>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najwiecej frerolli??

mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
A ja zapraszam na Mermaid Poker !
- Codzienne freerolle w ramach Freerollmanii: Sprawdź TUTAJ! z pulą 150€, 300€, 1000€ tylko dla graczy MERMAID POKER!
- Codzienne freerolle sieciowe Boss Medii
- Oraz częste freerolle priv do których hasła też nie trudno zdobyć ;)
- 150.000 € we Freerolach w ramach promocji FREEROLL SERIES
Oraz wiele innych!

MERMAID POKER
 
U 0

untraceable

Użytkownik
co do takich freerolli bez racked hands to mysle ze i4poker i point poker jest niezły jesli chodzi o ilosc i o oprawe (wyglad stolikow ,katr itp) natomiast poty 10e na 1K osob wydaje sie niedorzecznoscia
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
Paradisepoker zdecydowanie najlepszy. Mnostwo bezplatnych, trzeba tylko racked hands łapać...
Ja też paradise uważam za lidera ????
Głównie przez freerolle organizowane przez różne fora czy strony do których zdobyć hasło wcale nie jest trudno.

Czasami gram też na interwetten. Mają tam chyba freeroll co 2h a poziom wcale nie jest wygórowany.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
wg mnie jak narazie NoiQ Poker ma najlepsze freerolle ???? .Dzienne freerolle o 1000e,7 razy dziennie freerolle o 100e,satelity do turka o 3000e.NoiQ Poker spisało się na medal ???? .

pozdro
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Popieram wypowiedź kolegi wyżej:spokodfhgfh:
Jest też freeroll The cup, który składa się z eliminacji trzystopniowych(przejść je bardzo łatwo) I w finale 100 osób o 3000eur, mi się udało zając 3 miejsce i 224eur:-D
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Teraz NOIQ nie ma chyba juz takich freerolli jak kiedys zostaly same po 10 E gdzie gra 2000 osob:;/:
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Niestety już nie mają dobrych Freerolli. Zostały tylko te dla całej sieci w b2b. Najlepsze Freerolle miało Noiqu jeszcze w starej sieci ipoker i potem przez jakiś czas gdy zmienili sieć na b2b. Teraz nic z regularnych Freerolli tam nie widać.
 
Do góry Bottom