>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Clippers weszli przeciętnie w sezon. Widać, że sporo im zajmie dotarcie w tej ekipie. Dzisiaj bez Walla, Covingtona i standardowo bez Leonarda. PG13 nie jest w dobrej formie. Po drugiej stronie młodzi, gniewni i mądrze zarządzani Rockets. Rockets bez sukcesów, grają tak jak trzeba, czyli tankują. Mądry ruch, iść po Wembanyamę. Świetna sytuacja finansowa, w następnym roku można podpisać dwa kontrakty maksymalne w Teksasie. Póki co na wygrywaniu im nie zależy, ale Clippers grają tak słabo, że w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiaj dostali bęcki od Rakiet. Wielu okazji na wygranie Houston mieć nie będą, więc warto się o to pokusić, kiedy nadarza się okazja. Handicap jak najbardziej w zasięgu.

Rockets +10,5 @1,80 unibet 3/10
Rockets OT @3,85 unibet 1/10

Rockets wypuścili wygrany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
qkens1986 23,4K

qkens1986

Użytkownik
N
Clippers weszli przeciętnie w sezon. Widać, że sporo im zajmie dotarcie w tej ekipie. Dzisiaj bez Walla, Covingtona i standardowo bez Leonarda. PG13 nie jest w dobrej formie. Po drugiej stronie młodzi, gniewni i mądrze zarządzani Rockets. Rockets bez sukcesów, grają tak jak trzeba, czyli tankują. Mądry ruch, iść po Wembanyamę. Świetna sytuacja finansowa, w następnym roku można podpisać dwa kontrakty maksymalne w Teksasie. Póki co na wygrywaniu im nie zależy, ale Clippers grają tak słabo, że w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiaj dostali bęcki od Rakiet. Wielu okazji na wygranie Houston mieć nie będą, więc warto się o to pokusić, kiedy nadarza się okazja. Handicap jak najbardziej w zasięgu.

Rockets +10,5 @1,80 unibet 3/10
Rockets OT @3,85 unibet 1/10

Rockets wypuścili wygrany mecz.
Nie wypuścili tylko załatwił ich ten bez dobrej formy 😉 btw sam stawiałem Rockets po kursie ponad 5 ale jednak PG to PG 💥🔥
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Miami Heat - Golden State Warriors
Andrew Wiggins over 8.5 asyst + zbiórek @ 2.13
Andrew Wiggins over 2.5 asyst @ 2.53
Andrew Wiggins over 1.5 przechwytów @ 2.87
Andrew Wiggins over 1.5 bloków i przechwytów @ 1.61
Betclic

Ode mnie kilka typów w stronę Andrew Wigginsa z Golden State Warriors w meczu z Miami Heat. Andrew jak na razie rozgrywa dobry sezon, rzuca średnio 17.3 pkt na mecz, co jednak zaniżyły jego dwa ostatnie mecze z niskimi zdobyczami, ale też znacząco obniżyła się w tych meczach skuteczność, bo wcześniej co spotkanie kręcił 40%+, w trzech meczach nawet 50%+, to sprawiło, że oddawał do tej pory sporo rzutów, więcej od niego rzuca tylko Curry. Jednak w moich typach nic o punktach nie ma, więc przejdźmy dalej. Zaczynając od asyst, do tej pory Wiggins asystuje średnio 2.6 razy na mecz, do tej pory nie było spotkania w którym nie zaliczyłby chociaż jednej asysty, a liczby do tej pory prezentowały się następująco 4, 3, 1, 3, 2, 4, 1, sporo stąd też dziwi mnie fakt, że na over 2.5 asyst mamy kurs aż 2.53, a linię tą przekroczył 4/7 razy, ja bym wystawił w tym meczu niższe kursy. W zbiórkach Andrew jest w czołówce swojej drużyny, bo zbiera średnio 6.3 piłek na mecz, jego najsłabszy mecz pod tym względem to ostatnie spotkanie z Detroit, gdzie zebrał tylko 3 piłki i to tylko 1 piłkę w defensywie, co było bardzo słabym wynikiem, bo w obronie najmniej do tej pory zbierał 4 piłki. Typ na łączone asysty + zbiórki wydaje mi się być ciekawym typem, wystawioną linię przekraczał w 5 z 7 spotkań, nie przekroczył jej tylko z Detroit, gdzie do bardzo małej ilości zbiórek o których pisałem dorzucił też tylko 1 asystę, oraz w meczu z Sacramento, gdzie zbiórek miał 5, ale ponownie tylko 1 asystę. Value widzę też w typie na same przechwyty, do tej pory Andrew każde spotkanie kończył chociaż z 1 przechwytem, oraz dwa razy udało mu się zabrać po 3 piłki w meczu, rozumiem skąd wysoki kurs, ale przy jego częstych przechwytach moim zdaniem warty gry. Ostatni typ nadający się do dubla, a więc już łączony zakład przechwytów + bloków, o przechwytach już napisałem, z blokami jest podobnie, tylko 1 mecz zakończył bez bloku, a tą łączoną linię pokrył w 6 z 7 spotkań, stąd takie niskie kursy, dodam tylko jeszcze, że pod względem bloków i przechwytów Wiggins jest liderem swojej drużyny. Dla Golden State Warriors będzie to już drugie spotkanie z Miami
Heat w tym sezonie, pierwsze wygrali 123:110, a Andrew zaliczył 2 asysty, dołożył 10 zbiórek, miał 1 przechwyt i 1 blok, ogólnie zagrał bardzo dobre spotkanie, również pod względem punktowym, dlatego moim zdaniem warto poszukać ponownie, że i w tym meczu będzie go wszędzie pełno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Miami-GSW 1 1,83

Lekka stawka, ale sprobuje, choc amator ze mnie, w dziale koszykowka.
Typ glownie przeciwko GSW, ktorym gra sie nie klei.Thompson wraca po absencji w Detroit, ale czy cos to zmienia? Wg mnie nie.Przeblyski Poole'a czy Stepha to wg mnie za malo bedzie na gospodarzy, ktorzy ostatnio przegrali z Sacramento i Wizards.Glodni zwyciestw gospodarze, z pewnoscia beda zmotywowani, a, ze na wlasnym parkiecie wygrali 4 z ost 5 spotkan z Golden to mozna probowac wg mniw
 
Otrzymane punkty reputacji: +441
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Shai Gilgeous-Alexander powyżej 27.5 punktów @ 1.86 betclic

Dzisiaj jest ogromny rozstrzał na linię SGA, od 27.5 do 29.5, niżej nie udało mi się nic znaleźć, ale takie 27.5 pkt jest imo do gry. SGA jest w ogromnym gazie, średnia w tym sezonie 31 pkt/mecz, w każdym spotkaniu grubo powyżej 20 rzutów z gry i SGA to tak naprawdę jedyna sensowna opcja w ataku w drużynie OKC. Oczywiście, są inni, Mann, Dort itd ale w żadnym spotkaniu w tym sezonie żaden z nich nie rzucił nawet 20 pkt gdy SGA grał, dodatkowo brak Giddey'a, więc jest duża szansa, że znowu SGA dostanie 25+ rzutów z gry. Przeciwko młoda ekipa z Orlando, nie widzę tutaj nikogo kto mógłby zatrzymać SGA w tym meczu, połowy składu nie ma, ci co zagrają to słabi obrońcy i nie widzę tutaj osoby, która byłaby w stanie zatrzymać lidera OKC. W poprzednim meczu nie mieli nic do powiedzenia przeciwko Luce, którzy nawrzucał im 30 pkt do przerwy, skończyło się na 44, a na spokojnie mógł przekroczyć 50, gdyby była lepsza skuteczność za 3 czy z linii rzutów wolnych.

EDIT:

No tak, Giddey ze statusu OUT robi się questionable, żeby potem grać xD skip imo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Życzeniowo. Nets są takim burdelem, że aż przykro by było się po nich nie przejechać. Tragiczna organizacja, PR'owo strzelają sobie w stopę. Dzisiaj odpalili Nasha, a już krążą mocne plotki, że chcą ściągnąć zawieszonego przez Celtics Udokę. Boston nie chcą nawet picka wzamian, to chyba o czymś świadczy. Nets grają z dwoma non-shooterami w składzie. No może nie dzisiaj, bo akurat Simmons nie gra, ale ogólnie no to nie ma prawa wypalić. Achilles Duranta już nie będzie w lepszej kondycji, Irving znowu robi z siebie kretyna w internecie. Nic się tam nie zgadza. Aktualnie trzecim najlepszym koszykarzem Nets jest potężny Nic Claxton. Trzymajcie mnie. Nie chcę ich oglądać, nie polecam nikomu.

Do ekipy Bulls wraca dzisiaj LaVine. Szansa dla Vucevicia na zdominowanie tablicy. Nets są 29. w zbiórkach w lidze, mają 16 atak. Bulls nie grają ostatnio najlepiej, ale w obecnym składzie personalnym Nets i tego burdelu, który jest na Brooklynie, Bulls powinni ich rozsmarować. Dosunmu również wraca dzisiaj do składu, mamy kogoś na koźle, jakoś to będzie. Kibicuję w tym meczu Bykom i mam nadzieję, że sprostają, bo skoro Pacers potrafili raz wygrać, a wczoraj się postawić, to wielkim zaskoczeniem byłoby dla mnie, gdyby Chicago tego nie uczyniło.

Bulls OT @2,10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
M 94K

michalkin

Użytkownik
Shai Gilgeous-Alexander powyżej 27.5 punktów @ 1.86 betclic

Dzisiaj jest ogromny rozstrzał na linię SGA, od 27.5 do 29.5, niżej nie udało mi się nic znaleźć, ale takie 27.5 pkt jest imo do gry. SGA jest w ogromnym gazie, średnia w tym sezonie 31 pkt/mecz, w każdym spotkaniu grubo powyżej 20 rzutów z gry i SGA to tak naprawdę jedyna sensowna opcja w ataku w drużynie OKC. Oczywiście, są inni, Mann, Dort itd ale w żadnym spotkaniu w tym sezonie żaden z nich nie rzucił nawet 20 pkt gdy SGA grał, dodatkowo brak Giddey'a, więc jest duża szansa, że znowu SGA dostanie 25+ rzutów z gry. Przeciwko młoda ekipa z Orlando, nie widzę tutaj nikogo kto mógłby zatrzymać SGA w tym meczu, połowy składu nie ma, ci co zagrają to słabi obrońcy i nie widzę tutaj osoby, która byłaby w stanie zatrzymać lidera OKC. W poprzednim meczu nie mieli nic do powiedzenia przeciwko Luce, którzy nawrzucał im 30 pkt do przerwy, skończyło się na 44, a na spokojnie mógł przekroczyć 50, gdyby była lepsza skuteczność za 3 czy z linii rzutów wolnych.

EDIT:

No tak, Giddey ze statusu OUT robi się questionable, żeby potem grać xD skip imo
25.5 jest na superbet.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Brooklyn Nets - Chicago Bulls 1 1,81 1xbet 99:108

Stawiam dzisiaj na Netsów, uważam że Nash był największym problemem tej drużyny i poczynili najlepszy ruch jaki tylko mogli odpalając parodystę tak szybko. Teraz potencjał może zostać uwolniony i być może w końcu Netsi pokażą na co ich stać i jak dużo czasu zmarnowali z Kanadyjczykiem w roli głównego coacha. Durant i Irving indywidualnie wymiatają na początku sezonu i w bez mała każdym meczu rzucają 30+. W kilku spotkaniach naprawdę decydowały małe rzeczy i z innym trenerem równie dobrze mogli zamiast 2-5 - legitymować się bilansem 5-2. Zresztą Byki mają na koncie zaledwie jedną wygraną więcej a za rywali mieli drużyny nieporównywalnie słabsze.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Trae Young powyżej 27.5 punktów @ 1.86 betclic

Trae w tym sezonie średnia 29 pkt/mecz, 5/8 przekroczona ta linia, ale gram to głównie z powodu tego, że Trae Young vs Knicks, a szczególnie w Madison Square Garden po prostu wymiata i wychodzi na dodatkowej motywacji, od play-offów w 2021 Trae vs Knicks w Nowym Jorku 4/4 powyżej tej linii, w zeszłym sezonie w każdym meczu vs Knicks przekraczał tą linię. Young delikatnie mówiąc nie lubi się z kibicami Knicksów, myślę, że nie obędzie się bez prowokacji z trybun, no i liczę, że Young po raz kolejny uciszy kibiców Knicks pokazując solidny występ. Dodatkowo liczę też, że będzie chciał zmazać plamę po ostatnim fatalnym meczu w jego wykonaniu vs Raptors gdzie delikatnie mówiąc się skompromitował. 28 punktów myślę, że na spokojnie do zrobienia, patrząc na to, że Mitchell czy Morant spokojnie rzucali NYK 30+ punktów, no chyba, że znowu zobaczymy występ na poziomie 3/13 z gry i 10 strat, ale myślę, że dwa razy z rzędu taki występ się nie zdarzy.
 
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zazwyczaj tego nie robię, ale dzisiaj chyba trzeba zaryzykować. Spurs bez Vassella, na dodatek dzisiaj wypada Johnson i mniej istotny, ale gracz podkoszowej rotacji, Isaiah Roby. Idę w kierunku Sochana, który w ostatnich spotkaniach rzeczywiście pokazuje fajny poziom sportowy. Nie wiem czy można powiedzieć, że poprawił rzut, ale zaczęło wpadać. Jest dosyć eksplozywny, w ostatnich spotkaniach dostawał ponad 30 minut. Myślę, że dzisiaj może trochę nawrzucać, linia nie jest zbyt wygórowana. Próbujemy.

Jeremy Sochan over 9,5 @1,75 betfan
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 572,3K

jozzy22

Użytkownik
Zazwyczaj tego nie robię, ale dzisiaj chyba trzeba zaryzykować. Spurs bez Vassella, na dodatek dzisiaj wypada Johnson i mniej istotny, ale gracz podkoszowej rotacji, Isaiah Roby. Idę w kierunku Sochana, który w ostatnich spotkaniach rzeczywiście pokazuje fajny poziom sportowy. Nie wiem czy można powiedzieć, że poprawił rzut, ale zaczęło wpadać. Jest dosyć eksplozywny, w ostatnich spotkaniach dostawał ponad 30 minut. Myślę, że dzisiaj może trochę nawrzucać, linia nie jest zbyt wygórowana. Próbujemy.

Jeremy Sochan over 9,5 @1,75 betfan
Jeremy ostatnio był chory więc pytanie jak bardzo będzie przez to osłabiony?!
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chicago Bulls - Charlotte Hornets
Ayo Dosunmu over 13.5 pkt @ 1.98
Ayo Dosunmu zdobędzie 20 pkt lub więcej @ 4.75
Betclic

Chicago dzień po dniu po wygranej z Brooklynem, czy dzisiaj mają mniejsze szanse z Charlotte? Według mnie niekoniecznie, Hornets nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, dodatkowo tracą sporą ilość punktów, bo okolicach 115 pkt na mecz. Ja dzisiaj skieruje się w stronę Ayo Dosunmu z Chicago, młody bo raptem 22 letni zawodnik rozgrywa bardzo dobry sezon, rzuca z wysoką skutecznością i jak na razie jest czwartą opcją w ataku po DeRozanie, LaVine i Vuceviciu, jednak i Demar i Nikola to bardzo doświadczeni zawodnicy, a we wczorajszym meczu zagrali odpowiednio 33 i 32 minuty, stąd powinni być dzisiaj trochę oszczędzani, chodzą słuchy, że odpoczywać ma też LaVine i ma nie zagrać w tym spotkaniu, dlatego liczę, że Ayo dostanie większą ilość rzutów. Patrząc na jego skuteczność, fakt, że może być dzisiaj częściej wybierany w ataku, oraz to jak bronią Hornets, jestem w stanie zagrać punkt wyższą linię, niż Dosunmu kręci średnio w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Embiid out, pod koszem dziura. Porzingis póki zdrowy, to będzie grał. Ostatnio kręci niezłe linijki. Tej samej Philly rzucił w ostatnim meczu 32. Zazwyczaj nie gra zbyt blisko obręczy, ale dzisiaj powinien. Gdyby jednak znowu był starym Kristapsem, który nie potrafi wbić pod kosz chłopa od dwie głowy niższego, to zawsze może iść za łuk, w ostatnich spotkaniach bardzo solidne 40,7% za trzy. Philly będą musieli sporo switchować w obronie, bo nie mają dwóch wysokich na 30+ minut w meczu i będą zapewne tę obronę obniżali. Szansa dla Unicorna na odpalenie się, tym razem w grze wyjazdowej.

Kristaps Porzingis over 19,5 @1,87 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2141
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Keegan Murray over 16.5 punktów @ 1.80 STS

Sacramento bez głównej broni w ataku czyli bez Foxa, więc ofensywa bardziej rozłoży się na pozostałych graczy, w tym przypadku kieruje się w stronę debiutanta, który fajnie wszedł do ligi, w pięciu meczach notuje średnią 17.4pkt/mecz, dostaje bardzo dużo minut (średnia aż 35) i generalnie wygląda bardzo dobrze. Spodziewam się, że Keegan rzuci powyżej 17 punktów w tym meczu, Miami B2B więc lekkie zmęczenie na pewno będzie i spodziewam się walki ze strony Sacramento, w obronie póki co aż tak dobrze nie wyglądają, grali ze sobą 4 dni temu i Keegan rzucił im 22 punkty, bez Foxa wynik do powtórzenia na spokojnie. Powyżej tej linii 3/5.

Na szybko jeszcze:

Max Strus 3 lub więcej trójek @ 1.69 ewinner
Max Strus 4 lub więcej trójek @ 3.40 ewinner
Max Strus 5 lub więcej trójek @ 6.60 ewinner
Max Strus 6 lub więcej trójek @ 10.00 ewinner


Miami bez Butlera, Strus wychodzi w pierwszej piątce, przeciwko słabej defensywie Kings jest spora szansa, że porzuca. Parę dni temu vs Kings 3/11 za 3 pkt z ławki, ostatnie mecze bez Butlera to 7, 4 i 5 trójek, w tym sezonie 6/8 powyżej domyślnej linii (2.5).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Skoro Davis gra, to musi być zdrowy. Ostatnio odpoczywał, niby go tam plecy bolały, ale raczej jest to load management typowy dla tego zawodnika, który ma na celu raczej zapobieganie urazom. Dzisiaj pod koszem nie najłatwiejszy matchup. Zapewne Pelicans pograją Jonasem, pograją też Nancem, a dupsko pod kosz będzie pchał Zion. Właśnie dlatego Davis dostanie dzisiaj spore minuty. Jest jedynym sensownym rim protectorem, trzeba jakoś minimalizować granie w pomalowanym głównie Ziona, który świetnie wszedł w sezon. Poza tym Lakers grają najszybciej w lidze. Będzie trochę okazji do pozbierania, a 9 zbiórek jest wielce prawdopodobne.

Anthony Davis over 8,5 zbiórki @1,73 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1675
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę w Jordana Poole'a. Ostatni mecz słabiutki w jego wykonaniu, ale...

1667513078284.png

Po słabszych meczach Jordan wchodzi na wyższy poziom w kolejnej grze i pokrywa tę linię właściwie samymi punktami. Jako zawodnik z ławki powinien mieć bardzo duży wpływ na grę Warriors. Backcourt Orlando praktycznie nie istnieje, jedynym kozłującym jest Suggs, który zagrał dopiero jeden mecz po kontuzji. Dodatkowo road-trip Warriors nie należy do udanych, trzy porażki, z czego dwie z Hornets i Pistons. To nie powinno się było wydarzyć. Mecz z Miami można przegrać, Heat nie weszli najlepiej w sezon, ale w meczach z Warriors grają zazwyczaj półkę wyżej. Przydałoby się dzisiaj wygrać, Warriors nie powinni przegrać jednego z ławiejszych tripów na wschodzie 0-4. Wydaje mi się, że dobry występ Poole'a będzie nieodzowny. Warto zauważyć, że właśnie w meczach ze słabszymi rywalami Poole jest bardzo skuteczny. Mnóstwo punktów przeciwko Kings, Hornets, a także Pistons, gdzie obrona jest raczej kiepska. Wiadomo, że Warriors grają up-tempo (aktualnie trzecie miejsce w lidze). Spora szansa na szybkie granie, które preferuje Poole.

Jordan Poole over 23,5 (punkty+zbiórki+asysty) @1,85 betfan
 
Ostatnia edycja:
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Michael Porter Jr powyżej 2.5 trójek @1.74 Etoto

Bryłki średnio weszli w sezon, ale MPJ bardzo udany powrót po kontuzji, oddaje średnio 8 prób zza łuku na mecz i trafia na 49%, póki co tylko raz nie przekroczył tej linii w pierwszym meczu sezonu, w kolejnych 5 spotkaniach trafił: 5, 5, 4, 4 i 3 trójki. OKC ostatnio na fali, jednak u nich to pewnie za długo nie potrwa, mają dobrych obrońców na obwodzie, jednak Porter załadował im już 5 trójek dwa tygodnie temu, mam nadzieję, że utrzyma skuteczność i kolejny raz pokryje wystawione linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +807
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Mecz Goldeny kontra Orlando - dalsze potwierdzenie wspominanej przeze mnie w poprzednich postach tendencji, która zdarza się od lat - SHITY kontra pretendenci do tytułu niewarte grania.

Szerzej na ten temat - w poprzednich postach. Wg mnie może to być jeden z bardziej powszechnych błędów wśród osób zaczynających, bo sam tak robiłem jak zaczynałem:). Zdaję się, że warto unikać.

Co ciekawe, posłuży mi ten mecz za potwierdzenie grania na kwarty GSW w dzisiejszym meczu (śmieszne kursy swoją drogą zdaje się z NOP 2,45 Unibet), jak i potwierdzenie do grania przeciwko Orlando - ponownie na kwarty.
GSW wygrało 1 Q tylko, Orlando 2/3 - remis traktuję jakby tej kwarty nie było.

Czekać będę na powroty do średniej w obu przypadkach.

CHI VS BOSTON

Tak, patrzę - byłbym ostrożny o dzisiejsze Chicago również - nie wiem, czy wygrają czy nie. Natomiast pojechali CHA w kwartach 4-0, wg systemu historycznie takie przypadki fajne były do rozgrywania na kwarty dla przeciwnego zespołu.

W związku z tym będę leciał w kwarty Bostonu jak dostanę potwierdzenia składów, na pewno byłbym ostrożny o granie na zwycięstwo Chicago również w kontekście całego meczu.

Mogą wygrać tym razem. Natomiast historycznie granie na przeciwne zespoły, a przynajmniej omijanie tych zespołów, które zrobiły 4 kwarty pod rząd w poprzednim meczu się sprawdza.




p.s.
Ponadto również w temacie inwestycyjnym - MEGA robotę kurczę robi reinwestowanie zysków z zakładów w inne aktywa.
Zamiast przejadać możemy naprawdę zacząć zmieniać swoje życie, good shit Ferajna!
Zachęcam do zainteresowania się krypto, zwłaszcza waluty - Ethereum oraz Atom.

Bitcoin spadł zgodnie z tym co pisałem we wcześniejszych postach - zachowuje się w zgodzie z cyklami. I tak, możemy jeszcze spaść o te 20,40% patrząc na to co się dzieje na świecie, natomiast długoterminowo (4-8 lat) kapitał x 4,5 wydaje się być bezpiecznym stwierdzeniem. Atom wzrósł o 50% w 2 miesiące od pierwszych moich zakupów.

Jak ktoś lubi dywersyfikować to fajne rzeczy myślę:)

Miłego i zielonych betów samych nam wszystkich wynikających z polepszania nawyków zakładowych:) 💪
 
Ostatnia edycja:
deepred 702,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
No, Washington Wizards, macie szansę na potężną serię zwycięstw dwóch zwycięstw z rzędu. Nets bez Simmonsa, któremu spuchło kolano, Irving zawieszony przez własną organizację na minimum pięć spotkań. Dodatkowo wszystkie argumenty, które podawałem w typie na Chicago Bulls kilka postów wcześniej. Nic się na lepsze nie zmieniło, bardzo ciężki powrót do gry ma Joe Harris, który ma mega problemy ze skutecznością. Na piłce zapewne Kevin Durant, ale na litość boską kto ma tam grać jakieś minuty. Będziecie grali Claxtonem przez 37 minut, bo nie macie starterów? Są młodzi, jak Sumner, czy Duke, ale przecież przed sezonem mało kto ich znał, a oni mają stanowić o sile Brooklynu. W dodatku łapią proste faule i muszą siadać na ławce, przez co starterzy muszą grać po 40 minut, bo inaczej nie ma komu (zwłaszcza Duke lubi wpaść w foul trouble). Może Watanabe dostanie jakieś minuty, na które zasługuje, bardzo solidny zadanowiec, ale tylko zadaniowiec. Czekam na występ Cama Thomasa, który w tym sezonie jest wkładem do koszulki (w tym sezonie całe 15 minut na parkiecie). Facet zamieścił rolkę na swoich mediach społecznościowych z hasztagiem #FreeCT. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć przesłania. Z pewnością duże minuty znowu dostanie O'Neale, ale o tym ciut później.

Waszyngton to też niezbyt mądrze zarządzana organizacja, ale są zdrowi (przynajmniej fizycznie). W bardzo dobrej dyspozycji jest przede wszystkim Porzingis, na którego Nets nie mają obrońcy. Chłop wyjdzie za łuk i wtedy Claxton może od razu siadać na ławce, bo czym dalej od obręczy, tym bardziej jest bezużyteczny. Przeciętnie wszedł w sezon przepłacony Beal, ale przynajmniej jest niezły na piłce i szuka wide-open sytuacji. W tym sezonie póki co średnio 6 asyst na mecz.

Poszukam czegoś w zespole Nets. Wydaje mi się, że O'Neale może zaliczyć kolejne jak na jego standardy big game. W tym sezonie ani razu nie zszedł poniżej 34 minut na parkiecie. Durant musi ten mecz rozgrywać sam, ale punkty Royce'a z pomocy mogą być bezcenne.
Mam leciutki zgrzyt grając poniższe bety, bo w sumie gdyby to nie byli Wizards, tylko ktoś bardziej ogarnięty to obawiałbym się o blowout. Ale póki co Czarodzieje nie przekonali mnie na tyle, żebym to konkretnie rozważał... no cóż, zobaczymy jak wyjdzie. Cała oferta z betfan.

Wizards OT @1,66
Kristaps Porzingis over 21,5 @1,87
Royce O'Neale over 10,5 @1,97


Blowout, ale nie w tą stronę 😂 Omijamy granie w kierunku Wizards szerokim łukiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
New Orleans Pelicans -5.5 HT @ 1.74
New Orleans Pelicans -11.5 HT @ 2.85
Fortuna

Zapowiadał się fajny mecz, a tu w Goldenach odpoczywać będą Green, Wiggins, Thompson i Curry, co oczywiście zmienia całą postać rzeczy i Pelikany są murowanym faworytem do wygrania meczu, czemu nie ma co się dziwić. W takich meczach rozsądnie jest więc coś pograć w stronę gospodarzy, chociaż pamiętam przypadki, kiedy to i tak wygrywała ta teoretycznie gorsza drużyna, dlatego proponuje typy do połowy. Pelikany powinny dominować od początku spotkania, w ich interesie leży, żeby rozstrzygnąć mecz jak najszybciej, bo ich samych czeka mecz b2b, wyjazd do Atlanty. Dodatkowo do rotacji drużyny z Nowego Orleanu ma wrócić Jones, oraz ważniejszy zawodnik w układance Ingram, który po raz ostatni zagrał z Utah, a więc opuścił cztery spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom