>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
przed chwileczka na CD pokerze, na omaha hi/lo
mialem 110$
ukladzik: 10,9,8,7,6
a koles mial w,10,9,8,7 i w dodatku mial a i 2 :/

i tym oto sposobem stracilem moj dobytek :/
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Wczoraj na unibet buy-in-hunter 10$
Koleś no stop wchodził all in dostałem AA to wchodze. Koleś 8 5, na floopie 4 9 2 turn 8 river 8. Masakrycznie się wkurw**** naprzeklinałem im na chacie, powyzywałem i trochę odreagowałem. ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Wczoraj na Unibet buy-in-hunter 10$
Koleś no stop wchodził all in dostałem AA to wchodze. Koleś 8 5, na floopie 4 9 2 turn 8 river 8. Masakrycznie się wkurw**** naprzeklinałem im na chacie, powyzywałem i trochę odreagowałem. ????
No to naprawdę wielkie gratulacje.Zachowanie godne chama i prostaka ???? . Trzeba się nauczyć przegrywać z honorem.To jest poker
 
R 0

redi

Użytkownik
Pata, to ostatnie to już czysty hazard... Strasznie Ci się poszczęściło wtym rozdaniu, ja nigy w życiu bym tego nie wchodził. Póki co widać że masz albo spore umiejętności, albo mnóstwo szczęścia.
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Pata, to ostatnie to już czysty hazard... Strasznie Ci się poszczęściło wtym rozdaniu, ja nigy w życiu bym tego nie wchodził. Póki co widać że masz albo spore umiejętności, albo mnóstwo szczęścia.
Może jedno i drugie :mrgreen: . Jeszcze dwa wczorajsze rozdania :jupi: :jupi:



 
M 0

mkiller

Użytkownik
pata nie zawsze szczescie bedzie po twojej stronie wiec tak agresywna gra kiedys Cie skonczy.. mimo to zycze dalszych sukcesow :wink: grasz prawie jak Gus Hansen w turnieju pokerstars :p
 
K 0

kerek

Użytkownik
pata: jesli ja bym z Toba tyle przegral.. baaaaaaaaardzo duzo bym Ci nawciskal.. osobiscie na miejscu kolesia z TT bym nie dal call.. ale jakby nie bylo przyfarciles: D
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
pata: jesli ja bym z Toba tyle przegral.. baaaaaaaaardzo duzo bym Ci nawciskal.. osobiscie na miejscu kolesia z TT bym nie dal call.. ale jakby nie bylo przyfarciles: D
no szczęście mi sprzyjało :jezora: A ten koleś miał troche kultury i zakładam, że to nie była duża strata dla niego ;-)
 
Do góry Bottom