>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2010/11 - ciekawostki , pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czy od czasu premiery gry NBA 2k11 jedynymi transferami były
#1
Hedo Turkoglu, Jason Richardson i Earl Clark do Orlando Magic
Mickael Pietrus, Marcin Gortat i Vince Carter do Phoenix Suns
#2
Rashard Lewis do Washington Wizards
Gilbert Arenas do Orlando Magic

Bo chciałem sobie zmienić żeby mieć aktualny skład.

P.S Jeśli ma ktoś gre w polskiej wersji językowej?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dlatego chciałbym chociaż, aby mod w tym dziale wprowadził stawki przy typach i na koniec miesiąca każdy, kto pisze analizy sam podliczał swój miesiąc
Moim skromnym zdaniem to bardzo dobry pomysł. W końcu mniej obeznani w temacie gracze (m.in. ja) wchodzą tu głównie po to by podpatrzeć analizy na dany dzień. Gdyby wprowadzić takie podliczenia, mielibyśmy obraz na to kogo warto słuchać i kto posiada wiedzę na temat NBA. Oczywiście wiadomo że sport jest nieprzewidywalny, jednak mając wystarczającą wiedzę można też i te niespodzianki przewidywać, oczywiście nie wszystkie bo to nierealne.
Jeśli moderatorzy nie chcą zaśmiecać działu to możnaby założyć osobny temat, wyłącznie do podliczeń.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Dobra Steve Nashu z Phoenix Suns - graj za ile i jak chcesz. Ja bukmacherki nie traktuje jako sposób na życie a jako dobrą zabawę, bo lubię sport. A że obecnie jestem po operacji już dłuższy czas to jedynie w ten sposób bawię się sportem. I nie gram za 200 czy 100 zł, a za drobne właśnie dla zabawy. Gram sobie zaniżone HC i póki co nie narzekam. Ty graj jak chcesz zawyżone czy proponowane przez buki i ich ogrywaj wygrywaj źle Ci nie życzę, ale nie żal się później, że to Twoje ostatnie typy, bo Ci nie wchodzą od dawna. Chcesz grasz kursy po 2,00 ja gram mniejsze czasem większe i tyle. Powodzenia.
I tutaj pokazałeś, że jednak nie warto z tobą wchodzić w dyskusję. Choćby przez tą osobistą wycieczkę w moją stronę na początku twojej wypowiedzi. Nie żalę się, ale co mam pisać i udawać, że nic się nie dzieje i dalej sypać typami jak z rękawa? Nie jestem tego typu człowiekiem. Dlatego idealnym odwzorowaniem byłyby jednostki przy typach i wtedy by się okazało. Gdybym pisał i pisał, to bym to odrobił do końca miesiąca, bo dopiero jest 3 dzień, a pozostało ponad 20. Ale po co? Jeżeli dajmy dziś mi nie wejdzie, to pisać i stawkować, bo wirtualnymi mam operować i być magikiem, który czaruje typami? Z tego względu, że nie gram na drobne, a przy każdej wpłacie mam cel dojść do pewnej sumy i zrobić wypłatę, dlatego miesiąc sie zaczął jak zaczął, to napisałem swoje zdanie. Jeżeli uważasz, że się żale, to chyba nie miałeś styczności z ludźmi, którzy po prostu potrafią się zachować i przyznać do popełnionych błędów. Tym bardziej, że &quot;pod nami&quot; są ludzie, czyli osoby korzystające z naszych typów. Nie życzę ci takiej serii. Jeżeli takową kiedyś miałeś, to wspomnij sobie jak się czułeś i czy potrafiłeś zachować się adekwatnie do sytuacji, czy były to wyzwiska i przekleństwa. Czytaj ze zrozumieniem. Seria, to nie znaczy, że nie wchodzą od dawna. Na forum akurat wpisałem się w temacie, gdzie seria po prostu czerwieni, stąd moja refleksja, bo wiele osób może mnie oceniać na tej podstawie, ale na siłę po prostu nie chcę niczego udowadniać, czy już rozumiesz mój przekaz? Wyraziłem się jaśniej?
Nie gram dla zabawy, a dla zysków. Staż u buków, to ho ho. Przerabiałem ako, granie za 5ł taśm, systemy, zaniżone handi i wiem co jest najlepszą drogą do odnoszenia zysków. Ja ci nie radzę źle, ale gdybyś wziął kartkę zapisał swoje zaniżone handi, a obok normalne, a na końcu wyniki i sprawdził na koniec miesiąca, to byś się przekonał ???? Polecam. Mam nadzieję, że przeprowadzisz sobie w styczniu taką tabeleczkę, a czasu z tego co zrozumiałem z twojej wypowiedzi nie powinno ci brakować na jej prowadzenie.
Enter
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dlatego idealnym odwzorowaniem byłyby jednostki przy typach i wtedy by się okazało.
Ale co by się okazało ?? Jest na forum pełno tematów, gdzie ludzie piszą, że stawiają 1500 jednostek i ma to tyle wspólnego z prawdą co nic. Wolę patrzeć na kupony za realne 5 zł niż wirtualne 1000 jednostek. Aczkolwiek nie mówię nie jeśli chodzi o statystyki podanych typów i np średni kurs pod koniec miesiąca i przede wszystkim trafność typów, bo wg mnie to jest najważniejsze. Tego nie neguję i uważam, że wszyscy by na tym zyskali. Nie wiem czy o to dokładnie Ci chodzi, ale co do stawkowania to mam zdanie jak powyżej.
Jeżeli uważasz, że się żale, to chyba nie miałeś styczności z ludźmi, którzy po prostu potrafią się zachować i przyznać do popełnionych błędów.
Ale czy ktoś tu Ci w ogóle wyrzucił, że popełniasz błędy ?? Podajesz typy raz one są trafne raz nie. Jak u każdego. I nikt nie powinien mieć pretensji jeśli skorzysta z typu i będzie on akurat nie trafiony. Zdarza się. Nikomu przecież nie karzesz grać swoich typów. Dzielisz się swoją wiedzą, typem i tyle.
Nie życzę ci takiej serii. Jeżeli takową kiedyś miałeś, to wspomnij sobie jak się czułeś i czy potrafiłeś zachować się adekwatnie do sytuacji, czy były to wyzwiska i przekleństwa.
Miałem nie raz. Na 2 spotkania wytypowane z PLK trafiłem 2 z dogrywkami, a obstawiłem akurat zakład 1X2 :] Dlatego na chwilę obecną darowałem sobie grę za wysokie stawki. Bynajmniej nie za często.
ale gdybyś wziął kartkę zapisał swoje zaniżone handi, a obok normalne, a na końcu wyniki i sprawdził na koniec miesiąca, to byś się przekonał Polecam. Mam nadzieję, że przeprowadzisz sobie w styczniu taką tabeleczkę, a czasu z tego co zrozumiałem z twojej wypowiedzi nie powinno ci brakować na jej prowadzenie.
Wiesz co z czystej ciekawości tak zrobię. Czemu nie. Zapiszę proponowane HC przez buka, a zagrane przeze mnie. Może będziesz miał rację - nie mówię nie. Tylko no nawet jeśli drużyna pokryje HC zaproponowane przez buka to i pokryje moje zaniżone. Więc mam płakać z tego powodu ?? Oduczyłem się być pazerny na wysokie kursy. Bo niejednokrotnie przez różnicę 0,10 czy 0,20 wtapiałem. Wolę troszkę mniejszy, ale bezpieczniejszy. Tak po prostu gram no i tyle.
PS: Co do mojego czasu to o niego się nie martw ???? Raz go jest więcej raz mniej. Zbliża się sesja, więc akurat teraz będzie mnie więcej w domu :]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
dlaczego mam nie zagrać niskiego kursu nawet w NBA jeśli jestem przekonany, że wejdzie? Bo wg kogoś jakiś argument matematyczny ma przesądzać o moim zysku? Oprócz zwykłej statystyki polecam statystyczną kontrolę jakości. Tu zrozumiecie, KIEDY statystyka i JAKIE jej elementy lub pochodne mają znaczenie

dzisiaj jest 1,20 na Heat. I wg mnie wejdzie. Argumenty sportowe przemawiają wg mnie za Miami. I nie będę kalkulował jaki handicap jest bardziej prawdopodobny, bo dla mnie najprawdopodobniejsze jest to że Heat za wszelką cenę będą chcieli wygrać, a nie celować w -4,5 czy + ileś tam dla rywala.

Pozatym dla ułatwienia wprowadzono też grę live, z której osobiście korzystam w 90% swojej gry. Bardzo łatwo można tam szukać &quot;sytuacji przesądzonych&quot;. Trochę wprawy, trochę doświadczenia i nawet niskie kursy okażą się miodkowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jack. Jeszcze tylko słowo do dawczana i kończę ten OT.
Chodzi mi o stawkowanie tylko i wyłącznie w zakresie 1-10. Dla jednego np 1j = 10zł, dla drugiego 1j =5zl, a dla kolejnych pozostałych 1j=100zl. I stąd wyjdzie prawdziwe oblicze typera. Każdy ma swoje stawki i wtedy będzie wiadomo. Oczywistym jest, że zaproponowana stawka, jest również wskaźnikiem na ile dany typ ma szanse wejść. Niektórzy grają równymi stawkami w zależności od meczu i to też jest dobre, ale gdy się gra kursy, którymi idzie naprawić poprzednie - nietrafione.
Jacq. Moje wywody odnośnie typowania, mają tylko za cel, aby po prostu eliminować tego typu granie. Stąd pomysł na jednostki, bo na koniec miesiąca okaże się ile zysków jest z grania takich niskich kursów i wtedy może niektórzy zmienia podejście do niskich - &quot;bezpieczniejszych&quot; kursów.
Po prostu odniosłem się do odp dawczana i daję spokój. To co miałem napisać odnośnie stawkowania i grania u buka - napisałem. Teraz kolej na władzę FB, która podejmie decyzje odnośnie stawek, bo widzę, że jest trochę poparcia odnośnie mojej propozycji - co mnie bardzo cieszy i mam nadzieję, że skoro jest poparcie, to będzie odpowiednia reakcja moderatorów.
Fajnie, że dyskusja się rozkręciła, bo jakoś różnie bywało w tym dziale.
Koniec OT.
Proszę o nieusuwanie.
Pozdrawiam i powodzenia
/ edit:
@ Typer36
Phoenix, LAL dla wielu też było pewniakami wczoraj.
Zapewne grając na samych faworytów daleko zajdziesz, szczególnie w NBA. Kompletnie mija się z celem granie takich kursów. Już były wypowiedziane argumenty. Z mojego zebranego doświadczenia wynika, że matematyka zawsze jest górą... Nawet nad zyskami, choćby tymi &quot;pewnymi&quot; zyskami bądź teoretycznymi ???? Ta dziedzina nauki jest piękna i bolesna ???? Niestety.
Jej moc poznajemy w większości momentach naszego życia. A zawsze się mówiło, że matematyka nie jest potrzebna. Z biegiem czasu poglądy się zmieniają.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
@ Typer36 Phoenix, LAL dla wielu też było pewniakami wczoraj. Zapewne grając na samych faworytów daleko zajdziesz, szczególnie w NBA.
ale żeście sie przyczepili, że NBA to takie nieobliczalne - już któryś post z rzędu to czytam. PHX i LAL byli wczoraj takimi murowanymi faworytami? PHX po rozbiórce, gdzie pisałem, że ich SAC zdominuje na deskach(może i mieli +14 na 6min do konca, ale nie trafiali open jumperów, bo nie miał kto na siebie wziąść gry w końcówce), a LAL jak na siebie to grają padakę już któryś mecz, bo ewidentnie Artest i Gasol są pod formą, a Bynum dopiero wraca po kontuzji.

Panowie NBA to naprawdę fajna liga do typowania, a co do niskich typów to na przykładzie:
Jestem zdania, że lepiej dzisiaj wziąść 1,20 na Miami, które na 99% wejdzie, niż -8,5 po 1,90. Może skończyć się -20, a może -5. Miami gra bardzo dobry difens, a charlotte ma bande silnych gosci, suma punktów niezbyt wysoka, a więc różnica zwycięstwa wcale nie musi być ponad 10.

A co do Orlando to Arenas jest na + najwięcej z nowej 3jki, a ORL rozstrzyga swoje mecze podczas &quot;bench&#39;s time&quot; w 2gich kwartach, ciekawy zakład w Pinnacle:

GSW +4 1st quarter @ 1,806 - bardzo zachęcające - wystarczy, że Nelson 2-3 razy nie odda piłki komu trzeba(Anderson, J-Rich, Turkoglu - świetny spacing dla Howarda - ale Nelson nie jest królem myślenia) i Ellis z Currym odskakują na parę pkt z początku.

Powodzenia Panowie(i Panie) z typami, śmigam zobaczyć jak to bardzo się Jacksonowi nie chce już grać u Jordana.

edit @down

Przeczytaj do czego odnosi się ta wypowiedź o silnych gościach - wytłumaczę Ci:
Banda silnych gości + dobry difens Miami --&gt; niska ilość punktów ---&gt; niezbyt duża różnica zwycięstwa na korzyść Miami.
Nie ma to nic w praktyce wspólnego z tym co napisałes poniżej(tj.z tym, że pozostałe atrybuty nie mają wpływu na grę zespołu - a sarkazm sobie daruj).
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Myślałem, że umiejętności, zgranie, boiskowe IQ stanowi o sile zespole... Dowiaduje się, że liczy się siła. To tak jakby powiedzieć, że niski zawodnik w koszu nie ma prawa bytu. W takim razie co robią takie &quot;wieszaki&quot; jak T. Prince (Det), Ellis &amp; Curry (GSW) w NBA?
Odniosłem się do twojej wypowiedzi, konkretnie :
a charlotte ma bande silnych gosci
. Dla mnie żaden argument, bo ponad ich siła są umiejętności Miami. Obrona, atak. Umiejętności Wade - LBJ - Bosh. I to wszystko bije ich całą siłę na pięty.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Memphis Grizzlies ukarali finansowo rzucającego obrońcę Tony&#39;ego Allena za bójkę w samolocie z kolegą z drużyny O.J.-em Mayo. Nie podano jednak do wiadomości publicznej jaka to kwota.
Przed meczem Grizzlies-Thunder doszło między dwoma zawodnikami do bójki, którą zakończyli koledzy z zespołu, rozdzielając ich w porę. Poszło o dług jaki miał Mayo wobec Allena po przegranej z nim w karty.
Po nagłośnieniu sprawy przez media Grizzlies zabronili swoim graczom hazardu w samolocie.
To może w samolotach jeszcze obstawiają swoje mecze ???? ?
W głowach się przewraca tym zawodnikom ...
 
S 22

slooz3

Użytkownik
LAL - CLE Manny Harris +/- w dzisiejszym meczu na -57 - to chyba jakiś rekord... w sumie nie spodziewalem sie aż takiego pogromu, chociaż i tak Czarni i Turów pograli by z Cleveland jak równy z równym, paru z tych gości nie zalapala by się do euroligowych drużyn...Eyenga, Samuels nawet w D-League nie potrafiliby wykręcić jakichś porządnych statów - Cavs mają pecha - po odejsciu LBJ mialo byc zle, ale te kontuzje ich dobiły.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Pobawiłem się trochę ESPN Trade Machine i sprobowalem wytrade&#39;owac Melo do Nets - nie było to zbyt łatwe - szczególnie, żeby z nim i Billupsem dać tam RIP&#39;a - ale pare ciekawych prób z innymi zainteresowanymi zmianą klubu zawodnikami i powstaje coś takiego ???? ( + 1st round draft pick dla denver)
http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=4exs6cx
Detroit pozbywa sie nadmiaru SG i przebudowe składu kończą,
Granger w koncu odchodzi z Indiany i dostają Prince&#39;a z Morrow&#39;em w zamian. też na +
Denver ma wygasające kontrakty Jones&#39;a i Murphy&#39;ego do zatrudnienia jakis free agent za rok + first round pick kolejny
a Netsi w koncu mają swoją pake - kazdy wychodzi na +. Jak myślicie?
@down wow, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak zajdziesz takiemu za skore to potem ani Ty, ani kołcz, ani ktokolwiek z zespołu, nawet jak mają racje to sie nie moga odezwac vide k.love.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
We wczorajszym meczu Minnesoty Timberwolves z San Antonio Spurs (107:96) sędzia Ken Mauer odgwizdał pięć fauli technicznych w ciągu... 10 sekund.
Na 8:36 przed końcem trzeciej kwarty Spurs prowadzili z Timberwolves 68:62 i to właśnie wtedy rozpoczął się festiwal fauli. Najpierw po jednym otrzymali Corey Brewer i Darko Milicic, później dwa &quot;zarobił&quot; trener Kurt Rambis i na koniec jeden odgwizdano Kevinowi Love. Wszystkie były dziełem sędziego Kena Mauera, nota bene mieszkającego na stałe w Minnesocie.
&quot;Nie widziałem wcześniej czegoś podobnego. Pięć z rzędu, to musiało zdarzyć się pierwszy raz. To było jakieś szaleństwo.&quot; - powiedział Love.
&quot;Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Nigdy. Widziałem, gdy dostawali techniki zawodnicy różnych drużyn, ale żeby wszystkie z jednej, to po raz pierwszy. Ale to się dzieje cały rok... Nie lubię dostawać pięciu fauli technicznych w 30 sekund, ale tak już postępują sędziowie. Jeśli wyjdziesz z szeregu, wtedy będą ci to robić cały sezon.&quot; - dodał Michael Beasley.
&quot;Cieszyłem się, że to my rzucaliśmy wolne. To było dziwne.&quot; - przyznał po meczu , który po faulach rzucił aż pięć osobistych z rzędu.
Oto nagranie wideo z tego zajścia:
Od siebie dodam tyle, że ktoś kto ogląda mecze Spurs niech częściej przypatrzy się pracy sędziów... Czasami są zbyt jednostronni. Dlatego nie cierpię Spurs.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
mam bardzo wazne pytanie co z LBJ ??? zagra czy nie??
nie wiadomo na 100%, ale raczej nie zagra
Baqu
no chyba mamy odpowiedz..
kursy sie pozmieniały na odwrot.
jeszcze śpią unibet i GB

 
lukaszt 0

lukaszt

Użytkownik
Panowie mam pytanie podobno od jutra ma być darmowe nba league pass, wie ktoś może jak kod będzie trzeba wpisać? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom