>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy bukmacher internetowy

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
bet365-&lt;Duża gama zakladów przejżyscie podana . :cool:

BAH,Unibet tez są w pożo w pierwszym niskie kursy ale za to szybko wpłatyi wypłaty przychodza drugi tez solidny kursy troszke wyższe niz w bah.
 
B 0

bodach-iii

Użytkownik
Moje typy
bet-at-home: pozycja 1
PLUSY:
przyjazna strona, brak problemów z wpłatą i wypłatą, szybki live (wczytywanie strony jest błyskawiczne przez co reakcja na wydarzenia jest natychmiastowa), duża oferta
MINUSY:
brak bonusów, minimalna wpłata kartą 40zł
Bet365: pozycja 2
PLUSY:
Szeroki live, szybko działająca strona, pomoc, transmisje TV,wpłaty od 25zł, wypłata jest wpłacana na konto z którego wcześniej wpłaciliśmy pieniądze(więc nie potrzeba ponownie wpisywać numeru konta).
MINUSY:
interface mógłby być bardziej przejrzysty, potrzebny dokument przy wypłacie, bonusy sporadyczne.

Betsafe: pozycja 3
PLUSY:
błyskawiczna POMOC, szybka wypłata, dobrze działająca - przejrzysta strona.
MINUSY:
mała oferta, brak TV, przy wypłacie żądają 2 dokumentów oraz skanu ostatnich liczb karty płatniczej, nie przyjazny bonus startowy(zakład łączony min 1,8 +1,25 = wygrana + obrót tą wygraną = faktyczna wygrana) - osobiście zrezygnowałem z bonusu po pierwszej wygranej.

Betclic:
PLUSY:
buk który był kiedyś drugi w moim rankingu teraz wspominam go jedynie przez to że daje częste bonusy i ma pomoc PL
MINUSY:
strasznie powolnie wczytująca się strona co utrudnia obstawianie live jak i zajmuje wieki przy zaznaczeniu większej ilości zakładów pojedynczych, dwukrotnie anulowali mi zakład(jeden wygrany drugi przegrany) za przyczynę podali jedynie regulamin(mają prawo), przy kolejnej wypłacie pomimo wcześniejszej weryfikacji i statusu ważny mojego dokumentu zażądali go ponownie.
expekt odpada za nieprzyjazną stronę i brak bonusów, bwin za brak przelewów 24 i utrudnioną wpłatę, unibet mało testowałem lecz trzeba uważać na live, bo szybko zmieniają się okienka i np. zamiast na gema można postawić na pierwszy punkt w gemie.
 
K 5

ksa

Użytkownik
Moja ocena:
1. Bet365
✅wysokie kursy, bardzo szeroka oferta zakladow, szybka wyplata (mb) , bardzo dobry support, kapitalne zaklady LIVE , duzo meczy video, bardzo dobra oferta żużlowa
⛔malo przejrzysta strona
2. Betsson
✅wysokie kursy, szybka wyplata (mb), bardzo dobry support, przejrzysta stronka
⛔uboga oferta (mało żużla)
3.Bwin
✅bardzo dobry live,przejrzysta strona,szeroka oferta zakladow,mecze video,
⛔weekendy brak wyplat,niskie kursy na faworytow
4.Tobet
✅szeroka oferta, szybkie wyplaty (minus prowizja), dobry support
⛔prowizja od wyplaty, duzo pomylek przy rozliczaniu zakladow (uwazajcie na to)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Witam bardzo zaskoczyła mnie ocena Tobet przez ksa dotycząca prowizji. Ja od 1,5-2 lat gram w tobet i ANI RAZU nie płaciłem żadnej prowizji zarówno od wpłaty jak i od wypłaty. Wpłacam zawsze metodą przelewy24 wypłacam natomiast przelewem bankowym, i ten sposób jest wolny od jakichkolwiek prowizji. Pozdrawiam :)
 
K 5

ksa

Użytkownik
Wypłaty
Jedna wypłata w ciągu 4 tygodni jest bezpłatna. Każda kolejna w tym okresie będzie obciążona prowizją w wysokości 2%, maksymalnie 30 USD (wypłaty w wysokości 1500 USD i więcej będą obciążone prowizją 30 USD). Minimalna kwota wypłaty to 100 PLN.
Wypłata na konto bankowe (standard)

  • Polecenie wypłaty z konta Tobet realizowane jest w ciągu 1-3 dni
  • Za jedną wypłatę w okresie 7 dni nie jest pobierana żadna prowizja. Każda dodatkowa wypłata obciążona jest opłatą w wysokości 4 PLN , 300 HUF, 4 RON, 1 EUR.
 
P 0

pele15

Użytkownik
Chyba jakieś dzieci w tej sondzie brały udział.
bet-at-home - jest to fajna stronka szybkie wpłaty wypłaty ale lepsze od PINNACLE SPORTS to duża przesada.
W 70 % BAH jest gorszy od PS.
Dlaczego?
Chociażby Kursy wyższe o 15 gr.
A przecież dla gracza głównie to się liczy.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ale przecież ankieta jest źle skonstrowana
w niej nie chodzi kto najlepszy, a chodzi w zasadzie tylko o to, kto w jakim gra
a że w Bet365 gra powiedzmy 70% użytkowników, to nawet jak 20% będzie niezadowolonych to i tak będzie nr 1 : &gt;
 
biechu 1

biechu

Użytkownik
Jak oceniacie na tą chwile Bet365? Zastanawiam się nad wpłaceniem pieniędzy na któryś z internetowych bukmacherów i myślę się co wybrać.
 
D 27

doggi123

Użytkownik
dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest posiadanie konta w banku internetowym typu moneybookers, zarejestrowaniu kont u wiekszych bukmacherow internetowyh i wplacani do tych ktorzy maja nalepsza oferte na dane zdarzenie.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Wielu twierdzi ze Bet365 to obok Pinnacle jeden z najlepszych bukmacherow, gram u nic juz 4 lata i ani razu nie mialem problemu, choc czytalem ze ostatnio czesto trafiają sie im wpadki z wyplatami niewiem ile w tym prawdy, 3 firmy godne polecenia Pinnacle, Bet365 oraz Doxxbet dobre kursy, zero problemow z wyplatami, limitow nie dostalem w zadnym choc gram za duze stawki plecam
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zaczynac w Bah można, pewnie, tym bardziej, że szata przejrzysta, i dla początkującego to jest ważne. Jednak na dłuższą metę nie ma co się z tym bukiem zaprzyjaźniać. Słaby live, słabsza oferta, i najsłabsze kursy. Na plus trzeba przyznać, że wypłaty dość szybkie i czasem rzucą ciekawą ofertę bonusową. Jest jednak sporo lepszych w sieci.
 
M 0

mariollo

Użytkownik
Już w kilku miejscach słyszałem wiele pozytywów o pinnacle, ale bez żadnych konkretów. Zastanawiam się nad założeniem tam konta. Możecie napisać jakieś plusy i minusy?
 
D 2

donnie-darko

Użytkownik
Ja również zacząłem grać w bet-at-home. Wszystko wygląda dość jasno, nie mam problemów z ustawieniem systemów etc. Tego potrzebowałem. Chociaż słyszałem, że często typy są tylko albo wygrana, albo przegrana, nie ma np. tak jak w tenisie czy będzie granych powyżej x gemów, co trochę mnie zabolało. Ale jednak polecam jak najbardziej, wypłata ponoć też szybka jest. :)
 
F 0

free_salary

Użytkownik
Ja też lubię Bet-at-home. Prosty i przejrzysty interfejs. Szybka wypłata i rejestracja. Niskie minimum wpłaty i wypłaty. Oraz ciekawe promocje.
Natomiast z drugiej strony gdzieś czytałem, że mają największą marżę ze wszystkich internetowych bukmacherów, ale i tak jest mi najbliższy ;]
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie ma co czytać, warto się samemu przekonać porównując kursy z pierwszym, lepszym bukiem. Fakt, interfejs przejrzysty, niskie wpłaty, wypłaty, ale już oferta, i jak już wcześniej pisałem - kursy, niezbyt atrakcyjne. Co kto lubi.
 
Do góry Bottom