>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy moderator roku 2008

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
w ogóle obecność w tak zacnym gronie, to już wyróżnienie - a dodatkowo głosy, które zgromadziłem mobilizują mnie, aby 2009 rok był jeszcze lepszy . Dziękuję za oddane głosy.
PS. Mam nadzieję, że za rok zgromadzę ich więcej :jezora:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pudło czy nie...nie jest to istotne. Dziękuje za wszystkie oddane głosy, motywacja do pracy jest jeszcze większa.
Happy Chanuka for all ( apart from fox ???? )!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziękuje wszystkim za głosy zdziwiła mnie ilość ponieważ prawie 3 miesiące byłem nieobecny jednak dziękuje wszystkim postaram się lepiej w tym roku pracować.
Pozdrawiam &lt;PIWO&gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To się porobiło...
Nie sądziłem, że dostanę tyle głosów.
Jestem pewny, że jakby była sonda antymoderator roku to też dostałbym co najmniej tyle samo głosów.
Moderując HP naraziłem się tylu osobom, że lista jest bardzo długa.
Dziękuję bardzo za głosy oddane na mnie. Nie będę tutaj zbyt pompatycznie pisał.

Gratulacje dla jedynej koleżanki Roxi, i pozostałych kolegów.
Każdy z Nas daje z siebie tyle ile może. Nie każdy to musi zauważać. Na pewno w kilku przypadkach są osoby mniej docenione. Choćby Nasz jedyna koleżanka, która dużo robi.
------------------
Od ponad miesiąca myślałem o rezygnacji z moda. Rezygnacja z moda w moim przypadku równałaby się z rezygnacją z brania udziału w &quot;życiu&quot; forum. Powody są znane raczej przez modów adminów.
Ale choćby te wyniki dały mi do myślenia. A także na przekór niektórym nie odchodzę.
Nie mam zamiaru nic zmieniać w swojej dotychczasowej &quot;pracy&quot; na forum.
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich moderatorów i dziękuję za głosy.
Pozdrawiam,
Vader
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Vader , bez Ciebie jako moderatora, tego &quot;mame oszukasz, tate oszukasz, ALE VADERA NIE OSZUKASZ! &quot; to forum nie bylo by takie samo ;p i jakbys mial sie przestac udzielac, kto by podawal galante peFFy? :jezora: ja bym wolał zebys pozostał na tym forum moderatorem do konca ale decyzja jak wiadomo bedzie nalezec do Ciebie ????
PS moze zrobimy sonde na anty-moderatora ; &gt; ? :jezora:
Vader // Dobra dobra. To nie temat: &quot;Czy Vader ma zostać&quot; lub program &quot;Urzekła mnie Twoja historia&quot; ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Na pewno Wasze głosy zmotywują mnie do lepszej pracy nad sobą i na forum ????


pozdrawiam wszystkich głosujących ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Administracja gratuluje wszystkim wyników oraz dziękuję za wzięcie udziału w głosowaniu 233 użytkowników.
Proszę pierwszą trójkę o podanie na PW danych do przekazania nagrody. Preferuję moneybookers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom