>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Drink?

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pewnie wiekszosc napisze ze kamikaze.
Ja osobiscie preferuje czystą.
Jesli juz miałbym wybierać to driny z żubrówki, oraz standart (czyli czysta+sok banan,pomarancza lub pepsi,red bull), z tych ostrzejszych to wściekły pies.
ps. autor tematu musi jeszcze poczekac :&gt;

edit: zapomniałbym dodac o : rum+cola ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
ostatnio czysta z BURNem i dużo lodu - :spokodfhgfh:

z typowych drinków to preferuję Tequille Sunrise iiiiii ORGAZM :razz: pił ktoś taki drink ?

najbardziej lubię powiedzieć nazwę tego drinka do przesympatycznej barmanki tzn - &#39;poproszę podwójny orgazm&#39; ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
sporo się tego wypróbowało :p ale jednak chyba najlepsza czysta z red bullem tylko zawsze największego kaca mam jak tego sporo wypije ???? martini z seven upem też miodzio kamikadze i wściekłe psy też się zdarzają. najbardziej chyba jednak preferuje właśnie martini seven up i lód (w wersji tańszej vermut czy jak to tam się pisze zamiast martini) i whisky z colą. najgorsze co piłem to coś z malibu i kokosami i krwawą merry :p
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
najczesciej to chyba jacka danielsa lub ballantines&#39;a z pepsi, lodem i cytryna, a najbardziej to mi chyba smakuje malibu z mlekiem. choc i tak nic nie zastapi kilkunastu zimnych millerow
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja tez preferuje czysta ???? ) . Ale jak na disco już pije to najczęściej vodke z porzeczką albo zubrówke z sokiem. A w domu jak pijam na domówce to jak drink to Vodka z redbulem albo tym podobnym Burnem Tigerem .... Bo na disco to szkoda kapusty rozwalać na drogie drinki przynajmniej mi bo zawsze juz jestem przed przynajmnie po pol kilo na dwóch :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jack Daniels+Cola , Czysta , Wódka smakowa ???? A tak pozatym to jak Filip przed dyskiem 0,5 na dwóch albo 1liter i jazda;p
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
moze nie jest to drink ale... absynt ????

Ja absynta piłem 2 razy(zielonego). Jeden był porządniejszy, 2 mniej ;) I powiem szczerze, że uczucie normalnie jak po wódce, żadnych urojeń itd ;) W smaku nie dobry, po przepaleniu lepszy, ale także nic szczególnego ;) Co do drinków, Gin z sokiem Grejpfrutowym. Z mocniejszych już ktoś wspomniał o &#39;Wściekłym psie&#39;. Kamikadze też siądzie. A z takich popularniejszych, żołądkowa gorzka z sokiem Porzeczkowym ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Sory panowie ale wściekłe psy czy kamikadze to SHOTY a nie drinki ???? Z drinków to lubie wszystkie połączenia wódki, malibu, passoa. Całkiem nieźle w niektórych konfiguracjach wypada Bols Blue
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Green Dog :-D
przyrządza się tak samo jak Wściekłego Psa, tylko zamiast czystej ???? ABSINTH ????
- absinth
- sok malinowy
- tabasco
pomysł powstał po kilku wściekłych, wiec gardła były już znieczulone... nie wiem czy uda się to przełknąć bez &quot;rozgrzewki&quot; ale z tego co kojarze wszytskim się spodobało ;)
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Jak to mój kolega ujął kiedyś dla niego najlepszy drink to spirytus z wodą ???? ale to już naprawde hardcore maksymalny.
Dla mnie whisky+cola
 
T 9

tosterkm

Użytkownik

tequila sunrise

z tym to byla fajna impreza, dni mikolajek 2008, klub kontiki (skondinąd znany) i mega impreza, skonczylo sie mega fajna faza i pustym portfelem (20PLN za drina tam liczą :/), ale od tamtej pory mocno mi sie wkrecil ten drin
jak na studiach bylo cieniutko z kasa to tanie winko porzeczkowe i cola, standart :p
 
Do góry Bottom