>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer/Znawca roku 2014

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego Typera/Znawcę roku 2014.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 22 stycznia 2015 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:

1 miejsce - 200PLN
2 miejsce - 150PLN
3 miejsce - 100PLN

Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
Administracja forum

Jeśli uwa żasz , że kogoś brakuje na liście to zapraszam na PW.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
no Seweryna brakuje na pewno ???? jeszcze kilku ale no cóż.. nie wiem kto wybierał takie grono bo jest kilku co nie powinno w ogóle pojawić się na tej liście!
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
Oddałem głos na typera Torretoo - widać, że ma pojęcie o czym pisze, zawsze umiejętnie argumentuje swoje zdanie na temat wybranego picku, do tego wszystko zawsze napisane lekkim i przystępnym językiem. Polecam tego użytkownika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
oczywiście bezapelacyjnie Torrentoo.
wspaniały typer wszelakich sportów, dzięki swej randze bez problemu może podawać swoje typy w każdym dziale i podnosić go na wyższy poziom, dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Mój głos idzie na rogerfede93. To dzięki niemu wiele osób zainteresowało się siatkówką plażową, ja również. Ogromna wiedza z tej dyscypliny, do tego świetna skuteczność typów, sam skorzystałem kilka razy.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Głos poszedł na karmola2, wielka wiedza z NBA, zawsze dobrze uargumentowane analizy, z wielką przyjemnością się czyta i gra jego typy. Szkoda, że z pewnych względów zdecydował się tu mniej udzielać.
PS
Avicii dawaj nowe DNTB ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PF1920 w okresie posuchy w handballu i tenisie korzystałem z jego szerokiej hokejowej wiedzy. Zasłużył na mój głos.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ja oddaję głos na wonderkido zwłaszcza za dobrze wykonywaną pracę w dziale NHL, częste i sensowne udzielanie się na forum i dobre, bezstronne analizy.
 
T 48

tadi33

Użytkownik
rogerfede93 ze względu na jego wiedzę i typy w siatkówce plażowej ,które nie tylko dały mi zarobić ,ale również zachęciły mnie do obejrzenia kilku meczów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W sumie mam 4 kandydatów ale nie wiem z której kategorii wybrać czy typer czy znawca.
Jako typer - Szef Elity
Jako znawca - rogerfede93 i Hiro
Taki mieszaniec - karmol2
Nad głosem jeszcze się zastanowię ale któryś z tej 4 go dostanie :]
Poza tym na wyróżnienie zasługują osoby które nie posiadają rangi i nie znalazły się w tej ankiecie, do takich typerów i znawców należą malin157, sewerynKG, levy42 i inni o których zapomniałem teraz ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Głos ląduje u karmola za jego &quot;czysty umysł&quot; pod czym kryje się ogromna wiedza z NBA jak i wysoka kultura osobista (nawet w hp);)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
number One Karmol2

Karmol - w dziale NBA analizy chce się czytać od niedawna garstka takich ludzi bo w dziale częściej burdel.
Szkoda że nie ma osób takich jak Seweryn czy Bizona91, chłopaki także zasługują na wyróżnienie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wybór może być tylko jeden - Pudzianxx. Przede wszystkim za wysoką kulturę osobistą, empatię oraz bogate słownictwo.





Hiro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mój głos idzie na karmola. Tak jak moi poprzednicy wspomnieli, szeroka wiedza nt. NBA, dobre picki. Pisze przejrzyście, treściwie, a to rzadkie na tym forum. Podobnie jak Magician uważam, że szkoda, że przestał się udzielać, no ale nie ma co się dziwić.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
oddałem głos na Torretoo, przy jego typach czuje się bezpiecznie i komfortowo. Czasami coś nie trafi, ale widać u niego dużą wiedzę i kunszt bukmacherskie. Typerzy z większą liczbą reputacji mogę się uczyć od Torretoo.
Torretoo to mój faworyt !
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Swój głos oddaje na rogerfede93, zrobił dla mnie na prawdę duże wrażenie pod względem wiedzy na temat siatkówki plażowej, dzięki niemu zacząłem się interesować tym sportem i oglądać mecze. To z jego typów najczęściej korzystałem.
Także słowa uznania kieruje w stronę: SewerynKG, PF1920, i jeszcze znalazłoby się tu parę osób, których mógłbym wymienić.
Szanuję ludzi, którzy z własnej woli pomagają innym zarabiać. Na tym to powinno polegać ;)
 
D 65

dany877

Użytkownik
nie zwykłem grać typów nie swoich,jednakże obecność na tym forum tak wybornego specjalisty jakim z pewnością jest Torretoo pozwala mi z całym przekonaniem często odstępować od tej reguły,gdyż pieniądze postawione na jego typy są bezpieczniejsze niż te zgromadzone na moim skrillu.
kłaniam Ci się jeszcze raz mistrzu.
 
Do góry Bottom