>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

L 147

lukkub

Użytkownik
porządny bad beat to by był jakby koleś miał w łapie 10 10 a tak to nawet jakbyś grał na stolikach bad beat micrograming, b2b to by tego bad beatem nie nazwali i nie uznali , tez miałem w życiu kilka takich rozdań w jakiś tam turniejach to się zdarza, na cashowych stolikach nie zdarzyło mi się jeszcze z tym spotkać bo pewnie dużo mniej tam gram mimo wszystko takie coś robi wrażenie i zachęca do porządnej gry , dla kolesia który z karetą przegrał była to nagroda za sprawdzanie z tak shitowym układem 5 10 ;]
graty
 
W 0

waldek100

Użytkownik
Finalowy stoł turnieju &lt; wejsciowka 100E &gt; wchodze za 30000tys &lt;J3&gt; weszlo 4 na flopie wskakuje &lt;3,3,J&gt; wsszyscy do mnie czekaja wiec wchodze all in 2 pasuje jeden wchodzi z &lt;J.5&gt; na turnie przychodzi 5 na rixerze przychodzi 5. Zgarnia cała pule :/ ;//
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Finalowy stoł turnieju &lt; wejsciowka 100E &gt; wchodze za 30000tys &lt;J3&gt; weszlo 4 na flopie wskakuje &lt;3,3,J&gt; wsszyscy do mnie czekaja wiec wchodze all in 2 pasuje jeden wchodzi z &lt;J.5&gt; na turnie przychodzi 5 na rixerze przychodzi 5. Zgarnia cała pule :/ ;//
J3 znakomita ręka do gry!!! Bez kitu.
 
W 0

waldek100

Użytkownik
finalowy stoł na expekt zostało nas 8 wejscie 100/200 gram ostatni do mnie tlyko 1 wchodzi za wszystko mam &lt;AA&gt; wiec wchodze z nim koles ma &lt;KK&gt; na flopie przychodzi &lt;A,8,3&gt; nastepnie &lt;K&gt; i w ostatniej karcie przychodzi &lt;K&gt; o malo co kompa nie rozwalilem :/;/
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik

Pulaaa boli najbardziej... ???? ???? ????
Do allinów doszło na PF.

Edit:
To z dzisiaj.
Wchodze na jbet pierwsze rozdanie.
Alliny po flopie.

Takich rozdań miałem mase. ugrałem z 200$ rake bo brałem udział w rakerace w jbet i ciagle takie rozdania...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
na riverze każdy był pewnie pewien swojej wygranej, ja tak samo na miejscu każdego poszedłbym all
No oczywiscie, sadze ze kazdy z graczy gdyby była taka opcja postawilby DUZO wiecej jak swojego stacka poniewaz ilosc ukladow bijacych tego co mial najslabsza reke to wlasnie dwa. Jednak gdyby grali na bad beat jacpot nie dałoby to jeszcze wygranej bo minimalnie trzeba miec karete J aby &quot;rozbic bank&quot;
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Na cash table w bwin

Dostaje AA, koles podbija 4$ , drugi call, ja reise 7$, call, call

flop 622

I 6 5 all-in
II 10 10 all-in
ja AA all-in

Pula ok 220$

turn 10 i juz wiedzialem ze bedzie pozamiatane:;/:
 
Do góry Bottom