>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najtanszy Kredyt Gotówkowy

adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Witam
Planuje w niedługim czasie wziąć kredyt na 10 tys złotych gdyż chcę gotówkę przeznaczyć na samochód i pare innych celów.

Pytanie moje brzmi::
Gdzie jest najmniejsza stopa oprocentowania ??
Będzie to mój pierwszy kredyt...
Jestem zatrudniony na Umowe o Pracę
Zarobki mam całkiem przyzwoite.

Jeśli ktoś kojarzy jakiś bank gdzie warunki są w miare korzystne to dajcie znać ????
Sam w moim zakładzie pracy udzielam ludziom kredyty i oczywiście Ubezpieczenia mi nie wliczajcie gdyz z doswiadczenia wiem , ze nie jest ono obowiazkowe ????

Z gory dzieki za pomoc.
 
A 0

artimman

Użytkownik
przeglądam gdzie teraz można wziąć tani kredyt gotówkowy.

Na podstawie najnowszych rankingów wszystko wskazuje, że w GETIN Bank, rankig na numer-jeden.one.pl

Znacie jeszcze inne rankingi, porównania i dyskusje, gdzie najtaniej, oprócz TotalMoney, które już przegladałem.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
przeglądam gdzie teraz można wziąć tani kredyt gotówkowy.

Na podstawie najnowszych rankingów wszystko wskazuje, że w GETIN Bank, rankig na numer-jeden.one.pl

Znacie jeszcze inne rankingi, porównania i dyskusje, gdzie najtaniej, oprócz TotalMoney, które już przegladałem.
Nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna.
W każdym bądź razie najlepiej brać kredyt w banku w którym masz założony ROR ( o ile masz). Bank jest mniej więcej zaznajomiony z Twoją sytuacją finansową i jesteś bardziej wiarygodny. Jeżeli nie decydujesz się na swój bank proponuję PKO BP. Zależy też o jakiej kwocie tutaj mówimy. W zależności od kwoty można polecać różne banki.
 
Do góry Bottom