>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ok, jak wolisz. Jestem otwarty na rozsądne propozycje.
Mecz z Hiszpanami. Wg mnie w meczu z Hiszpanami musimy zagrać ofensywnie. Nie do końca jest ważne ile przegramy, ważne jest, aby pokazać, że walczymy od pierwszej do ostatniej minuty. Nie ukrywajmy Hiszpania to klasa, a my musimy zrobić wszystko, aby prezentować podobną klasę. Tylko profesjonalizmem mamy na to szanse. Pożyjemy zobaczymy jak będzie.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Przecież od Serbów w II połowie dostaliśmy grube baty. Gdyby nie deszcz nie wiadomo jakby to spotkanie się skończyło. Przypominam ,że o mały włos nie przegraliśmy tego meczu. Tuż przy naszej lini bramkowej toczyła się piłka skierowana przez Serbów. Deszcz w tamtym deszczu odegrał dużą rolę. Tutaj gramy z mistrzem Europy i faworytem mundialu 2010.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Po spotkaniu z Hiszpanami nasuwa się zasadnicze pytanie:
czy Rybus to jakaś rodzina Smudy? jeśli nie to co on robi w kadrze.
Samego spotkania nie ma sensu komentować.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
HiszpaniaPolska 6-0. Nokaut. Widać, kto jest na świeczniku, a kto jest tylko tłem. Hiszpanie zagrali pięknie, a my słabo. Nie rozumiem, co to miało być przez pierwsze 10 min. Jakaś husaria, bezsensowna. To nie halówka, gdzie mecz trwa krócej. Przez te pierwsze minuty myśmy dali z siebie prawie wszystko, nie zostawiając nic na pozostałe 80 minut. Jedna dobra akcja, Lewandowskiego z Peszko, to mało. Brawo jednak za to, że chociaż raz mi serce szybciej zabiło. Z przodu jest całkiem nieźle. Peszko widać bardzo chce, czasami za bardzo. Podobnie Błaszczykowski, który parę razy się pokazał. Reszta brak słów, no może poza Kuszczakiem, który przy żadnej bramce nie zawinił. Miał przed sobą po prostu ustawione tyczki, a nie obrońców. Wybronił nawet ze trzy strzały. Nie mógł zrobić więcej, bo w piłkę gra 11, a nie tylko jeden. Fatalna gra skrzydłowych obrońców. Żadnej akcji do przodu. Brak słów. Bardzo dobra lekcja na przyszłość. Lekcja hiszpańskiego. Mam nadzieję, że nie pójdzie w las, a gracze tacy jak Dudka, Wojtkowiak, Rybus nie będą dostawać już powołań. Chyba, że poprawią swój poziom gry.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Najlepsze było po meczu jak to Sobiech latał za Fabregasem ,żeby wymienić się koszulkami ,a ten najwyzczajniej w świecie go olał ???? . Brawo ! $ ✅
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Sobiech przynajmniej bramkę strzelił, ze spalonego ale zawsze. Pokazał, że jednak można. A to, że hiszpańskiego nie zna, nie uczył się języków, to nie umiał poprosić o koszulkę. A na poważnie, brak słów... Ja nie wiem Smuda oszalał ? Taktykę się przygotowuje pod przeciwnika, a on chciał zagrać z reprezentacją w budowie, nie wiem co. Jakoś jego obecnie wyniki mnie nie przekonują. Fakt to początek. Ale na razie poza stylem, tzn. istotną poprawą jakości gry. To wyników nie ma. Porażka z Rumunią, wygrana z Kanadą, remisy z Finami i Serbami, plus lanie z Hiszpania. Bez rewelacji...
 
K 0

krakk

Użytkownik
Akurat Smuda jak chciał zobaczyć jak kto gra to musiał grać taką taktyką... po co grać mecz z Hiszpanią i walczyć o wynik broniąc się całą drużyną. Przecież to byłoby bez sensu. Trzeba było grać tak aby każdy pokazał na co go stać. Na plus Murawski, Peszko, Nowak nawet się pokazał, żeby oceniać resztę trzeba by mecz oglądnąć drugi raz, czy przypadkiem dobre zagrania i przechwyty nie dadzą zerowego bilansu jeśli chodzi o błędy jakie oni popełnili. Po 1 połowie w HP sporo osób pisało żeby wpuścić Sadloka.. no to wszedł i popełnił błędy które kosztowały na pewno 2 bramki, nie pamiętam czy nawet nie 3. Widać było że większość była przestraszona a jeśli chodzi o obronę... po prostu nie ten poziom.. Wojtkowiak i Glik którzy mają doświadczenie z ekstraklasy, no to porównajcie sobie polską ligę do hiszpańskiej czy angielskiej. Dudka to w poprzednich spotkaniach nie zachwycał. Co jak co ale Sadloka jako stopera to ja nie widzę.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nowak dobry mecz ? Obejrzyj jeszcze raz. Kompletnie nie jego pozycja, nie zagrał nic. To jest typowy snajper. Gracz do przodu. Pamiętam go, ambitny chłopak. Wybił się w Pucharze Ekstraklasy, bo jako jednemu z nie licznych chciało mu się grać te rozgrywki. Na pewno nie jest to gracz o predyspozycjach skrzydłowego. Bardziej jako samotny napastnik, bądź też napastnik do systemu 4-4-2...
Powiem więcej Smuda, chyba nie wiedział z kim gra. Oni zagrali dwoma defensywni pomocnikami. A my mocarze. Piątką ofensywnych. Mierzejewski, Lewandowski, Nowak, Błaszczykowski oraz Peszko. Żaden z nich nie potrafi dobrze grać w destrukcji... Myśmy się sami położyli pod topór, jak nie gilotynę.
 
M 0

mysju

Użytkownik
powiem więcej Smuda, chyba nie wiedział z kim gra. Oni zagrali dwoma defensywni pomocnikami. A my mocarze. Piątką ofensywnych. Mierzejewski, Lewandowski, Nowak, Błaszczykowski oraz Peszko. Żaden z nich nie potrafi dobrze grać w destrukcji... Myśmy się sami położyli pod topór, jak nie gilotynę.
zgadzam się z twoją opinią, ale srogie lanie z mistrzem tez jest potrzebne, ocknął się i wezmą się do cięzkiej pracy wiedząc ile im jeszcze brakuje, nie grając z hiszpanią wszyscy by myśleli łacznie z zawodnikami ze są mocnymi średniakami niewiem skąd bierze się taka wyższość polaków?! mam nadzieje ze ta porazka czegos nas nauczy i wezmiemy sie do jeszcze cieższej pracy bo mamy jeszcze na to czas.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Zabrać darmozjadom te złodziejskie pensje, za te pieniadze to by mogli chociaz biegac i udawac ze wiedza o co chodzi, ale nie... wola wsadzac coraz grubsze dupy do swoich SUV-ów i powiedzieć, że gralismy dobrze ale sie nie udało...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zabrać darmozjadom te złodziejskie pensje, za te pieniadze to by mogli chociaz biegac i udawac ze wiedza o co chodzi, ale nie... wola wsadzac coraz grubsze dupy do swoich SUV-ów i powiedzieć, że gralismy dobrze ale sie nie udało...
Ah czekałem na taki komentarz.
Człowieku masz jakiekolwiek pojęcie o piłce? adwokat czy ktoś tam inny nie podoba mu sie gra tego czy tamtego ale takich kibiców jak ty nie trawie. Pewnie po zwyciestwie jestes z nami a po porażce belkot.
Co tu duzo mowic dostalismy lekcje pokory byc moze Smuda bardziej wierzyl w dobry wynik niz pilkarze bo bylismy znowu odkryci i ofensywnie albo az za odwaznie nastawieni.
Nie wiem jaka srednia wieku byla w meczu z Hiszpanami w poprzednim spotkaniu bylo to 25 lat czyli bardzo mloda repra. Inna sprawa co podkreslam , ze nasi byli w okresie roztrenowania co nawet Smuda zaznaczyl a Hiszpanie to byl ostatni sprawdzian przed mundialem. Kto ogladal spotkanie z Korea i z nami wie o co chodzi. Tam Hiszpanie chodzili na piechote tu nas zdeklasowali. Moze by tak nie bylo ale dwie szybkie bramki i masakra.
Niechce naszych usprawiedliwiac ale my naprawde dopiero sie budujemy wiec nie oczekujmy cudow. Hiszpania, Brazylia, Argentyna czy Holandia to glowni pretendenci do tytulu jestli maja swoj dzien graja kosmicznie, wiec o czym mowa. Jak w takim spotkaniu zaznaczyc walke zapewiam ze to latwo sie mowi, ktos kto gral na szczeblu wyzszym niz amatorski o tym wie. Dostalismy baty wyciagnijmy wnioski bo faktycznie kilku sie moze nie nadaje, niby Rybus za pierwszych spotkan Smudy gral niezle teraz to fakt nie wyglada to dobrze.
Dajmy im spokoj w pracy i wyciagajmy wnioski. Na szczescie sprawdzian z znowu mocna reprezentacja juz nie tak daleko wiec do pracy!
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Ah czekałem na taki komentarz.
Człowieku masz jakiekolwiek pojęcie o piłce? adwokat czy ktoś tam inny nie podoba mu sie gra tego czy tamtego ale takich kibiców jak ty nie trawie. Pewnie po zwyciestwie jestes z nami a po porażce belkot.
Co tu duzo mowic dostalismy lekcje pokory byc moze Smuda bardziej wierzyl w dobry wynik niz pilkarze bo bylismy znowu odkryci i ofensywnie albo az za odwaznie nastawieni.
Nie wiem jaka srednia wieku byla w meczu z Hiszpanami w poprzednim spotkaniu bylo to 25 lat czyli bardzo mloda repra. Inna sprawa co podkreslam , ze nasi byli w okresie roztrenowania co nawet Smuda zaznaczyl a Hiszpanie to byl ostatni sprawdzian przed mundialem. Kto ogladal spotkanie z Korea i z nami wie o co chodzi. Tam Hiszpanie chodzili na piechote tu nas zdeklasowali. Moze by tak nie bylo ale dwie szybkie bramki i masakra.
Niechce naszych usprawiedliwiac ale my naprawde dopiero sie budujemy wiec nie oczekujmy cudow. Hiszpania, Brazylia, Argentyna czy Holandia to glowni pretendenci do tytulu jestli maja swoj dzien graja kosmicznie, wiec o czym mowa. Jak w takim spotkaniu zaznaczyc walke zapewiam ze to latwo sie mowi, ktos kto gral na szczeblu wyzszym niz amatorski o tym wie. Dostalismy baty wyciagnijmy wnioski bo faktycznie kilku sie moze nie nadaje, niby Rybus za pierwszych spotkan Smudy gral niezle teraz to fakt nie wyglada to dobrze.
Dajmy im spokoj w pracy i wyciagajmy wnioski. Na szczescie sprawdzian z znowu mocna reprezentacja juz nie tak daleko wiec do pracy!
Nope, nigdy nie byłem i nie będę za współczesną Polską piłką nożna. No a przynajmniej do czasu kiedy umrze ostatni działacz PZPN, albo do czasu kiedy piłkarze będą dostawać pieniadze za to co do nich należy-czyli za porządnie zagrany mecz. Ciekawi mnie czy ich ten orzełek na piersi nie gryzie? Powinien...
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Po 1 połowie w HP sporo osób pisało żeby wpuścić Sadloka.. no to wszedł i popełnił błędy które kosztowały na pewno 2 bramki, nie pamiętam czy nawet nie 3. (...) Co jak co ale Sadloka jako stopera to ja nie widzę.
Nie wiem czy wiecie, ale Sadlok w przeszłości grał na pomocy, na środku. Nie wiem też czy zauważyliście, ale chłopak ma całkiem dobry drybling jak na - OBROŃCĘ. Może warto spróbować, żeby zagrał w środku. Tyle, że wtedy nie ma kogo postawić w defensywie.

Według mnie jedną z przyczyn tak wysokiej porażki był brak agresji z naszej strony. Zagralibyśmy jak walczący Peszko czy Murawski, pare razy byśmy dali Hiszpanom po kościach, przestraszyliby się jak Iniesta i by się klepka może skończyła. Hiszpanie wyszliby z założenia, że mundial niedługo, więc nie ma co szarżować, a tak to Polacy zagrali jak panienki, do tego doszły błędy indywidualne, szybka strata piłki po jej odbiorze... Ehh... szkoda, że Sławek Peszko nie trafił na 2:1...

Swoją drogą... jak tak wyglądały przygotowania do spotkania z faworytem Mistrzostw Świata to w sumie... nie ma co się zastanawiać nad przyczynami przegranej ;)

 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sadlok dobrze gra na pozycji defensywnego pomocnika, wyróżniał się w poprzednich meczach i warto stawiać na tego chłopaka
do tego gdzieś czytałem ze na treningach ma najlepszą skuteczność przy strzałach z dystansu
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Panowie nie ma tu co debatowac. Tlumaczenia, ze to okres roztrenowania, ze druzyna w fazie przygotowania traktuje troche z przymruzeniem oka. To takie oszukiwanie samego siebie. Nasi chlopcy maja olbrzymie braki techniczne: problem z przyjmowaniem pilki (nie ma kleju), gra pod jakakolwiek presja przeciwnikow zupelnie im nie wychodzi. Wystawianie takich chlopakow jak Glik, czy Rybus to jakas zenada, oni sa przecietni nawet na nasza amatorska lige. Ta druzyna nie umie ani bronic, ani atakowac. Nic nie umie na dobra sprawe. Zachowanie po meczu: zenujace. Ja na ich miejscu ze wstydu od razu spierdzielilbym do szatni, a ci jeszcze chcieli wyprosic koszulki. I to ma byc ta zwycieska mentalnosc? Smuda od kiedy objal kadre poczul megalomanie i stracil kontakt z rzeczywistoscia. Mam nadzieje, ze to koniec propagandy sukcesu. A tak wygladalo wczoraj krycie:http://img266.imageshack.us/img266/715/esppolkrycie.jpg
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ah czekałem na taki komentarz.
Człowieku masz jakiekolwiek pojęcie o piłce? adwokat czy ktoś tam inny nie podoba mu sie gra tego czy tamtego ale takich kibiców jak ty nie trawie. Pewnie po zwyciestwie jestes z nami a po porażce belkot.
Co tu duzo mowic dostalismy lekcje pokory byc moze Smuda bardziej wierzyl w dobry wynik niz pilkarze bo bylismy znowu odkryci i ofensywnie albo az za odwaznie nastawieni.
Nie wiem jaka srednia wieku byla w meczu z Hiszpanami w poprzednim spotkaniu bylo to 25 lat czyli bardzo mloda repra. Inna sprawa co podkreslam , ze nasi byli w okresie roztrenowania co nawet Smuda zaznaczyl a Hiszpanie to byl ostatni sprawdzian przed mundialem. Kto ogladal spotkanie z Korea i z nami wie o co chodzi. Tam Hiszpanie chodzili na piechote tu nas zdeklasowali. Moze by tak nie bylo ale dwie szybkie bramki i masakra.
Niechce naszych usprawiedliwiac ale my naprawde dopiero sie budujemy wiec nie oczekujmy cudow. Hiszpania, Brazylia, Argentyna czy Holandia to glowni pretendenci do tytulu jestli maja swoj dzien graja kosmicznie, wiec o czym mowa. Jak w takim spotkaniu zaznaczyc walke zapewiam ze to latwo sie mowi, ktos kto gral na szczeblu wyzszym niz amatorski o tym wie. Dostalismy baty wyciagnijmy wnioski bo faktycznie kilku sie moze nie nadaje, niby Rybus za pierwszych spotkan Smudy gral niezle teraz to fakt nie wyglada to dobrze.
Dajmy im spokoj w pracy i wyciagajmy wnioski. Na szczescie sprawdzian z znowu mocna reprezentacja juz nie tak daleko wiec do pracy!
Smudy nie usprawiedliwia roztrenowanie piłkarzy. Dobrał złą taktykę i to było widać gołym okiem. Wyciągnijmy wnioski wyciągnijmy wnioski wyciągnijmy wnioski i jeszcze raz wyciagnijmy wnioski... większość z nich piłkę zna tylko z naszej ligi to jakie oni wnioski mogą wyciągnąć? To jest ich optymalny poziom. Oni musieli by się ogrywać w zachodnich mocnych ligach żeby wyciągać wnioski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom