>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Doncic 13+zbiorek @ 3.75 betfan

Za drobne bym polecił. Luka gra fenomenalnie w ostatnim czasie, zbiera sporo piłek z tablicy. Przeciwko Thunder będzie wiele akcji podkoszowych więc i będą okazję do zbiorek. Wszystko wskazuje na kolejny świetny mecz Doncicia.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 20
Spotkanie: Miami - Boston
Typ: Tatum, Jayson powyżej 26.5 punktówco za pokraka, miał tylko 5 pkt do rzucenia w 4 kwarcie
Kurs: 1.79
Bukmacher: betfan
Analiza: Tatum to jedna z głównych postaci obok Porzingisa w ofensywie. Bardzo wszechstronny zawodnik i to na niego Miami powinno zwrócić szczególną uwagę. Tatum grał w Miami pod koniec stycznia, rzucił wtedy 26 punktów przy 32 minutach, dzisiaj liczę że Heat zagrają dużo lepiej i jego czas na parkiecie przedłuży się na tyle, że zrobi robotę. Miami rzucało praktycznie w każdym meczu w lutym po 110 i mecz może być całkiem ofensywny, bo Boston defensywnie nie bronił spektakularnie w poprzednich spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

Losus

Użytkownik
1°Cleveland-Philadelphia
Liczba rzutów za 2pkt zawodnika Kelly Oubre Jr. +7.5 (kurs 1.9) Superbet
2°Clippers-Minnesota
Handicap Minnesota +13.5 (kurs 1.28) Superbet

ad1° Cleveland u siebie jest bardzo silne. Początkowo zastanawiałem się nad overem Kelly'ego, ale mając na uwadze siłę Cleveland w meczach domowych i ewentualną niemoc strzelecką zainteresował mnie kurs na jego rzuty za 2pkt. W ostatnich meczach pokazywał swoją siłę i umiejętność wejścia pod kosz, wydaje mi się, że Philadelphia dzisiaj mocno na nią postawi, a Oubre Jr. ze swoją siłą i wzrostem kilka razy wsadzi piłkę do kosza.
ad2° Minnesota gra dobrą koszykówkę + ma bardzo fajnie dobrany skład w proporcjach atak obrona, grają z drużyną "emerytowaną ", która gra dość wolno i ma problem z podejściem pod kosz kiedy na boisku nie ma Zubaca. Pomimo kursów na korzyść Clippersów wydaje mi się, że Minnesota może wygrać ten mecz. Gram najwyższy handicap jako podbicie kursu zdarzenia 1°.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Charlotte - Indiana over 248.5 pktów włącznie z dogrywką @ 3.30 fortuna

Najwyższa możliwa oferta punktowa u buka. Wiele zależy od dyspozycji Hornets. Mają mecze w ktorych graja bardzo solidnie rzucając zza łuku. Potrafią przyśpieszyć tempo. Myślę że nie będą tutaj zbytnio walczyć defensywnie z Pacers. Indiana wiadomo jak gra. Liczę na bardzo ofensywny mecz.
 
L 1,5K

Losus

Użytkownik
Orlando Magic - new york knicks
Handicap Orlando +5.5 (kurs 1.33) Superbet
[Na ewentualne podbicie kursu głównego zdarzenia kuponu.]
Mecz dwóch dość słabych drużyn, które w tym sezonie nba zaskakująco zajmują wysokie miejsca w konferencji wschodniej.
Na standardy ligi oba zespoły są niskie i "nie mają siły w zawodnikach" (wyjątek Banchero). Konfrontacja będzie prawdopodobnie wyrównana, ale według mnie jakościowo Magic są lepsi, grają u siebie i zdecydowanie muszą wygrywać takie mecze aby móc myśleć o play-off'ach. Uważam, że wygrają, ale jest to zdarzenie "poboczne" , więc gram najwyższy wystawiony handicap.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: GSW - Los Angeles Clippers
Typ: Harden powyżej 20.5 punktów
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: Leonard zmaga się z urazem, więc większy ciężar zdobywania punktów spadnie na Hardena, George'a czy Westbrooka z ławki. Mecze pomiędzy GSW a LA w przeszłości były bardzo wyrównane, dzisiaj nie powinno być inaczej. Harden jest takim typem zawodnika, że jak mu się chce to potrafi grać dobrze w koszykówkę. Potrafi penetrować, trafiać za trzy czy z półdystansu. A GSW nie jest zespołem, który ma solidnych obronców w postaci Curry'ego czy Thompsona. Harden grał pare razy przeciwko GSW w tym sezonie i były to raczej udane mecze w jego wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2138
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Charlotte Hornets - Atlanta Hawks
Tre Mann powyżej 6.5 asyst @2.25
Tre Mann DD @10.50


Jak wiadomo Hayward i Rozier zostali wymienieni, z OKC przyszedł Mann oraz Micić, Serb wchodzi z ławki, ale właśnie Mann przy kontuzji LaMelo jest teraz pierwszym rozgrywającym Hornets. Zrobił 9 i 7 asyst w dwóch pierwszych meczach, dzisiaj grają z Atlantą więc może być wesoła koszykówka i sporo punktów, linia pokryta w poprzednich spotkaniach Mann'a, w Oklahomie miał niewiele gry, tutaj przy obecnej rotacji guardów, ma trochę pola do popisu więc warto spróbować jeszcze raz.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

Losus

Użytkownik
1°Grizzlies-Bucks
Santi Aldama powyżej 2.5 asyst (kurs 1.75) Superbet
2°Portland-Minnesota
1 kwarta powyżej 50.5 pkt (kurs 1.6) Superbet
1° Ostatni mecz przed weekendem gwiazd co według mnie raczej powinno zmotywować oba zespoły do większego poświęcenia. Skład Grizzlies pomimo i tak już wielu kontuzji na ten mecz jeszcze bardziej się kurczy. Jeżeli faktycznie nie zagra dzisiaj Jackson Jr. to ktoś będzie musiał wziąć ciężar gry trochę bardziej na siebie (może Aldama). Wydaje mi się, że dostanie dzisiaj co najmniej 35 minut, a przy jego stylu gry w takim czasie 3 asysty to formalność.
2° Drugi mecz z rzędu tych drużyn i nie wiem czemu znowu wystawiona taka niska linia na pierwszą kwartę. Co mogę napisać, aby w pierwszej kwarcie nie padło 51 pkt w meczu NBA... Byłoby to co najmniej dziwne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wreszcie skończyło się pajacowanie z weekendem gwiazd, który nikogo nie obchodzi. Wracamy do poważnego grania i od razu mamy 12 spotkań dzisiejszej nocy.

Jako pierwsze biorę pod lupę spotkanie w Philly, dokąd udają się Knicks. Goście w dalszym ciągu bez Randle'a, który wg wszelkich raportów ma pauzować jeszcze przez 5 spotkań. W jego miejsce do piątki gości wbił się Precious Achiuwa, który bardzo dobrze spisuje się w roli obrońcy. Dzisiaj do składu wraca Hartenstein, który miał lekkie problemy z achillesem i nie zanosi się na to, żeby grał potężne minuty (chociaż z Tomem Thibodeau nigdy nic nie wiadomo). Philly są drużyną, która nie ma PF-a z prawdziwego zdarzenia i pozwalają PF-om przeciwnych drużyn na najwięcej zbiórek w całej lidze. Wyjaśnienie Tobiasa Harrisa to najmniejszy problem. Do składu Philly wchodzi Lowry, oby rzucał jak najwięcej, wtedy Achiuwa zrobi linię w 15 minut. Dość ciekawy matchup na pierwszą noc, spodziewam się 37-39 minut Preciousa o ile w tym meczu nie dojdzie do blowoutu. Linia na spokojnie do zrobienia.

Precious Achiuwa powyżej 9,5 zbiórki @2 etoto/betfan/forbet

Bez analizy:
OKC @1,90 Superbet
Luka Doncic triple-double @4,25 fuksiarz szkoda, zabrakło jednej zbiórki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1675
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Detroit Pistons @ Indiana Pacers
Jalen Duren To Record 4+ Assists kurs 4.00 Betfair2 asysty , no właśnie trzeba jeszcze trafiać zpodań
Wysoki kurs , choć typ ryzykowny i loteryjny!!!
Ostatnimi czasy troche obserwuję Durena , kilka razay coś weszło ze zbiorek i punktów ale kursy mocno poszły w dół a linie wysokie.
Ostatnio z Suns miał 5 asyst a był tylko 23 minuty na parkiecie , z Lakers 0 asyst , w wygranym wyjazdowym meczu z Portland tylko 1 asysta , ale mecz wcześniej w wygranym wyjazdowym meczu z Kings 6 choć dostał dużo minut.I kilka tych asyst w ostatnich meczach padło bezpośrednio po udanej zbiórce w ataku.Dziś też coś powinien zebrać pod koszem przeciwników i coś tu się dzisiaj też może wydarzyć.4 asysty dla rozwijającego się centra , nie tak wiele obserwując innych czołowych graczy na tej pozycji.
Podawał też ostatnio na obwód do rzucających za 3 , choc jeszcze muszą trafiać!!!!
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: NOLA - Houston
Typ: Zion Williamson powyżej 23.5 pktów
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ingram wypada, więc ktoś musi wziąć większą odpowiedzialność za grę. Zion prezentuje solidną formę, rzuca na całkiem dobrym wskaźniku. Przeciwko Rockets grał dwukrotnie w tym sezonie i za każdym razem przekraczał powyższą linię. Krył go będzie najprawdopodobniej Smith Jr i myślę, że może mieć problemy gabarytowo, bo wiadomo jak Zion gra chociażby pod koszem. Dodatkowo spodziewam się, że raczej mecz będzie do końca na styku, a to pozwoli Zionowi zagrać minimum 30 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1121
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wreszcie skończyło się pajacowanie z weekendem gwiazd, który nikogo nie obchodzi. Wracamy do poważnego grania i od razu mamy 12 spotkań dzisiejszej nocy.

Jako pierwsze biorę pod lupę spotkanie w Philly, dokąd udają się Knicks. Goście w dalszym ciągu bez Randle'a, który wg wszelkich raportów ma pauzować jeszcze przez 5 spotkań. W jego miejsce do piątki gości wbił się Precious Achiuwa, który bardzo dobrze spisuje się w roli obrońcy. Dzisiaj do składu wraca Hartenstein, który miał lekkie problemy z achillesem i nie zanosi się na to, żeby grał potężne minuty (chociaż z Tomem Thibodeau nigdy nic nie wiadomo). Philly są drużyną, która nie ma PF-a z prawdziwego zdarzenia i pozwalają PF-om przeciwnych drużyn na najwięcej zbiórek w całej lidze. Wyjaśnienie Tobiasa Harrisa to najmniejszy problem. Do składu Philly wchodzi Lowry, oby rzucał jak najwięcej, wtedy Achiuwa zrobi linię w 15 minut. Dość ciekawy matchup na pierwszą noc, spodziewam się 37-39 minut Preciousa o ile w tym meczu nie dojdzie do blowoutu. Linia na spokojnie do zrobienia.

Precious Achiuwa powyżej 9,5 zbiórki @2 etoto/betfan/forbet

Bez analizy:
OKC @1,90 Superbet
Luka Doncic triple-double @4,25 fuksiarz
Graty za typ z Achiuwa....,dziś w nocy Philly gra z Cleveland i myślę, że również można iść w zdobycze ich podkoszowych(Allen i Mobley)
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Avdija zagrał wczoraj koszmarny mecz w Denver. 2/12 z gry, grubo nim poniewierali i pograł 27 minut. Dzisiaj grają b2b przeciwko OKC, którzy wczoraj w cuglach wygrali z Clippers. Wizards mieli wczoraj ciężki matchup z Denver, które preferuje wolne granie. Dzisiaj z Oklahomą będzie można sobie pozwolić na nieco więcej. Wizards muszą grać szybko, w ataku pozycyjnym nie mają szans z nikim w lidze. Jedyną szansą na załapanie się na fajne granie jest skuteczność zza łuku. I tutaj upatruję szans dla Avdiji, który w tym sezonie rzuca na poziomie 40,4%. Dodatkowo po odejściu Gafforda ma trochę więcej zadań defensywnych i możemy go oglądać na pozycji centra rotującego z Kuzmą i Bagleyem. Każdy z nich jest na tej pozycji undersized i wczoraj z Jokiciem nie mieli nic do powiedzenia, jak 99,9% centrów tej ligi. Dzisiaj będziemy mieli trochę inne granie. Spojrzałem szybko na statystyki, jakie notuje Avdija w ostatnim czasie, dwa mecze temu wbił career-high na poziomie 43 punktów, wcześniej też kręcił się często gęsto w okolicach 20 oka. Dużo nabija tymi rzutami z dystansu i szybkim bieganiem do kontry. No zobaczymy, czy chłop jest for real, czy jest tylko statpadderem. Dzisiaj kolejny big game dla niego i pora pokazać coś więcej niż wczoraj, gdzie był totalnie bezzębny.

Deni Avdija powyżej 14,5 punktu @1,90 superbet
Deni Avdija powyżej 25,5 PZA @1,90 superbet
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

Losus

Użytkownik
Avdija zagrał wczoraj koszmarny mecz w Denver. 2/12 z gry, grubo nim poniewierali i pograł 27 minut. Dzisiaj grają b2b przeciwko OKC, którzy wczoraj w cuglach wygrali z Clippers. Wizards mieli wczoraj ciężki matchup z Denver, które preferuje wolne granie. Dzisiaj z Oklahomą będzie można sobie pozwolić na nieco więcej. Wizards muszą grać szybko, w ataku pozycyjnym nie mają szans z nikim w lidze. Jedyną szansą na załapanie się na fajne granie jest skuteczność zza łuku. I tutaj upatruję szans dla Avdiji, który w tym sezonie rzuca na poziomie 40,4%. Dodatkowo po odejściu Gafforda ma trochę więcej zadań defensywnych i możemy go oglądać na pozycji centra rotującego z Kuzmą i Bagleyem. Każdy z nich jest na tej pozycji undersized i wczoraj z Jokiciem nie mieli nic do powiedzenia, jak 99,9% centrów tej ligi. Dzisiaj będziemy mieli trochę inne granie. Spojrzałem szybko na statystyki, jakie notuje Avdija w ostatnim czasie, dwa mecze temu wbił career-high na poziomie 43 punktów, wcześniej też kręcił się często gęsto w okolicach 20 oka. Dużo nabija tymi rzutami z dystansu i szybkim bieganiem do kontry. No zobaczymy, czy chłop jest for real, czy jest tylko statpadderem. Dzisiaj kolejny big game dla niego i pora pokazać coś więcej niż wczoraj, gdzie był totalnie bezzębny.

Deni Avdija powyżej 14,5 punktu @1,90 superbet
Deni Avdija powyżej 25,5 PZA @1,90 superbet
Brzmi fajnie, ale zawodnicy Washington obecnie są nieporozumieniem i wydaje mi się, że tak personalnie z meczu na mecz są najbardziej nieprzewidywalni w lidze. Pomimo, że miałem omijać spotkania tych nieudaczników, to z tego wybrałem under 59 pkt wizards w pierwszej połowie.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland - Nuggets
Typ: Deandre Ayton powyżej 14.5 pktów
Kurs: 1.73
Bukmacher: betfan
Analiza: Ayton spedzil tylko 20 min przeciwko Wolves. Musiał opuścić parkiet ze wzgledu na faule. Zazwyczaj gra w granicach 30 min i dzisiaj też sadze, że zagra podobny czas. Przed All Star notował całkiem dobre wyniki rzutowe - grał nawet dwukrotnie z Nuggets - w pierwszym spotkaniu 8 pktów i w drugim ponad 20. Jeżeli nie dojdzie do blowoutu, to mysle że Ayton moze ogarnąć ten wynik punktowy z typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1561
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Wolves - Brooklyn
Typ: Cam Thomas powyżej 19.5 pktów
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza: Thomas to jeden z najlepiej punktujących graczy Nets. Od jakiegoś czasu gra w pierwszej piątce i zalicza chyba najlepszy sezon pod względem pktów od momentu wyboru z LSU. Ten miesiąc przeplata różnymi spotkaniami jeżeli chodzi o punkty - raz potrafi rzucić po 17 a niekiedy 25. Grał w styczniu przeciwko Wolves i wtedy zdobył 25 punktów. Myślę że przy jego szybkim stylu gry jest w stanie to jak najbardziej powtórzyć.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Chyba trzeba zagrać przeciwko Indianie. Po ciekawych wzmocnieniach w trade deadline (mimo że przepłaconych) Dallas poszerzyło głębię, dodało shootera i polepszyło rim protection w postaci Gafforda. Osobiście uważam, że Daniel powinien być zmiennikiem Lively, ale to temat na oddzielną dyskusję. Luka dostał trochę pomocy, teraz może grać pick and rolle przez 40 minut w meczu, do zdrowia wrócił Irving i Dallas mają serię 7 wygranych z rzędu. Mniejszą rolę odgrywa ostatnio Hardaway i to dobrze dla całej drużyny, no bo sorry, ale Tim nie może być twoim drugim najlepszym graczem jeżeli chcesz o coś walczyć w play-offach. Haliburton wraca do formy po kontuzji uda, ale to jeszcze nie jest to. Indiana zaczęła się trochę krztusić. Oddali Hielda do Sixers żeby więcej grać Mathurinem, a ten ostatnio cegli niemiłosiernie. No nie wiem, te ostatnie ruchy Indiany trochę kulawe, co prawda wygrali ostatnio, ale to było Detroit, więc to nikogo nie obchodzi. Według mnie korzystny matchup dla Dallas, obydwie ekipy grają szybko, ale jednak Luka potrafi zwolnić grę kiedy trzeba i nie tylko pałować zza łuku w czwartej sekundzie akcji. Koszykarskie IQ po stronie Dallas, stawiam na ich zwycięstwo.

Mavericks OT @1,89 efortuna dramatyczna czwarta kwarta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Detroit Pistons @ New York Knicks
Jalen Duren zanotuje 4+ asty kurs 4.00
Hm nadal uważam że kurs 4.00 na cztery asysty bądź więcej Durena za atrakcyjny.W ostatnim meczu zanotował 2 ale spokojnie ta linia mogła być pokryta gdyby partnerzy trafiali.To może dziś lepsza skuteczność.Ponownie tu zaryzykuję.
Zrzut ekranu (184).png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +932
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom