>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 700,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sixers bez Embiida i w dalszym ciągu są praktycznie równe kursy na ten mecz. Co najmniej dziwne, Miami byłoby dla mnie faworytem tego spotkania, nawet gdyby oprócz Butlera zabrakło także Herro, Adebayo i Martina. Sixers są drużyną nastawioną na mocne granie Maxeya z Embiidem, dzisiaj dużo na swoich barkach będzie musiał dźwigać Harris, co mnie do końca nie przekonuje. Heat to znacznie bardziej zgrana drużyna, która zapewne rzadko kiedy ma najlepszego zawodnika na parkiecie, ale jako drużyna fajnie się uzupełniają. Wydaje mi się, że przy grze bez Embiida Adebayo może ich grubo porobić pod koszem i jeżeli Maxey nie rzuci z 35 oka + Harris 25, to Sixers nie mają po co wychodzić na parkiet. Heat z pewnością mieliby duży problem pod koszem grając przeciwko dominującemu centrowi, ale to oni powinni dzisiaj dyktować warunki na parkiecie. Warty odnotowania fakt, że Sixers przegrali 3/3 mecze bez Embiida w tym sezonie i nie ukrywam, że spodziewam się dzisiaj przedłużenia tej serii.

Heat OT @1,8 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2251
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Orlando Magic @ Washington Wizards
Corey Kispert 20+pc kurs 10.50 Betfair
Corey Kispert over 15,5 pc kurs 4,50 Betfair
Corey Kispert over 3.5 celnych rzutów za 3 pc kurs 4.00 betfair
15 pc w pierwszej polowie i 3 celne trójki , w trzecuej kwarcie marnuje 2 rzuty wolne a pojawia się znowu dopiero w ostatnich sekundach by spódłować rzut za 3 , dziwne decyzje trenera ;-(

Cóż ryzykownie , co się tyczy zdobyczy pc Kisperta nie zdziwi jeśli nie przekroczy 10 pc , ale też miewa sporo lepsze dni , ostatnio z Indianą miał 23pc i w ostatnim meczu w Golden State 18pc , oddaje sporo prób za 3 , choć ze skutecznością bywa różnie.
Liczę że w tym meczu znajdzie drogę do kosza w kilku penetracjach.
Wizards u siebie od czasu do czasu miewają mecze konia i potrafią się postawić mocniejszym zespołom , jednym z warunków są dobre występy zmienników.Hm 10.,50 kurs na 20pc chyba warto ciut zaryzykować.
Tu chyba są szansę na dobry overovy mecz w szybkim tępie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Detroit - Brooklyn
Detroit WIN ❌ run 0-12 dla Brooklynu w koncowce meczu...
Kurs 3,10




Hej hej tu NBA. Dzis zaufam Detroit, w ten swiateczny dzien. Chlopaki maja 26 przegranych meczy z rzedu, ida po rekord. Czy na pewno?Dzis uwazam, ze nadejdzie czas przelamania z Brooklynem. Duren byc moze dzis juz zagra po kontuzjii, ale jest GTD. Stewart to samo, licze ze obaj dzis wystapia, to napewno bedzie sprzyjac typowi. Dla mnie Duren to kluczowy zawodnik w tej ukladance. Jego brak pod koszem byl bardzo widoczny. Ostatnio oba zespoly graly ze soba w Brooklynie, i Detroit przegralo, ale bylo widac, ze Detroit nie odstaje tak bardzo, i momentami nawiazywali wyrownana gre. Dzis u siebie w domu w ten swiateczny dzien licze na ich przelamanie. Dodatkowo od 5 meczow w domu, Pistons nie potrafili ograc Brooklyn, lubie takie statystyki. Oczywiscie to underdog, jesli juz grasz ten typ ktory przeczy logice to wez to pod uwage. Detroit to najgorsza druzyna w lidze.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Washington Wizards - Orlando Magic
F. Wagner, J. Poole, K. Kuzma, P. Banchero - wszycy over 19,5 pkt @5,00
Superbet
Wagner 28 pkt, Poole 30 pkt, Banchero 24 pkt, Kuzma 17 pkt - słaba skuteczność 4/10 za 2 i 2/8 za 3.

Również liczę tutaj na dość szybki i overowe spotkanie, dlatego gram zdobycze punktowe po dwóch najlepszych strzelców obu zespołów. Kuzma jest najlepszym strzelcem Czarodziei ze średnią 23 pkt na mecz, ostatnio nie wyszedł mu mecz z Warriors, ale grał mało minut. Wcześniej rzucał ponad 20 pkt Portland i Sacramento. Poole ma średnią poniżej 20 pkt, dokładnie 17,5 pkt, on z kolei zagrał dobry mecz przeciwko Warriors i rzucił 25 pkt, zazwyczaj gra dobre mecze gdzie tempo jest szybki jak np. z Sacramento (28 pkt) czy z Indianą (30 pkt). Banchero to lider Magick, średnio rzuca 21,2 pkt na mecz, 7/10 ostatnich występów pokrywał minimum 20 pkt. Wagner z kolei odpalił w dwóch ostatnich meczach i rzucił 29 pkt Bucks i 24 pkt Pacers, średnio w tym sezonie 20,3 pkt na mecz. W ostatnim starciu obu ekip jedynie Poole nie pokrył linii 19,5 pkt i rzucił 14 pkt, myślę, że jeżeli on dzisiaj rzuci 20 pkt to pozostali również pokryją tą linię. Kurs zacny więc wart ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Orlando Magic - Philadelphia 76ers
F. Wagner, K. Oubre, P. Banchero, T. Maxey - wszyscy over 19,5 pkt @5,00
Superbet


Ponownie próbuję wysoki kurs na zdobycze punktowe kilku zawodników, poprzednio również typowałem zawodników Orlando - Wagnera i Banchero - w starciu z Wizards mnie nie zawiedli, liczę że dzisiaj przeciwko Phila również zagrają dobry mecz i powalczą o zwycięstwo swojej drużyny. Wagner zagrał 3 kolejne spotkania z ponad 20 pkt, widać że młody Niemiec jest w dobrej formie. Banchero również 3 ostanie mecze to minimum 23 pkt i więcej. Obaj są liderami Magic, rzucają średnio ponad 20 pkt na mecz oraz spędzają na parkiecie średnio niespełna 34 minuty. Po przeciwnej stronie mamy osłabioną brakiem Embida Philadephie. Maxey to obok Kameruńczyka najważniejsza postać w rotacji drużyny gości, ostatni mecz w prawdzie mu nie wyszedł, gdyż rzucił zaledwie 12 pkt, ale na bardzo słabej skuteczności - 1/8 za 3 i 3/12 za 2. Drugiego meczu z rzędu na tak słabej skuteczności nie przewiduję, tym bardziej że wcześniej rzucał 21 pkt i więcej w 4 kolejnych meczach. Największą zagadką jest występ Kelly Jr. Oubre, ten skrzydłowy ostatnio już pod nieobecność Embida zagrał świetne zawody i rzucił 25 pkt przeciwko Miami Heat. Jest to dopiero 4. strzelec drużyny ze średnią 13,7 pkt na mecz, średnio na parkiecie spędza 26,2 minuty, jednak w ostatnim meczu zagrał niespełna 40 minut. Dzisiaj liczę, że również dostanie minimum 35 minut i pomoże swojej drużynie powalczyć o zwycięstwo. Wcześniej gdy dostawał minimum 30 minut gry za każdym razem przekraczał linię 20 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Oklahoma - NYK
NYK WIN ❌ 4-18 w turnovers
Kurs: 2,4



Dzis poszukamy kolejnej niespodzianki w meczu NBA. Faworytem jest Oklahoma, kursy na Thunders spadaja. W ostatnim spotkaniu pomiedzy tymi druzynami goscie wygrali ten mecz 10pkt, a faworytem rowniez nie byli. Wydaje mi sie, ze Shai nie bedzie mogl sobie tak latwo wchodzic pod kosz, i punktowac. Obie druzyny w tym sezonie pozytywnie zaskakuja, i dzis ktoras musi przegrac. Uwazam, ze bedzie to Oklahoma, choc to oni sa dzis wyraznym faworytem. Postaram sie z tego skorzystac, i tak jak powtarzalem, czas grac bety przeciwko OKC, ostatnio pograne Lakers,a dzis mam nadzieje, ze dzis NYK poustawia po katach gospodarzy.


Orlando - Philadelphia
Phila WIN✅ zbici chlopcy z Orlando
Kurs 2,20



Orlando faworytem, ale nie dla mnie. Dzis zabraknie Embiida, ale Phila pokazala, ze w ostatnim meczu w Orlando w tamtym roku, i bez niego ograla Orlando. Stawiam na zwyciestwo gosci. Ma tam kto kierowac ta gra, i szansa na zwyciestwo jest wieksza niz wskazuja na to eksperci. Mecz za chwile. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Charlotte Hornets +1.5 w 1Q 2.50 B bet365

Znowu bez zbednego paptolenia, wiem jak zenujaco gra Charlotte, ale LA przegrywa ostatnich 6 1Q, a ostatnia wygrana kwarta to mecz z SAS. Przyplatala sie do nich taka latka goniacych wynik i w zasadzie kurs nakazuje sprobowac podazyc za tym trendem. Nic wiecej madrego nie mam tutaj niestety do napisania. Moze tylko tyle, ze Charlotte dla odmiany lubi trzymac fason w 1Q w ostatnich meczach, nawet w meczu z Indiana zakonczonym -31 po 1Q bylo tylko -1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +947
deepred 700,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Gram dzisiaj under Hardawaya. Nie spodziewam się, żeby Mavericks specjalnie długo stawiali opór Socie, grając bez Doncicia i Irvinga. Na piłce pewnie Exum i może Green, który lubi sobie czasem wkozłować w nogi. No wielkich rozgrywających poza Luką to tam nie ma. Zerknąłem szybko na statystyki, i Tim zaledwie raz pokrył tę linią w ostatnich dziesięciu spotkaniach bez Doncicia, ale wtedy grali na Grizzlies bez Moranta. Według mnie linia dość wysoka. Ze źródeł wynika, że Tim jest lekko przeziębiony, ale Mavs raczej nie mogą sobie pozwolić na występ bez teoretycznie trzeciej opcji drużyny jeżeli dwie pierwsze są niedostępne. Gdyby mu mega siedziało na początku meczu to może się doczłapie do tej linii, ale według mnie wszystkie przesłanki wskazują na szybki blowout i zjazd do bazy po max 25 minutach Hardawaya na placu.

Tim Hardaway Jr. poniżej 22,5 punktu @1,85 Superbet

Skorciło mnie tknięcie jeszcze jednego meczu. Blazers są znowu bez Aytona, Wembanyama powinien dzisiaj grać. Ja wiem, że Spurs nie zależy na wygrywaniu, ale w takich spotkaniach jak z Blazers trzeba próbować wygrywać. Ostatnio w necie chodzą dziwne memy, że zawodnicy Spurs nie do końca współpracują z Wembym i nie dogrywają mu na open lookach ani pod kosz. Coś w tym jest, Victor nie dominuje tak jak powinien. Chłop z takimi warunkami fizycznymi powinien być zdecydowanie pierwszą opcją drużyny i każdy w San Antonio powinien się do tego dostosować. Wiadomo, że teraz on ma klucze do miasta i w ekipie zostaną tylko ci, którzy będą potrafili z nim współpracować. Wydaje mi się, że Popovich powinien dzisiaj próbować wygrać to spotkanie, wielokrotne wpierdziele nie poprawiają nastrojów w tej ekipie. Pod koszem Blazers bieda, dzisiaj idealna szansa, żeby sporo pograć pod dziurę i ograć Blazers.

Spurs OT @2,40 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1220
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
GSW - Miami
GSW HC -6.5
Kurs: 2,10 ❌



Spodziewam sie w koncu jakiegos przekonujacego zwyciestwa wojowników. Sklad optymalny, jak na ta chwile. GSW wydaje sie miec patent na Miami i w ostatnich dwoch meczach ta linia bylaby pokryta. Licze tutaj na zdecydowane zwyciestwo Curry i spółki. Prawie 72h odpoczynku napewno pozwoli sie zregenerowac i przygotowac na to spotkanie. Kusi mnie wieksza linia, ale ta po takim kursie wydaje sie ok.


Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nop - Utah
Typ: Utah WIN
Kurs: 4,0❌
Bukmacher: Lvbet



Szukamy underdoga, dzis widze w nim Utah. Kurs bardzo wysoki, nie dajacy wiekszych szans na zwyciestwo Jazzmanom, ale czy napewno? Widac po historii spotkan, ze Utah nie jest wugodnym rywalem dla Pelicans, i wielokrotnie miedzy tymi druzynami dochodzilo do zacietych pojedynkow. Utah w pelnym skladzie, napewno bedzie chciala dzis zaskoczyc swoich rywali i pokonac NOP na ich parkiecie . Typ ryzykowany, pozbawiony wiekszej logiki, ale w to mi graj. Olynyk widac, ze ze forma nie jest na bakier, Markkanen ostoja druzyny napewno dzis bedzie chciala poprowadzic swoj zespol do wygranej. Jesli tylko trójki beda siedzieć, a w tym elemencie potrafia odpalic to mozemy byc dzisiejszej nocy swiadkami sporej niespodzianki. Grasz na faworytow, nie graj tego typu.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks under 104,5 pkt @2,30
Superbet


Analiza powinna być w zasadzie krótka. Dallas zagra bez swojego lidera Doncicia, w tym sezonie grali już dwukrotnie i w obu przypadkach nie przekroczyli 100 pkt - rzucili 96 pkt Rakietom w Houston i 94 pkt Grizzlies grając we własnej hali. Minnestota powinna ten zagrać mądrze, oszczędzając siły i nie forsować tempa gry. Zresztą nie są oni ekipą grającą jakoś przesadnie szybko. Średnio dają rzucić swoim rywalom 107,3 pkt na mecz, tylko w meczach domowych ta defensywa wygląda lepiej i pozwala rywalom rzucać średnio 101,1 pkt na mecz. Zapowiada się szybki blowout, a zatem sporo minut dla zmienników, którzy wiadomo gorzej radzą sobie w ofensywie. To już czwarty mecz obu ekip w tym sezonie, do tej pory za każdym razem górą były Leśne Wilki zwyciężając: 111:99, 96:104 (w Dallas) i 101:119(w Dallas).

Za drobne proponuję również:
Minnesota - 20,5 pkt @3,40
Minnestoa -10,5 pkt HT @2,35
Minnesota - 12,5 & under 227,5 pkt @3,80
 
Ostatnia edycja:
Tokarro 23,1K

Tokarro

Użytkownik
Coby White over 26.5 (punkty+zbiorki+asysty) @1.85 🔴
Bukmacher: Totalbet


Polecam, na totalbet wkradł się jakiś błąd. Linia na same punkty to 24,5. Nawet jak zakręci się poniżej 20 pkt to jego średnia asyst to 5, a zbiórek 4. A co do samego meczu to Indiana grająca najszybszą piłkę w obecnym sezonie NBA na pewno tylko pomoże pokryć linie White’a.
W ostatnich 10 meczach 10/10 pokrył taką linię. Jest delikatna szansa na zwrot, ale mimo to warto próbować.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 536,2K

Pablito91

Użytkownik
Coby White powyżej 22.5 pkt @1.55 fuksiarz 16 pkt tylko...

Coby kręci ostatnio fajne liczby. Obok DeRozana to obecnie najlepszy zawodnik. Vucka nie ma, więc raczej oni dwaj będą mocno punktować. A rywal do tego odpowiedni bo Indiana, słabo broni. Uważam, że ta linia nie jest zbyt wygórowana.

Denver Memphis poniżej 229.5 pkt @1.50 fuksiarz kolejna szalona 3 kwarta w wykonaniu Denver i niestety over...

Obie ekipy w dobrej formie. Wygrywają swoje mecze. Ekipa miśków odkąd wrócił Morant to nie przegrali. Ostatnie spotkania między obiema ekipami były underowe w punkty. Denver będzie teraz trochę osłabione, gdyż jeden z ich liderów, a więc Gordon został pogryziony przez psa i będzie pauzował kilka tygodni.

Derrick White powyżej 16.5 pkt @1.60 fuksiarz 23 pkt

Derrick kręci bardzo fajne liczby. W ciagu 4 oststnich meczy to 2x po 18 pkt, 28 i 30 pkt. Jeszcze typowi może sprzyjać brak w dzisiejszym spotkaniu Browna, więc w teorii więcej punktów potencjalnych dla Derricka. Ale jest jedno ale, grają ze słabym Detroit, które niechlubnie przeszło do historii... ciekawe czy nie będzie dużych rotacji czy jakiś blowout, gdyż jutro grają jeszcze z Toronto. Liczę jednak, że Derrick będzie chciał podtrzymać swoją dobrą formę.[/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
B 41,5K

bosky

Użytkownik
LAC -6.5 1.90 B bet365

Jeśli potwierdzi się brak Ja Moranta, to jakoś nie widzę dzisiaj Grizzlies. Grają żenująco słabo, po czym powraca po zawieszeniu lider, który napędza machinę i znowu wypada. Wydaje mi się, że mecz z Denver był obrazem tego jak wygląda Memphis bez Moranta, nie za bardzo wierzę żeby wiele się zmieniło przez 24h. Dodatkowo okoliczności wokół wypadnięcia, oficjalnie choroba, a wiadomo co się wydarzyło w meczu z NOP. Żeby być obiektywnym - na liście out Clippersow Leonard, ostatnie mecze dość przeciętne, tylko to nadal jednak pojedynek 4. drużyny konferencji z 13, w dodatku bez lidera. Zdziwiłby mnie tutaj wyrównany mecz, a prowadzenie Miśków wręcz nieco zszokowało.

EDIT: Morant wyglada na to, ze jednak gra, przepraszam jesli kogos wprowadzilem w blad.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +901
E 0

EqnelASAP

Użytkownik
Orlando Magic New York Knicks
Immanuel Quickley - Powyżej 12.5 punkty
1.80 pokryty 4/5 w ostatnich meczach

Boston Celtics Toronto Raptors
Liczba asyst zawodnika Pascal Siakam - Powyżej 5.5
2.10 3/5, w w czwartek miał 11 asyst

Houston Rockets Philadelphia
Liczba punktów i zbiórek zawodnika (z dogrywką) Alperen Sengun - Powyżej 34.5
1.90 brak embida, alperen będzie miał łatwiej o punkty i zbiórki. 3/5


Washington Brooklyn Nets
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Cameron Johnson - Powyżej 15.5
1.95 4/5

Washington Brooklyn Nets
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Kyle Kuzma - Poniżej 21.5
1.90 3/5

Cleveland Cavaliers Milwaukee Bucks
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Khris Middleton - Powyżej 17.5
1.90 nie wiem czy giannis gra, jeśli nie gra to będzie dobrze. 3/5
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 536,2K

Pablito91

Użytkownik
PHOENIX wygrana z handicapem (-16.5) @2.01 Fortuna wygrali 14-toma...

Czas zakończyć rok z przytupem. A będzie ku temu okazja, bo Słońca wyjdą w swoim pełnym i najmocniejszym składzie a więc z Bookerem,.Durantem i Beal'em oraz Nurkiciem i Allenem do kompletu. Hornets, jedna z najgorszych drużyn w tym sezonie, osłabieni brakiem najlepszego gracza a więc Balla. Nie daję im w tym meczu żadnych szans. Jeszcze są po wczorajszym meczu z Lakersami, gdzie dostali baty 20 oczkami. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku, chyba że Phoenix odpuści kompletnie 4 kwartę, ale mam nadzieję, że będą chcieli zakończyć rok wysoką wygraną.

Toronto +8.5 @1.54 Fortuna 120:118

Boston sprawił sobie wczoraj sam nie lada klopoty remisując ze słabiutkim Detroit dokładając sobie sporo minut na parkiecie. Boston grał bez Browna, więc tatum porzingis musieli wziąć grę na siebie i spędzić bardzo dużo minut na parkiecie by w ogóle wygrać to spotkanie. Na chwilę obecną cała trójka jest niepewna dzisiaj co do gry także Idę w stronę Toronto, które zagra w optymalnym zestawieniu i są bardziej wypoczęci.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Orlando Magic New York Knicks
Immanuel Quickley - Powyżej 12.5 punkty
1.80

Boston Celtics Toronto Raptors
Liczba asyst zawodnika Pascal Siakam - Powyżej 5.5
2.10

Houston Rockets Philadelphia
Liczba punktów i zbiórek zawodnika (z dogrywką) Alperen Sengun - Powyżej 34.5
1.90 brak embida, alperen będzie miał łatwiej o punkty i asysty.


Washington Brooklyn Nets
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Cameron Johnson - Powyżej 15.5
1.95

Washington Brooklyn Nets
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Kyle Kuzma - Poniżej 21.5
1.90

Cleveland Cavaliers Milwaukee Bucks
Liczba punktów zawodnika (z dogrywką) Khris Middleton - Powyżej 17.5
1.90 nie wiem czy giannis gra, jeśli nie gra to będzie dobrze.
Jakieś argumenty za powyższymi typami?
 
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Boston Celtics - Toronto Raptors
Derrick White, Jaylen Brown, Pascal Siakam, Scottie Barnes - każdy powyżej 19,5 pkt @4,20
Superbet


Dzisiaj spora szansa, że padnie twierdza w Bostonie. Gospodarze do tej pory we własnej hali nie przegrali i mają bilans 15-0. Dzisiaj jednak do starcia z Raptors przystępują mocno osłabienie, pewny jest już brak Tatuma, Porzingisa i Horforda. W związku z tymi absencjami ich gra powinna opierać się na dwóch graczach - Jaylen Brown i Derrick White. Brown w ostatnim meczu przeciwko Pistons nie grał, a więc powinien mieć sporo sił by zagrać duże minuty i liderować swojemu zespołowi. Brown jest drugim strzelcem zespołu ze średnią 22,6 pkt na mecz, minimum 20 pkt rzucał ostatnio 7/10 przypadków, ponadto zazwyczaj był blisko tej linie i rzucał 17, 18 i 19 pkt. Derrick White to z kolei 4. strzelec drużyny, jego średnia jest poniżej 20 pkt i wynosi 16,8 pkt, jednak ostatnio jest w dobrej formie i średnio rzuca 20,7 pkt na mecz w 10 ostatnich występach. Dzisiaj będzie węższa rotacja zatem obaj zapewne zagrają duże minuty. Po drugiej stronie mamy Toronto, gdzie pierwsze skrzypce grają Barnes i Siakam. Obaj swoje średni mają minimalnie ponad 20 pkt. Barnes rzucał minimum 20 pkt w ostatnich meczach 8/10 a Siakam 7/10. Dzisiaj jeżeli myślą o zwycięstwie to muszą zagrać dobre zawody.

Poza tym proponuję:
Toronto Raptors @2,60
Toronto Raptors +4,5 i poniżej 227,5 pkt @3,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2561
deepred 700,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Knicks grają b2b, w dodatku w mocno okrojonej rotacji spowodanej tradem po Anunoby'ego. W tej wymianie Knicks wysyłają do Toronto RJ Barretta i Quickleya. Nie widzę ich w dzisiejszym meczu.

Pacers OT @1,5 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 23
Spotkanie: Utah - Miami
Typ: Adebayo over 20.5pkt ✅
28pkt
Kurs: 1.78
Bukmacher: Forbet




Hej hej tu NBA. Dzis w pierwszym meczu dnia typuje over pkt Adebayo. Miami z przyzwoita piatka, z Butlerem w skladzie. Nie bedzie Lowry, to akurat nie jest oslabienie, bo gosc jest hamulcowym tej druzyny. Zapowiada sie ciekawe spotkanie, Utah rowniez w mocnym zestawieniu. Druzyna lepsza jest Miami, i mysle ze dziś to udowodnia, choc zadanie nie jest takie latwe, bo Utah potrafi zaskoczyc swoja gra, jak rowniez skutecznoscia rzutow za 3 pkt. Stad zakladam, ze bedzie duzo rzutow ze strony obu druzyn, a pod koszem bedzie odnajdywal sie Bam, ktory z pomalowanego zrobi sporo punktow, po zbiorkach ofensywnych. Zapewne tez 5-6 z osobistych. Linia adekwatna moim zdaniem, ale do zrobienia. W osttanim meczu w Utah rzucil 32 pkt, dzis potrzebujemy 21. Tylko tyle i az tyle. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1084
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom