>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
N 350,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
D. Bane, J. Jackson Jr, K. Irving, L. Doncic - każdy over 19,5 pkt @2,65
Superbet


Dallas się ostatnio przebudzili i wygrali 4/5 spotkań, aktualnie są na 7. pozycji w konferencji zachodniej, z takim samym bilansem jak lokatę wyżej NOP. Memphis radzi sobie zdecydowanie gorzej, jest to 3 najgorsza ekipa zachodu z bilansem 13-23, jednak aktualnie mają serię 2 zwycięstw z rzędu. Zresztą po powrocie Ja Moranta zaczęli grać lepiej i zanotowali kilka ważnych wygranych, jednak dzisiaj, podobnie zresztą jak w poprzednim meczu ich lidera zabraknie, dlatego ciężar zdobywania punktów spada na Desmonda Bane - średnio 24,5 pkt na mecz - oraz Jarena Jacksona Jr - średnio 21,3 pkt na mecz. Bane pokrywał linię ostatnio 8/10, średnio na parkiecie spędza około 35 minut, Jackson zagrał over 19,5 pkt 6/10 a poza tym rzucał 18 i 19 pkt więc był blisko tej linii, średnio gra około 31,5 minuty. Liderów Mavs nikomu przedstawiać nie trzeba, Doncic potrafi w pojedynkę wygrywać mecze, średnio ponad 30 pkt na mecz, w tym sezonie poniżej 20 pkt rzucił zaledwie 3 razy. Wtóruje mu Irving, który po powrocie spowodowanym kontuzją z meczu na mecz się rozkręca, w pierwszym meczu po kontuzji rzucił zaledwie 14 pkt, ale tam Dallas przegrali z kretesem na wyjeździe z Jazz, następnie rzucił 29, 24 i 35 pkt. Jeżeli szybko Grizzlies nie odpadną w tym meczu to overy powinny zostać pokryte. Bane i Jackson będą pilnować by ich ekipa była cały czas w grze o końcowe zwycięstwo. Poprzednio gdy obie ekipy spotkały się Irving nie grał, pozostali panowie zdobyli następujące punkty: Jackson 41 pkt, Doncic 35 pkt i Bane 28 pkt.
 
Ostatnia edycja:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic-Minnesota Timberwolves
Typ: Orlando Magic powyżej 106,5 punktów(razem z dogrywką)
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie pomiedzy Orlando a Minnesotą.Gram w tym meczu na przynajmniej 107 pkt gospodarzy po kursie 1.89 w Fortunie.Linia wydaje mi się że powinna zostac pokryta bez problemu.Orlando na ostatnich 10 spotkań tylko w jednym nie pokrywało tego własnie overu.Minnesota to bardzo dobra w defensywa w tym sezonie chociaz w ostatnich meczach troche tych punktów tracą.Warto rowniez wspomniec o h2h na 5 ostatnich meczy bezposrednich w az 4 dzisiejszy typ wchodził.Orlando w tym sezonie na wlasnym parkiecie jest 13/4 i rzuca srednio w domowych spotkaniach 117 punktów.Minnesota na wyjazdach ma bilans 11/8 i traci srednio 111 punktów.
Dodatkowo
Dallas-Memphis
Dallas-11,5 @2,12 Fortuna
Memphis do konca sezonu bez Moranta.Luka i Kyrie w gazie i wydaje mi sie ze bez wiekszych problemow powinni to spotkanie wygrac.Miśki wygladaja bardzo słabo bez Moranta.

LA Lakers-Toronto Raptors
Lakers-4,5 @1,96 Fortuna
Lakersi na własnym parkiecie powinni pokonac Toronto,które gra słabo.Lakersi oczywiscie mają swoje problemy,ale po ostatnim zwyciestwie z Clippersami powinni wrocic na dobre tory.
 
Ostatnia edycja:
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
Dallas -4.5 HT. 1.84
STS

Dziś idę w stronę gospodarzy a dokładnie w handicap 5 punktowy w 1 połowie. Dallas praktycznie w optymalnym składzie, ostatnio w fobrej formie 4 na 5 meczy to zwycięstwa. Co bardziej interesujące jeśli chodzi o nasz typ na ostatnie 10 meczy Dallas u siebie 8 razy pokrywali handicap wystawiony na nich do przerwy. Memphis natomiast na wyjazdach gra bardzo słabo, na 10 ostatnich wyjazdów aż 9 razy nie byli w stanie pokryć handicapu do przerwy. Liczę na dobrą grę Dallas i potrzymanie trendu. GL!
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Orlando - Minnesota
Minnesota over 109.5
Kurs:1.70 ✅ 113pkt



Ciekawy mecz sie nam szykuje, mimo oslabien w druzynie gospodarzy. Dzis nie wystapia A. Schofield, J. Isaac, Joe Ingles, G. Harris, W. Carter,F. Wagner. Po bardzo dobrej 1 czesci sezonu, od kilku meczy zawodnicy Minnestoty, zlapali zadyszke. Na ostatnie 4 mecze, az 3 porazki. Dzis mysle, ze beda chcieli sobie powetowac straty i mam nadzieje, na otwarty basket obu druzyn. Minnesota sporo pkt zdobywala w meczach z Orlando, ale to bylo. Dzis licze, ze po serii kilku slabszych wystepow beda chcieli pokazac na co ich stac. A stac ich na wiele, w obronie, jak i w ataku. Zawodnicy zdrowi, chetni do utarcia nosa rewelacjii sezonu. Ide tutaj w over 109.5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2019
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Randle double double - tak @ 2.1 totalbet
Na szybko bo zaraz mecz. Randle jest jednym z kluczowym graczy dla Knicks. Widzimy zauważalne różnicę gdy pojawia się na parkiecie pod względem zdobyczy punktowych w ostatnich tygodniach. Przeciwko Blazers powinien mieć teoretycznie ponownie szanse na dobre liczby. Portland nie broni nie wiadomo jakoś, nie zbiera nie wiadomo jakoś, więc i Randle ma szanse zebrać swoje. Mam nadzieję, Blazers nieco się postawią, bo to zawsze plus jeśli chodzi o więcej dodatkowych minut dla skrzydłowego Knicks.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Indiana - Washington
Washington wygra
Kurs: 3.50



Hej, hej tu NBA. Kolejny dog na celowniku, wiem ze przez wielu jest dziwne, ze ide w kierunku Washington Ceglars. Ostatnio 16.12 tez stawialem na Washington u siebie z Indiana, i po wysokim kursie typ sie zazielenil. Choc wielu bylo zdziwionych faktem mojego pojscia w strone Wizards, Dzis jest to niemozliwe, bo graja na wyjezdzie z Indiana, ktora ma na rozkladzie najlepsze druzyny?. Sklad druzyny z Washingtonu kompletny, czyli slaby, ale stabilny. Mysle, ze kursy na Wizards moga spasc, stad juz gram to teraz. Haliburton dzis out i to jest czynnik motywujacy mnie do gry na gosci. Jest tam mocna druzyna, i jeden zawodnik poza skladaem nic nie gwarantuje, ale mysle ze dzis Wizards moga wspiac sie na wyzyny swojej bezradnosci i rzucic sie w przepasc liczac na zwyciestwo. Nie takie rzeczy widzial swiat NBA, gram wg wlasnego bankrolla, wiec jesli gracie wybiorczo moje typy, to wezcie pod uwage, ze ten typ jest pozbawiony logiki, i jeden win, badz nietrafiony typ nie wiele zmienia w mojej strategii. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie NBA Clippers vs Raptors
Typ: S.Barnes under 13,5RA
Godzina: 4:30
Kurs: 1.75
Bukmacher: superbet
Analiza:
Po przejściu do Toronto Quickleya i Barreta spadła jego użytkowość w 5 ostatnich spotkaniach po przyjściu wymienionych Panów zrobił 11, 10, 10, 5 i 9 RA. Po prostu skopiowałem ten sam typ z wczoraj nic tutaj się nie zmieniło tylko linijka zeszła oczko w dół ale dalej jest spora 16.4 potentional RA. Clippersi dobrze bronią SF będzie kolejny ciężki mecz Barnesa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2886
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Celtics-Minnesota Timberwolves
Typ: Powyżej 228,5 punktów (z dogrywką)
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze bo w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrali.Minnesota bardzo mozliwe ze bez Goberta.Licze tutaj na ciekawe i overowe spotkanie i mój typ to powyżej 228,5 punktów.Jest to najciekawszy mecz na jutro z NBA bo walczy 1 ekipa ze wschodu z 1 ekipa zachodu.Boston w tym sezonie na wlasnym parkiecie zdobywa srednio 123 punkty na mecz.Co do Minnesoty to na wyjazdach srednio rzuca 113 punkty i podobnie tyle traci.Boston rzuca bardzo dobrze za 3 i jesli dzisiaj gospdarzom beda te trojki siedzialy to bez wiekszego problemu ten over zostanie pokryty.Obie ekipy posiadaja duzy arsenał ofensywny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2985
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets over 224.5 1.87
Fortuna

Idę dziś w tym meczu w ober punktowy z prozaicznych powodów. Mecz jest rozgrywany w Paryżu jako promocja NBA w Europie co za tym idzie takie mecze mają być widowiskiem. Komplet publiczności do tego rodziny zawodników na trybunach to wszystko sprzyja widowisku i myślę że dziś od początku do końca meczu obie ekipy skupią się na tym by ten mecz obfitował w widowiskowe akcje i padło sporo punktów.

J. Allen 35+ pkt+zb-as 2.0
Betonred

Gram tu też na punkty, zbiórki i asysty Allen, facet jest w formie i przy brakach kadrowych on szaleje pod koszem w Cavs. Dziś liczę na widowisko i patrząc na to że nie ma kto zatrzymać Allena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mam podobne odczucia co pawlenty87 pawlenty87 ale pójdę nieco inaczej. Cavs wciąż bez Garlanda i Mobleya, ale nawet bez nich powinni tutaj ograć Nets. Goście są ostatnio bardzo słabi, niesamowicie ceglą, dwa tygodnie temu najsłabszą skuteczność rzutową w całej lidze miał Dinwiddie, a tydzień temu Cam Thomas. Spadł troszkę poziom gry Bridgesa, który ostatnio co prawda eksplodował na ponad 40 oka, ale poza tymi spotkaniami słabiej. Nets grają bez Sharpe'a, który fajnie się rotował z Claxtonem ostatnimi czasy, a to był jeden z niewielu pozytywów. Wydaje mi się, że Ci role-playerzy Nets, jak Finney-Smith, czy nawet Thomas mogą zostać niedługo wyciągnięci przez contenderów jako element rotacji. Goście nie mają zbyt wiele atutów. Ciężko powiedzieć, żeby Cavs byli potężni, ale przede wszystkim nie mają problemów w ataku. Allen się rozbestwił pod koszem po kontuzji Mobleya i notuje poważne cyfry pod koszem, które mają znaczenie dla drużyny. Double-double jest normą, ale Allen w ostatnich spotkaniach potrafi rzucać w okolicy 20, a nawet eksplodować na 30 punktów. Claxton go raczej nie utrzyma. No i jest Mitchell, który będzie dzisiaj niebezpieczny. Cavs mają też lepszą obronę od Nets, Strus dostał fajne minuty w Cleveland i rozwinął się koszykarsko. Według mnie wszystkie atuty są dzisiaj po stronie graczy z Ohio.

Cavs OT @1,65 bet365
Cavs -3,5 @1,95 bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2998
N 350,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Lillard, Antetokounmpo, Brown, Tatum - każdy over 19,5 pkt @2,35
Superbet


Szykuje się wielkie meczycho na wschodzie NBA, gdyż zmierzą się dwie najlepsze ekipy tej konferencji. Bucks są aktualnie 1-4 w 5 ostatnich meczach, przegrali dwukrotnie z Pacers, wygrali ze słabymi SAS oraz przegrali z Houston i Utah. Dlatego też ich bilans do dzisiejszych rywali jest gorszy o 4 porażki. Boston natomiast bilans 5 ostatnich meczów ma dodatni - 3-2. Przegrali z OCT, wygrali z Jazz, następnie wygrana i porażka z Pacers oraz wygrana po dogrywce z Minnesotą. Żadnego z powyższych zawodników nikomu nie trzeba przedstawiać. Są to liderzy obu ekip i najlepiej punktujący zawodnicy. Dla każdego z nich 20 pkt to żaden wyczyn. Tatum i Brown są ostatnio w wyśmienitej formie, regularnie rzucają nawet 30 i więcej punktów. Grecki skrzydłowy ostatnio mniej niż 20 pkt rzucił przeciwko SAS, ale wtedy zaliczył triple double, po tym meczu 10 meczów z z rzędu powyżej 20 pkt. Najsłabiej wygląda ostatnio Lillard, potrafi on zaliczyć dobry mecz z około 20 pkt lub więcej, ale miewa też występy z 12-13 pkt. Myślę, że jednak dzisiaj przy tak prestiżowym starciu stanie na wysokości zadania i wspomoże zespół w walce o zwycięstwo. Zresztą myślę, że każdy z wymienionych graczy zaliczy dzisiaj dobry mecz. Ostatnio gdy obie ekipy mierzyły się ze sobą, a było to pod koniec listopada ubiegłego roku, każdy z tych zawodników pokrył proponowaną linię. Spodziewam się szybkiego, emocjonującego meczu z dużą ilością punktów, co powinno sprzyjać mojemu typowi.
 
Ostatnia edycja:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Milwaukee Bucks-Boston Celtics
Typ: Powyżej 248,5 punktów z dogrywką
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciekawe spotkanie na szczycie konferencji wschodniej czyli mecz pomiedzy Bucks a Celtics.Gram w tym meczu na powyżej 248,5 punktow z dogrywką po kursie 1.98.Linie zdecydowanie polecialy w gore,ale nawet i tak wysoka linie warto w mojej ocenie zagrać.Zapowiada sie na bardzo szybkie spotkanie i obie ekipy bardzo dobrze rzucają za 3.Milwaukee w tym sezonie na wlasnym parkiecie traci prawie 120 punktów na mecz i rzuca prawie 125.W ostatnim meczu dali nawet rzucic az 132 punkty Utah Jazz.Boston to zdecydowanie słabsza drużyna na wyjazdach,ale przy obecnej formie Bucks wole zagrac tutaj wlasnie over.Milwaukee jest bardzo overowo drużyna plus do tego dochodzi gra na własnym parkiecie to nawet tak wysoka linia powinna zostac zakryta.W ostatnich meczach Boston spisywał sie bardzo dobrze rzucając na wysokim procenie skutecznosci.Spodziewam sie bardzo ciekawego widowiska z wysokim wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls-Golden State Warriors
Typ: Powyżej 230,5 punktów z dogrywką
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro wybrałem mecz Bulls z Warriors.Gram w tym meczu na przynajmniej 231 punktów w meczu.Warriorsi to drużyna bardzo overowa na swoich 5 ostatnich meczy w aż 4 pokrywała dzisiejsza linię,Fakt Chciago Bulls to drużyna,która przewaznie nie pokrywa wysokich overow ale zapowiada sie ciekawe spotkanie i ide wlasnie tutaj w punkty.GSW na chwile obecna jest w dużym dołku i beda chcieli po dwoch ostatnich wysokich porazkach wreszcie wygrac,ale ich rywale są w dobrej dyspozycji.W ostatnich bezposrednim starciu padło az 250 punktów.GSW w tym sezonie rzuca srednio niecałe 117 punktów i traci podobnie bo też 117 punktów.Patrząc jak słabo w tym sezonie wygladają Warriorsi spodziewam sie,ze Bulls spokojnie powinni rzucic te 120 punktów i goscie powinni reszte dorzucic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2802
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie NBA Jazz vs Raptors
Typ: S.Barnes under 13,5RA
Godzina: 3:30
Kurs: 1.9
Bukmacher: superbet
Analiza:
Kolejny raz kopiuje typ, linijka się nie zmieniła a kurs podskoczył to próbuje aktualizując jego RA wygląda to tak, 11, 10, 10, 5, 9 i 13 RA. Buki dalej trzymają takie linie mimo że po przyjściu Barreta i Quickleya użytkowość wyraźnie spadła S.Barnesa. to będzie dla Toronto już 6 z rzędu wyjazdowe spotkanie i ostatnie na pewno są nie pierwszej świeżości a Jazz są w znakomitej formie, szykuję się kolejny ciężki mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2464
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Chicago - GSW
GSW wygra.
Kurs: 2.25 ✅ 131-140



Hej hej tu NBA. Dzis zaufam liderowi GSW- Curry po meczu z NOP, dal bardzo emocjonujacego wywiadu. Widac, ze jest w nim ta sportowa zlosc, link ponizej:
Widac, ze jest rozbity tym co sie dzieje, 2 blow outy, to dla takiego zawodnika napewno ciezki moment. Widac, ze jest tam problem z wejsciem w mecz, pierwsze kwarty bardzo slabe. Dzis mysle, ze Curry i druzyna zrobi wszystko aby mecz wygrac...kibice bucza, pokazaujac swoje niezadowolenie na styl i wyniki Warriors.
Tutaj wywiad z trenerem i Klayem z tej samej konferencjii, wiedza ze zawodza, i nie trener mowil dal temu wyraz:
Czy dzis uwierza, ze sa w stanie pokonac swoje demony i siegna po wygrana z Bulls, ktora widac ze jest w formie. Nie ma tam wiekszych absencjii poza Craigiem dzis, i napewno nie ebdzie latwo dla GSW wygrac ten mecz. Ja zaufam im, chlopaki wiedza, ze zawodza i dzis mam nadzieje, pokaza swoja klase. Klay widac, ze nie bardzo przejmuje sie zachowaniem kibicow, i mysle ze dzis bedzie chcial zamknac usta wszystkim krytykom. Wiary za wiele nie ma, ale takiego underdoga nie moge odpuscic z tak dobrym kursem. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2645
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Denver - Pelicans

Jokic triple-double @3,20 superbet ✅

Jokic over 19,5 asyst+zbiórek @1,75 superbet ✅
Jokic over 22,5 pkt + over 11,5 asyst + over 13,5 zbiórek @10,0 fortuna (betarchitekt) ❌

Joker kontra Valanciunas. Doskonały matchup dla Serba. Liczę, że Pelicans się postawi, a wtedy Nikola powinien zrobić swoje. Tak wyglądają jego liczby przeciwko Jonasowi w ostatnich 8 meczach:

26/16/18
35/14/12
26/18/15
25/11/10
32/16/9
46/12/11
25/12/9
39/11/11

Średnio 32 pkt, 14 zbiórek , 12 asyst. Liczę na show Serba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2255
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards
D. Murray over 23.5 pkt 1.94
Betonred

Dziś gram na punty Murraya z 3 przyczyn, po pierwsze gość jest w dobrej formie na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie zaliczył 24pkt a miał ich wtedy 22. Po 2 Washington bardzo słabo broni i w sylwestra gdy grali ze sobą Murray rzucił im 32pkt. A po 3 nie zagra dziś Young więc kilka rzutów więcej na pewno odda Murray. GL!
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Atlanta Hawks - Washington Wizards
D. Murray over 23.5 pkt 1.94
Betonred

Dziś gram na punty Murraya z 3 przyczyn, po pierwsze gość jest w dobrej formie na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie zaliczył 24pkt a miał ich wtedy 22. Po 2 Washington bardzo słabo broni i w sylwestra gdy grali ze sobą Murray rzucił im 32pkt. A po 3 nie zagra dziś Young więc kilka rzutów więcej na pewno odda Murray. GL!
Ja nie jestem pewien czy Trea dzis nie zagra, mam inne wiadomosci na ta chwile, ale moge sie mylic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom