>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie NBA Hawks vs Wizards
Typ: J.Poole under 19,5 pkt
Godzina: 1:30
Kurs: 1.9
Bukmacher: superbet
Analiza:
Poole avg pkt na wyjazdach to 16.0, w 2 ostatnich meczach na Hawks zrobił 13 i 13pkt. Under zrobił w 16/21 grach wyjazdowych do tego jego forma w sezonie jest tragiczna liczę na under.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Oklahoma - Orlando
Luguentz Dort 15 lub wiecej pkt
Kurs: 5,05 ❌ 12pkt, tylko 8 rzutow oddanych, wiecej zadan defensywnych



Hej hej tu NBA. Dzis ide w strone punktow Dorta. Bardzo wysoki over, co ma swoje odzwierciedlenie w kursie. Po takim kursie mysle, ze gra warta swieczki, wg moje filozofii na granie NBA. Jesli beda siedziec trojki, ktore potrafi trafiac na wysokiej skutecznosci, i odda dzis przynajmniej tyle rzutow co w ich ostatnim meczu, nie widze przeszkod, aby typ byl trafny. Mam nadzieje, ze dostanie 30min na parkiecie, i bedzie mogl sie dzis wykazac. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks-Golden State Warriors
Typ: Powyżej 247,5 punktów z dogrywką
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj znowu wybrałem spotkanie Warriors.Wczoraj bez wiekszych problemow pokryli linie z Bullsami.Dzisiaj graja z Milwaukee i tutaj wydaje mi sie ze warto atakowac over.Ja dzisiaj probouje ryzykownie bo az licze na 248 punktów.Bucks w tym sezonie to znakomita ofensywa.W domowych meczach rzucaja srednio 125 punktów,ale spokojnie dzisiaj ten wyniki powinni pokryc bo GSW to drużyna,która ostatnio traci bardzo dużo punktów a jak przyjdzie im grac jeszcze z Milwaukee u siebie to srednio widze szanse.Wojownicy w 3 ostatnich spotkaniach tracili przynajmniej 130 punktów.Zapowiada sie na bardzo szybkie spotkanie a w obu ekipach mamy bardzo dobrych rzucających.Milwaukee w ostatnim meczu rozniosło Boston i na podobny wynik licze dzisiaj z GSW.

Dodatkowo:

Chicago Bulls-San Antonio Spurs
Powyżej 225,5 @1,65 Fortuna
Chciago -5,5 punktów @1,84 Fortuna
Zapowiada sie rowniez ciekawe spotkanie.SAS ostatnio wygrali,ale w ważnych momentach widac ze brakuje im doswiadczenia.Bulls powinni bez wiekszych problemow pokryc handicap w tym meczu.SAS graja bardzo szybka koszykowke,dlatego drugim typem jest tutaj over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +258
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę w over Gordona, nie jakoś przesadnie grubo, bo te mecze o wczesnych porach często są dziwne. Głównym argumentem jest fakt, że Pacers tragicznie bronią pod dziurą, A A Ron jest graczem, który bardzo czesto atakuje obręcz i kończy wsadem, albo upycha dupskiem obrońcę w post. A jest na tyle atletyczny i na tyle fizycznie gra, że potrafi zdominować. Nie nastawiałbym się tutaj na 30 oka jak w meczu z Warriors, ale koło 18 może się zakręcić. Nie widzę tutaj powodu, dla którego Denver miałoby iść na strzelaninę zza łuku z Pacers. Powinni grać swoje, mają sporo przewag fizycznych. Tempo pewnie będzie wysokie, Jokić znowu będzie dominował, ale pokazywał już w meczach np. z Detroit, że może być najlepszy na parkiecie oddając trzy rzuty. Wg mnie linia stanowczo do pokrycia.

Aaron Gordon powyżej 13,5 punktu @1,85 Superbet szybciutko pokryte jeszcze przed przerwą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3536
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Indiana Pacers @ Denver Nuggets
Under 240.5
1.95 B betfair


Już piszę czemu gdyż czas nagli...

Ostatni mecz obfitował w rzuty wolne (pewne punkty) było ich ponad 60! Poza tym Denver rzucało że skutecznością 60% szczerze wątpię żeby to mogło się powtórzyć.

Indiana w ostatnim meczu z Atalanta miała 65% skuteczności. Dwa razy tak dobrze rzucać na wyjazdach ? Mało prawdopodobne.

Indiana ostatnio zalicza undery na wyjazdach. Liczę na podtrzymanie passy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3078
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Miami - Charlotte
Miami over 116.5
Kurs: 1,82 ❌



Hej hej tu NBA. Dzis ide w over punktowy Miami. Nie gra Butler jak rowniez Kevin Love po stronie Miami. W Charlotte wraca do gry La Melo Ball. Uwazam, ze Miami tutaj wygra i zakreci sie w okolicach 120pkt, a Charlotte w okolicach 108-110. Mysle ze over w meczu bedzie pokryty jest wystawiony na 225pkt, ale ja dzis pojde w over Miami. Ostatnie dwa mecze w Miami pomiedzy tymi druzynami nie pokryly by tego overu, dzis licze ze +116.5 Miami zrobi. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Sacramento Kings
Fox i Antetokounmpo - obaj over 24,5 pkt, Sabonis i Antetokounmpo - obaj over 9,5 zbiórek @2,90
Superbet


Do Milwaukee przyjeżdżają Kings, czyli 5. siła zachodu. Liczę tutaj na dość wyrównane spotkanie z dużą ilością punktów. A zatem mam nadzieję, że Sacramento postawią trudne warunki faworyzowanym Bucks. Dlatego liczę tutaj na dobry mecz liderów obu ekip w ofensywie. Giannis regularnie rzuca najwięcej punktów dla swoje ekipy, oraz zbiera minimum 10 zbiorek. Ostatnio ma 9/10 powyżej 24,5 pkt i 9,5 zbiórek. Sabonis to z kolei najlepiej zbierający gracz całej ligi NBA, ostatnio 11 meczów z rzędu z minimum 10 zbiórkami. Fox natomiast to najlepiej punktujący gracz Kings ze średnią 27,7 pkt na mecz, ostatnio rzucał 26, 19 i 21 pkt, a więc był w okolicach proponowanej na dziś linii. Patrząc na ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami z marca ubiegłego roku, to linia każdego gracza została pokryta. Dzisiaj liczę na powtórkę tych dokonań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2953
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Sacramento Kings @ Milwaukee Bucks
Kings +4.5
1.91 B betfair


Już piszę czemu...

U gospodarzy lekki szpital. Na pewno nie zagra Middleton który w ostatnim spotkaniu tych ekip rzucił 30 punktów. To znacząca absencja. Natomiast totalny dominator i kluczowy gracz Bucks ma problemy z ramieniem. Raczej dzisiaj zagra ale jak długo i na ile jest sprawny ?

Sacramento sa 4:1 w spotkaniach przeciwko Eastern Conference.
Oraz Sacramento sa 10-3 w ostatnich 13 spotkaniach przecieko Central Division.

Bucks mają z nimi świetny bilans ale ostatnio pokryli hc tylko raz na 7 spotkań. Po przegranej w Philly goście zdecydowanie zagrają na 101% to idealny czas na ich przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3470
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Dziś w NBA Martin Luther King Day

Począwszy od 1986 roku, w każdy trzeci poniedziałek stycznia, w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest dzień Martina Luthera Kinga. Jest to jedyne święto narodowe w USA upamiętniające postać oraz dorobek Afroamerykanina.
Na terenie całego kraju, w wielu różnych instytucjach, odbywają się wykłady, przemówienia, panele dyskusyjne, wyświetlane są filmy opowiadające o życiu i działalności Kinga. Przypominane są jego zasługi na rzecz równouprawnienia, zniesienia dyskryminacji rasowej, wkład w obronę poszanowania ludzkiej godności, równości i wolności.
Martin Luther King został zamordowany 4 kwietnia 1968 roku w Memphis. Cztery lata wcześniej został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla.


Dla kibiców, MLK Day oznacza każdego roku mecze w europejskich godzinach. Terminarz dzisiejszych spotkań wygląda następująco:

19:00 Philadelphia 76ers – Houston Rockets.
20:30 Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans.
21:00 Washington Wizards – Detroit Pistons.
21:00 New York Knicks – Orlando Magic.
21:30 Atlanta Hawks – San Antonio Spurs.
00:00 Memphis Grizzlies – Golden State Warriors.
01:00 Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls.
01:30 Toronto Raptors – Boston Celtics.
01:30 Brooklyn Nets – Miami Heat.
03:00 Utah Jazz – Indiana Pacers.
04:30 Los Angeles Lakers – Oklahoma Thunder.

Dziś w NBA Martin Luther King Day – Karol Mówi (karolsliwa.com)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1198
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie NBA Wizards vs Pistons
Typ: Wizards & Kuzma over 19,5pkt
Godzina: 21:30
Kurs: 1.9
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Pistons to trochę drużyna mem bez ładu i składu, grają na wyjeździe nie będzie grało kilka ważnych postaci jak np. Cade najlepszy punktujący który jakoś ciągnął ten team który ma bilans 3:36. Wizards nie lepsi ale grają u siebie, bez szczególnych absencji z dobrymi grajkami w teamie w listopadowym meczu wygrali bardzo pewnie a Kuzma błyszczał oponenci oddawali mu klarowne pozycje z czego wykręcił 32pkt na 42% skuteczności. Myślę że gospodarze pewnie wygrają a linijka 20pkt nie jest szczególnie wyśrubowana dla Kuzmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Poszukam czegoś innego i zagram over zawodnika Detroit. Brzmi co najmniej dziwnie, ale Wizards tragicznie bronią przeciwko centrom. Poszukam overu Durena, który pod nieobecność Cunninghama jest bardziej wykorzystywany w ataku. Oddaje ponad 5 rzutów na mecz więcej niż wcześniej. Granie na Gafforda powinno tylko wzmożyć granie pod dziurę. Gafford nie jest dobrym obrońcą, a to co pieprzył Gortat, że to będzie jeden z lepszych obrońców w lidze, to można między bajki wsadzić. Obydwaj mają podobne warunki fizyczne, ale Duren ma wyższy sufit. Może być fajnym centrem. Wizards pozwalają centrom przeciwnej ekipy na najwięcej zbiórek w lidze. Dodatkowo, centrzy przeciwnika rzucają ponad 27 oka na mecz przeciwko Czarodziejom, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Spotkanie powinno być otwarte, obie drużyny są przegrywające i nie szybko się to zmieni. Ani jednym ani drugim nie zależy na zwycięstwach, ale nikt nie chce wiecznie przegrywać. Uważam, że i Pistons i Wizards będą się bardzo starali wygrać ten mecz. Typ trochę statystyczny, ale uważam, że bez dobrej gry Jalena w tym meczu Pistons nie mają czego szukać, próbujemy.

Jalen Duren powyżej 31,5 PZA @1,80 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2643
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
NYK - Orlando
Orlando wygra
Kurs: 2:85 ✅



Hej hej tu NBA. Szybko bo wpadl news z Brunsonem, dzis nie zagra ja juz to pogralem przed glebszymi spadkami. Uwazam, ze Orlando po kilku porazkach, niby wydaja sie poza forma. Czy oby napewno? Spojrzmy na przeciwnikow, mocne druzyny pokonaly Orlando. Dzis uwazam, ze czas wygrac cos co z gory powinno byc nie do wygrania. Taka to logika NBA, nie moge odpuscic takiego kursu. Dla mnie bez Brunsona NYK traci 30%. Dodatkowo Orlando po wynikach wyglada na to, ze lubi grac z NYK. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1649
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atlanta Hawks-San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs powyżej 119,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Atlanty z SAS.Zapowiada sie na szybkie spotkanie.Licze tutaj na wysoki over w tym meczu,ale lepiej wyglada w mojej oceniej over SAS.Gram tutaj na przynajmniej 120 punktow druzyny Sochana po kursie 1.96.Atlanta to drużyna,która bardzo słabo gra w obronie i obie ekipy to drużyny zdecydowanie overowe.Obie drużyny grały ze soba kilka dni temu i w tym meczu Atlanta wygrala az 137:135.Atlanta jest w słabej dyspozycji.Na 5 ostatnich meczy wygrali tylko jedno.Powinni sie wreszcie przelamac,ale kurs nie jest warty ryzyka a w ostatnich meczach Spurs wygladaja bardzo solidnie.Spurs rzucaja srednio 112 punktow na mecz a Atlanta traci ich aż 124.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie z duża ilościa akcji.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie NBA Suns vs Kings
Typ: B.Beal ov 1,5 trójek, wygrana Suns & D.Fox ov.0,5 przechwytu
Godzina: 03:00
Kurs: 3.1
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Kings pozwala na najwięcej trójek dla SG w ostatnich spotkaniach więc Beal będzie mógł trochę porzucać a ma b.dobrą skuteczność ostatnio, Suns wraca na swoją halę i mają pełny skład bez większych absencji a dla Kings będzie to już 5 wyjazdowy mecz osobiście faworyzuje tutaj mocno ekipę gospodarzy, D. Fox ze średnią 1.6 przechwytu na spotkanie w zaciętym meczu powinien skraść piłkę chociaż raz w ostatnich 2 grach zrobił 1 i 3 steale. Powodzenia.
 
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Philadelphia-Denver Nuggets
Typ: Philadelphia wygra,powyżej 233,5 i J.Embiid powyżej 32,5 punktów
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj dosyc ryzykownie,ale wydaje mi sie ze warto tutaj grac na zwyciestwo Phili.Grają na własnym parkiecie wreszcie z Embiidem i tutaj jesli chca wygrac to Kameruńczyk musi tych punktów nastukac.W tym sezonie wygląda bardzo dobrze i licze ze te przynajmniej 33 punkty zdobędzie.Obie ekipy to drużyny,które dużo rzucaja,dlatego też dorzucam over w tym spotkaniu.Denver w swoich ostatnich spotkaniach notuje wysokie overy.Joel w swoim ostatnim meczu z Rakietami rzucił aż 41 punktów.W swoich ostatnich 10 meczach nie schodził poniżej 30 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3067
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
B.Ingram (Pelicans) over 17.5 @ 1.85

Pelikany zmierzą się z Charlotte, które ma jedną z najgorszych defensyw w lidze, będzie to idealny pojedynek dla Ingrama którego średnia punktów w tym sezonie wynosi 21.4, mocno ona spadła po ostatnich meczach ponieważ w 7 kolejnych pojedynkach Ingram był pod granicą 20pkt, jego linia przez zle występy spadła więc spróbuję to wykorzystać, spodziewam się że dziś będzie pierwszym wyborem w grze ofensywnej Pelikanów, a że zagra na lepszej skuteczności niż w ostatnim meczu z Dallas jestem pewien.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2407
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Próbujemy dzisiaj Bogdana Bogdanovicia. Wolves kaszlą w ataku, ale w defensywie to czołówka ligi. Pistons raczej nie mają większych szans w tym starciu, wchodzenie pod kosz nie jest raczej rekomendowane, wszystkie wieże Wolves dzisiaj dostępne. Monty Williams pokazał, że nie jest wybitnym taktykiem, raczej nie spodziewałbym się skomplikowanych schematów w ofensywie. Tym bardziej bez Cade'a. Pistons będą trochę przewidywalni. Moim zdaniem jeżeli mają się zaczepić w tym meczu, to trzeba szukać rzutów zza łuku. Bojan jest bez wątpienia ich najlepszym strzelcem, w tym sezonie oddaje prawie 7,5 trójki na mecz i trafia równo 3, co jest jego najwyższą średnią w karierze. Bardzo przyzwoita skuteczność, jeżeli rzucasz trójki na poziomie 40% to należysz do elity w tym zawodzie. Ostatnio miał problemy z łydką, ale kiedy gra, to zazwyczaj można na niego liczyć, zwłaszcza, że nie ma z kim pograć. Skoro nikt nie trafia, to Bojan będzie rzucał. Moim zdaniem warte rozważenia.

Bojan Bogdanovic powyżej 2,5 trójki @1,90 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2914
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Utah - Oklahoma
Utah wygra
Kurs: 2.30 ❌




Hej hej tu NBA. W obu druzynach nie ma absencjii i przystapia dzis w pelnych skladach, przynajmniej na ta chwile nie ma zadnych informacjii jakoby ktos mial nie zagrac. Oklahoma faworytem, gdy sie z tym nie zgadzam, to moje ulubione stwierdzenie to " czy oby napewno?". No wlasnie ja uwazam, ze Utah w pelni zdrowa jest w stanie u siebie pokonac kazda druzyne, to dlaczego nie mialaby to byc Oklahoma Thunders? Utah w swietnej formie, mysle ze dzis wezmie ten mecz, jesli tylko zagra na swoim przyzwoitym poziomie. Mysle, ze styl Thunders bedzie lezal Jazzmanom. Potrafia grac efektywnie w obronie, jak rowniez potrafia powstrzymac ofensywnie grajace druzyny, jak chocby niedawno blow out zrobiony na Indianie. Kurs ciekawy, ja to gram. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Toronto - Chicago powyżej 226.5 punktów z dogrywką @1.77 fortuna

Raptors u siebie raz rzucaja overy, a raz undery. To taka ekipa w której dużo zależy dyspozycja trafianych trójek. Oczywiście w ostatnim starciu wreszcie wygralii, Trent bardzo dobre zawody, Barrett drugi mecz z rzedu z ponad dwudziestoma punktami na koncie. Myślę, że ta wygrana doda trochę większej pewności. Bulls to nie jest jakaś bardzo overowa ekipa, ale ostatnie spotkania wyjazdowe na duży minus jeżeli chodzi o defensywę. Jestem zdania, że tutaj Raptors mogą napsuć wiele krwi Bulls w obronie. Poprzednie spotkanie bezpośrednie skończyło się overem, lecz wiadomo Toronto grało wtedy zupełnie innym składem.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Leciutko zagram dla fajniejszego oglądania. Underowy center, dlatego stawka będzie niska. Nie mogę przejść obojętnie obok overa Hartensteina w meczu przeciwko Wizards. Po prostu nie mogę. Pierwszym centrem Wizards będzie potężny Marvin Bagley. No dziad ostatni, jeden z większych bustów ostatnich lat. Gafforda nie ma, pewnie będą od razu spore minuty. Hartenstein nie jest typem punktującego strzelca i rzadko rzuca, ale jeżeli kiedyś ma zrobić over to dzisiaj. Bagley jest nieco niższy, nie umie się postawić w obronie. Isaiah powinien też natłuc srogo zbiórek. Według mnie od tego momentu ktokolwiek będzie miał pół poważnego centra grającego na Bagleya to mega mismatch i duża szansa na srogie punkty. Tak jak mówię, gram lekko, ale tylko dlatego, że Isaiah nie przekonał mnie jeszcze do tego, że może na kimś zrobić 15 oka.

Isaiah Hartenstein powyżej 8,5 punktu @1,90 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom