>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Który aktualnie bukmacher internetowy jest najbardziej korzystny najlepszy dla początkujących graczy?
Najlepiej zrób tak:
- Pozakładaj konta w kilku bukmacherach tych najbardziej komercyjnych typu Betclik, Expekt, STS, Bet365, Sportingbet itd.
Z każdego bukmachera wykorzystaj z GŁOWĄ (jak nie wiesz jak to zrobić, najlepiej poczytaj o tym najpierw) początkowe promocje, mecze bez ryzyka, bonus na start itd.
Tak oto tym sposobem już na samym starcie będziesz z zakładów bukmacherskich na plusie. Wypłać wszystkie środki (zrób sobie na kartce, w notatniku czy gdziekolwiek podsumowanie: ile wpłaciłeś i ile wypłaciłeś), a potem zacznij grać w Pinnacle czyli bukmacherze oferującym najwyższe kursy.
Lepszej metody na start dla początkującego nie znam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 0

wierzba555

Użytkownik
U jakiego bukmachera nie ma, lub są sporadycznie limity dotyczące ilości zdarzeń sportowych na jednym kuponie?? Przeważnie gram single, a ostatnio w bet-at-home (tam mam konto) co drugi lub trzeci kupon, muszę sklejać z 3 zdarzeń bo inaczej nie da się zagrać. A więc który bukmacher jest w tej materii najkorzystniejszy??
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
U jakiego bukmachera nie ma, lub są sporadycznie limity dotyczące ilości zdarzeń sportowych na jednym kuponie?? Przeważnie gram single, a ostatnio w bet-at-home (tam mam konto) co drugi lub trzeci kupon, muszę sklejać z 3 zdarzeń bo inaczej nie da się zagrać. A więc który bukmacher jest w tej materii najkorzystniejszy??
Wszystkie pozostałe oprócz Bet-at-home, tam jedynie również spotkałem się z przymusowym AKO 3 zdarzeń, nie przypominam sobie aby jakiś inny bukmacher miał takie &quot;udogodnienia&quot; dla klienta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wierzba555

Użytkownik
Dzięki - no dzisiaj to już mi ciepło się z tego powodu zrobiło jak poległem na kursie 1,07 dodanym &quot;przymusowo&quot; do kuponu ????
 
B 65

blusior94

Użytkownik
A dopiero co wysłałem info, że chcę &quot;odblokować&quot; konto, bo wpłata od skrilla to 10zł i mam tyle by obrócić i wypłacić. Lipa z tym w cholerę, że dają 3 zdarzenia do AKO...
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Panie, Panowie mam pytanie:
Którego bukmachera internetowego polecacie najbardziej?
Chcę grać live (żeby było dużo tych lajfów) i żeby nie leciał w kulki, jeśli chodzi o kursy (np. zmiany kursów po cichutku).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie gdzie teraz najlepiej grać? Z tego co zaobserwowałem to chyba najczęściej pojawia się w tematach typów Pinnacle, Bet365 i Unibet.
Witaj, wszystko zależy jaką preferujesz dyscyplinę warto wtedy dostosować bukmachera do siebie. Spójrz na Pinnacle gdzie są wysokie kursy, natomiast ofertą zdecydowanie kusi Bet365 ogromna ilość spotkań Pre-Match + Live.
 
Do góry Bottom