>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Trochę ryzykownie dzisiaj. Idę w over zbiórek Kuzmy. Gafford wypada ze składu, Wizards będą zmuszeni grać niższą piątką, pewnie z Avdiją. Aż strach pomyśleć, co może z nimi zrobić w paint Embiid, o ile zagra, bo ma jakieś kłopoty z kolanem. Ostatnio ich porobił, 50 punktów w Waszyngtonie. Kyle miewa różne mecze, raz jest aktywny na tablicach, raz częściej szuka kolegów w rogach. Idę w over zbiórek tylko z powodu absencji Gafforda, Kyle notuje 7,7 zbiórki w ostatnich 10 meczach bez Daniela w składzie.

Kyle Kuzma powyżej 6,5 zbiórki @1,90 Superbet

Rozier na piłce pod nieobecność LaMelo. Nie ufam kompletnie Charlotte, ale Miami sporo traci w obronie przy braku Adebayo. Myślę, że Robinson może mieć dzisiaj trochę problemów z Richardsem, czy wjeżdżającym pod kosz Bridgesem. Washington może postraszyć rzutem. Charlotte raczej musi grać up-tempo (jak zwykle), żeby nawiązać walkę z Heat. Ostatnio z Raptors się udało, mimo szaleńczego runu gości w ostatniej kwarcie. Myślę, że 35 minut spokojnie w zasięgu, 7 asyst nie jest nie do pobicia, tym bardziej, że notuje średnio 9 asyst w ostatnich 5 spotkaniach bez LaMelo.

Terry Rozier powyżej 6,5 asysty @1,80 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2638
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
D.Booker (Suns) over 43.5 pkt,zbiórek,asyst @ 1.85 43

Dziś miał być wielki debiut BIG3, wypada jednak Durant który ma problemy z kostką, całą gra ofensywna będzie oparta na Bookerze, który powinien poradzić sobie z Thompsonem.

DeMar DeRozan (Bulls) over 34.5 pkt,zbiórek,asyst @ 1.85 23

Kolejny pojedynek Byków w którym nie wystąpi LaVine, co oznacza że zdobywaniem punktów podzielą się Vucevic oraz DeRozan, obie drużyny b2b więc z gra defensywna może być trochę gorzej, średnia jego punktów gdy nie ma na parkiecie LaVine to 28, Denver ostatnio jest trochę pod formą także żaden blow out nie jest tu raczej zagrożeniem.
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Długo nie było linii na zawodników w tym spotkaniu, ale wystawili. Idę w over Portera, który wczoraj był dramatyczny. 1/11 z gry nie przystoi strzelcowi, ale i tak Nuggets zdołali wygrać mecz z Atlantą. Mega goracy był Jamal Murray, którego dzisiaj prawdopodobnie nie będzie, a wsparciem z ławki był Strawther, który trafił 6/11 zza łuku. Michael zagrał wczoraj raptem 26 minut, czyli zaliczył solidne kardio na słabej skuteczności. Bulls dodatkowo osłabieni brakiem Caruso, wczoraj morderczy pojedynek przegrany po dogrywce z Bucks. Porter powinien mieć trochę miejsca i coś porzucać zza łuku. Średnia z kariery przeciwko Bulls to 21,2 punktu, lubi z nimi grać. Linia poprawnie wystawiona, ale jak najbardziej do pokrycia.

Michael Porter Jr. powyżej 16,5 punktu @1,95 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2190
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zazwyczaj tego nie robię, ale dzisiaj zaufam zawodnikowi wracającemu po kontuzji. Zapewne jutro Lauri w b2b nie zagra, więc dzisiaj powinien dostać z 30-32 minuty na dobry początek. Jazzmani grają z Knicks. Ważnym czynnikiem jest fakt, że znowu urazu nabawił się Clarkson, który rozgrywa dramatyczny sezon. Podoba mi się gra Keyonte George'a na piłce, chciałem pograć jego asysty, ale linia bardzo wrednie (bardzo dobrze) ustawiona przez buków na poziomie 7,5. Stąd też idę w over Fina. Nie grał przez 3 tygodnie, co nie znaczy, że nie pamięta jak grać w koszykówkę. Bardzo dobry strzelec z dystansu, w tym sezonie 3,3 trafionej trójki na mecz. Coś pewnie z półdyszki dorzuci, będzie trochę wchodził pod kosz pod nieobecność Robinsona. Linia wystawiona dość nisko ze względu na to, że to jego pierwszy mecz po kontuzji. Z pewnością do przebicia, ja ustawiłbym dwa oczka wyżej. Nie wiem czy buki popełniają błąd, czy ja się podpalam, ale takie linie zawsze będę atakował.

Lauri Markkanen powyżej 19,5 punktu @1,80 Superbet

Znowu idę w over asyst Roziera. Status quo względem poprzedniego meczu z Heat (gdzie Hornets się mocno postawili) jeżeli chodzi o dostępność zawodników. Nie wiem czy dzisiaj będą równie skuteczni, ale w normalnej (nie wybitnej, raczej przeciętnej) dyspozycji, wobec nieobecności Balla, linia na asysty Terry'ego musi być ustawiona na poziomie 8,5. Każda niższa jest dla mnie no-brainerem, i nawet jeżeli Rozier mnie dzisiaj zatopi to nie będę miał mu za złe, bardziej byłbym zły na siebie, gdybym ewentualnie ominął ten bet, a Rozier znowu zrobiłby DD.

Terry Rozier powyżej 7,5 asysty @2,10 Superbet

Tak sobie myślę, że linia bardzo wysoka na Trae. Zgoda, jest w bardzo dobrej formie i zdecydowanie poprawił rzut zza łuku, ale Toronto bardzo fajnie bronią przeciwko PG w tej lidze, tracą średnio 20,56 punktu od PG, co jest drugim (po Bulls) najlepszym wynikiem w lidze. Schroder na wymianę ognia z Youngiem nie pójdzie, ale może go trochę poszturchać. Trae miewa mecze, w których rzuca po 45 oka, ale może też rzucić 22 z asystami. Myślę, że nie ma co się dzisiaj specjalnie szarpać z Raptors i trzeba grać bardziej zespołowo, Hawks powinni mieć sporo prób z dystansu, to w jakiej formie jest Bogi to jest coś niewiarygodnego. Moim zdaniem pierwszy strzelec drużyny, kiedy jest hot to trzeba raczej nim grać, bo poza punktami to nie jest zawodnik, który jest pożyteczny na tablicach czy w playmakingu. Raczej spodziewam się dzisiaj wyważonego Younga, który nie będzie się wdawał w szybkie, rwane akcje na Schroderze, choć mogę się mylić.

Trae Young poniżej 28,5 punktu @1,90 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Houston - Memphis
Houston -5.5 @ 1.7

Houston na swoim parkiecie wygląda świetnie, ostatni raz przegrali z GSW na koniec października, przeciwnicy Houston mają wielkie problemy z agresywna obroną rakiet, mało która drużyna przekroczyła próg 100pkt, Memphis w delegacji gra słaba, ostatnio wygrali z słabiutkim Detroit, oraz Dallas które grało bez Doncica, a wiadomo jak gra wygląda bez niego, nieobecni w Memphis są Morant, Kennard oraz Smart, i nie widzę tutaj szans aby poradzili sobie ze świetnie zorganizowana defensywa rakiet.

Millwakue - Indiana under 260.5 @ 1.8

Bardzo wysoka linia w tym meczu którą trzeba pobrać, wiadomo jaka szybka koszykówkę gra Indiana ale niespodziewam się tutaj aż takiej dużej ilości punktów, niedawno obie drużyny mierzyły się w turnieju, gdzie byli dość mocna poniżej ustawionej dziś linii, widzę tutaj wartość.

V.Vembangama (Spurs) over 11.5 zbiórek @ 1.7

Od dwóch spotkań Vemba wystawiany jest na pozycji centra za Z.Collinsa, w obu spotkaniach był mocno ponad linia notując 18,20 zbiórek, dziś grają z Lakersami którzy będą b2b, do tego występ Davisa oraz LeBrona jest niepewny, ale nawet jeśli Davis będzie grał linia powinna zostać łatwo pokryta.

D.Murray (Atlanta) over 28.5 pkt,zbiórek,asyst @ 1.8

Występ Younga jest niepewny, jeśli nie zagra Murray będzie głównym wyborem w ofensywie, i będzie więcej pod gra, Toronto wygląda bardzo słabo w grze obronnej, co przy szybkim tempie Atlanty będzie jeszcze bardziej widoczne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1345
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto - Atlanta
Typ: Toronto WIN
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet




W Kanadzie odbedzie sie ciekawe spotkanie, pomiedzy Toronto, a Atlanta. Kolega wyzej pisal, ze tempo Atlanty+ kiepska obrona Toronto bedzie doskwierac Raptors. Mam inne zdanie, Toronto to dzis bierze. Jezdzy bez glowy z Atlanty dzis zobacza co to dobra obrona. Ostatnie dwa mecze wygrała Atlanta, ja sie na to nie nabieram, i typuje zwyciestwo gospodarzy. Czas wygrywac, bo play offy bez Toronto to bedzie dla tej druzyny porazka po calosci. Sezon dlugi, ale zwyciezac trzeba w koncu zaczac. W druzynie Atlanty brak Huntera, Toronto w optymalnym skladzie, nie liczac absencjii dlugoterminowych. Cza aby Siakam wstrzasnal druzyna i wzial gre na swoje braki i poprowadzil Raptors do zwyciestwa. Kluczem bedzie odciac od gry Bogdanovica, na tyle ile sie da. Trea jesli nie przekroczy 32+, to o wynik meczu jestem spokojny. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2537
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
J.Tatum (Boston) over 27.5 @ 2 27

Drugie spotkanie w ciągu 2 dni pomiędzy Bostonem a Cleveland, wczorajsze wygrala drużyna z Bostonu wynikiem 120-113, a Tatum zanotował 25pkt, J.Brown w tym meczu skręcił nogę i wydaje mi się że dziś raczej nie wystąpi, tym bardziej że jest to mecz b2b, a nie ma sensu ryzykować poważniejszej kontuzji, absencja Browna sprawi że JT przejmie część jego rzutów razem z Porzingisem, nie ma jeszcze informacji czy Brown napewno nie zagra, ale jeśli to się sprawdzi linia napewno podskoczy w granice 30.5, we wczorajszym spotkaniu JT miał skuteczność 7/19 oraz 2/9 zza łuku, i był blisko ustawionej na dziś linii, wątpię żeby zagrał drugie spotkanie na tak słabej skuteczności.

D.Sabonis (Sacramento) over 21.5 zbiórek,asyst @ 2

Od momentu dołączenia Sabonisa do Sacramento w każdym meczu przeciwko OKC pokrywał dzisiejsza linie, jego średnia zbiórek,asyst na mecz w tym sezonie wynosi 19, liczę tutaj przede wszystkim na jego zbiórki i dołożenie około 7 asyst.

I.Zubac (Clippers) over 11.5pkt @ 1.75 10

Obie drużyny grały wczoraj, więc dziś defensywa powinna być na trochę niższym poziomie, obie drużyny mierzyły się dwukrotnie na początku grudnia, i Zubac w obu spotkaniach był nad linia notując 18 oraz 12pkt, GSW słabo broni pozycji centra a Zubac powinien dominować nad Looneyem.

T.Hardaway (Dallas) over 17.5pkt @ 1.88

Do nieobecnego Irvinga dołączył Seth Curry oraz J.Green więc więcej minut przypadnie Hardaway, Minnesota prawdopodobnie mocno skupi się na ograniczeniu Doncica, co sprawi więcej miejsca dla pozostałych graczy, w ostatnim meczu rzucił 32pkt na skuteczności 10/21 oraz 5/10 zza łuku, spędził 37minna parkiecie , dziś przy wypadnięciu Currego będzie podobnie, jeśli skuteczność nie będzie tragiczna linia powinna zostać łatwo pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Śmierdzi mi wygraną Cavaliers. Boston jest mocny u siebie, ale dzisiaj niepewny występ Browna. Nawet przy jego ewentualnym występie trzeba będzie zagrać przeciwko Celtom. Jako ich kibic od wielu oglądam wiele spotkań, w tym sezonie ominąłem zaledwie trzy i widzę, że Mazzulla nie uczy się na błędach. Zajeżdża najlepszych zawodników, nie wpuszcza z ławki tych zadaniowców, którzy mogliby pograć nawet z 7-9 minut w meczu. Tatum gra po 38-40 minut, owszem, Celtics wygrywają, ale słabszy okres musi przyjść. Boston grają wąską rotacją, zazwyczaj 8-9 zawodników, ale starterzy grają po 35 minut w KAŻDYM meczu, który jest w miarę na wyniku. Żałuję, że Stevens, czy Brissett nie dostają teraz minut, bo niedługo Celtowie będą mieli trochę problemów fizycznych i Ci zadaniowcy nie będą wiedzieli co mają grać. Dzisiaj podpisany kolejny SG na two-way kontrakt. Brakuje obrony kosza. W ostatnim spotkaniu Cavaliers mogli spokojnie Celtów ograć, ale Celtics dostali zdecydowanie więcej gwizdków i rzucili szalone 26/26 z linii rzutów wolnych, co dzisiaj się nie powtórzy. Dodatkowo, standardowo, obrona w czwartej kwarcie zadziałała, ale dzisiaj już nie musi. Jeżeli Celtics dzisiaj wygrają, to jutro gram na Magic. Rywale niedoceniani, nie można wystawiać kursów na zwycięstwo Bostonu poniżej 1,30. Cavaliers w dalszym ciągu bez Mobleya, Porzingis może trochę pokarać. Twierdza Celtics niedługo upadnie, być może już dziś?

Cavaliers +9,0 @1,90 Superbet
Cavaliers OT @4,40 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Golden State Warriors @ Los Angeles Clippers
Ivica Zubac over 10.5 zbiórki kurs 2.70 Betfair[
Zubac over 12.5 zbiórki kurs 4,50 betfair[
Zubac over 13.5 zbórki kurs 6.00 betfair[I
Niestety tylko 8 zbiórek .

Ze zbiórkami Zubaca bywa bardzo różnie czasem grubo ponad 10 czasem ledwie 6 , średnio 9.
Sporo zależy też ile minut dostaje , gdzie stoi i jakie mu trener zadania przydziela .Dziś Clipersi goszczą Woriors we własnej hali i wydaje mi się że w tym meczu zbiórki mogą być ważnym czynnikiem w całej układance.
Warriors wiadomo sporo rzucają z dystansu , ze skutecznością bywa różnie myślę że dziś Zubac może dostać sporo minut i sporo szans na zbórki w defęsywie , w zbiórkach ofęsywnych też coś powinien zanotować.
Za drobne w kilka kuponów zagram też bardzo wysokie linie po wysokich kursach.
No zobaczymy powinien być fajny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
WASHINGTON "CEGLARZE" WIZARDS - INDIANA PACERS
WIN WASHINGTON
KURS: 4.10



Tak dobrze widzicie, gram na ceglarzy, bo kto mi zabroni. Brak logiki, smutni panowie ze stolicy, dla ktorych szkoda kupic bilet, wysmiani przez uzytkownikow tego forum dzis biora Indiane na kolano i wymierzaja sprawiedliwosc. Bilans 3-20 kiedys nalezy poprawic, za taki kurs biore to. Niech wejdzie jeden na 1 z 3 meczy z takim kursem to profit, dzialam dlugoterminowo. Nie wejdzie kurs 4,0 to tragedii nie ma, gorzej jak stawiamy kurs 1.70 co kolejke NBA i wchodzi polowa to dalej minus, matematyka nie ublagana. Poole moze nie zagrac, i co z tego- boli lewa kostka, dobrze ze cios po uderzeniu Greena sie zagoil, gorzej z psychika. Buki skreslaja Wizards, a ja nie. Swieta za pasem Washington 8 meczy bez zwyciestwa na swoim parkiecie, maja rozmach. Czy dzis tez bedzie w plecy, byc moze, ale nie takie kursy wchodzily. Typ wlasciwie przeciwko Indianie, bo nie lubie tej druzyny, i czas w koncu przegrac z 3 mecze z rzedu, a nie robic sobie mecz gwiazd co mecz NBA. Niech tylko Gafford rozegra mecz zycia przy slabszej skutecznosci Pacers, i wyobrazam sobie zwyciestwo gospodarzy. Kuzma zrobi 35+, cala druzyna zagra na 55% skutecznosci rzutowej i prezent swiateczny dostarczony. Wczoraj dostali w gebe od kozłow dzis dostana od czarodzieji budowlancow. Grasz typy NBA wg logiki, odpusc ten typ. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2199
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
B.Hield (Indiana) over 2.5 trafionych trójek @ 1.75

Hield zaliczył słabiutki występ przeciwko Bucks, zdobywając tylko 7pkt, i trafiając jedynie 1/6 rzutów za 3pkt, w każdym meczu ma pomiędzy 6-10 rzutów zza łuku, a dziś spodziewam się reakcji Pacers po wczorajszej porażce, przeciwko Wizards tą linie przekraczał w 5/5 ostatnich meczy.

V.Wembanyama (Spurs) over 32.5 pkt i zbiórek @ 1.90

Jak opisywałem przy okazji ostatniego spotkania pomiędzy Spurs-Lakers, Wemba zaczął grać na pozycji centra za Collinsa dzięki czemu notuje dużą ilość zbiórek, dziś również spodziewam ich około 15, w czwartkowym pojedynku z Lakers zanotował 30pkt oraz 13 zbiórek, myślę także ze minuty Davisa w końcu zostaną zmniejszone co powinno pomóc Wembanyamie w dobrym występie.

D.Schroeder (Toronto) over 7.5 asyst @ 2.20

Bardzo fajny kurs na asysty Schroedera, w czwartkowym spotkaniu pomiędzy Toronto-Atlanta 135-128 Schroeder rozdał 7 asyst, dziś również spodziewam się szybkiej gry która odpowiada takim graczom jak Schroeder który średnią zbiórek ma taką jak dzisiejsza linia, w większości spotkań spędza na parkiecie około 35 minut.

Phoenix Suns -4.5 @ 1.90

W wyczekiwanym debiucie BIG3, Suns przegrała z Brooklynem 112-116, i jakoś nie wierzę aby przegrali kolejny mecz domowy przeciwko Knicks, którzy na wyjazdach przegrali 4/5 ostatnich meczy w tym ostatnie ze zdecydowanie słabszym Utah, liczę tutaj na szybką reakcje Suns po ostatniej porażce, ze składu Knicks wypadł na około 3mies podstawowy center Robinson który musi poddać się operacji kostki, zastępuje go Sims który jest zdecydowanie słabszy od Robinsona który świetnie bronił dostępu do kosza wraz z Randalem, myślę że Nurkić spokojnie sobie z nim poradzi, jeśli Durant, Beal oraz Booker wcześniej nie rozstrzelają Knicks.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Pablito91 474,9K

Pablito91

Użytkownik
Waszyngton Indiana under 259.5 pkt @2.01 Fortuna

Typ na wariata gdyż spotykają się najbardziej ofensywnego drużyny. Indiana Top1 pod względem zdobytych oczek. Zarówno jedna jak i druga ekipa sporo rzucają i sporo tracą. Ale patrząc na ostatnie 10 spotkań to tylko w ostatnim rzucili 260+ punktów. A w pozostałych 9 nie, więc czy aby na pewno ten typ jest aż taki ryzykowny. Nie oszukujmy się 260 pkt to jest bardzo dużo. Owszem Obie ekipy stac na taki wynik, ale historia bezpośrednich pojedynków przemawia za underem i tak też Typuję. Indiana ma jutro mecz z Minnesota i może nie będą tak szarżować i być może haliburton czyli ich główna strzelba pogra i porzuca trochę mniej co sprzyja typowi pod under. Zobaczymy.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Davis out, Lakers nie mają pół obrońcy na Wemby'ego. No chyba, że obrońcą ma być Christian Wood albo Jaxson Hayes. No współczuję trochę Lakersom, bo w pomalowanym może być miazga. W moim odczuciu Spurs powinni dzisiaj przerwać serię porażek i złoić Lakers. Wraca Lebron, ale poza Davisem w składzie zabraknie D'Lo, a także Cama Reddisha.
Ciężko wejść w głowę Popovicha, ale uważam, że przy takich osłabieniach pod koszem Wembanyama powinien dostać poważne minuty. Może być nie do zatrzymania pod koszem i liczę na jego monstrualny występ. Nawet z Davisem w składzie chłop zrobił 30/13. Spurs nie mają najlepszej prasy. Owszem, nie zależy im specjalnie na zwycięstwach, ale nikt nie chce TYLKO przegrywać, ewentualny win może trochę wyczyści głowy zawodnikom z San Antonio. Może trochę naiwnie, pakować tyle betów w bądź co bądź pierwszoroczniaka, istnieje duża szansą, że tymi typami się skompromituję, ale próbuję.

Spurs OT @2,35 Superbet
Victor Wembanyama powyżej 12,5 zbiórki @2,10 Superbet
Victor Wembanyama powyżej 21,5 punktu @2,00 Superbet

+ dla freaków

Victor Wembanyama 20+ i Spurs win @5,60 betfan
Victor Wembanyama 25+ i Spurs win @9,50 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1352
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Miami Heat - Chicago Bulls
Miami -3.5 @ 1.75

Obie drużyny mierzyły się już poprzedniej nocy, wygrała ekipa Chicago wynikiem 116-124, LaVine nadal kontuzjowany i już raczej nie wróci do gry w barwach Bulls, do zwycięstwa byki zostały poprowadzone przez dwójkę młodych zawodników C.White który rzucił 26pkt oraz A.Dosunmu 24pkt na skuteczności 10/12 oraz 3/4 zza łuku, wątpię aby powtórzyli takie występy w dzisiejszym pojedynku, a J.Butler powinien dziś zagrać zdecydowanie lepiej niż ostatnio gdzie trafił tylko 6/15 rzutów, Miami na większości pozycji wygląda lepiej niż Bulls, uważam że dziś powinni odnieść w miarę pewną wygraną.

S.Curry (GSW) over 27.5 @ 1.85

Stefek jest po fatalnym występie przeciwko Clippers, gdzie GSW przegrało 121-113, a Curry zagrał na fatalnej wręcz skuteczności, trafiając tylko 5/17 oraz 3/13 rzutów za 3 pkt, dziś przeciwko Brooklynowi spodziewany jest szybki mecz z dużą ilością punktów, K.Thompson powinien mieć ciężkie zadanie ponieważ bronić będzie go Bridges który jest świetnym obrońca, więc nie spodziewam gry pod Klaya, a z tego powodu to Curry powinien wziąć ciężar zdobywania punktów.

J.Embiid (Phila) over 52.5 pkt,zbiórek,asyst @ 1.85

Philadelphia zmierzy się dzis z Charlotte, które ma jedną z najgorszych defensyw w lidze, w dodatku wypadł M.Williams którego na pozycji centra zastępuje N.Richarsa, jest on słabszym obrońca od Williamsa więc spodziewam się że Embiid kompletnie go zdeklasuje w pojedynkach podkoszowych, jeśli nie będzie jakiegoś mega szybkiego blow out to Embiid powinien być spokojnie podań ustawiona linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +870
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Obejrzałem poprzedni mecz Miami z Bulls i mam troszeczkę inne przemyślenia. Na pewno niejako spotkanie ustawiło szybkie, 25-punktowe prowadzenie Byków. Heat musieli gonić i presja była po ich stronie nieustannie, udało się nawet zbliżyć na 3 punkty, ale zabrakło konkretu w końcówce. Sam Buttler przyznaje, że nie wyglądają najlepiej. Ograniczona rotacja spowodowana kontuzjami i problemy na środku są głównymi przyczynami tychże problemów. W ostatnim spotkaniu Miami na siłę pchało swoje akcje pod kosz, gdzie oddawali rzuty z trudnych pozycji w sporym tłoku podkoszowym lub zwyczajnie gubili tam piłki. Chwilami totalny brak pomysłu dało się zaobserwować. Fajną formę złapał Coby White, Vucević ponownie powinien dominować w pomalowanym, nie mają na niego odpowiedzi. Dodajmy, że na początku ostatniego meczu stracili Caruso, więc zadanie było trudniejsza. Jest jakaś mała szansa, że dzisiaj wróci, co na pewno zwiększy notowania Bulls. Kurs zachęcający, kompletnie mnie nie zdziwi powtórka z rozrywki. Bez Herro i Adebayo zwyczajnie brakuje argumentów. Dodatkowo idę w over wspomnianego Vucevicia, który jest w dobrej dyspozycji. Na dotychczasowe 3 spotkania w tym sezonie z Miami zdobywał co prawda 15, 18 i 24, lecz linii na poziomie 19.5 nie pokrywał, kiedy na przeciwko siebie miał Adebayo oraz część obowiązków ofensywnych zabierał obecny wtedy Lavine.

Chicago Bulls @2.70 Superbet
Nikola Vucević over 19.5 punku @1.95 Superbet
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Obejrzałem poprzedni mecz Miami z Bulls i mam troszeczkę inne przemyślenia. Na pewno niejako spotkanie ustawiło szybkie, 25-punktowe prowadzenie Byków. Heat musieli gonić i presja była po ich stronie nieustannie, udało się nawet zbliżyć na 3 punkty, ale zabrakło konkretu w końcówce. Sam Buttler przyznaje, że nie wyglądają najlepiej. Ograniczona rotacja spowodowana kontuzjami i problemy na środku są głównymi przyczynami tychże problemów. W ostatnim spotkaniu Miami na siłę pchało swoje akcje pod kosz, gdzie oddawali rzuty z trudnych pozycji w sporym tłoku podkoszowym lub zwyczajnie gubili tam piłki. Chwilami totalny brak pomysłu dało się zaobserwować. Fajną formę złapał Coby White, Vucević ponownie powinien dominować w pomalowanym, nie mają na niego odpowiedzi. Dodajmy, że na początku ostatniego meczu stracili Caruso, więc zadanie było trudniejsza. Jest jakaś mała szansa, że dzisiaj wróci, co na pewno zwiększy notowania Bulls. Kurs zachęcający, kompletnie mnie nie zdziwi powtórka z rozrywki. Bez Herro i Adebayo zwyczajnie brakuje argumentów. Dodatkowo idę w over wspomnianego Vucevicia, który jest w dobrej dyspozycji. Na dotychczasowe 3 spotkania w tym sezonie z Miami zdobywał co prawda 15, 18 i 24, lecz linii na poziomie 19.5 nie pokrywał, kiedy na przeciwko siebie miał Adebayo oraz część obowiązków ofensywnych zabierał obecny wtedy Lavine.

Chicago Bulls @2.70 Superbet
Nikola Vucević over 19.5 punku @1.95 Superbet
Nie bedze Caruso dzisiaj
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
J.Brown (Boston) over 20.5 @ 2 31pkt

Linia na Browna spadła o kilka oczek, powodem pewnie jest powrót K.Porzingisa, wczorajszy mecz pomiędzy obiema ekipami zakończył się wynikiem 128-111 dla Bostonu, a Brown w tym meczu zanotował 18pkt na skuteczności 8/15 oraz 0/5 przy 29min na parkiecie i słabej skuteczności, jednak ze względu że jest to mecz b2b, dziś powinien dostać więcej czasu na grę, przeciwko Orlando przekraczał tą linię w 3/4 meczach.

M.Branham (Spurs) over 9.5 @ 1.9 11pkt.

Długo się tu zastanawiałem czy iść w stronę Wembanyamy, ale pewnie na Wembie najbardziej skupi się obrona Pelikanów, a Branham w ostatnich 4/4 spotkaniach był ponad ustawiona linią notując 12 oraz 19 pkt na Lakers, 13 na Houston które świetnie broni, 10 na Chicago, a dziś będzie grał na CJ który jest kiepskim obrońca co Spursi powinni wykorzystać.

V.Wembanhama (Spurs) over 14.5 zbiórek, asyst @ 1.83 17

Ostatnio pisałem że odkąd Wemba gra na pozycji centra notuje sporo zbiórek, dziś przeciwko Valaniciusowi będzie miał cięższe zadanie, ale myślę że około 12 zbiorek jest do zrobienia, a co do asyst to podejrzewam że będzie dziś dobrze broniony i ciężko będzie o dobre pozycję rzutowe więc spodziewam się większego dzielenia piłka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1996
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Boston - Orlando
WIN Orlando
Kurs 4.0



Hej hej tu NBA. Dobra wiem, Orlando rzucone na pozarcie, znam te gadki. Piatek cudow przed nami, dzis stawiam kolejnego underdoga. Jest nim Orlando Magic. Dobrze widzicie, szukamy kolejnego value. Ostatni pojedynek, tory odbyl sie wczoraj zakonczyl sie zwyciestwem Celtics wyraznie 128-11. Mnie to srednio interesuje co bylo wczoraj. Wazne co jest dzis, wczoraj az 21 turnovers Orlando, przy 11 Bostonu, konieczynki grali na wyzszej skutecznosci. Dzis czuje, ze moze byc inaczej. Na co zwracam uwage to spora roznica na tablicach w strone Magics. Nie ignoruje tego, tu upatruje szanse, trzeba po prostu dzis zagrac skutecznie, nie tracic pilek, i byc skutecznym. Jakie to proste, nie prawda? Z kim jak nie z Orlando, Boston ma pokazac swoja slabosc, lepiej to zrobic z druzyna, ktora nawet nie zalapie sie do polfinalu konferencjii, wiec tu mozna pokazac swoja slabosc. Boston od 16stu spotkan nie pokonane u siebie, troche duzo, co nie? Czas cos przegrac, Orlando gra fajny druzynowy basket, jest chemia w zespole. Maja swietny bilans w tym sezonie, i zmierzaja do play off sucha stopa. W Orlando braknie Fultza, trudno. Porzingis dzis zagra, ale nie powstrzyma gosci przed zwyciestwem. Grasz NBA wg logiki, odpusc typ ;) Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Washington Wizards @ Phoenix Suns

Corey Kispert Over 16.5 punktu kurs 4.00 Betfair

Corey Kispert Over 17.5 punktu 5.50 Betfair
Dostał 25 minut ale fatalna skutecznośc dzisiaj 8 prób za 3 pc trafione 2 , 6pc cały dorobek

Kispert w ostatnim meczu z Indianą dołożył sporą cegiełkę do zwycięstwa , spędził na parkiecie 28 i poł minuty zaliczył 23 pc w tym 3 celne rzuty za 3pc .Takie dobre występy często idą parami.Dziś goszczą w Phoenix wydaje mi się że moze być overowy mecz w szybkim tępie.Duże szanse że dostanie podobną ilość minut , gdyby jeszcze powtórzył lub poprawił skutecznośc w rzutach za 3 pc to linia 17 i 18 pc jak najbardziej w jego zasięgu.A na pewno atrakcyjne kursy by takie linie zaryzykować.
Powinien być fajny mecz.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
S.Barnes (Toronto) over 21.5pkt @ 1.88
Toronto 1HF -6.5 @ 1.85

Raptorsi zmierza się dziś z Charlotte, obie ekipy grały ze sobą 9.12, mecz zakończył się wynikiem 119-116 dla Hornets, i już wtedy była to dość spora niespodzianka, Charlotte w tym meczu będzie bez M.Williams, L.Ball, C.Martin oraz F.Ntilikina, wątpliwy jest występ G.Haywarda oraz P.Washingtona, a M.Bridgesowi odmówiono wjazdu do Kanady, Hornets walczy aby mógł zagrać ale nic nie jest jeszcze pewne, gdyby wszyscy w Charlotte byli dostępni spodziewałem się wyrównanego spotkania,ale dziś będzie mega ciężko, a Barnes powinien wykorzystać dziurawa obronę gości, w ostatnim przegranym meczu był najlepiej punktującym graczem Toronto notując 31/10/10, od tamtej pory linii nie pokrył tylko w meczu z Knicks, widzę go około 25pkt.

P.George (Clippers) over 23.5pkt @ 1.88

George wraca do Indiany która dziś będzie osłabiona brakiem M.Turnera, spodziewam się tu meczu z dużą ilością punktów, obie drużyny miały dzień przerwy od grania, więc spodziewam się sporo minut dla Georga, tym bardziej że blowoutu raczej nie ma się co obawiać, ponieważ Indiana jest bardzo mocna u siebie, a jeśli przegrywa to nie dużą ilością punktów, w ostatnich meczach przeciwko Indianie Geogre rzucił 45 oraz 36pkt, dziś równie spodziewam się około 30pkt w jego wykonaniu, tym bardziej że jego pozycja jest jedną z najsłabiej bronionych przez Indiane co Clippersi napewno wykorzystają.

D.Mitchell (Cleveland) over 5.5 asyst @ 1.75

W piątek u Garlanda zdiagnozowano złamanie szczęki po starciu z K.Porzigisem w czwartkowym meczu, pod nieobecność Garlanda to Mitchell będzie pierwszym wyborem w grze ofensywnej, wszystkie akcje gdy będzie na parkiecie będą przechodzić przez niego, więc będzie sporo asyst, a linia bardzo przyjemna, już w ostatnim meczu przeciwko Atlancie gdy nie grał Garland, zanotował 13 asyst, zastanawiałem się na zakładem łączonym, ale Houston potrafi świetnie bronić, a napewno skupia się na ograniczeniu Mitchella więc aysty wyglądają dla mnie lepiej niż pkt, gdzie linia jest dość wysoka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2719
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom