>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2014

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2014.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 21 stycznia 2015 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 150PLN
3 miejsce - 100PLN

Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.

Administracja forum
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dla Ramzesy to jakaś nagroda specjalna CZŁOWIEK ROKU NA FORUM, bo tytuł moderatora nie do końca odda to co robi. Szczerze, chciałbym mieć w sobie tyle empatii do drugiego człowieka, chęci niesienia pomocy potrzebującym co ON. Szacun ogromny Ramzesa.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Jak najbardziej Ramzes. Podchodzi do pewnych spraw z powagą i zaangażowaniem i chwała mu za to. Oby tak dalej. Szacun.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja dałem Dawidka za peffki z kolarstwa. Bardziej by pasował TYPER Roku ale podział jest jaki jest, więc głos idzie do niego ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ja swój głos oddam jednemu z piątki: dawid.400, ted, psotnick, Ramzesa, robson United i już tłumaczę dlaczego.
Ted / robson United - mrówcza praca na forum - kasowanie zbędnych postów we WSZYSTKICH działach. Poza tym ogarniają swoje działy bez zarzutu. Mimo zgrzytu z Tedziem to szacun chłopie, że zająłeś się Bundesligą po odejściu dariusa. I piszę to całkowicie szczerze. ;)
Psotnick - klasa sama w sobie. Świetnie prowadzony dział, bardzo duża wiedza o snookerze i nie tylko, świetne typy, ogarnianie konkursów itp itd. Poza tym mega pomocny przy &quot;rozwoju forum&quot;. Facet ma naprawdę głowę na miejscu i oby jak najwięcej tak ogarniętych moderatorów i ludzi na forum. ;)
Ramzesa - nie tylko za akcje charytatywne, ale za działalność na forum. Dzięki niemu hiszpańska piłka zdominowała pozostałe działy piłkarskie na forum. Więcej chyba nie trzeba dodawać? ;)
dawid.400 - za robotę w dziale kolarstwa, sportów zimowych i lokat w HP ???? .
Wart wyróżnienia jest jeszcze Benek, który również wykonuje świetną robotę na forum, a jest mało doceniany. ????
Na kogo poszedł głos zostawię dla siebie, ale bez wątpienia Ci byli najlepsi. ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
dawid.400



Człowiek orkiestra na forum. Potrafi sprawnie zarządzać działami, które podlegają pod niego. Do tego zajebiste typy szczególnie z kolarstwa i sportów zimowych.


Acha... i ma swoje zdanie na temat funkcjonowania forum, które w pełni popieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ramzesa i Dawid dwóch moderatorów co porządek to nr 1 i obaj robią robotę na forum. ???? Jednakże głos tylko 1 i ląduje u Dawida.. a przeważyło to że,potrafi się sprzeciwić władzy tego forum.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Roxanne - dziewczyna sama prowadzi dział koszykówka i w pojedynke robi więcej dobrej roboty niż kilku modów z innycz działów łącznie.Nie leje wody, zna sie na tym co pisze.Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, nic na siłę i to sie chwali.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dawid.400


Człowiek orkiestra na forum. Potrafi sprawnie zarządzać działami, które podlegają pod niego. Do tego zajebiste typy szczególnie z kolarstwa i sportów zimowych.

Acha... i ma swoje zdanie na temat funkcjonowania forum, które w pełni popieram.
dokładnie z tych samych powodów oddaję głos na Dawida, dodatkowo ma sporą wiedzę ogólną, dzięki czemu jest jedną z najwartościowszych osób na forum.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dałem na Grzesio za całoroczną pracę w Typach Dnia i dobrą współpracę kiedy razem podliczaliśmy w 1 kwartale ten dział ponadto dobre prowadzenie swojego działu kiedy był jeszcze moderatorem.
Poza tym dziękuję za głosy które tu się pojawiły na moją skromną osobę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
psotnick i pestka7, zdecydowanie dwaj najlepsi moderatorzy. O tym, który dostanie mój głos zadecyduje rzut monetą :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Głos na dawida.400, karmol w zasadzie opisał powyżej za co mu się należy, od siebie dodam, że lubię pogrywać jego &quot;klasyczne&quot; bety z siatkówki ????
 
D 65

dany877

Użytkownik
głosuję na teda!
człowiek od wielu lat oddany wiernie forum,zazwyczaj 24/7 pilnuję porządku,nawet rezygnując z aktywnego życia towarzyskiego na rzecz forumka.
mój wybór może być tylko jeden zatem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Roxanne często korzystam z typów Roxy . Analize pisane lekkim piórem , ładnie posklejane wszystko . Imponująca wiedza. Ładnie prowadzony dział koszykarski . Syf ogarnia na bieżąco.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
I tak nieważne na kogo zagłosujecie, ważne kto te głosy będzie liczył :cool: choć chyba można być spokojnym o terminowość bo nowe serwery forum wydają się byc sporo lepsze od tych PKW

Głosuje oczywiście sam na siebie ???? a czemu to juz by dnia nie starczyło żeby wymieniać

Specjalne wyróżnienie natomiast należy się Tedowi, całe swoje życie poświęcił forum a od banowania kont Byka podobno popsuła mu się myszka i musiał nową kupić :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pestka7 - Bez wazeliny, powiem tyle. Jak na moje mógłby mieć nawet ModTeam. Świetna wiedza o Skokach Narciarskich, zna się chłopak na rzeczy. I trzyma poziom, czego nie którym może na prawdę brakować... także mój głos idzie w jego stronę.

Oprócz tego brakuję tutaj jeszcze Konrada, który w ModTeam odprawiał kawał dobrej roboty i Odiego... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Do góry Bottom