>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najpewniejsza liga

R 0

rafal_m

Użytkownik
Witam, mam pytanie jakie są najpewniejsze ligi, na które zawsze można liczyć, tzn takie bez żadnych niespodzianek, np 1.5; 3.0; 3.3 gdzie prawie zawsze wygrywa 1.5?:?:
 
L 72

loozer21

Użytkownik
poprostu nie stawiaj kursow typu 1.20 na druzyny o ktorych nie masz pojecia np tylko wez sie za analize i stawiaj wyzsze kursy bo juz lepije wtopic na wyzszym kursie niz na niziutkim typu 1.20
 
R 0

rafal_m

Użytkownik
ja myślę że Liga Polska jest najbardziej pewna :]
taaaaaa... zwłaszcza ostatni mecz Wisla Krakow - Odra Wodzislaw Slaski (0:0), jakoś nie mam do nich zaufania
a jakie są najlepsze stronki ze statystykami, analizami oraz najpotrzebniejszymi danymi do obstawiania meczy???
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
taaaaaa... zwłaszcza ostatni mecz Wisla Krakow - Odra Wodzislaw Slaski (0:0), jakoś nie mam do nich zaufania
a jakie są najlepsze stronki ze statystykami, analizami oraz najpotrzebniejszymi danymi do obstawiania meczy???
Wiesz pod warunkiem jeżeli masz telefon na Miodową :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
a własnie według mnie najlepsza do typowania jest liga polska ;) obok ligi polskiej angielska Premiership i hiszpanska Primera Division. To trzy ligi na ktorych moim zdaniem bardzo dobrze sie znam i typowanie w nich idzie mi całkiem niezle.

wniosek? nie chodzi tutaj o ligę gdzie są niespodzianki, a gdzie nie ma tylko o taką na której Ty dobrze się znasz.
 
Do góry Bottom