>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer roku 2009

belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Rozumiem, że można głosować tylko na ludzi z rangą lecz brak Cygeiro na tej liście jest dla mnie lekkim nieporozumieniem.
Wybierając z tych kandydatów to jednak jestem za Assitalią, Vertim, Escabarem, Robsonem. Mam nadzieję, że to któryś z nich dostanie tytuł najlepszego typera roku
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
TMB ! ???? rzeczowe analizy , widać zna sie chłop na piłce ;) i mam nadzieję że on w tym roku dubla ustrzeli ???? Typer roku i Moderator roku ???? powodzenia TBM ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
kurde przez pomyłkę źle zaznaczyłem. Verti choć rzadko czytam, przeglądam Twój temat masz ode mnie głosik ????

rybex ja też nie wiem dlaczego na Niego zagłosowałem. To chyba jakieś zrządzenie losu, albo Verti robi fixa- kto zdobędzie typera roku :/
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Verti
Choc czasem podaje pseudo Fixy to sporo pisze an temat żużla, sam nie wiem dlaczego na niego zagłosowałem:p
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Dla mnie nr1 to wilQ Gdańsk..... jego wiedza o baskecie jest przeogromna, jego typy często goszczą na moich kuponach i w większości na plusik..... mam nadzieję, że inni też to dostrzegają i wilq zajmie 1 miejsce..
 
A 0

almighty

Użytkownik
Moge wam powiedziec, kto zajmie 4 miejsce, bo widze pewna prawidlowosc:
http://forum.bukmacherskie.com/f17/najlepszy-typer-forum-roku-2008-a-25937-3.html
http://forum.bukmacherskie.com/f16/ankieta-najlepszy-typer-forum-roku-2007-a-13528-4.html#post289258

Zaglosowalem na wilqa, mimo ze nie potrafie zrozumiec permanentnego obizania handi o 1.5-2 pkt i straty kursu na poziomie 0.2-0.25.. ale moze kiedys to zrozumie - wtedy bedzie mial zdecydowanie lepsze efekty.

Duzo typerow odeszlo/olalo forum - szkoda.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
leon92mielonka - juz dawno brakowalo kogos takiego na tym forum i chodz dopiero rozpoczyna swoja kariere to jak ktos juz powiedzial &quot;miazdzy&quot;. Jego typy nie wchodza tylko jesli koncza sie remisem...gratulacje i trzymaj tak dalej...
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Ja swój głos oddałem na usera leon92mielonka. Podobają mi się jego analizy, zawsze są konkretne i poparte dobrymi argumentami co sprawia, że z przyjemnością się je czyta. Dodam jeszcze, że świetnie prowadzi temat, jest bardzo przejrzysty.
Na moje uznanie zasługuje też Robson UnitedxD, który ma świetne typy z siatkówki oraz piłki, widać, że dużo czasu poświęca na analizy, a także Wilq_Gdańsk, który jest najlepszym ekspertem od kosza ;-)
 
anvil 0

anvil

Użytkownik
Dużo jest świetnych typerów na forum, osobiście wybrałem leon92mielonka.
Świetne, rzetelne typy, perfekcyjna analiza, bardzo ładnie prowadzony temat. - ✅
 
k_ubell_a 0

k_ubell_a

Użytkownik
wilQ_Gdańsk. Po pierwsze podoba mi się w jego temacie to brak analiz, a jeżeli się już okazjonalnie pojawiają to są krótkie i rzeczowe bez zbędnego,denerwującego: &quot;w dzisiejszym spotkaniu o godz xx:yy na stadionie xyz, spotkaja się drużyny xxxx - yyyy,&quot;. Potem wymiana składów itp itd ???? . Nie boi się puścić dodatniego handi,czy grać przeciw faworytom. Dziwi mnie troszeczkę (podobnie jak almighty&#39;ego) gra na zaniżone handi, bo wg mnie się to nie opłaca, ale to oczywiście jego wybór i skoro jest na plus to ok ???? tyle.
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Każdy typer ma swój sposób na grę, swoją specjalność, ulubioną dyscyplinę, ale mnie najbardziej przekonują typy leon92mielonka i dlatego właśnie oddałem na niego głos. Przekonujące analizy no i ta skuteczność ???? .
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Rozważałem dwie opcję - Gutka84 i na usera leon92mielonka
Głos poszedł na bardziej obeznanego w hokejowym klimacie i genialnego stratega jeżeli chodzi o konkursy na FB :]
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Moim typerem na tym forum jest Escabar, zagłosowałem na niego gdyż częśto daje rzeczowe i pewne typy, odnoszac na nich spore zyski.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Głos na TBM. ciekawe typy. zwłaszcza jeśli chodzi o Primera Division. Nie zawsze się udaje ale większość typów przemyślana i wchodzi ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Leon92mielonka jak dla mnie jest to świetny Typer od jakiegoś miesiąca śledzę jego temat i w Piłce Nożnej,która jest ostatnio bardzo nieprzewidywalna ma świetną skuteczność. Jego wiedza jest ogromna i skuteczność także!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Według mnie RobsonUnitedxD

Bardzo dobra orientacja jeżeli chodzi o siatkówke. Dosyć duża wiedza. W większości swietne typy na włoską ligę siatkówki.
 
Do góry Bottom