>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy Typer roku 2011

lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kudłaty089 za starannie prowadzony temat, dodatni yeld praktycznie przez cały rok oraz ogromna wiedza nt. damskiego tenisa i piłki nożnikowej.

Wyróżnienie wędruje na pewno do Hellraisera również za skuteczność, ciekawy pogląd i ogólnie bogatą wiedzę nt. męskiego tenisa. Ponadto dla Odisio i JuanRoman08 za profesjonalne podejście wobec NHL, wyrównaną skuteczność swoich typów i ciekawe analizy dzięki którym niejeden mógłby zaczerpnąć cennej wiedzy. Na pewno warto tutaj wspomnieć także o snoppdogu, który ogarnia na wysokim poziomie sporty walki i często w tym roku podawał w swoim temacie ciekawe typy tej dyscypliny jak i tenisa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lubię przeglądać tematy innych typerów. Trudno było mi się zdecydować na tego najlepszego, ponieważ stawiam wielu na równi, ale mój głos poszedł na: dawid.400
MacieqLeo, flamaster, adqs, Hellraiser, kudłaty, Fanatyk - te tematy odwiedzałem równie często ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 13

kostek88

Użytkownik
Głos oddany na filipa. Stabilny i stały zysk kiedy podawał typy na forum. Rzetelenie i starannie prowadzony temat, czego chcieć więcej.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mnie dziwi ze jeszcze nikt nie oddal glosu na Optymiste,
Trudno glosowac na kogos kto oddaje srednio 5 typow na miesiac. Moźe i yield ma dodatni, ale to zupelnie inny wymiar gry w porownaniu z kims kto podaje 15-20 typow na miesiac.

Typy ma dobre, wiedza jest (teź odwiedzam ten temat), ale stanowczo za malo jest w nim materialu aby obiektywnie ocenic wyniki Optymisty
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Głos poszedł na filipa, po prostu mistrz, najlepszy typer na forum co tu więcej pisać...

Szkoda, że nie dotrwałem ze swoim tematem dłużej, 7 miesięcy pod rząd na plus to i tak nieźle ???? za rok będę w tej ankiecie ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
:oops: fenks
Mnie dziwi że jeszcze nikt nie oddał głosu na Optymistę
przepraszam bardzo Dejvidzie ale ja oddałem na Optymistę swój głos już dawno ;)
Na wyróżnienie w tym gronie zasługują jeszcze topiki: TMB, Dawida400, Maćka, Odisia i Filipa
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Zdecydowanie Robson_26.
Z tego co pamiętam może z jeden miesiąc na minusie, śmiało brałem typy z jego tematu więc i oddaję na niego głos z czystym sumieniem. A dodać należy że zarabianie na tak trudnej dyscyplinie jaką w moim przekonaniu jest speedway zasługuje na pochwałę. Bez zbędnego gadania, suche typy ale statystyki mówią same za siebie. Mogę jedynie życzyć utrzymania tego poziomu w następnym roku / latach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
addicted - świetne typy z NHL i NBA

filip_r2 - to raczej wiadomo - skutecznośc, kupony, rzetelnie prowadzony temat

dawid400 - ostatnio równiez bardzo dobra skutecznosc, swietnie napisane analizy, dobre typy z biathlonu, siatkówki

Hellraiser - temat z tenisa - elegancka sprawa, a ostatnie typy również napawają optymizmem.

Odisio - szkoda, że ostatnio zregulował z typowaniem NHL, ale poprzedni sezon elegancki, trafne analizy, świetne i świeżutkie informacje

Lutek89 - za tenisa i nhl co mu świetnie wychodzi i nadal z ciekawościa czekam na jego dogi z NHL na których jak widać idzie zarabiać.

MacieqLeo, który zawsze, ale to zawsze pomagał mi z tenisem najczęsciej w HP, gdzie tam użytkuje ostatnio. Szkoda i żałuje, ze nie prowadzi swojego tematu, ale licze na to, że jak ruszy sezon tenisa będe korzytsał z Twojej pomocy.

Snoppdogg - również świetne typy - nic dodać nic ując! oby tak dalej

A swoj głos oddaje na MacieqLeo i liczę, że jeszcze zobaczymy Twój temat spowrotem ; )

Brakuje henryka Sałaty! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roy. 187

roy.

Forum VIP
Bez dwóch zdań głos oddaje na filipa. Ostatnio czasem wpadam do vipowskich tematów i nie widziałem tam nikogo kto dorównywałby choć trochę jego wynikom.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Głos odaje na dawid.400 bardzo fajny gościu, konsultowałem z nim typy piłkarskie, pomógł więc głos leci do niego. Miałem dylemat między dawid.400 a filip_r2 ale wyszedłem z założenia że filip i tak wygra tą ankietę, więc głos dla dawid.400 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spośród wymienionych, na pierwszy plan wysuwa się Odisio, który cały czas gra &quot;swoje&quot; i wychodzi na tym całkiem nieźle. Dlatego też, mój głos właśnie na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Głos na adqs za bardzo dobre Typy z ręcznej. Filip świetnie typował również, ale w mojej opinii trochę te posty były pod &quot;publikę&quot; że tak powiem, szczególnie te wysokie stawki na niskie kursy. To na pewno dodało Filipowi wielu zwolenników. Ja twardo obstaje jednak za adqs, dzięki któremu przekonałem się, że Ręczna jest całkiem dobrym sportem min. do typowania;-)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bardzo rzadko odwiedzam jakiekolwiek tematy na FB, ale na pewno wszyscy, którzy znaleźli się w sondzie w 100% na to zasłużyli.

Strasznie podoba mi się to co na FB robi adqs. Promuje &quot;swój&quot; dział i przede wszystkim podaje świetne typy (Nie gram ręcznej, ale widzę :p). Ogromna wiedza na temat handballu i widać, że jest to jego pasja. Oczywiście głos na adqs. Tak trzymaj !

Trochę przesadza z tym &quot;Najlepszy dział na forum&quot;, bo wszyscy wiedzą, że na FB rządzi SIATKÓWKA ! ;)
 
Do góry Bottom