>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy_Polski_Typer

najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 17:00
Bernarda Pera @ 1.64 vs Sofya Zhuk
Pinnacle Sports
Bernarda Pera 1:2 (6:1 3:6 3:6)
⛔ 1.0
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Dolehide Caroline -1.50 Seta @ 5.01 vs Williams Venus
Pinnacle Sports
Wierzyłem w zwycięstwo Caroline Dolehide w I rundzie Washington&#39;u, gdy grała z Vekic i teraz jestem jeszcze bardziej przekonamy co do jej zwycięstwa w konfrontacji z Venus Williams. &quot;Babcia&quot; Williams musi w tej konfrontacji postawić wszystko na jedną kartę. W Montrealu utytułowana Amerykanka nie może sobie pozwolić na pasywne zachowania, a próbę gry tylko i wyłącznie w pierwsze tempo. Skuteczność pierwszego podania jest na niskim poziomie, a to oznacza że Venus dostanie wiele niewygodnych piłek na ciało, więc niewymuszony błąd będzie gonił niewymuszony błąd. Poziom gry Venus w stolicy USA był tragiczny, czas i pora zakończyć już kariere (powinno to nastąpić po 2018). W Kanadzie Williams może zagrać tylko gorzej, jak i warunki gry będą dużo trudniejsze. Venus już nie będzie mogła sobie pozwolić na tyle ataków do siatki, volley już jej nie uratuje w trudnych momentach, a z głębi kortu ona musi podjąć większe ryzyko (ryzyko dla tej Pani to tylko kompromitacja). Doświadczona Amerykanka obecnie tylko improwizuje, w jej grze nie ma zaawansowanej taktyki, a w Montrealu zabraknie zdecydowanie energii i koncentracji. Moja pierwsza myśl to Dolehide +4.50 gema @ 1.80, później wygrana @ 2.85, a ostateczna decyzja to -1.50 Seta @ 5.00. Caroline ma dwa porządne przetarcia z kwalifikacji, tj. wygrane z Wickmayer &amp; Puig. Starcie z Venus uważam jako najłatwiejszy pojedynek dla Caroline. Dolehide ma szansę dyktować warunki gry od pierwszej do ostatniej piłki w meczu. Dziś młoda Amerykanka wykorzysta w pełni swój ofensywny potencjał, większa energia i pozycja underdoga dadzą wiele mentalnej korzyści i przewagi na korcie. To Venus będzie pod presją i to ona nie może sobie pozwolić na zachowawczą grę. Dolehide ma łatwe zadanie, ona musi tylko wykorzystać to, co podaruje jej rywalka. Caroline nie musi wcale wspinać się na szczyt swoi możliwości, a tylko grać cierpliwe i czekać na problemy Williams.
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Venus Williams under 12.50 gema @ 1.70 vs Caroline Dolehide
Pinnacle Sports
Ten typ pozwala na przekonujące zwycięstwo, bądź porażkę Venus Williams w dwóch setach. Moim zdaniem to będzie jednostronny pojedynek, a najbardziej prawdopodobna jest dominacja Caroline Dolehide od pierwszej piłki. Venus Williams w tym starciu nie zasługuję na pozycję dużej faworytki.
WTA Montreal, Kanada, 17:00
Julia Goerges -1.50 Seta @ 1.99 vs Timea Babos
Pinnacle Sports
Montreal, nawierzchnia jest tu bardzo szybka, a piłeczka po kontakcie z kortem odbija się bardzo nisko. Złapanie mocnego, kątowego uderzenia w tych warunkach przynosi bezpośrednio wygrany punkt oraz serwis daje mega przewagę zawodnikowi wprowadzającemu piłkę do gry. Komu taka specyfika da więcej korzyści ? Oczywiście, że Julii Goerges ! Niemka odpuściła poprzedni turniej, jest w takim wieku (28l) że teraz jest jej najlepszy, a zarazem ostatni czas na zrobienie wyniku, dobrego wyniku ! Julia pod koniec poprzedniego sezonu grała najlepszy tenis w WTA Tour, mam nadzieję że w tym roku zacznie trochę wcześniej ... Goerges świetnie się czuje na otwartym, twardym korcie. Ostatnimi czasy bardzo dojrzała emocjonalnie, głowa nie jest już tak gorąca, przestała grać na jeden raz (ala Sabina Lisicki) i w tej mocnej grze jest dużo rozsądnych decyzji i regularności. Niemce dziś duzo dobrego da serwis oraz mocna gra z końcowej linii, ona preferuje silne uderzenia będąc głęboko w korcie, a jej nadgarstek łapie bardzo niewygodne kąty dla rywala. W trakcie transmisji tego wydarzenia należy zwrócić uwagę na pracę stóp Julii, ona dziś wykona ogromną ilość małych kroczków, które poprzedzą jej dynamiczne wejście w uderzenie. Time&#39;e Babos oglądałem w trakcie turnieju w Washington&#39;ie, przy konfrontacji z Marią Sakkari (już tam dokładnie przewidziałem zachowania na korcie i wynik jaki osiągnie ta Pani). Nie ma potrzeby tego wszystkiego jeszcze raz powtarzać, po prostu Babos przyjeżdża tu tylko i wyłącznie po nagrodę za I rundę ($$$) i na tym się kończy jej występ w Montrealu. Ona nie potrafi grać na takich kortach, a jej ranking tylko i wyłącznie przyczynia się do takiego postrzegania przez bukmacherów. Babos jest wstanie zrobić dobry rezultat na hali, a dziś może poruszać się w ten sposób, jakby kort i piłeczka ją bardzo parzyły. Dziś Babos powinna powtórzyć swoje wyczyny z Washington&#39;u.
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Dolehide Caroline -1.50 Seta @ 5.01 vs Williams Venus
Pinnacle Sports
Dolehide Caroline 0:2 (5:7 1:6)
⛔ 1.0
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Venus Williams under 12.50 gema @ 1.70 vs Caroline Dolehide
Pinnacle Sports
Venus Williams 2:0 (7:5 6:1)
⛔ 1.0
WTA Montreal, Kanada, 17:00
Julia Goerges -1.50 Seta @ 1.99 vs Timea Babos
Pinnacle Sports
Julia Goerges 2:1 (3:6 7:6 6:4)
⛔ 1.0
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 17:00
Zhuk Sofya -1.50 Seta @ 4.44 vs Van Uytvanck Alison WYNIK 0:2
Pinnacle Sports
⛔ 1.0

Ostatnio trochę chwaliłem, a zarazem krytykowałem młodą Zhuk https://forum.bukmacherskie.com/threads/najlepszy_polski_typer.153026/#post-6703908 a ona zrobiła mi psikusa ... Może i dobrze, bo dziś nie grał bym Typu @ 4.44, a w typowaniu nie należy się obrażać, a tym bardziej być impulsywnym jeżeli chcemy osiągnąć regularny zysk w dłuższym okresie (betting to nie ruletka). Co zrobiła Sofya do tej pory w Montrealu ? Zrobiła dobry, zaskakujący wynik. Pokonanie Stosur, Per&#39;y bez względu na obraz gry, jest pozytywnym osiągnięciem i dobrym prognostykiem, co do sukcesu w kolejnej grze. Widać po Zhuk, że nawierzchnia w Montrealu daje jej dużo komfortu, a ona nie ma problemu z płynną grą. Stosur &amp; Pera to siłowe rywalki, więc to była dobra lekcja dla młodej Rosjanki. Po drugiej stronie Alison Van Uytvanck i to o nią mi głównie w tym typie chodzi. Dobrze pamiętam ostatnią grę rudowłosej Alison, jak i ostatnie starcia z twardej nawierzchni w USA. Ostatnia gra to porażka Van Uytvanck na Wimbledon&#39;ie z Kasatkiną. Alis zagrała dobrze pierwszy set, a później całkowicie nie wytrzymała tego spotkania emocjonalnie. Miała problem z podjęciem najprostszych decyzji i zaczęła bić głową w mur. To nie gra Kasatkiny jej zaszkodziła, a ona sama sobie (nie dało się tego oglądać). Ostatnie gry na hard court, to porażka w Miami z Agnieszką Radwańską i Julią Putintsevą na Indian Wells. Obie gry widziałem i znowu Alison momentami dobrą grę przeplatala z obrazem nędzy i rozpaczy. Jej zachowania były żenujące i kompletnie niewymuszone, jakby Van Uytvanck dopiero co pierwszy raz grała zawodowy mecz w tenisa. Alison często ma problemy z własną psychiką i w jej grze nic nie jest przewidywalnego. Co dziś może zrobić Alison w pierwszej grze na kanadyjskim korcie ? Napewno coś zaskakującego, tyle że ja nie dam się zaskoczyć ! Po wczorajszych wyczynach Julii Goerges, Caroline Dolehide, czy Luci&#39;i Safarovej, tj zawodniczek bazujących na mocnej, płaskiej grze jestem dziś przeciwko Alison Van Uytvanck. Wymienione Panie miały duży problem z zaadoptowaniem się w nowych warunkach, więc i Belgijka będzie miała swoje problemy. Alison jest bardzo nerwowa, często podejmuje niekontrolowane, impulsywne decyzje i atakuje z nieprzygotowanej pozycji. Dziś jej forehand, szybka ręka raczej będzie obijać siatkę, bądź przestrzeń kortu na zewnątrz linii. Nie spodziewam się dobrego rytmu gry i timing&#39;u w wykonaniu rudej Van Uytvanck. Płynna, dynamiczna gra Zhuk to zdecydowanie może być przepustka do łatwej i szybkiej wygranej na tym turnieju. Alison nie będzie za wszelką cenę chciała tutaj coś ugrać, ona się nie spieszy i zdaje sobie sprawę, iż to dopiero początek, kolejne turnieje, jak i najważniejsze starty są przed nią.
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 17:00
Sofya Zhuk over 11.50 gema @ 1.79 vs Alison Van Uytvanck
Pinnacle Sports
⛔ 1.0

Zhuk &quot;musi&quot; tutaj wygrać więcej jak 11.50 gema. To nie moze być jednostronna konfrontacja, a jeżeli ktoś ma tutaj zdominować grę, to zdecydowanie underdog tj. młoda Sofya.
WTA Montreal, Kanada, 19:00
Julia Goerges -1.50 Seta @ 2.41 vs Lucie Safarova WYNIK 2-1
Pinnacle Sports
⛔ 1.0

To co wczoraj zabrała Julia Goerges, to dziś odda z nawiązką. Niemka powoli się rozkręcala, ale jak już poczuła się komfortowo to już tego dobrego poziomu gry nie obniżyła. Julia zaprezentowała 17 asów i zaporę przy własnym podaniu, którą trudno jest pokonać. Na przyjęciu Goerges także grała świetnie, jednak rywalka miała tego dnia tkzw. dzień konia. Niemiecka tenisistka straciła tylko raz swój serwis, co w konsekwencji prowadziło do przegranej w pierwszym secie. Timea Babos tego dnia jak zwykle grała na 100%, jednak o dziwo wszystko jej wychodziło (było ryzyko, duża moc i celność). Mimo takiej fenomenalnej dyspozycji tego dnia, to Timea Babos musiała spakować się jako pierwsza i opuścić kort jako przegrana zawodniczka. Dziś Julia może zagrać tylko lepiej, jednak jak powtórzy tylko wczorajszy poziom gry, to z przekonującym zwycięstwem nie powinna mieć żadnego problemu. Lucie Safarova jest ciągle zardzewiała po dłuższej przerwie, do której przyczyniła się kontuzja. Lucie nie potrafi na hard court grać tak pewnego, regularnego tenisa jak jej dzisiejsza przeciwniczka. Safarova cały czas gra bardzo szarpany tenis i dobre momenty przeplata z totalnym załamaniem formy. Czeszka wczorajsze zwycięstwo zawdzięcza jedynie przeciwniczce, która starała się jej dotrzymać kroku na korcie w ilości niewymuszonych błędów. Wczoraj Safarova podarowała rywalce blisko dwadzieścia szans breakpoint&#39;owych, dziś ona najprawdopodobniej powtórzy ten wyczyn i zostanie szybko odesłana do domu przez Julię Goerges.
WTA Montreal, Kanada, 19:00
Lucie Safarova under 12.00 gema @ 1.89 vs Julia Goerges WYNIK 1-2
Pinnacle Sports
⛔ 1.0

Dziś Julia robi &quot;zwroty&quot; za wczorajszy wypadek przy pracy. Lucie Safarova nie zdąży dziś dobrze wystartować, a już będzie musiała żegnać się z kortem ...
WTA Montreal, Kanada, 00:30
Viktoria Azarenka -1.50 Seta @ 2.29 vs Kristina Mladenovic ✅ WYNIK 2:0 (6:1 6:0)
Pinnacle Sports
✅ 1.29

Większość Typerow wierzy w zwycięstwo Mladenovic, ja zdecydowanie nie !!! Azarenka prędzej skreczuje, jak przegra ten mecz (co ma ostatnio w swoim zwyczaju). Viktoria zagrała świetnie ostatni mecz, jednak przy stanie 7:6, 0:3 zaczęła narzekać na swoj nadgarstek i skreczowala w Washington&#39;ie w konfrontacji z Danielle Collins. Tutaj w Montrealu dostała dziką kartę i z zaproszenia skorzystała (niski ranking nie pozwala jej grać bez udział w kwalifikacjach). Powtórzę, słynna Aza wraca do zawodowego tenisa po urodzeniu dziecka. Przy jej konfrontacji z Collins byłem za Amerykanką (grałem w jej stronę handicap gemowy) i w efekcie końcowym miałem rację, bo spotkanie było zacięte (jednak przez krecz był zwrot stawki). Viktoria Azarenka świetnie się porusza i gra bardzo szeroko wykorzystując w pełni geometrię kortu, co najważniejsze na dużej skuteczności. Dzisiejsza Azarenka ma jeszcze coś w sobie z dawnej ofensywnej bestii ... Najważniejsze jest to, iż Bialorusinka defensywną grą uzyskuję dużą przewagę (jak za dawnych czasów). Kiki Mladenovic ma od co najmniej dwóch sezonów załamanie formy i daleko jej do dyspozycji Danielle Collins. W tym roku były małe przebłyski jej powrotu do formy, ale nie trwało to długo. Prywatnie Kiki związała się z Dominik&#39;iem Thiem&#39;em w ostatnim czasie, jednak to nic nie zmieniło. Nie ma szans, aby dziś Mladenovic wspięła się na wyżyny swoich umiejętności. Ona ciągle zrywa uderzenia, nie czuję gry, a to jest najważniejsze w jej tenisie, który jest oparty na płaskich uderzenia i ciągle ofensywnym nastawieniu. Tu nie zobaczymy dobrego rytmu gry, czy dużej skuteczności na serwisie, a błąd będzie gonił błąd, należy podkreślić iż to będzie niewymuszony błąd. Mladenovic aby coś ugrać w tym spotkaniu musi przejąć inicjatywę, a na tak &quot;szorstkiej nawierzchni&quot; będzie to praktycznie niewykonalne!
 
najlepszy_polski_typer 255
Od teraz gram tylko max 3-4 typy tygodniowo, bo gonienie króliczka nigdy nie będzie miało końca i jak widać zdecydowanie, inaczej grać sie nie da aby to miało sens ... ! Jedyny pozytyw z tego wszystkiego jest taki, że wnioski dość szybko wyciągniete oraz zapisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
najlepszy_polski_typer 255

WTA Montreal, Kanada, 02:00
Aryna Sabalenka +2.50 gema @ 2.85 vs Carol Wozniacki
Sabalenka wczoraj mimo granych trzech setów z Bogdan zagrała bardzo dobre spotkanie, pierwsze jak i drugie podanie dawało 70% wygranych piłek. To był dobry mecz w wykonaniu przyszłej gwiazdy tenisa. Aryna to typowy &quot;babochlop&quot; w kobiecych rozgrywkach. Ona w pełni naśladuje styl Marii Sharapovej, ponadto ma to coś ... Strasznie mi się podoba jej atletyzm (zbudowana niczym krótko dystansowy sprinter), potężny zasięg ramion, dobra sprawność i duża wiara w swoje atuty. Mimo, iż można odebrać styl Sabalenki jako typową grę na tkzw. pałe, to jest to wszystko robione z pełną premedytacją, ten właśnie styl ma zrobić robotę i dać pożądany sukces. Aryna podobnie jak Sharapova kształtowała się w amerykańskich warunkach, więc gra na otwartym betonowym korcie nie jest jej obca, a wręcz to jej ulubione otoczenie do gry. Za bardzo skupilem się na &quot;młodej bestii&quot;, bo po drugiej stronie jest &quot;farbowana&quot; Dunka. Jak zareaguje Caro Wozniacki i co zaprezentuję w konfrontacji z taką maszyną ? Zaraz postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Caro to zawodniczka defensywny, która za nim skontruje efektownie rywala, to będzie biegać pół godziny (tak szuka przewag). Jednak ten styl nie wiele jej dziś da, ponieważ Sabalenka nie będzie wdawała się w tego typu wymiany, a będzie szukać rozwiązań maksymalnie w dwa, trzy trzepnięcia ... Co to oznacza dla Wozniacki ? A no to, że Dunka musi zapomnieć o swoim stylu, a sama będzie dążyć jako pierwsza do przejęcia incjatywy, bo inaczej nie będzie co z niej zbierać. Gra pasywna w konfrontacji z takim &quot;tenisowym młotem&quot; może się skończyć szybką egzekucją na korcie. Ostatnie pytanie, czy Carol potrafi przejąć inicjatywę ? Zdecydowanie NIE ! Ponadto piłka odbija się bardzo nisko w Montrealu, a to duże utrudnienie dla Wozniacki i wielka zachętą do pasywnych zachowań. Aryna Sabalenka potrafi sama siebie ograć serią niewymuszonych błędów, ale dobra jej gra z Bogdan, jak i pasywne nastawienie Dunki polskiego pochodzenia są dobrym prognostykiem i dają dużą wiarę w dobry występ &quot;Bestii ze wschodu&quot;. Liczę na co najmniej jeden set wygrany wysoko przez młodą i to pokryje handicap gemowy a kurs zacny ... !
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 17:00

Maria Sharapova -1.50 Seta @ 2.71
vs Daria Kasatkina
Pinnacle Sports
Mecz Kasatkina vs Sakkari to był pojedynek w badmintona, a nie tenisowy spektakl. Dziś mloda Rosjanka nie ma szans z gwiazdą, którą bez wątpienia jest Maria. Sharapova nie kalkuluje, ona wbija piłkę w kort, albo umieszcza ją w trybunach. Masza znana jest z tego, iż lubi upokarzac swoje rodaczki i dziś nie powinno być inaczej. O dobry rytm w poczynaniach Szar&#39;y nie mam obaw, bo Kasatkina nie ma argumentów, aby go zaburzyć. Żeby nie było, jestem fanem talentu Darii Kasatkin&#39;y, ale w typowaniu zawsze jestem obiektywny. Kasatkina nie potrafi grać z dużą mocą, a jej rotacyjna gra i obrona na nie wiele się zda. Daria ma ciągle za dużo nawyków rodem z kortów ITF, a wyeliminowanie ich potrwa. Maria Sharapova nie będzie dziś czuć żadnej presji i szybko zamknię to spotkanie. Osobiście wystawil bym max @1.30 na wygraną, a @ 1.90 na 2-0 w stronę Sharapovej, więc mamy doczynienia z typowym Value i należy tylko korzystac z takiej, a nie innej decyzji bukmacherow (wycene przedmeczowych szans na 50/50).
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 00:30
Caroline Garcia wygrana @ 2.60 vs Maria Sharapova
Pinnacle Sports
Widziałem dwie pierwsze gry Marii, bylem za Marią w tych dwóch grach, jednak teraz czas dla Rosjanki na starcie z kompletnie inną rzeczywistością. Garcia wie jak grać z Maszą i się jej kompletnie nie boi. Taki kurs to &quot;coś&quot; obowiązkowego dla każdego Typera, który umie liczyć ...Zdecydowana szansa na złapanie kolejny raz typowego value bet&#39;a. Sharapova grając z Kasatkiną miała taki komfort gry, jakby grała z juniorką. Daria Kasatkina nie miała w ogóle argumentów, aby móc przejąć inicjatywę. Za to Garcia potrafi sama wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na błąd rywalki. To, że Caroline spróbuję przejąć inicjatywę w tym spotkaniu nie podlega żadnej dyskusji, jednak czy to da pozytywny efekt ? Uważam że tak ! Maria nie była w takiej sytuacji, nie czuła w Montrealu jeszcze żadnej presji (to było zdecydowanie za łatwo). Sharapova dziś nie będzie mieć podarowanych wystawek i rywalka nie pozwoli jej na rozwinięcie skrzydeł, to nie ten level. Bukmacherzy są zapewne zafascynowani efektowną grą &quot;Miszki&quot; i zapewne nie tylko oni, jednak mnie Maria nie da rady oszukać ...
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Julia Goerges wygrana @ 1.80 vs Sevastova Anastasia
Pinnacle Sports
Sevastova bardzo ociężale prezentuje się w Montrealu i to nie powinno ulec zmianie z dnia na dzień. Jej gra z Puig to był bardzo kiepski spektakl. Goerges nie zagrożona ...
 
najlepszy_polski_typer 255
Dobra forma ostatnio, kilka dobrych analiz i trafien prosto w bulls eye. Congrats!
Przestalem grać kilka opcji dotyczących jednego wydarzenia (to był grzech ciężki w zakładach sportowych) i zmniejszyłem ilość zdarzeń. Może to nie są jeszcze 3-4 zakłady w tygodniu, ale od kolejnego turnieju bardziej będę szedł w tym kierunku. Warto odnotować, iż w konkursie &quot;Typ Dnia&quot;, gdzie można wytypować maksymalnie tylko jedno wydarzenie dziennie (w ciągu jednej doby) od 01 do 10.08 oddając 10 Typów z Analizami zdobyłem ponad 500 pkt (obracając 1.000 pkt osiągnąłem przyrost +50%, do +1.500 pkt). Nawet tego typu &quot;ograniczenie&quot; robi swoje i wspomaga moją efektywność.
 
najlepszy_polski_typer 255
WTA Montreal, Kanada, 20:00
Sloane Stephens -1.50 Seta @ 2.20 vs Anastasia Sevastova
Pinnacle Sports
Wczoraj Julia Goerges miała we wszystkim pod górkę. Gra była rozgrywana na małym, bocznym korcie (mało przestrzeni do gry) oraz było bardzo wietrznie. Nie zwróciłem na te dane uwagi, a to wszystko pomogło Sevastovej, wręcz dało jej zwycięstwo. Julia była kompletnie zagubiona w tych warunkach, mimo tego II set był na wyciągnięcie ręki. Sevastova grała jedynie rotacyjne piłki w 3/4 kortu, a sama regularność wystarczyła jej do uzyskania awansu. Sevastova nie miała jeszcze okazji w Montrealu zaprezentować swego potencjału, maksymalnych umiejętności i raczej tego już nie zrobi. Sloane Stephens nie będzie dziś prowadzić walki z samą sobą, jak to robiły jej poprzedniczki, a szybko przejmie kontrolę nad tym spotkaniem. Stephens ma szansę na tryumf w Montrealu.
 
najlepszy_polski_typer 255

WTA Montreal, Kanada, 00:00
Sloane Stephens @ 2.00 vs Elina Svitolina
Pinnacle Sports

Sloane Stephens ma największy talent z pozostałych ćwierć finalistek z Montrealu i nie chodzi tu tylko o ofensywne atuty. Dla mnie jest to zawodniczka kompletna, bez względu czy mówimy o obronie, czy ataku. Każdy człowiek ma swoje wady, Sloane nie wyrobiła kondycyjnie w tegorocznym finale French Open i dlatego przegrała tam z Simoną Halep, mimo to pokazała Amerykanka lepszy tenis lecz nie wytrzymały obciążenia jej płuca. Warto przypomnieć, że dziś nie gramy na cegle, a na twardym podłożu i to oznacza, że bieganie nie będzie tak boleć Panne Stephens. Jak oglądam tą Panne zawsze mam wrażenie jakby to była gra na PlayStation. Te jej swobodne uderzenia tuż nad siatką, to wręcz idealne uderzenia. Nikt nie gra z taką mocą, precyzją i swobodą jak Sloane Stephens. Ciało też ma perfekcyjnie zbudowane, ramiona niczym Johny Rambo. Svitolina potrafi czasami złapać niesamowite kąty uderzenia, podobnie do Amerykanki, ale cała reszta to nie ten level! Jej potyczka z Mertens była cieniutka, Elise nie była dużym zagrożeniem tego dnia, a Ukrainka musiała zagrać swego max&#39;a aby wygrać ten pojedynek. Właśnie ten max Ukrainki nie będzie stanowił duzego zagrożenia dla Stephens. Svitolina gra wysoko nad siatką, a podejmuje ofensywne próby, gdy jest wręcz do tego zapraszana. Mertens wczoraj pozwalała jej w pełni wykorzystać potencjał swego nadgarstka, jednak Sloane dziś tego nie zrobi. Elina Svitolina nie potrafi przejąć inicjatywy w pierwsze tempo, to nie jej tenis, ona wręcz kocha szarpaną gre. Ukrainka nie będzie wielkim zagrożeniem dla Stephens, która dziś ponownie z wielką łatwością przejmie kontrolę nad spotkaniem, jak to miało miejsce w konfrontacji z Sevastovą.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Moj dlugi nos mowi mi, ze ze Stephens jest lekka faworytka dzisiaj z Halep tez. Stephens sie rozwinela od triumfu w USO. Gdyby grala wszedzie, nawet w Azji, tak jak w tym tygodniu, to biorac pod uwage, ze gra sie teraz najwiecej na hardzie bylaby w tej chwili 1. bez dwoch zdan.
 
Do góry Bottom