>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
C 0

chmarcoch

Użytkownik
No ja zagłosowałem na trzeciego w tym rankingu bwina. Wszyscy na nich psy wieszają, ale mi już dwóch dorosłych, doświadczonych ludzi go poleciło, więc nie widzę nic negatywnego w tym buku. Wiem, że tu mity o wielkich, ogromnych i strasznych oszustwach krązą, ale chyba nie jest tak źle, bo to chyba najprężniejszy buk w polskim necie, a gdyby nie miał graczy to by nie był taki prężny. No i oferta kursowa bez wątpienia najbogatsza.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
najlepeszy to jest chyba bet-at-home haha
sciągajac oferte na godzine przed rozpoczęciem spotkania- pozwala zachowac kapitał haha ????
tego czegoś to naprawde nie powinno byc, wracam po pracy do domu, chce zagrac WNBA patrze patrze a juz nie ma lool.
Trzeba przyznac ze zaden bukmacher nie dba tak o klienta jak oni ????
p.s: miala pojsc dzis 2 na Detroit - zobaczymy rano
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
na Bet-at-home najlepsze jest tylko losowanie 50 E codziennie dla innego zarejestrowanego uczestnika,kasa jest dla osoby wylosowanej która w danym dniu zaloguje się do bukmachera,jeśli się nie zaloguje kasa przechodzi na następny tydzień
 
wojtas91 0

wojtas91

Użytkownik
Czy zakład bukmacherski może mi zablokować konto za ,,oszustwo&quot;? Grając np. tak że stawiam na Wenus Williams i drugi kupon na Agnieszkę Radwańską, ale udaje mi się tak zrobić, że wychodzę zawsze na plus. Może lepiej grac u kilku buków? Jak sądzicie?
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Moze i BAH ma dobre kursy ale oszukuje w zakladach LIVE i BWIN jest taki sam nie polecam obstawianie zakladow LIVE u tych bukmacherow !
Jak mozna oszukiwać w zakładach LIVE? Nie rozumiem tego. Widzisz kurs i obstawiasz a jesli uwazasz, ze jest za niski na jakies zdarzenie to go nie grasz i obstawiasz u innego buka gdzie wg Ciebie jest OK
 
G 46

ghs

Użytkownik
Czasami obsługa buka się myli, gubi np. punkt w siatkówce i wyświetlany wynik jest zły, czy też z powodów technicznych nie aktualizuje wyniku. Niektórzy myślą, że buk ich próbuje wtedy oszukać, choć oczywiście wystarczy rzut oka na kursy i już wiadomo, co się działo.
 
R 0

rbiess

Użytkownik
90% zakładow Live jakie gram ogladam w TV, wtedy Buk moze sobie pisac co chce. Dotyczy to przede wszystkim zdarzeń, gdzie punkty dosc szybko lecą: siatkówka, koszykówka, lub sytuacja w grze: snooker (rozkład kul) lub gra zawodników: tenis. Pomaga to w ocenie i obstawianiu (nigdy tych zakładów nie gram w ciemno siedząc tylko przy kompie i nie oglądając TV).
 
V 0

vassel

Użytkownik
Ja tam wole tradycyjnych bukmacherów, gdzie idziesz, skreślasz i wysyłasz. Wtedy masz ten kupon w rękach tak jak z lotto ;) Sam osobiście gram w STS i jestem jakoś zrażony do tych internetowych, może i to wygoda, może ale ja wole tradycyjnie
 
kardion 0

kardion

Użytkownik
mam pytanie
jest może taki buk na necie co ma handicapy ile sie chce i na obojętnie jaką druzyne?????
np mamy mecz tottenham - hull o kursach 1,50 | 4,50
i możemy postawić ze hull wygra z handi -1,5 chociaż nie jest wcale faworytem .
prosze o odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom