>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Znawca roku 2013

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja pochwalę ekspertów od NBA. Murzyni dzisiaj w cenie i Panowie: Maroon i Blaise robią zajebistą robotę. Kozackie typy podaje też Bizon ale nie ma go tutaj w zestawieniu.
Ogólnie jak jesteś człowiekiem znikąd to w tym dziale akurat można się szybko odnalezc. Do kogo powędruje głos? - Zaraz coś wybiorę :cool:
 
S 26

shithead

Użytkownik
Wg mnie skoro wyniki są ukryte (zresztą słusznie), to komentarze &quot;na kogo głosowałem&quot; również nie powinny być widoczne, ew. dopiero po wynikach głosowania.
Taka uwaga porządkowa.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
kapszti - z żużlowego tematu jego bety pamiętam, jako najbardziej wartościowe. Do tego dobry typer z PD.
Oddałbym jeszcze głos na Pudzianxx, który posiada niezłą wiedzę w swojej dziedzinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Gratulacje dla Assitalii, który rozpieprzył konkurencje w drobny mak. Ale przy okazji dzięki za każdy głos, a tych było sporo, bo drugiego miejsca to się nie spodziewałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Gratulacje dla Assitalli oraz Kapsztiego za 2 lokatę, jednak nie ukrywam że bardzo mnie ciekawi, dlaczego był nominowany w dwóch kategoriach, tym bardziej że jest moderatorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzięki wszystkim za głosy, 83 to sporo. Mam nadzieję, że w tym roku również uda się trochę dzięki mojemu tematowi pozarabiać (mimo słabych wyników w styczniu) i na koniec 2014 również będzie tyle zadowolonych osób co teraz :cool: Gratulacje również dla dwóch innych osób z podium - kapsztiego i Lutka :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki plebiscytu na najlepszego Znawce 2013 roku.

1 miejsce - Assitalia - 83 otrzymanych głosów - nagroda 200PLN
2 miejsce - kapszti - 25 otrzymanych głosów - 150PLN
3 miejsce - Lutek - 24 otrzymanych głosów - 100PLN

Gratuluję wszystkim za osiągnięte wyniki. Mam nadzieję, że zmobilizuje Was wszystkich do dalszej aktywności na forum.

Dane Moneybookers do przekazania nagrody proszę wysyłać do mnie na priv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom