>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA-15-01-2005

Status
Zamknięty.
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Niedziela:

Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers 2 89-87 ????

Analiza: W Niedzielny Wieczór w Hali Rose Garden Staną Naprzeciwko Siebie Druzyny Portland i Cleveland. Portland Po Serii 6-ciu Porażek z Rzędu Wróciło Na Właściwy Tor Wygrywając 2 Mecze z Rzędu (LA Lakers, Orlando). Cleveland Zaliczyło Serie Loss 2 (LA Lakers, Phoenix) Prezentując Sie Całkiem Dobrze Na Tle Przeciwnkow, Gdzie Rządził i Krolował &quot;King&quot; James. W Mojej Opinii Zdecydowanym Faworytem Jest Cleveland, Które Bedzie Chciało Przerwać Serie 2-óch Porażek z Rzędu, a Mecz z Ekipą Portland Jest Idealny Do Tego. Licze Również Na Koloejny Udany Występ LeBrona...
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
✅ ✅ ✅
--------


Toronto Raptors - New York Knicks 2.00 (129-103)

Wydawaloby sie ze mecz kipski bedzie, bo graja 2 bardzo slabe druzyny, ale wbrew posorom, mysle, ze bedzie to bardzo dobre widowisko i dosyc wyrownany mecz... Po pierwsze dlatego, ze obie druzyny sa z jednej konferencji (ATLANTIC), a w takich meczach, gracze sa bardziej zmobilizowani, a poza tym te 2 druzyny w ostatnium czasie sie odrodzily. Przede wszyskim New York, ktory, juz od paru spotkan ma stala piersza piatke, ktora przynosi wygrane Laremu Brownowi. Maja serie 6 zwyciest, a z ostatnich 10 mecz wygrali 7. No i pewnie tym sie sugerowali bukmacherzy stawiajac za faworytow Knicks... Jednak wiekszosc zwyciestw maja na wlasnej hali... Na wyjazdach troche kicha 4-13. Typ wydawaloby sie prosty - New York, ale teraz druga strona medalu: Po pierwsze, Toronto w ostatnim czasie tez gra znacznie lepiej. Ostatnie 10 6-4. Wiecej zwyciest maja co prawda na wyjezdzie, ale to wlasnie mecze na wyjazdach sprawdzaja wartosc druzyny... Oprocz tego w zeszlym sezonie mecze rozegrane miedzy tymi dwoma druzynami w Toronto, zakonczyly sie zwyciestwami Raptors (w tym sezonie jeszcze sie nie spotkaly). Kolejnym atutem jest wlasna hala, troche marny ale zawsze jest. Normalnym jest ze u siebie gra sie lepiej, no i ostatni jest taki, ze ostatni mecz grali 4 dni temu, wiec mieli 2 dni wiecej odpoczynku od Knicks. Dla przezornych proponuje handicap, ale nie wiem ile, bo w baw, ani w expekcie nie ma (jeszcze)....

✅ ✅ ✅
 
polko 0

polko

Użytkownik
Panowie nie bede sie rozpisywal bo sie z wami zgadzam ????

Toronto Raptors - New York Knicks 1 1.95 ✅
Koniec passy Knicks.

Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers 2 1.63 ⛔
Cavs musza przerwac passe -3

Sacramento Kings - Orlando Magic(+5.5) 2 1.95 ✅
Obie druzyny graja obecnie bardzo slabo. Mysle, ze to bedzie dosc wyrownany mecz, dlatego z Orlando z handi powinni dac rade.

Pozdro 8)
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
--------


Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers 1.60 (89-97) ⛔ ⛔ ⛔

Juz w zasadzie Pewniaczek napisal conieco, ale i ja wtrace swoje 3 grosze ???? . No to tak: Portland, troche kicha wogole im gra idzie. Maja co prawda serie 2 wygranych, ale ostatnie 10 4-6... U siebie tak o 8-10. No a Clevland, po zeszlorocznym niepowodzeniu, w tym roku od poczatku zabrala sie za wygrywanie meczy i ma juz bilans 20-14, co daje i mna razie miejsce w playoffach, ale musza wygrywac zeby utrzymac ta pozycje, a ostatnio im sie to nie udaje. Maja serie 3 porazek mimo tego, ze LeBron sie dwoi i troi... W ostatnim meczu 46 pkt, 8 asyst i 7 zbiorek... Niezle frustracje musi przezywac... Mysle ze jest to spowodowane absencja L. Hughes, ktory ma kontuzje palca, ale i bez niego, powinni poukladac sobie gre i zaczac w koncu wygrywac. Ostatnie 10 meczy 5-5, a na wyjazdach 6-9, czas poprawic te wyniki i wygrac cos w koncu... Mysle ze przeciwnik, nie sprawi za duzo problemow...

Eh... No i znouwu LeBron dal z siebie wszytko i dupa... 29 pkt., 13 zbiorek, 7 astst, 1 przechwyt i 3 bloki... koncowa akcja 20 sek. do konca, pilke ma oczywiscie LeBron, wbija sie pod kosz, sciagaa na siebie 2 obroncow, i podaje na obwod do Donyell Marshalla,a ten przestrzelil 3 pkt.rzut... Ale pilke ejszcze raz maja Cavs, znowu LeBron, znowu wbija sie pod kosz, sciaga obroncow, oddaje pilke, ktora w koncu wedruje do Erica Snowa, ktory w ostatniej chwili przestrzelil 2pkt. rzut...
--&gt; Noe nie wiem, czego przy tej drugiej akcji LeBron nie skonczyl tej akcji... CZasem przeciez trzeba zagrac samolubnie, zwlaszcza w takich momentach.
 
polko 0

polko

Użytkownik
dzisiaj 2/3 ▶ szkoda, ze Cavs przegrali
lacznie 14/19 ▶ 74%
pozdro
P.S.
Mam dola, wiec nie wiem czy podam typy w najblizszej przyszlosci :cry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom