>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
Emdojot 285,9K

Emdojot

Użytkownik
Zacznę od konkursu wsadów, szukając rynków do gry znalazłem dysproporcje w kursach.
Fuksiarz proponuje na wygrana McClunga aż 3.50 gdy u Betfan czy ForBet tylko odpowiednio 2.00 i 2.20. Jestem jednak zdania że to właśnie zawodnik Philadelphii odniesie zwycięstwo, nie przemawia do mnie argument o tylko 2 spotkaniach rozegranych w 76ers ale jego umiejętności które pokazuje od czasu collage'u.

wygrana McCulnga w konkursie wsadów
@3.50 Fuksiarz


Innym kursem którym się zainteresowałem to zakłady na występ Sochana.
Nasz rodzynek zagra w zespole Joakima i myślę że w pierwszym spotkaniu wygrają na co kurs @1.85 wygląda naprawdę dobrze. Beda rywalizowac z drużyna Jasona składająca się m.in. z Scottiego Pippena Jr i McClunga, reszta to zawodnicy G League.
Format zawodów będzie miał wplyw na statystyki graczy ale z drugiej strony skład jest mocno okrojony. Drużyną ograniczoną jest do 7 zawodników i patrząc na nazwiska Jeremy powinien znaleźć się w 1 składzie.
Na jego statystyki:
conajmniej 6 punktów @2.45
conajmniej 8 punktów @4.50
conajmniej 5 zbiórek @4.50
zakłady dotyczą półfinału czyli pojedynku z Team Jason. Format dla uzupełnienia to rozgrywka do 40 punktów bez odliczenia czasu gry. Sochan nie będzie 1 wyborem do rzutów ale oddanie 3 celnych rzutów to niski próg nawet jeśli do wygranej potrzeba około 15 celnych trafień. O zbiórki może być trudniej co odzwierciedla kurs, bo pewnie lepszy na tablicy będzie Mobley albo choćby Giddey. Moim zdaniem warto probowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +731
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ja też wtrące swoje trzy grosze odnośnie ASW.

Dokładnie tak jak kolega wyżej Emdojot Emdojot napisał o McClungu na pewno kurs warty próby. Obserwowałem kursy na stsie jeszcze dwa dni temu na niego kurs był ponad 5 i dawano mu najmniejsze szanse. Obecnie kurs na stsie to już "tylko" 2.25 ale warto posprawdzać inne buki, które proponują lepsze kursy.
I teraz dlaczego bym się skłaniał ku niemu? Gość, który w NBA rozegrał zaledwie 2 spotkania dostanie właśnie swoją szansę na pokazaniu się większej publice w otoczce największych gwiazd, jeśli naprawdę wymyśli coś oryginalnego na ten konkurs to myślę, że ma spore szanse. Jest to najniższy zawodnik z całego konkursu, mierzy 188 cm a przy tym jego niższym wzroście dunki mogą wyglądać dużo bardziej efektownie. Poniżej wrzucam mały smaczek jego umiejętności. Widać, że sprawia mu to wielką przyjemność.


Jeśli chodzi o konkurs trójek to mamy mocne nazwiska i świetnych shooterów. Zapewne będzie się liczyła dyspozycja dnia a także poprostu to jak kto się wstrzeli po pierwszych rzutach. Ja najbardziej wzrok kieruję ku Buddy'emu Hield'owi, który z wszystkich uczestników na ten moment ma najlepszą skuteczność rzutów za trzy w obecnym sezonie. W przeszłości Buddy dwukrotnie wystepował w tym konkursie - w roku 2019 zajął 3 miejsce a w 2020 wygrał cały konkurs.

Zwycięzca konkursu trójek - B.Hield @5.00 betfan
Zwycięzca konkursu wsadów - M.McClung @3.50 fuksiarz

Betfan proponuję również zakładny na to kto wybierze do swojego teamu jakiego zawodnika i tutaj celowałbym w to:
Pierwszy wybrany zawodnik do teamu Lebrona - K.Irving @1.40

W każdym bądź razie All Stars Weekend rządzi się swoimi prawami i nie warto tutaj ryzykować sporych pieniędzy, bardziej proponuję zagrać coś sobie po mniejszej stawce, żeby lepiej się nam to widowisko oglądało a do NBA wracamy za tydzień 🥰
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
T 224,1K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Buddy Hield wygra konkurs trójek @4.75 Fuksiarz
Wiadomo, te konkursy są dość loteryjne. Jednak ja również spróbuję zagrać Hielda jako zwycięzcę w konkursie trójek.
Pochodzący z Bahamów Hield posiada w tym sezonie najwyższą procentową skuteczność rzutów za 3 punkty, w porównaniu do pozostałych koszykarzy biorących udział w konkursie.
Statystyki rzutów za 3 punkty w tym sezonie zawodników biorących udział w konkursie prezentują się następująco:
Hield - 230 celnych rzutów za 3 pkt, przy 540 próbach, co daje skuteczność na poziomie 42.6%
Lillard - 191/513 - 37.2%
Simons - 196/515 - 38.1%
Herro - 135/366 - 36.9%
Tatum - 183/512 - 35.7%
Huerter - 143/365 - 39.2%
Haliburton - 138/346 - 39.9%
Markkanen - 164/397 - 41.3%
Jak widać statystyki tutaj wskazują na Hielda, który ma póki co najwięcej trafionych trójek w sezonie, jak i również oddawał najwięcej prób. Jednak należy pamiętać, że ASW to głównie zabawa.
 
deepred 756,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Też dorzucę coś na szybko dla zabawy. Raczej nie szedłbym w kierunku murowanych faworytów. W top3 trójek widzę Huertera. Chłop dorósł po przyjściu z Atlanty, w tym sezonie kręci prawie 40% zza łuku przy niecałych 7 próbach na mecz. Konkurs pod ludzi takich jak on, czy Buddy Hield. Spot up shooter, szybki release. Czas ma znaczenie. Haliburton raczej bez szans, w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby nawet nie zdążył oddać wszystkich rzutów. Tatum raczej nie jest catch and shooterem, rzuca sporo na dużej skuteczności, ale są to akcje kreaowane pod niego albo izolacje. Wg mnie kurs warty ryzyka za grosze.

Kevin Huerter TOP3 w konkursie trójek @2,25 Fuksiarz

Też idę w Maca McClunga w konkursie wsadów. Idealne warunki fizycznie do eksplozywnych wsadów. W G-league potrafi polatać. Simsa nie biorę w ogóle pod uwagę, ile razy się zawodziłem na wysokich w konkursach wsadów to tylko ja wiem... Murphy wydaje mi się świetnym dunkerem w warunkach meczowych, podobnie zresztą jak Kenyon Martin, ale konkurs wsadów to co innego. Fuksiarz ma najlepszy kurs.

Mac McClung wygra konkurs wsadów @3,50 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Lauri Markkanen wygra konkurs rzutów 3pkt 7,00 Superbet❌

Odrazu ten kurs rzucil mi się w oczy.
Fin po przejściu do Jazz mocno odżył i zza łuku trafia na skuteczności 41,2 % trafiając średnio 3 trójki na mecz.
Konkurs trójek to zawsze loteria, no chyba, że bierze w nim udział Steph Curry, to wtedy można do tego podchodzić inaczej.
W poprzednim roku owy konkurs wygrał Karl Anthony Towns, czyli również wysoki zawodnik.
Markkanen świetnie rzuca z narożników i tam prawdopodobnie ustawi sobie moneyball. Wydaje mi się, że jest lekko niedoceniany bez buki i spokojnie można próbować iść w jego stronę.
Nigdy jeszcze nie udało mi się podczas all star weekend wytypowac poprawnie zwycięzców wszystkich konkurencji, więc liczę, że w tym roku będzie inaczej, bo zwycięstwo drużyny Gasola udało się przewidzieć i mam nadzieję, że tutaj też się nie pomylę.
Jesli chodzi o slum dunk Contest, to poszedłem w stronę K. Martina Jr 4,00❌ i tutaj również uważam, że jest lekko niedoceniany. Ogólnie poszła straszna masówka na Mcclunga, pewnie ze względu na to, że mocno inspiruje się ulicznymi dunkami, ale uważam, że tutaj może się lekko spalić przy takiej publice.
 
Ostatnia edycja:
deepred 756,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę w Embiida. Wydaje mi się, że będzie mega zmotywowany faktem, że nie został wybrany do pierwszej piątki wschodu w pierwszym rzucie. Joel często miewa monstrualne występy, kiedy chce coś udowodnić. Ostatnio przekonał się o tym chociażby Jokić, dwukrotny MVP sezonu zasadniczego, który był niemiłosiernie ogrywany przez Biida w ostatnim spotkaniu między Sixers a Nuggets. Joel był bardzo blisko odebrania tej statuetki w zeszłym sezonie, ale ostatecznie przypadła ona Serbowi. Wiadomo, że tutaj czeka nas mało poważnego grania, natomiast spodziewam się eksplozji któregoś z zawodników. Wydaje mi się, że Kameruńczyk może dzisiaj nieźle namieszać. Oczywiście stawka niezbyt wysoka, bo będą tu tylko najlepsi koszykarze i w teorii każdy z nich może nagle eksplodować, ale typ na Joela wydaje mi się najzwyczajniej w świecie najbardziej rozsądny.

Joel Embiid MVP All-Star Game @10,00 betfan / / @10,00 totalbet / @8,00 ewinner
 
Ostatnia edycja:
M 11,6K

madek92

Użytkownik
Idę w Embiida. Wydaje mi się, że będzie mega zmotywowany faktem, że nie został wybrany do pierwszej piątki wschodu w pierwszym rzucie. Joel często miewa monstrualne występy, kiedy chce coś udowodnić. Ostatnio przekonał się o tym chociażby Jokić, dwukrotny MVP sezonu zasadniczego, który był niemiłosiernie ogrywany przez Biida w ostatnim spotkaniu między Sixers a Nuggets. Joel był bardzo blisko odebrania tej statuetki w zeszłym sezonie, ale ostatecznie przypadła ona Serbowi. Wiadomo, że tutaj czeka nas mało poważnego grania, natomiast spodziewam się eksplozji któregoś z zawodników. Wydaje mi się, że Kameruńczyk może dzisiaj nieźle namieszać. Oczywiście stawka niezbyt wysoka, bo będą tu tylko najlepsi koszykarze i w teorii każdy z nich może nagle eksplodować, ale typ na Joela wydaje mi się najzwyczajniej w świecie najbardziej rozsądny.

Joel Embiid MVP All-Star Game @10,00 betfan / / @10,00 totalbet / @8,00 ewinner
Na superbet kurs 15
 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Kursy na MVP za o tyle fajne, że można stówę postawić na trzech nieoczywistych zawodników i zawsze jest szansa, ze będzie zarobek
Ja próbuje Morant 7,00❌
Embiid 15, 00❌
Tatum 11,00 ✅
Kursy superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jokic over 7.5 zbiórki @1.9 unibet

Idę dzisiaj w Jokicia, pierwsza piątka linia dosyć niska jak na centra, fakt rotacje będą spore, ale myślę, Jokic może dostać sporo minut przy close game. Punktowo mecz zapowiada się na over 300 punktów więc sytuacji do zbiórek będzie sporo.
Jokic pokrywał już tę linię w poprzednich latach mimo, że nie grał w pierwszej piątce.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - mecz gwiazd
Godzina: 1:30
Spotkanie: Team LeBron - Team Giannis
Typ: Giannis Antetokounmpo zostanie MVP
Kurs: 6,50 trudno zostać MVP grając w meczu przez 20 sekund
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Nie od dziś wiadomo, że mecz gwiazd NBA to jest loteria jeśli chodzi o to kto wygra czy o liczbę punktów. Niewielkim faworytem bukmacherów jest Team LeBron, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami, jest w nich sporo zabawy, obrona praktycznie nie istnieje, a w niektórych momentach obrońcy wręcz schodzą z drogi, żeby gracz drużyny przeciwnej popisał się jakimś efektownym wsadem. Moim zdaniem warto jednak spróbować wytypować MVP. Ja mam trzech kandydatów, ale najbardziej podoba mi się typ na Giannisa Antetokounmpo. Moim zdaniem jest to najlepszy gracz w całej lidze. W tym sezonie jego średnia zdobytych punktów jest jeszcze wyższa niż w poprzednich sezonach, a jest to 31,8 pkt. na mecz. Giannis swoim stylem gry dobrze pasuje to tego typu meczu i został on MVP w 2021 roku. Pamiętam, że miałem go zagranego w zeszłym roku i było bardzo blisko, gdyż zagrał on kapitalne spotkanie, jego drużyna wygrała i z pewnością zostałby MVP gdyby nie to, że Curry trafił 16 rzutów za 3 punkty i w takiej sytuacji wybór mógł być tylko jeden. Oczywiście przy tego typu zakładach ryzyko jest spore, bo zawsze ktoś może mieć super dzień i być bardzo napalony na zostanie MVP, ale kurs 6,50 na Giannisa jest do gry.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Szczerze mówiąc można było wczoraj się trochę obłowić stawiają na Under Giannisa. Po tym jak odpuścił skills challenge można było się domyślać, że z nadgarstkiem nie jest w porządku i nie zagra w ASG, a to, że wyszedł na 20sek, to tylko był ogromny plus dla graczy, bo buk zaliczył taki under.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
De'Aaron Fox zdobędzie minimum 20 punktów i Sacramento Kings wygra mecz - TAK @1.55 betfan

Sporo osłabień w ekipie z Portland a przede wszystkim bez Pana D.Lillarda nie widzę zbyt wielkich szans dzisiaj na ich powodzenie w tym spotkaniu. Sacramento to obecnie 3 siła zachodu a ich najważniejszym ogniwem jest D.Fox, który według mnie po raz kolejny będzie dzielił i rządził na parkiecie. W ostatnich 4 meczaczach ligowych rzucał za każdym razem over 30 pkt. a patrząc na dzisiejszego rywala uważam, że bez problemu jest w stanie przekroczyć linie 20 oczek.

lub dla szukających lepszego kursu:
De'Aaron Fox zdobędzie minimum 25 punktów i Sacramento Kings wygra mecz - TAK @2.10 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1846
kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
De'Aaron Fox zdobędzie minimum 20 punktów i Sacramento Kings wygra mecz @1.55 betfan

Sporo osłabień w ekipie z Portland a przede wszystkim bez Pana D.Lillarda nie widzę zbyt wielkich szans dzisiaj na ich powodzenie w tym spotkaniu. Sacramento to obecnie 3 siła zachodu a ich najważniejszym ogniwem jest D.Fox, który według mnie po raz kolejny będzie dzielił i rządził na parkiecie. W ostatnich 4 meczaczach ligowych rzucał za każdym razem over 30 pkt. a patrząc na dzisiejszego rywala uważam, że bez problemu jest w stanie przekroczyć linie 20 oczek.
Nie chcę się [CUT] ale w 2 minuty kurs spadł z 1.55 do 1.16 na win kings? 😅
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sacramento wygra wszystkie kwarty kurs 6,5 betfan....Jeśli takiebbraki u gości t można w to iść, ewentualnie dać kontrę na 3 lub 4 kwartę jeśli będzie blow out po 1 połowie
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Los Angeles Clippers handicap -2.5 pkt. @1.50

Dla Sacramento będzie to spotkanie dzień po dniu, wczoraj poradzili sobie dość sprawnie z osłabionymi Portland, dzisiaj poprzeczka już będzie zawieszona zdecydowanie wyżej. Clippers nie próżnowali i wzmocnili się na pozycji rozgrywającego, przychodzi R.Westbrook i na pewno będzię chciał się pokazać z jak najlepszej strony w swoim debiucie. W obecnym sezonie obie ekipy już miały okazje się spotkać ze sobą, za pierwszym razem górą byli Clippers za drugim natomiast Kings łatwo poradzili sobie z zawodnikami z LA ale warto zauważyć, że byli wtedy mocno osłabieni, poza składem byli wtedy m.in. George oraz Leonard. Nadchodzącej nocy poza Zubacem, każdy zawodnik jest gotowy do gry, jeśli najważniejsi grają to idę w ich stronę, sam Fox w Sacramento to będzie za mało.

Golden State Warriors 1 połowa - handicap -3.5 pkt. @1.57

Warriors podobnie jak Kings zagrają dzień po dniu ale ich rywal to jeden z tych z najniższej półki w całej lidze i nie umiem sobie wyobrazić, żeby przed własną publicznością nie wygrali tego spotkania. Wczoraj porażka z Lakers ale tam zdecydowanie szwankowała skuteczność, która zakręciła się w okolicach 38% natomiast same ich rzuty za trzy wczoraj to była tragedia, na 49 prób zaledwie 14 było trafionych. Uważam, że dzisiaj celowniki takich shooterów jak Thompson i Poole będą zdecydowanie lepiej nastawione, rywal mniej wymagający, do tego grają u siebie, plusem też będzie powrót na parkiet Iguoadali, który powinien być dostępny na to spotkanie. Ja szukając lepszego kursu idę w kierunku ich pierwszej połowy, wygrana z małym handicapem.

Phoenix Suns handicap -2.5 pkt. @1.42

Kolejnym spotkaniem jaki biore pod uwagę to spotkanie Suns, którzy przed przerwą na ASW byli w bardzo przyzwoitej formie, do pełni zdrowia wrócił Booker i tylko czekać aż na parkiet wybiegnie też Durant (prawdopodobnie stanie się to 1 marca). Oklahoma dzień po dniu, wczoraj ulegli Jazzmanom po dogrywce, na ten moment niepewny jest też występ ich najwazniejszego ogniwa czyli Shaia. Kluczowa postać w OKC także dla mojej propozycji byłby to kluczowy argument jednak pewnie wszystko okaże się tuż przed samym spotkaniem. Phoenix u siebie bilans 20-10, Oklahoma na wyjazdach 11-18.

+kilka luźnych propozycji:

Washington Wizards handicap +6.5 pkt. @1.47
Milwaukee Bucks win @1.65
Chicago Bulls win @1.80

kursy - superbet

Edit: Troszkę szczęścia z Wizards bo handicap na styk ale to co się działo w meczu Clippers, prowadzili w 4 kwarcie już 14 pkt. I w dodatku jeszcze buzzera za trzy dającego dogrywke rzucają Kings.. a mogło być tak pięknie 😥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1623
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Timberwolves - Hornets
McDaniels powyżej 12.5
1.82
Fortuna


22-letni amerykanin notuje średnio 11.4 punktu na mecz w tym sezonie.
Z roku na rok notuje progres,ma dopiero 22 lata i po jego wystepach mozna zauwazyc ze mu zalezy.
Ostatnio 15 punktow przeciwko Wizards i 19 przeciwko Mavs.
Dziś w nocy mają Hornets u siebie i linia jest aż 240 na ten mecz,obie drużyny grubo punktuja i licze ze niewielka,lub moze wieksza czesc tych punktow bedzie zasluga 22letniego McDanielsa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
F 680,3K

ferguson2

Typer
Giannis 35+ pkt @ 2.3 totalbet
Oficjalnie Grek wychodzi w pierwszej piatce Bucks na mecz z Heat. Przy takiej dyspozycji jaka pokazal w spotkaniach przed urazem linia jest do zrealizowania. Jeszcze pare tygodni temu Giannis grał przeciwko Miami - ponad 30 pkt i triple double. Rozgrywał i wchodził pod kosz jak zawsze. Myśle, że ponownie zdominuje pomalowane. Wiadomo linia troche wysoka jednak licze, że Heat nie znajda znowu odpowiedzi na Greka.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Detroit- Toronto
Pascal Siakam over 26.5 pkt 1.93 betclic

Toronto niedawno ledwo uporalo sie z Det i dzisiaj mysle spacerku tez nie bedzie,szczególnie ze graja bez Freda.W tej sytuacji 1 opcja ataku Raptors zostaje Siakam.12 lutego zanotowal 28 oczek vs Pistons ale warto zauwazyc ze gral wtedy VanVleet notujac 35 pkt.Skoro dzisiaj Raptors zagraja bez VanVleeta to chyba warto sprobowac.Mecz o 18.oo

E: po ht bylem przekonany ze bedzie izi ale po 3q o zgrozo..sie udało
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2042
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom