>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najszybsza transmisja LIVE

culepl 39

culepl

Użytkownik
Gdzie znajde najszybszą transmisje wyników na żywo (wideo lub napisy)?
Bo zauważyłem, że w transmisjach meczów live przykładowo w Unibet bądz Bet 365 szybkośc transmisji wyprzedza kanały w TV czyli np.
Jednocześnie mam uruchomiony LIVE w Bet365 w kompie i oglądam w TV na Canal + Sport mecz Barcelona - Real
W tej samej chwili na stronie BET365 mam wideo z 66 minuty i 45 sekundy
a w TV widzę 66 minute i 40 sekunde czyli w TV jest opóźnienie 5 sekund względem transmisji na stronie.
Chodzi mi o takie serwisy jak
http://www.livesports.pl/
www.livescore.com
czy np. wideo live na bet365
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
livescory? ????
jeśli dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o np tenisowe punkty w meczu live - a te mają jedne z najwolniejszych na rynku.
Transmisje rzeczywiście na poziomie. Do dobrych video dorzuciłbym jeszcze Unibet. Duże, przenośne - ładna jakość ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadza się. Jeżeli chodzi o transmisje wideo firma Bet365 jest najszybsza, wyprzedzając bardzo często inne firmy bukmacherskie. Bardzo sporadycznie wyprzedzają tą firme transmisje z innych dostępnych źródeł. Zarówno relacje wideo w TV jak i w internecie są przysłowiowo &quot;daleko za murzynami&quot; w stosunku do relacji wideo Bet365. Co do wyników live podawanych w Bet365 tutaj już byłbym bardziej secptyczny. Wyniki pojawiają się czasami opóźnione w stosunku do przedstawionej relacji wideo a sporadycznie pojawią się nawet błędne informacje przez chwile, po czym zostaja poprawione aczkolwiek i tak w stosunku do popularnych serwisów livescore wyniki są szybsze w Bet365.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Unibet ma szybki tenis, Bet365 - piłkę nożną.
Tyle wynika z moich obserwacji.

Dodam, że zdarzył się sytuacji gdy inny buk potrafił zablokować zakłady na mecz później niż bet365 odblokowało po golu ????
 
Do góry Bottom