>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bet365 oferuje możliwość szybkiej wpłaty z konta... i to dużo niższych stawek niż te o których piszesz.
Polecam dokładnie tego posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/wplaty-wyplaty-i-minimalne-stawki-4589-9.html#post1711328
warto dodać, ze jest to buk, nastawiony na posiadaczy portfela internetowego w MB.
łatwe wpłaty i wypłaty... wszystko dośc szybko i bez problemu, choć i używając konta nie powinno byc wielkich kłopotów. No może jedynie co do minimalnej kwoty wypłaty.

Z innych buków, takich dla początkujących z zadowalającymi metodami transferu środków, polecam Unibet (choc na dłuższą metę, przy poważnym graniu już nie), Expekt oraz Tobet.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
A zatem ten ich szybki przelew bankowy to zwyczajny elixir ? Z tą wypłatą 270 jestem w stanie przeboleć bo nie zamierzam wypłacać każdego grosza, który udałoby się ugrać.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A zatem ten ich szybki przelew bankowy to zwyczajny elixir ? Z tą wypłatą 270 jestem w stanie przeboleć bo nie zamierzam wypłacać każdego grosza, który udałoby się ugrać.
Jeśli chcesz brać w bet365 to praktycznie MUSISZ mieć konto moneybookers. Rozmawiałem kiedyś z ich supportem i pieniądze są wypłacane tą samą drogą, którą zostały wpłacone!

Ich support stwierdził, że nawet w wypadku wymieszania na koncie pieniędzy z 2 różnych kanałów wpłaty, nie ma możliwości wypłacenia ich jedną drogą. Podobno ich system rozróżnia pieniądze (razem z zyskami) z każdej metody wpłaty, choć z poziomu użytkownika tego nie widać. Jeśli więc wpłacisz przez mb to nie ma sposobu na wypłatę inną drogą i uniknięcie prowizji (specjalnie o to pytałem). Nawet jeśli dokonywałbyś innych wpłat bezpośrednio z konta bankowego.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Nie chcę się babrać specjalnie z niczym innym poza zwykłym przelewem przez konto, a więc polecacie Expekt jako taki sztandarowy buk do grania rekreacyjnego, w którym nie ma problemów z jakimś podejrzanym blokowaniem kont czy utrudnianiem wypłat ? Swego czasu doszły mnie słuchy iż Bwin bezpodstawnie blokował konta i nie zawracał kasy dlatego wolę się upewnić.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
bludek - nie wiedziałem, że aż tak poważnie to wygląda...
w końcu ja tam się zawsze, na MB nastawiam :jezora:

Nie chcę się babrać specjalnie z niczym innym poza zwykłym przelewem przez konto, a więc polecacie Expekt jako taki sztandarowy buk do grania rekreacyjnego, w którym nie ma problemów z jakimś podejrzanym blokowaniem kont czy utrudnianiem wypłat ? Swego czasu doszły mnie słuchy iż Bwin bezpodstawnie blokował konta i nie zawracał kasy dlatego wolę się upewnić.
Tak. Z Expektem bardzo rzadko są problemy. Ludzie zazwyczaj na nich nie narzekają. Inne buki, dla gracza bardzo rekreacyjnego też są ok. Kłopot zaczyna się przy pewnej granicy stawek...
Z czasem to i Expekt jest &quot;za słaby&quot; i zostaje Pinnacle albo giełdy zakładów.
Reasumując. Jeśli nei chcesz wpłacać więcej niż 3 cyfrowej kwoty na początek - śmiało wybierz Expekta ????
 
F 0

fuck_r

Użytkownik
Mozecie polecić jakiegos buka do ktorego wpłaty i wypłaty bede mogl robic bezposrednio z mBanku? nie przez moneybookers ... i dobrze zeby nie potrzebowali scanu dowodu, choc wiadomo pełnoletni jestem ???? jakos wolał bym sobie odpuscic wysylac komus scanow moich dokumentow.
Dziękuje za odp i pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chłopie, masz 4 stron opinii (pozytywnych, polecanych) o firmach bukmacherskich to poczytaj i sam zadecyduj. Oprócz Bet365 we wszystkich innych dokonasz platności przelewem bankowym. Ja bym doradził Ci Expekt...
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Ja bym doradził Ci Expekt...
W Expekt proszą o dowód przy pierwszej wypłacie. Nikt za Ciebie nie wybierze, to jest jak żona dla jednego to blondynka dla innego brunetka... Tak i tu ten na dobre kursy, ten na opinie ...
 
P 0

pwws

Użytkownik
W Expekt proszą o dowód przy pierwszej wypłacie. Nikt za Ciebie nie wybierze, to jest jak żona dla jednego to blondynka dla innego brunetka... Tak i tu ten na dobre kursy, ten na opinie ...
Dziwne, mnie nie prosili ????
Ekspekt może rewelacyjnych ofert nie ma, ale przyjemnie się tam gra.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ja nie rozumiem takich ludzi, wpłacasz te środki tylko i wyłącznie by zasponsorować bah. Gratuluję.
&gt; Wpłacasz przykładowo 100 pln &gt; wypłacasz po jakimś czasie 50 pln, to nie będą żądać dowodu.
&gt; Wygrałeś trochę kasy i będziesz chciał wyciągnąć więcej niż 100 pln to nie przejdziesz weryfikacji i kasy już nie zobaczysz
Nie zgadzam się, wypłacałem kiedyś ok. 400 zł i niczego nie chcieli.
 
K 3

koma666

Użytkownik
nie ma lepszego buka od betfair a przy okazji masz do dyspozycji tez giełde zakładów. Reszta to syf !!! Bukmacherzy do wpłat a jak zaczniesz wygrywac to limit limit limit albo zamkniecie konta albo tez kombinacje z kuponami ze niby zagubili albo cos jeszcze... Żenada. No moze jeszcze Pinnacle. Reszta na swoich stronach powinna miec wielki napis TYLKO DLA FRAJERÓW.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie mam pojęcia, czemu jeszcze nikt nie napisał nic o Pinnacle Sports (no może jedna osoba, ale strasznie zdawkowo). Według mnie to najbardziej profesjonalny bukmacher w internecie. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty, wysokie kursy, brak limitów dla &quot;profesjonalnych graczy&quot;. Jak dla mnie same zalety. Nie wiem czy oceniając bukmachera powinniśmy brać pod uwagę jakie bonusy oferuje, gdyż to jest kwestia marketingu, a nie jakości oferowanych usług.
Piszecie również o Betfair, jednak BF to nie bukmacher, a giełda zakładów. Jest to coś zupełnie innego dlatego wg mnie te posty są trochę nie na miejscu. Zgodzę się, że BF to najlepsza giełda, ale nie ma co jej porównywać do firm bukmacherskich, bo takie porównania są nieuzasadnione (inna zasada działania)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Zgadam się z kolegą , pinnacle to najlepsza firma na rynku , niestety dla Polaków ma jedną zasadniczą wadę.........oczywiście .....nie daje bonusów,dlatego nie jest popularna tak bardzo.
 
yryrty 0

yryrty

Użytkownik
Jestem w BAH&#39;u i jakoś mam wiele uwag do tego buka online, oferta może i duża ale za to niskie kursy bardzo i pod oferta też mizerna, właśnie dużo osób się męczy z tym, że oszukują ludzi na dużych wygranych, i ja jak bym miał zagrać pare razy z rzędu za około 1000zł to bym się szczerze obawiał.

Szukam wałśnie nowego. Jakieś propozycje?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jestem w BAH&#39;u i jakoś mam wiele uwag do tego buka online, oferta może i duża ale za to niskie kursy bardzo i pod oferta też mizerna, właśnie dużo osób się męczy z tym, że oszukują ludzi na dużych wygranych, i ja jak bym miał zagrać pare razy z rzędu za około 1000zł to bym się szczerze obawiał.
Szukam wałśnie nowego. Jakieś propozycje?
Sam chyba nie wiesz czego tak na prawdę chcesz. A z BAHa uciekaj np. do Bet365
 
yryrty 0

yryrty

Użytkownik
Sam chyba nie wiesz czego tak na prawdę chcesz. A z BAHa uciekaj np. do Bet365
Chodzi mi o to, że oferta jest duża bo taka raczej jest ale np. wchodze w dany mecz i chce zagrać, że ktos tam strzeli bramke (gracz konkretnie) albo w 1 połowie będzie under i itd. itp. czyli to jest pod oferta meczowa i to jest bardzo słabe moim zdaniem albo okrojone i te śmieszne kursy całej oferty, :zoltakartka:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ciężko wskazać najlepszego buka
Ja powiem inaczej, jest to niemozliwe jesli szukajacy nie sprecyzuje swoich oczekiwan. Mnostwo zakladanych tematow, napisanych postow typu podajcie jakiegos dobrego buka jest idiotyczna kiedy nie sprecyzuje sie czego szukacie.
Jak ktos zada konkretne pytanie to odpowiedziec mu jest latwo.
 
Do góry Bottom