>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Znawca roku 2013

Status
Zamknięty.
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Trudny wybór jak co roku a do dyspozycji tylko jeden głos. Jest spore grono osób ze dużą wiedzą, ekspertów w danej dyscyplinie czy lidze. Moim zdaniem na wyróżnienie w tym roku zasługują lukaszlf i bułeczka.
Swój głos oddałem jednak na Lutka - ogromna wiedza nt NHL, ciekawe analizy, typy etc. Zawsze z chęcią przeglądam jego temat czy wypowiedzi w działach, ogólnie rzecz ujmując nie schodzi z pewnego (wysokiego), poziomu...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Siema
info jest takie bardzo bym prosił o nie głosowanie na mnie ponieważ byłem dosyć mało aktywny w 2013 roku i nie ma sensu jak komuś coś pomogłem to się cieszę ale są osoby co dużo bardziej zasłuży na głos.To też zrezygnowałem z pomarańczowego koloru.
ciał
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.. jeden głos to trochę mało, bo chciałoby się wyróżnić kilka osób..ale głos oddaję na
Freakowca - klasa, poziom, analizy, merytoryka. Do tego ogarnia temat, który co roku odkładam do głębszej analizy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zastanawiałem się nad dwiema osobami - Davey_Watt i bam14. Dwie osoby, które prezentują na forum wysoką skuteczność, a ich typy często są nietuzinkowe i warte zainteresowania. Nie zdradzę jednak na którego z nich padł mój wybór ;)
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Jestem na forum już dość długi okres czasu, przewinęło się wielu rewelacyjnych typerów. Szkoda że można zagłosować tylko na jedną osobę. Chciałbym uszanować wszystkich typerów z ankiety. Każdy z nich poświęca swój wolny czas dla nas wszystkich, piszą analizy, myślą, starają się... A wszystko tylko po to aby &quot;szarzy typerzy&quot; mieli lżej. Uszanowanie Panowie, good job!

Wyróżnić chciałbym dwóch użytkowników. Assitalia i Bam14 Panowie! Pozazdrościć wiedzy w sportach które w Polsce nie są bardzo popularne. Obaj zrobiliście kawał takiej roboty że masakra. Wkręciliście całą masę ludzi w snooker i darta. Coś niesamowitego, pare lat wstecz podczas mistrzostw świata snookera/darta były pojedyńcze osoby na forum które się tym interesowały i wymieniały spostrzeżenia a dziś? Wystarczy wejść do tematu &quot; DnTB &quot; i poczytać. Uszanowanie! Głos oddaje na Assitalie bądź Bam&#39;a, nie ważne na którego, zadecyduje rzut monetą. Oby tak dalej Panowie!
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Assitalia, powód jest prosty jak budowa czołgu T-55. Dzięki niemu zacząłem oglądać snookera od tego sezonu i zacząłem samemu grać, dzięki czemu sam zarobiłem sporo kasy. Mimo &#39;&#39;słynnej taśmy z Marco Fu&#39;&#39; jest dla mnie fachowcem i wie jak zarabiać hajs. Wysoka skuteczność, wysoki yield, wysokie wygrane.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Ciężko wybrać Najlepszego Znawcę, bo nie zaglądam do wszystkich działów regularnie, a niektóre sporty mnie po prostu nie interesują. Oddałem swój głos na Pudzianxx za jego MMAksymalne zaangażowanie w Sporty Walki.
 
T 4

timonek_90

Użytkownik
Na forum nie zaglądałem zbyt często, ale ostatnio zmieniło się to za sprawą moim zdaniem najlepszego typera Assitalii i to właśnie na Niego oddałem swój głos.
Ogromna wiedza, rewelacyjne statystyki.
Nic dodać nic ująć :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel031 15

pawel031

Użytkownik
Swój głos oddałem na Assitalia. Zacząłem stawiać jego typy i jednocześnie zacząłem się interesować snookerem bo kto nie lubi oglądać swoich postawionych meczów (ten dreszczyk emocji). Dzięki Assi zarobiłem &quot;parę&quot; euro więc przynajmniej tak mogę mu się odwdzięczyć. Jak dziś zobaczyłem że dalej będzie prowadził swój temat to innego wyboru nie mogło być ???? Więcej nie trzeba pisać bo poprzednicy napisali już dużo ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja chciałbym wyróżnić SuperFranka za rzeczowe analizy z ligi angielskiej, a także z lig nordyckich. Widać, że zna się na rzeczy, potrafi ciekawie pisać, często podaje typy z wysokimi kursami z value. Niestety SuperFrank nie posiada rangi Znawca i nie jest brany pod uwagę, ale na pewno na taką rangę zasługuje.
Mój głos idzie więc do Assitalia. Poprzednicy już wszystko o nim napisali.
Pozdro ????
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Głos oczywiście na Assiego!! Mega typy, świetny yield i ogromna wiedza o snookerze.
Jeszcze z pozytywnym zaskoczeniem zobaczyłem, że powraca do typowania na forum!!
Dziekujemy ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Głos na Assitalia. Osoba z ogromną wiedzą na temat snookera i maszynka do zarabiania pieniędzy. Na forum jest wielu dobrych typerów,którzy znają się na swojej dyscyplinie i potrafią zarabiać. Jednak jego wyczyn wysuwa się na pierwsze miejsce.
Znakomite statystyki. 9 z 11 miesięcy na ✅,dobry yield i na dodatek mnóstwo analiz,które nie jednemu z nas dały parę groszy.
Jednym zdaniem rok 2013 należał własnie do Niego. Oby tak dalej.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Na forum jestem już parę lat. Myślę, że to był dobry strzał. W mojej opinii to najlepszy serwis z typami sportowymi w Polsce! Naprawdę, można oko zawiesić na parunastu userów tego forum. Ja jednak zdecydował się postawić na Scotrateza;) - to bardzo mi bliska osoba, która typuje i analizuje spotkania WTA - naprawdę bardzo złożona i składjąca się z wielu aspektów dyscyplina.

Pozdrawiam mojego wybrańca a typujących tenis WTA serdecznie pozdrawiam!

Wszystkich znajomych z forum nie będę wymieniał, dodam tylko, że bukmacherzy się ich z pewnością boją...;)


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wahałem się pomiędzy Lutkiem a Yem, ale ostatecznie wybór padł na Yem, człowiek niczym encyklopedia zawodników hokeja, zna wszystkich i wie o nich naprawdę sporo, także myślę że w pełni zasłużył na to wyróżnienie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom