>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Strzelec W PL 2016/2017

jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Cześć
Nurtuje mnie jedna kwestia.
Niedawno zainteresowałem się zakładem, że LUKAKU zdobędzie króla strzelców w tym sezonie. Kurs jest zacny bo 2.00. Co jeśli inny zawodnik zdobyłby taką samą ilość goli co Lukaku i obaj widnieliby jako najlepsi strzelcy?
Czy buk rozliczy to jako zwrot? Czy uzna, że obaj zdobyli króla strzelców.
Czytałem, że kiedyś Bah brał pod uwagę asysty i był niezły kwas.????
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Cześć
Nurtuje mnie jedna kwestia.
Niedawno zainteresowałem się zakładem, że LUKAKU zdobędzie króla strzelców w tym sezonie. Kurs jest zacny bo 2.00. Co jeśli inny zawodnik zdobyłby taką samą ilość goli co Lukaku i obaj widnieliby jako najlepsi strzelcy?
Czy buk rozliczy to jako zwrot? Czy uzna, że obaj zdobyli króla strzelców.
Czytałem, że kiedyś Bah brał pod uwagę asysty i był niezły kwas.????
Nazwa zakładu mówi, że zdobędzie tytuł króla strzelców a nie że strzeli najwięcej bramek. Więc musisz sobie doszukać, co w Premier League decyduje o przyznaniu tytułu w sytuacji, gdy więcej niż jeden zawodnik strzeli tyle samo bramek.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Musisz dopytać na czacie, zwrot albo podzielą kurs.
W PL o ile się nic nie zmieniło, tylko ilość goli decyduje o nagrodzie Króla Strzelców, niby jest to ratio ilość goli/ilość meczów ale bodajże w 10-11 sezonie Tevez razem z Berbatovem zdobyli wspólnie chociaż Argentyńczyk miał je wyższe.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Dzięki Panowie, pytam bo może ktoś miał kiedyś podobną sytuację, zaraz napiszę na czacie i zobaczymy jak do tematu podchodzą ????
 
Do góry Bottom