>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze rozdania

matex 0

matex

Użytkownik
hm.. ja mam tylko takie pytanie ???? czy grałes jakas strategią czy tak po prostu wchodząc w rozdanie co jakiś czas ? ???? bo ani na SSS, ani na BSS mi to nie wygląda ???? :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dostałem 20$ od PartyPoker i tak poprostu grałem. Sprawdzałem, kiedy dobrze rozgrywać te zagrania.
Ja do Ciebie też mam pytanie.
Nie rozumiem zdania: &quot;czy grałes jakas strategią czy tak po prostu wchodząc w rozdanie co jakiś czas&quot; - ponieważ żadna z tych strategii nie mówi, że w rozdanie nie możesz wejść dwa razy z rzędu i że nie można wchodzić w rozdanie co jakiś czas. ????
Jedyne po czym mogłeś stwierdzić, że nie jest to ani jedna, ani druga strategia, to wysokość moich pieniędzy na stole.
Poza tym stolikach shorthanded najważniejesze jest przebicie i pozycja, dużo mniejszą wage przywiązuje się do posiadanych kart - jak to powiedział jeden z graczy, &quot;gdyby ały czas grał na późnych pozycjach, nie musiałby widzieć swoich kart, żeby wygrywać&quot;
Masz wykaz kart które powinieneś grać, ale jeżeli chcesz zastosować floating, to nie konicznie tych kart muszę się trzymać. Natomiast w pierwszym rozdaniu można podciągnąć lekko pod &quot;widmowe outs&quot;. ????
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
nie mam foty bo jak to zobaczylem to mnie zamurowalo ale opisze cala sytuacje mam na rece ak podbijam o 600 jakis koles ze stackiem 2700 gra all i nastepny ze stackiem 8800 tez gra all wiec ja nie zastanawiajac sie za duzo z moim stackiem 6k sprawdzam - to moj all. 1 z mniejszym stackiem pokazuje aa a ten z wiekszym jj to mysle sobie koniec tura, ale nie stol akxkx kurde jak przyszedl k na turn to myslalem ze moze jeszcze sie kareta uzbiera ale jednak sie nie udalo, ale na szczescie nie odpadlem z turnieju jeszcze na tym zyskalem. oczywiscie jak juz sie wszyscy domyslacie ta sytuacja miala miejsce na b2b!!!!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ależ to piękne uczycie kiedy masz karetę a reszta graczy robi all-iny

http://img114.imageshack.us/my.php?image=555520ml3.jpg

BTW: czemu jedne obrazki są widoczne w postach a inne nie?
jak wrzucasz obrazek z imageshacka to masz na górze 4 linki po załadowaniu zdjęcia i na dole też 4 więc wybierasz pierwszy link z tego dołu i wklejasz tak jak to zrobiłeś z linkiem tym właśnie z tego postu i będzie widać zdjęcie :spokodfhgfh:
 
B 0

baboon

Użytkownik
jak wrzucasz obrazek z imageshacka to masz na górze 4 linki po załadowaniu zdjęcia i na dole też 4 więc wybierasz pierwszy link z tego dołu i wklejasz tak jak to zrobiłeś z linkiem tym właśnie z tego postu i będzie widać zdjęcie :spokodfhgfh:
Dzięki :-D
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
0.12/0.25 Texas Hold&#39;em (No Limit)
Turbo TH 111 (Prawdziwe/Gra na pieniądze)
Miejsce 1: errrcastri (13.89)
Miejsce 2: Stripes96 (20.59)
Miejsce 3: arbidol (15.62)
Miejsce 4: Rudolpoo (38.75)
Miejsce 5: konradk188 (28.35)
arbidol wejście MC 0.12
Rudolpoo wejście DC 0.25
** Rozdanie kart **
errrcastri [N/A, N/A]
Stripes96 [N/A, N/A]
arbidol [N/A, N/A]
Rudolpoo [N/A, N/A]
konradk188 [Akaro, Apik]
*** Runda licytacji 1 ***
konradk188 Wejdź 0.25
errrcastri Podbij do 1.12
Stripes96 Wejdź 1.12
arbidol Spasuj
Rudolpoo Podbij do 3.74
konradk188 Za wszystko 28.35
errrcastri Spasuj
Stripes96 Spasuj
Rudolpoo Wejdź 28.35
*** Flop(stół): *** : [4kier, Atrefl, Qtrefl]
*** Turn(stół): *** : [4kier, Atrefl, Qtrefl, Qkier]
*** River(stół): *** : [4kier, Atrefl, Qtrefl, Qkier, Qpik]
*** Odkrycie kart *** : Prowizja: 2.95 Łącznie w puli: 56.11
errrcastri Spasuj Wygrana: 0.00
Stripes96 Spasuj Wygrana: 0.00
arbidol Spasuj Wygrana: 0.00
Rudolpoo Spasuj Wygrana: 0.00
konradk188 [Akaro, Apik] Full Wygrana: 56.11
Rozdanie z AA, nic szczególnego , ale pokazuje , że czasami warto mając AA nie podbijać tylko czekać na reakcje innych. Potem ktoś się żalił , że miał Q ????
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Turniej j dla deponentow po ugraniu 250pkt. Na poczatku prowadzilem pozniej nic nie szlo az na bb dostalem AA gość z Q10 bet do 400napf ja 800 . Po flopie dalem bet 800 on allin . Zobaczcie sami . Szkoda bo turniej o 2500$ a zostalo 58 osob ... wrrrrrrrr! ???? ???? ????
 
P 0

prayer89

Użytkownik
popek i ta nordica... w podobny sposob umoczylem 20$ na cash table 0.12/0.25 ai pf i gosc mial tt ja aa i oczywiscie zlapal na flopie:/
 
Do góry Bottom