>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy typer forum roku 2008

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego typera roku 2008.
W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 15 grudnia 2008 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 200zł
3 miejsce: 100zł

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane zawieszeniem konta oraz wykluczeniem samego zainteresowanego z konkursu.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane. Można oddać głos tylko na jedną osobę.
Administracja forum
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
A wiec zagłosowałem i moj głos nie zostal oddany...
EDIT
a raczej zostal oddany ale na sondzie caly czas 0% te wyniki sa anonimowe?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
mam tylko takie pytanie do prowadzacych konkurs.. Moim zdaniem na wyroznienie zasluguje Alex76, tyle tylko, ze go w ankiecie nie ma. Rozumiem wiec, ze nie na wszystkich typerow mozna zaglosowac? Alex moze regularnie typow nie podaje, ale jak juz poda, to sa zdecydowanie przemyslane i najczesciej trafne i mysle, ze warto go do ankiety dodac ;-)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Moje pytanie również dotyczy &quot;składu&quot; tego plebiscytu, może niech ktoś kompetentny się wypowie, dlaczego akurat Ci typerzy zostali nominowani do udziału w głosowaniu ? Paru nicków mi tutaj brakuje, a obecność kilku jest dla mnie zaskoczeniem
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Alex wchodzi na forum 2x do roku, poda parę typów i go nie ma. Więc jak może dostać ktoś taki nagrodę? Nie umniejszam przy tym jego wiedzy, bo o koszu ma pojęcie spore.
Koniec dyskusji na ten temat.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Skomentuję mój głos...
Właściwie miałem do wyboru 2 osoby.
Filipa i niveta.
Filip typuje na forum od dawna i pokazuje, że ma pojęcie. Sam lubię zaglądać co gra latem z siatki. Gdy &quot;u mnie posucha&quot; to gram siatkę i biorę pod uwagę jego typy.
Uważam, że jest to jeden z najlepszych &quot;Typerów&quot; na forum.
Nivet stosunkowo krótko na forum. Patrząc na staż Filipa choćby. Ale to, że jest od niedawna na forum nie znaczy, że nie widziałem jak gra w innym miejscu. W sezonie NHL 2007/08 także grał progresję z dobrym skutkiem.
Mimo, że krótko prowadzi, (a właściwie prowadził bo obecnie zaprzestał podawanie progresu) to pokazał czarno na białym jaki zysk przynosi jego gra.
Takiego bilansu żaden &quot;Typer&quot; nie pokazał... chyba, że przeoczyłem coś.
Dlatego swój głos oddałem na niveta.
Mam nadzieję, że nivet wkrótce wróci do prowadzenia tematu. Choć już nie progresja. Niestety póki co czas mu na to nie pozwala.
 
jk 0

jk

Użytkownik
nie wiem czy mozna pisac o swoich typach, ale ja jak co roku zaglosowalem na Filipa. Najrowniejsza forma, typy czesto mam podobne, takze nieraz sie zdarza, ze znajduje potwierdzenie swoich przemyslen. Wielki szacunek za dlugosc prowadzenia tematu, bo jestem na forum juz prawie 3ci rok i od zawsze pamietam jten temat.
Pozdrawiam, JK
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja swoj głos oddaje zdecydowanie na Filipa ????
Podaje typy bardzo przemyślane a już jego typy z siatki są trafne niemal zawsze ;) z taką formą to buki przed nim drżą. Zdecydowanie najlepszy typer bez dwóch zdań.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Miałem do wyboru dwa typy Makaveli23 i filipa lecz częściej zaglądam do tego pierwszego więc na niego oddałem swój głoś. Szkoda że robsona nie ma w tej ankiecie bo napewno otrzymał by odemnie głos.

P.S swój głos motywuje tym, że Makaveli wyróżnia się spośród innych typeró tym, że jako jeden z nilicznych typuje liigi skandynawskie a co najważniejsze często pisze konkretne analizy, przez co czytając je można śmiało postawić na dany typ.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Czemu nie ma Vadera?:cry: W końcu jest typerem. Cóż, dużo typerów nie prowadzi swoich działów z typami. Myślę, że filip_r2 zasługuje na miano najlepszego, ponieważ podaje swoje typy regularnie, są dobre, jeżeli ktoś prosi to uzasadnia dany typ, więc typ na niego.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Miałem do wyboru Filipa i vice_versa. Zdecydowanie w/g mnie dwaj najlepsi typerzy na forum. Mój wybór padł na vice_versa. Mimo braku analiz i wysokich kursówposzczególnych typów, rekompensuje je wysoką skutecznością.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Zagłosowałem na vice_versa, głównie ze względu na jego typy z pierwszej połowy roku. Ostatnio jest nieco gorzej, ale to jeden z dwóch typerów, od których zapożyczam zdarzenia. Tym drugim jest Alex76. Wg mnie powinien być na liście - liczy się przecież jakość a nie ilość i mam nadzieję, że organizatorzy wezmą to pod uwagę za rok.
Pozdrawiam.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zagłosowałem na filip_r2
Wybierając najlepszego typera roku 2008 patrzymy na całokształt jego pracy, nie przez pryzmat dobrego &quot;odcinka&quot;, gdzie wchodziły wszystkie typy.
Wydaje mi się, że filip najbardziej regularnie i w sposób ciekawy podawał typy oraz analizy.
Przez caluśki rok 3mał poziom, a i typy były z wyższej półki.
Oczywiście ludzie tacy jak:
Sparta, vice versa, almighty czy Cala również mieli swoje dni ...
Dokładnie ... ! Dni ... gdyby podobnie jak filip regularnie podawali typy, za pewne miałbym bolączkę na kogo oddać typ.
Jednak w przeciągu całego roku, wydaje mi się ze na tą nagrodę najbardziej zasłuzył filip, dlatego głos oddany na niego !

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Filip_r2.

Jest typerem odkąd ja moderatorem ???? Jest nie do przebicia. Tyle czasu już.... Były wpadki, ale zawsze wracał. Zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego typera.

pzDr ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Zagłosowałem na Filipa,bo to co typuje z siatki jest niesamowite no i niejednokrotnie wzbogaciłem się znacząco dzięki jego typom-chociaż raz na Reynoldsie 10/10 nieźle przerżnąłem,no ale wszystko wchodzić nie może bo byłoby za dobrze...

A tak poza tym to na liście zdecydowanie brakuje Roxanne ,która również wg mnie jest w pierwszej trójce najlepszych typerów fb.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
a co z by Grzecho? ost same plusy u niego...
w konkursie biorą udział tylko osoby z rangą typer !
poza tym ...
obecnie prezentuje wysoki poziom ....
w ostatnich 3 miesiącach jest w czołówce typerów, ale chyba temat jest jasno określony !
&quot;najlepszy typer forum roku 2008&quot;

więc ostatnie 3 miesiące to za mało ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom