>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najpopularniejszy sport

K 0

karoleks85

Forum VIP
Jaki wedgług was sport jest najpopularniejszy? Moze np w waszym miescie jest to krykiet ? :p

Moim zdaniem najpopularniejszym sportem w skali swiatowej jest pilka nozna i nie bede tu orginalny, ale np w Białymstoku popularne sa biegi itp. Poza tym powstal u nas klub hokejowy. Podobno na pierwszym treningu czesc nie potrafila nawet jezdzic na lyzwach ???? Wiem tez ze istnieje klub futbolu amerykanskiego, a na osiedlach czesto dzieciaki graja a przynajmniej graly w bejsbol (spolszczylem). Kolejnym ciekawym sportem sa szachy, z tego co wiem istnieje wiele klubów szachowych w Białymstoku, kolejny sport to jazda konna, wokoł miasta mamy kilka stadnin z ktorych najpopularniejsza w Ignatkach. Zapomnialbym o boksie, bialostocki Hetman jest znany w calej Polsce, co roku zdobywa mistrzostwa niemal w kazdej kategorii wiekowej..

Wpisujcie, które sporty są najpopularniejsze wg was w skali swiatowej i piszcie uzasadnienia, poza tym piszcie o popularnych sportach w waszym regionie, moze ktos chcialby taki sport uprawiac a nie wie ze w danym miescie jest taka mozliwosc.

Ankieta dotyczy dwóch sportow ktore zawsze walcza o palme pierszenstwa wsrod najpopularniejszych, sprawdzmy ktory wygra !
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
W moim mieście czyli w Lublinie to chyba nie ma sportu ???? ewentualnie piłka nożna, na &#39;&#39;ulicy&#39;&#39; zawsze kogos widać grajacego w pilke, przeciez do tego jest potrzebna tylko ziemia a np. w siatke juz nie mozna pograc poniewaz brakuje obiektow albo w ogóle ich nie ma.

W europie zdecydowanie piłka nożna, nie wiem jak poza granicami naszego kontynentu, ale w ameryce to na pewno nie jest ten sport, przecież oni mają własne sporty, nba, nhl, mlb i to wszystko na wysokim poziomie.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Tymczasowy ja też jestem z Lublina.Boisk do gry w piłkę nie ma, a jak są to w fatalnum stanie.W siatkówkę pograć możnatylko w wakacje.Przy MOSiRZe organizują boisko d plażowej siatkówki. Może w końcu coś się ruszy jak Motor wejdzie do 2 ligi ale wszystko zależy od miasta.

Nie zgadzam się żeby koszykówka była popularniejsza od siatkówki.O wiele więcej osób widzę grających w siatkówkę a w kosza kilku dryblasów gra na boisku.Wśród dziewczyn siatkówka to najpopularniejszy sport kosz ma zbyt skomplikowane zasady dla nich.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ta ankieta to chyba będzie jednostronna :mrgreen:. Też zgadzam się z poprzednikami, że Koszykówka to jest raczej bardziej popularna za Oceanem, NBA i WNBA i te sprawy. W Polsce mimo iż poziom żałosny bardzo dużo ludzi trenuje w klubach częściej także widać osoby grające w piłkę na boisku na podwórku niż w kosza. Takie jest moje zdanie.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Zależy od miasta !! U mnie np bardziej popularny jest hokej zapewne ze względu na drużyne KH Sanok która jest w Ekstralidze ! Nie brakuje jednak u nas fanów Piłki Nożnej krórzy dopingują Sanocką Stal !! Jednak biorąc pod uwagę nasz kraj to najbardziej popularny sport to Piłka Nożna !! ???? :gool:
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Najpopoularniejsza dyscyplina w moim miescie a dokladni chodz o Krasnosielc jest Pilka Nozna poniewaz sam uprawiam ta dyscypline ???? xO Lecz nie mamy dobrych warunkow dogry to staramy sie trenowac z naszym trenerem na pobliskim stadionie w ostrolece ???? Raczej za koszykowka nie przepadam i ludzie w okolicy tez ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
U mnie np bardziej popularny jest hokej zapewne ze względu na drużyne KH Sanok która jest w Ekstralidze
Tak wiem że u was w mieście popularny jest hokej pochwale się że byłem nawet na jednym meczu który KH niestety wysoko przegrał ale wtedy nie był jeszcze w Ekstralidze,niepamiętam nawet kiedy to było ale jakieś 4 lata temu.W tamtm czasie dosyć często bywałem w Sanoku na obozach latem a zimą na zawodach w short-tracku.Podumowując sporo godzin spędziłem na waszej Sanockiej tafli ????

pozdRo
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
sutek kiedyś w Sanoku hokej może nie był na najwyższym poziomie !! Jednak coś się zmienia i teraz Pan Słowakiewicz odbudował drużyne i myśle że jak w tym sezonie przyjedziesz to już nie będziesz oglądal sromotnych porażek !! ????
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Według mnie zdecydowanie najpopularniejszym sportem w Europie jest piłka nożna,koszykówka bardziej popluarna to jest chyba tylko w stanach i Kanadzie,ponieważ tam nazywa się to sporty amerykańskie,zresztą koszykówka to typowy sport murzynów ale w moim mieście jesli juz oto chodzi bardzo duzo ludzi gra w kosza,same białasy!!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Oczywistym jest to, że jest to piłka nożna ;) Do koszykówki nikt się nie łapie bo jest jeszcze gorszy poziom niż piłka nożna ;) Poza tym popularność sportu w danym kraju zależy od wyników sportowców ;) Gdyby Polacy wygrali MŚ w koszykówce to na drugi dzień rzesze młodych fanów zachwyceni grą swych pupilów chcieliby być tacy jak oni ;) Więc sport w kraju napędzany jest przez sukcesy sportowców ;) U Nan w piłce sukcesów nie ma więc kolejnym współczynnikiem jest $$$ .... Nie oszukujmy się ;) Na piłce idzie najlepiej zarobić i wielu ludzi kieruje się właśnie tym ;)
 
Do góry Bottom