>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2008

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2008.
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 15 grudnia 2008 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 200zł
3 miejsce: 100zł

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane zawieszeniem konta oraz wykluczeniem samego zainteresowanego z konkursu.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
Administracja forum
W związku iż można podać tylko 20 pozycji w ankiecie można głosować również na innych modów poprzez wpisanie jego loginu w poście. Można zaznaczyć tylko jedną osobę.
 
jk 0

jk

Użytkownik
krotko i na temat: doberman90.
CHociaz wydaje mi sie, ze ostatnio jakos rzadziej na forum? Chyba, ze ja jakos nie dostrzeglem.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Typ może być jedny: Benek_18 :!:

Za mojej kadencji... Robił niezła.. robote.. Teraz też..ogarnia duzo , rzeczy... Moim zdaniem .. Jeden z lepszych i sumienych moderatorów.

Dawne , czas ! ;) Trzymaj się.. i życzę , dalszego moderatowania.. :piwo:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
krotko i na temat: Vader

Załatwia sprawy rzetelnie, szybko i konkretnie. Obiektywizm też jest jego plusem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oddaje typ na Vadera chłop pracuje w pocie czoła.

Ps. DO Kolegi kilka postów wyżej zawsze jestem tylko nie widać mojej obecności na forum. Dziękuje za głos.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ciężko wybrać któregoś z kolegów, gdyż wszyscy dają z siebie wszystko i starają się jak najlepiej wykonywać swą pracę.
Głos jednak oddałem na Vadera. Większość swego wolnego czasu (o ile nie cały) poświęca forum.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja głosuję na Gusto. Może porównując ilość czasu spędzanego na forum przez poszczególnych moderatorów nie byłby on na szczycie, ale przecież nie o to chodzi. Bardzo podoba mi się jego praca, zawsze jest chętny do pomocy, nie tylko w tematach bukmacherskich. Dlatego głos na niego.
Ale wygra pewnie Vader, bo ma chyba największy i najlepszy kontakt z wieloma użytkownikami ????
Bez względu na wynik, ja dziękuję wszystkim moderatorom za to, co robią dla forum, dla nas ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
moj glos sie wahał miedzy Jareksem a Prasa, sam juz nie pamietam na kogo w koncu zaglosowalem , bo to jakos wczoraj z wieczora bylo i juz zapomnialem ;d
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ja mialem trudny wybor, Jareks, Prasa, nikifor, Vader....wybralem tego ostatniego za czas jaki poswieca forum i umiejetnosc rozwiazania kazdego problemu jaki moze miec user na tym forum

Pozdrawiam cala czworke
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Mój głos poszedł na Vader-a, chociaż trudny wybór był bo kilku jest jeszcze dobrych modów m.in. Prasa , Doberman90 , Jareks, Gusto , TBM :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom