>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy slot NetEnt

Status
Zamknięty.
B 12

bookman

Użytkownik
Tales of Krakow, Pacifik attack, Frankenstein, Hall of Gods, Fruit Shop należa do moich najlepszych, natomiast najgorsze Dragon Islands, Kings of Chicago, Flowers i Boom Brothers.
pozdro
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Dla mnie bezkonkurencyjny jest Gonzo&#39;s Quest, choć zdarzają się przestoje w tej grze bez wątpienia najwięcej wygrałem właśnie w tej grze. Frankenstein, lubię też Devil&#39;s Delighti z nowszych Simsalabim i Jack and the Beanstalk.
Największa padaka moim zdaniem to Kings of Chicago, Robin Hood i Dragon Island.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
1. Jack Hammer
2. Frankenstein
3. Dead or Alive
Z nowych tylko Mythic Maidens przypadła mi do gustu :)
Robin Hood - lipny, albo czegoś nie czaję - ale ani 1 symbolu free spin nie widziałem ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ogólnie grywam rzadko w automaty ;)
Ale zdecydowanie najlepiej wspominam obroty, na następujących grach...
Mega Fortune, Frankenstein, Blood Suckers, Grovy60&#39;s i Piggy Riches... jedyne gry, które potrafiły czasami sypnąć.
Jeżeli chodzi o Gonzo Quest, które tak wszyscy chwalą. Nie będę się oszukiwał ale ile razy bym tam nie kręcił, nigdy jeszcze nie wygrałem nic... powyżej 5 euro...
Mega Fortune - często wpada bonus jak i free spins.
Frankenstein - może i nie sypie często na zwykłych obrotach, ale jak wpadnie free spins i ogólnie wild podczas zwykłego obrotu, można na prawdę sporo wygarnąć.
Blood Suckers - cóż... ta gra przyniosła mi najwięcej wygranych. I dość często padają free spiny... Bonus w tej grze, też nie jest najgorszy o ile się przebije parę tych wampirów. (przynajmniej jak ja grałem)
Piggy Riches - Przyjemna gierka, free spiny z mnożnikiem x3 z tego co pamiętam, miło się kręci i dobrze sypało nie raz...
Grovy60&#39;s - Ogólnie rzecz biorąc, może i rzadko się tutaj wygrywa, mimo 40 lini, ale jak wpadnie szczęśliwe free spins, których pomimo tego, że jest niewiele, można wygrać całkiem pokaźną sumkę...
 
blads 187

blads

Użytkownik
Robin Hood - lipny, albo czegoś nie czaję - ale ani 1 symbolu free spin nie widziałem ????
Bo tam zbierasz worki do skrzynki, bodaj 4 w skrzynce uruchamiają spiny :p

Prawa jest taka że tyle będzie różnych opinii ilu graczy. Zawsze tak było na maszynach. Ja osobiście wspominam najlepiej grę na robotach i kwiatkach. Gonzo mi w życiu nie dało nic, a jak wpadały spiny to rzucało taką biedą, że się płakać chciało. Na upartego dorzuciłbym jeszcze Simsalabim, szkoda że te wywody nie mają najmniejszego sensu ???? dać może każda, nawet najbardziej według wszystkich lipna maszyna, przekonałem się o tym nie raz grywając na Hot Spotach. Tam z reguły gra się na Sizzling Hot i też żyłem w takim przekonaniu, że tylko ta gra da najwięcej. Jakie było moje zdziwienie jak facet obok mnie wyjmował z Burning Target (chyba tak się nazywa ta z tarczami) ponad 20tysięcy ;) twierdził że gra tylko na niej bo daje najwięcej jak wpadną bonusy. Może to i racja z tym że ja zawsze chciałem upolować 77777 na stawce 100 i nigdy tego nie dokonałem.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Jest kilka slotów wartych wyróżnienia:
Gonzo Quest- Jak każda gra: czasem daje, innym razem zabiera. Jednak trafiając free spiny można wygrać duże pieniądze przy małym wkładzie. Mimo wszystko ta gra dała mi najwyższą wygraną.
Super 80s, Funky 70s, Groovy 60s- Lubię pokręcić na grach tej serii. Trafiając prawie całą ścianę wildów można nieźle zarobić. Jedyny minus jak dla mnie to za mało darmowych gier;p No i fajna muzyczka w tle zachęca do wygrywania.
Piggy Riches- Dobrym motywem jest to, że każdy scatter podczas free spinów dodaje po jednym darmowym kręceniu. Na tej grze gdy już trafiasz darmowe spiny to praktycznie zawsze wygrasz fajną sumkę.
Jack and the Beanstalk- W tę grę pykałem tylko for fun, ale ma potencjał ???? Opcja przesuwania się Wildów bardzo ciekawa i w momencie gdy uda nam się trafić ich więcej za jednym razem, można wygrać mnóstwo pieniędzy.
Ogólnie jeszcze gry z rozszerzanym wildem są ciekawe np. Secret Code, Devil&#39;s Delight.
Najgorsza? Zdecydowanie--&gt; Kings of Chicago
 
blads 187

blads

Użytkownik
Dlatego mówię Suchy że tyle opinii będzie ilu ludzi na forum :p Oczywiście że nie wybiorę Chicago bo nie spodobała mi się formuła tej gry, ale jestem przekonany że na niej można tak samo dobrze wygrać jak na każdej innej. Kwestia szczęścia niczego więcej, o czym zresztą pisałem w kontekście gry na Hot Spotach. Tam też nie spotkałem człowieka który grałby na tej grze, bo była zwyczajnie do dupy, a jednak potrafiła dać masę pieniędzy. Powiedzmy że są gry niedoceniane, jak i są przeceniane jak dla mnie. Wpłacasz kasę i dobrze wiesz że wpływ na to co wpada masz marny i że jest to kwestia losowa, to że jedna gra od drugiej podoba Ci się w mniejszym, bądź większym stopniu sprawia, że swojej kasy w niej nie ulokujesz. Zwyczajnie kwestia gustu, a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje ????

Zgadza się,jednak ankieta ma m.in. pomóc początkującym przy wyborze slotów.
Czy jest bez sensu...? Chyba nie. /S
. ????
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
witam mam pytanie dotyczace devils delight. Gralem stawka 0.40E na spin. Mam zebranych dusz 10. Pytanie czy moge teraz grac za stawke 0.20E jak zbiore 15 dusz jakiej wartosci bede mial sin spins?
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
witam mam pytanie dotyczace devils delight. Gralem stawka 0.40E na spin. Mam zebranych dusz 10. Pytanie czy moge teraz grac za stawke 0.20E jak zbiore 15 dusz jakiej wartosci bede mial sin spins?
tak, jeżeli zbierzesz wszystkie dusze to tak czy siak to Ci potem oblicza średnią wartość spinów które wykręciłeś i wg tego dostajesz wartość sins spins (wychodzą części dziesiętne). mam nadzieję, że zrozumiale to wytłumaczyłem ????
 
waska 131

waska

Użytkownik
Zdecydowanie numerem jeden jest Gonzo Quest i tego sie bede trzymał, jeśli chodzi o inne sloty to Piggy Riches,Frankenstein czy Jack and the Beanstalk także potrafia niezle sypnąć... Najgorsza gra to zdecydowanie Robin i Kings of Chicago nie polecam w to grać
 
K 40

kozas

Użytkownik
Ja sie zdecydowanie nie zgodze, ze kazdy automat moze dac jak i zabrac... no jasne, kazdy moze COS dac, ale po tyle co jest graczy i co gra to jest wystarczajaco duzo spinow zeby jakies wnioski wyciagnac. A jakie wnioski mozna wyciagnac ? Kings of chicago to wielki shit. Gralem tam prawie tylko jak dawali darmowe spiny i wygrac tam cokolwiek troche wiekszego to chyba cud ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom