zacznałem. I po sobie widzę, że na początek, gdy jeszcze za kursami ktoś nie goni to buk ok by rozpocząć granie. Wybór zdarzeń może nie powala, ale różnorodność dyscyplin jest, strona dobrze zrobiona, dobry chat i support. Ale mają tę przypadłość, że jak dla mnie za często &quot;zdarza&quot; się im anulować zakłady live, przez rzekome błędy.
Betclic i Expekt, jeden właściciel, kursy identyczne. Jak wyżej, na początek ok, fajna oferta powitalna, grzech nie skorzystać. Po sobie widzę, że support średnio ogarnięty, zwłaszcza płeć piękna. Ale wizualnie wszystko ok, strony proste w nawigacji, kursy średnie.
Betsafe - nie przepadam, strona trochę za mroczna jak dla mnie, kursy nie powalają, ale oferta całkiem konkretna i każdy początkujący coś dla siebie znajdzie. Nie polecam początkującym napalać się na bonus powitalny, ciężki do zrobienia.
na razie tyle ????
pozdro!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Bet365 świetny buk, mega szeroka oferta, największy live obok bwina na rynku (co akurat początkującym odradzam). Jest w czym wybierać, intuicyjny interfejs, dobry support + fajny bonus.
ich interfejs to najwieksza zenada z jaka sie mozna spotkac.. najlepszy buk w sieci, ale z idiotycznym interfejsem, takie zrządzenie losu
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ich interfejs to najwieksza zenada z jaka sie mozna spotkac..
to tylko subiektywna opinia, moja jak i twoja, nie nazwałbym interfejsu żenującym...
tak jak stwierdzenie, że to najlepszy buk w sieci, bardzo ogólne.
W pewnych kwestiach tak (ilość zdarzeń, live), w pewnych nie (u mnie wolne wypłaty, słaby support i limit po paru miesiącach).
pozdro!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
✅ dla Bet-at-home!
Kolejny raz już który rok z rzędu przyznają urodzinowy bonus. Kiedyś wynosił on 5 zł, dzisiaj 20 zł :cool:.
potwierdzam, też mam urodziny dzisiaj i właśnie sprawdziłem skrzynkę, a tam:

&quot;W imieniu całego zespołu bet-at-home.com życzę Ci wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia z okazji Twoich urodzin! Oprócz życzeń przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który naprawdę powinien sprawić Ci dużo radości. Jest to:

bon na zakłady sportowe o wartości 40 PLN!&quot;

dobre :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
potwierdzam, też mam urodziny dzisiaj i właśnie sprawdziłem skrzynkę, a tam:
&quot;W imieniu całego zespołu bet-at-home.com życzę Ci wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia z okazji Twoich urodzin! Oprócz życzeń przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który naprawdę powinien sprawić Ci dużo radości. Jest to:
bon na zakłady sportowe o wartości 40 PLN!&quot;

dobre :grin:
Widocznie często tam gracie, bo ja mialem urodziny w styczniu i dostalem tylko same zyczenia... :-(
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Jakiego Buka byście w tej chwili polecili z najszerszą ofertą tenisową (oprócz bet365) ??
Chodzi mi o mecze kwalifikacyjne zarówno do turniejów ATP World jak i do Challengerów ? Gram na Unibecie, ale tam oferta jest uboga jeśli chodzi o kwalifikacje, a na Bet365 jestem już niestety limitowany ;/
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Widocznie często tam gracie, bo ja mialem urodziny w styczniu i dostalem tylko same zyczenia...
a skąd ???? transferowałem bonus i może to swego rodzaju &#39;zachęta&#39; na powrót po &#39;wtopie&#39; ;)
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Jakiego Buka byście w tej chwili polecili z najszerszą ofertą tenisową (oprócz bet365) ??
Chodzi mi o mecze kwalifikacyjne zarówno do turniejów ATP World jak i do Challengerów ? Gram na Unibecie, ale tam oferta jest uboga jeśli chodzi o kwalifikacje, a na Bet365 jestem już niestety limitowany ;/
może sportingbet?
 
kiperos 4

kiperos

Użytkownik
Grywam wyłącznie na bet365. Ten serwis nigdy mnie nie zawiódł + zdarzyła się pomyłka na moją korzyśc ????
 
Do góry Bottom