>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
magic_nba 0

magic_nba

Użytkownik
mówiłem Spurs to DNO ! szkoda tylko rakiet należało im się zwycięstwo !
Ty chyba nie oglądałeś tego spotkania..na końcu mieli szanse żeby wyrównać i ewentualnie doprowadzic do dogrywki ale ogólnie zagrali słabiutko.Yao i Artest dostali totalnie po dupie jedynie Scola i McGrady coś grali ale ten drugi nie miał praktycznie z kim grać.Wysoka skutecznośc Celtów i doświadczenie i mamy korzystny rezultat.Nie wiem czemu wszyscy masowo obstawiali Houston podpierając sie jedynie &#39;&#39;wpadką&#39;&#39; Celtów z Pacers.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Na dzisiaj polecam dwa pewniaki :]

Utah Jazz - Portland Trail Blazers

Utah to mistrze wlasnego parkietu jak pamietam co wyczyniali w poprzednim sesonie to bylo mistrzostwo, potrafili wygrac z kazdym zespolem, jak dla mnie to utah jazz -6.5
1.91 i wchodzi jak w masło :]✅✅✅

New Orleans Hornets - Atlanta Hawks

Oczywiscie ze Hornets dzisiaj wygraja ale czy pokryja handi -9.0 mysle ze dadza rade... bez wiekszych problemow... Atlanta na fali 2 zwyciestwa z rzedu, ale i to nie powstrzyma szerszeni...⛔⛔⛔ | nie wiem jak Hornets mogli to przegrac... ???? cchcialem obejrzyc mecz ale nigdzie nie bylo linku :-|
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Miami Heat - Philadelphia 76ers
typ: 2 / 2 AH -3.5 kurs: 1.68 / 2.00
bukmacher: bet365

Piąty mecz Sixers, drugi na wyjeździe. Przeciwnikiem Miami Heat, które nie ma co ukrywać, jest drużyną gorszą od Philadelphi. Na tyle gorszą, że ich wygrana w tym meczu będzie niespodzianką, a kursy na to spotkanie na to nie wskazują - wg mnie różnica klas jest większa. Sixers powinni w tym meczu zdominować grę na tablicach - są wyraźnie mocniejsi pod koszem, Dalembert jest w świetnej formie, a w Heat brakuje zawodników pod kosz. Jako środkowy gra Udonis Haslem, nigdy nie był i nie będzie typowym centrem. Zarówno Marion jak i Beasley to troche fałszywi silni skrzydłowi. W ostatnim meczu z Bobcats zawodnicy Heat zebrali łącznie 27 piłek... Na tym przewaga Sixers się nie kończy, lepiej bronią, nawet są lepiej zoorganizowani w ataku. Ich ostatnie mecze były naprawde dobre. To co się stało w meczu z Hawks jest dla mnie nie wytłumaczalne, w pierwszej połowie meczu byli zdecydowanie lepsi i jeśli dzisiaj zagrają tak samo, albo tak jak ostatnio w meczu z Kings to znowu będzie +20 do przerwy. Mam nadzieję, że wyciągneli wnioski z sobotniego meczu i już nigdy nie przegrają w taki sposób żadnego spotkania. Już wcześniej wspominałem, że jestem pod wrażeniem gry T. Younga, szkoda że w swoim pierwszym sezonie nie mógł tyle grać na trójce. Andre Iguodala ostanio zagrał o wiele lepiej niż w spotkaniu Hawks, chociaż przy defensywie Kings to średni wyczyn :p Jedynie Brand mółgby czasem grać mniej samolubnie, ale po części to wina tego, że nie jest jeszcze w pełni zgrany z drużyną. Żadnego meczu Heat w całośći niestety nie widziałem, ale z tego co mi wiadomo Dwayne Wade utrzymał świetną formę z igrzysk, a Micheal Beasley także robi dobre wrażenie. Ale jak już wspomniałem na początku, różnica klas jest widoczna i mam nadzieje, że Sixers nie będą mieli problemów z odniesiem 3. zwycięstwa w lidze.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Faworyt tego meczu może być tylko jeden Boston Celtics, nie ulega wątpliwości że musiałby zdarzyć się cud by gospodarze wygrali. Boston po wczorajszym punktowaniu w Houston, powinien lekko poradzić sobie z OCT, jeżeli oczywiście ich nie zlekceważą. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na under 87 pkt w Bwin dla Oklahomy. Nie wydaje mi się by realne było zdobycie tylu punktów przez ten zespół, w tej formie jaką prezentują i to w dodatku z Bostonem. Dlatego jestem spokojny o ten zakład.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja bym tak nie przeceniał 76ers. Aż o klasę lepsi nie są od Miami. Wg mnie Miami ma więcej zawodników którzy mogą w meczy odegrać ważną rolę w ataku (6-7). Co do gry na tablicach to zgodzę się że Philadelphia ma przewagę i to dużą. Ale jak dla mnie to Miami dziś może pokusić się o zwycięstwo, mnie osobiście Philadelphia jakoś nie powala, w Miami jak na dobrym poziomie zagra Beasley i Wade, do tego co nieco dorzuci Haslem oraz Marion (12-18 pkt), D. Cook wchodzący z ławki także potrafi rzucić kilkanaście pkt w meczu (dobrze rzuca za 3 pkt), to niekoniecznie 76ers muszą mieć łatwą przeprawę. Trzeba pamiętać także o tym że Miami u siebie to nie Miami z wyjazdów.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Faworyt tego meczu może być tylko jeden Boston Celtics, nie ulega wątpliwości że musiałby zdarzyć się cud by gospodarze wygrali. Boston po wczorajszym punktowaniu w Houston, powinien lekko poradzić sobie z OCT, jeżeli oczywiście ich nie zlekceważą. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na under 87 pkt w Bwin dla Oklahomy. Nie wydaje mi się by realne było zdobycie tylu punktów przez ten zespół, w tej formie jaką prezentują i to w dodatku z Bostonem. Dlatego jestem spokojny o ten zakład.

heh, zagrałem dziś rano już, to samo...co do Miami to chcialem grać na Philly ML w parce z New Orleans gdy jeszcze nie było kursów, ale coś mi ta linia śmierdzi czymś takim jak było ostatnio między GSW i Memphis..Golden State wydawało się lepszym zespołem ale przegrali, moim zdaniem to może być pułapka buka...nie twierdze że tak jest na stówę ale trzymam się z daleka od tego meczu
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikami co do typów na :
1. New Orleans Hornets - Atlanta Hawks 1
2.
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 1 1.65 (EXPEKT)
Zdecydowałem się zagrać ten mecz, mimo 4 porażek z rzędu gospodarzy... patrząc, że grali z klasowymi drużynami - liczącymi się w czołówce NBA i było to wszystkie mecze wyjazdowe... Pierwsze zwycięstwo upatruję właśnie dziś w meczu z wilkami, czyli drużyną grającą nierówno i napewno będą mieli dziś duże kłopoty. Ważną sprawą jest fakt iż goście nie wygrali na parkiecie w sacramento od 10 lat ????
te 3 meczy puściłem za 400PLN i mam nadzieję, że jutro przy każdym z nich postawię ✅

typy na niespodzianki:
Golden State Warriors - Denver Nuggets 2 2,29
LA Lakers - LA Clippers (+13,5) 2 1,91
Utah Jazz - Portland Trail Blazers 2 3,35
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 2 4,15
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons 2 @ 2.33



Singielek wart ryzyka. Oba zespoły zaczęły sezon doskonale, oba zanotowały komplet 3 zwycięstw jednak dla mnie faworytem jest Pistons, a kurs zaproponowany przez Expekt po prostu kusi
Toronto wygrywało kolejno z: Philadelphia (A), Golden State (H) i Milwaukee (A).
Detroit wygrywało z: Indiana (H), Washington (H) i Charlotte (A).
Jak widać żaden z zespołów nie zmierzył się jeszcze z zespołem pretendującym do tytułu, a więc trudno ocenić realną siłe zarówno Raptors jak i Pistons. Jednak decydujący może być fakt, że dzis w zespole z Detroit zadebiutuje nowy zawodnik - Allen Iverson, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pistons jako jeden z faworytów ligi nie może sobie pozwolić na porażki w takich spotkaniach.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons 2 @ 2.33



Singielek wart ryzyka. Oba zespoły zaczęły sezon doskonale, oba zanotowały komplet 3 zwycięstw jednak dla mnie faworytem jest Pistons, a kurs zaproponowany przez Expekt po prostu kusi
Toronto wygrywało kolejno z: Philadelphia (A), Golden State (H) i Milwaukee (A).
Detroit wygrywało z: Indiana (H), Washington (H) i Charlotte (A).
Jak widać żaden z zespołów nie zmierzył się jeszcze z zespołem pretendującym do tytułu, a więc trudno ocenić realną siłe zarówno Raptors jak i Pistons. Jednak decydujący może być fakt, że dzis w zespole z Detroit zadebiutuje nowy zawodnik - Allen Iverson, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pistons jako jeden z faworytów ligi nie może sobie pozwolić na porażki w takich spotkaniach.

to nie jest żaden argument przecież...w jakich spotkaniach, Toronto u siebie jest silnym zespołem a nie jakimiś chłopcami do bicia...i wcale nie piszę tego bo jestem za Raptors w tym meczu, przeciwnie myślę że Detroit ma duże szanse aby wygrać...po prostu taki &quot;argument&quot; można użyć obstawiając jakikolwiek mecz, a nic to nie wnosi jeśli chodzi o informacje, pozdro i powodzenia:spokodfhgfh:


Allen Iverson under 31.5 points and assists (propozycja, AI wejdzie raczej z ławki)
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
to nie jest żaden argument przecież...w jakich spotkaniach, Toronto u siebie jest silnym zespołem a nie jakimiś chłopcami do bicia...i wcale nie piszę tego bo jestem za Raptors w tym meczu, przeciwnie myślę że Detroit ma duże szanse aby wygrać...po prostu taki &quot;argument&quot; można użyć obstawiając jakikolwiek mecz, a nic to nie wnosi jeśli chodzi o informacje, pozdro i powodzenia:spokodfhgfh:
Chyba koniecznie szukałeś czegoś do czego możnaby się przyczepić, bo twoje uzasadnienie do mnie nie przemawia ???? Dodałem zdanie podsumowujące, które jest moją opinią dotyczącą tego spotkania i tyle. Pozdro i życzę powodzenia. Peace
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Wnunio co do Grizzlies to blizej im do miśków niz wilkow ;)
Ja dzis zagralem na mecz
Chicago-Cleveland -8,5 na cleveland ✅. Puscilem tak poniewaz cleveland bardzo mocne od poczatku sezonu czego nie mozna powiedziec o chicago (bardzo slabo im idze poki co. Kawalerzysci dotychczas walczyli z zespolami ktore naleza do czolowki ligi, fakt ze przegrali z bostonem i Nowym Orleanem ale moim zdaniem z obecnym skladem chicago nie mozna do nich porownywac. Byki graly z Bostonem i Orlando gdzie przegraly.
Sadze ze dzis LeBron i spolka odprawia koszykarzy z wietrznego miasta z porazka, i uwazam ze bedzie to ok 10 punktowe prowadzenie dla Cavaliers.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Chyba koniecznie szukałeś czegoś do czego możnaby się przyczepić, bo twoje uzasadnienie do mnie nie przemawia ???? Dodałem zdanie podsumowujące, które jest moją opinią dotyczącą tego spotkania i tyle. Pozdro i życzę powodzenia. Peace

nie szukałem niczego..samo się znalazło..bo wiesz chodziło mi tylko o to że w analizie powinno być zawarte coś więcej niż tylko przeczucie że drużyna A wygra z drużyną B..to tyle, peace to you:spokodfhgfh:

PS. czytam teraz że Iver jednak nie zagra dziś...hmmm to lepiej dla Detroit w tej chwili aby Stuckey rozgrywał
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
The Rocky Mountain News is reporting that Allen Iverson is not likely to make his debut for the Pistons on Wednesday.
Ciekawostka także do meczu Hornets: Zarówno Peja Stojakovic, jak i Tyson Chandler zagrają w meczu przeciwko Hawks. Stojakovic stwierdził, iż czuje się dobrze, a jeśli cokolwiek podczas gry będzie nie tak, to poprostu zostaniezastapiony
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs Typ: 2 Kurs: 1,50
Oklahoma City Thunder-Boston Celtics Typ: 2 Kurs: 1,22


Cztery porażki z rzędu? Nie ma takiej możliwości. Dzisiaj w Minnesota Ostrogi będą mieli kolejną szansę na pierwszą wygraną w sezonie i napewno jej nie zaprzepaszczą. Timberwolves są bardzo przeciętną drużyną, u siebie jednak grają zazwyczaj dobrą koszykówkę. Jedna bardzo istotna statystyka. 10 ostatnich spotkań h2h - 9 zwycięstw San Antonio. Podobnie jak wczoraj Phoenix, dzisiaj na Spurs olbrzymia masówka, nikt chyba nie wierzy, aby seria przegranych spotkań mogła się jeszcze wydłużyć. I chyba słusznie. Ekipa prkatycznie nie zmieniana kadrowo przez lata, gra oparta na trzech zawodnikach Tim Duncan, Tony Parker i Manu Ginobili. Tego ostatniego jednak zabraknie. Możliwe, że do pierwszej piątki wróci Oberto, który zagrał wczoraj wchodząc z ławki. Minnesota to przede wszystkim Al &quot;Big&quot; Jefferson. W przerwie letniej działacze Wilków nie poczynili kroków, aby Timberwolves podnieśli się po słabym poprzednim sezonie. Goście wbrew wynikom pokazują koszykówkę na wysokim poziomie, z niezłą skutecznością FG 49.1 % (2nd). Poprawić musi się jednak defensywa, która zawsze charakteryzowałą tą ekipę.
Po trzech potyczkach tracą co mecz średnio 100 pkt, a to o wiele za dużo, zważając na to, że atak SAS nigdy nie był wybitny. Na koniec warto chyba dodać, że mobilizacja w San Antonio musi być ogromna. Gracze są świadomi, że stać ich na wiele więcej i potrafią seryjnie wygrywać. Mam nadzieję, że seria ta rozpocznie się dzisiaj.
Mecz Seattle .... grr przepraszam Oklahoma City Thunder z Boston Celtics nie ma prawa zakończyć się innym wynikiem niż wygraną mistrzów. Goście znowu zdają się być w świetnej formie. Wczoraj wygrana nad bardzo mocnym u siebie Houston, jutro przyjdzie im zagrać z jedną z najgorszych ekip NBA. Oklahoma nie ma czym straszyć, a gwiazda Grzmotów Kevin Durant przeciw znakomitej obronie Celtics może sobie nie pograć. Ekipa gości posiada zbyt doświadczonych graczy. aby w jakiś sposób odpuścic ten mecz. Napewno nie będą nakręcali tempa i będą się starali wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Kurs oczywiście marny ale jako dodatek do double powinien zdać egzamin. Thunder nie powinni być dla Bostonu żadną przeszkodą.
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
co myslicie na dzis under Oklahoma + Utah z handi i Hornets z handi? :]
Cały czas dumam nad Hornets. Peja zagra ale kto wie jak spisze sie po kontuzji. A ewentualne roszady mogą spowodować że Szerszenie tak łatwo nie odskoczą Atalancie, która w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Linia 8.5 jest i niska i wysoka. Dla mnie handik to no bet. Moze byc wszystko
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Wnunio co do Grizzlies to blizej im do miśków niz wilkow ;)
pomyłka z mojej strony, myślałem o niedzwiadkach a napisałem &quot;wilki&quot;:-D
Chicago-Cleveland -8,5 na cleveland. Puscilem tak poniewaz cleveland bardzo mocne od poczatku sezonu czego nie mozna powiedziec o chicago (bardzo slabo im idze poki co. Kawalerzysci dotychczas walczyli z zespolami ktore naleza do czolowki ligi, fakt ze przegrali z bostonem i Nowym Orleanem ale moim zdaniem z obecnym skladem chicago nie mozna do nich porownywac. Byki graly z Bostonem i Orlando gdzie przegraly.
Sadze ze dzis LeBron i spolka odprawia koszykarzy z wietrznego miasta z porazka, i uwazam ze bedzie to ok 10 punktowe prowadzenie dla Cavaliers.
nie zgodzę się z Tobą bo Cleveland ostatnio gra słabo, popełnia dużo błędów juniorskich ???? ostatni mecz oglądałem i gdyby nie zdobyli 10pkt w pierwszch 2 minutach czwartej kwarty to Dallas by tak łatwo nie odpuściło i mogłoby się różnie skończyć... niema zgrania w tej ekipie, myyślę, ze za małą kase można stawiać na Byków ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Cały czas dumam nad Hornets. Peja zagra ale kto wie jak spisze sie po kontuzji. A ewentualne roszady mogą spowodować że Szerszenie tak łatwo nie odskoczą Atalancie, która w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Linia 8.5 jest i niska i wysoka. Dla mnie handik to no bet. Moze byc wszystko
no trudno... puszczone, mam nadzieje ze Szerszenie dadza rade, a co Rajon myslisz o Utah?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie handicap na Hornets, Celtics to pewniaki jeśli tak można mówić o handicapach ;-) Hornets z Peją czy bez to bez różnicy. Dopóki jest Chris Paul to pociągnie zespół choćby grał z Marcinem Gortatem, Maciejem Lampe itd. No i jeszcze D.West. Też fenomen, z takimi warunkami te jego jumpshooty są niesamowite. Atlanta gra fajnie w tym sezonie ale ani 76ers ani Magic grając dzień po dniu to nie byli rywale z innej bajki, a NOH według mnie jest ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom