>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka Nba
Godzina: 01
Spotkanie: Chicago - Portland
Typ: DeMar DeRozan powyzej 25.5 punktów
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: Co by nie mówić DeRozan miewa lepsze i gorsze mecze. Jutro jednak spodziewam się że wykona robotę z Portland. Nie trzeba wspominać o jego półdystansie. W ostatnim bezpośrednim meczu rzucił 20 punktów, liczę że rzuci jeszcze więcej lm
 
Otrzymane punkty reputacji: +1714
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spróbujemy double-double Durena. Detroit mają dość szeroką rotację podkoszowych, z których Stewart często udaje 'czwórkę', którą nie jest. Boston dzisiaj bez Horforda i Tatuma, dlatego się tym betem zainteresowałem. Kristaps wraca po pięciu meczach i nie sądzę, żeby Stevens nim tutaj grubo grał, pewnie spore minuty dostaną Kornet, czy Tillman. Boston gra bardzo mądrze i zaczyna oszczędzać swoich zawodników w nic nie znaczących meczach. Nie sadzają wszystkich, a po dwóch/trzech. Dzisiaj wypada na Horforda, co jest akurat normalne, bo Big Al nie gra w ogóle b2b, nie zagra Tatum oraz Holiday. Dodatkowo wczoraj kontuzji nabawił się Hauser, więc Celtics w dość okrojonym składzie. Duren jest na tablicach lepszy od każdego z dzisiejszych zawodników Celtics, a swoje też dołoży w ataku. Uważam, że typ ma rację bytu. Obydwie ekipy b2b, a Duren zagrał wczoraj raptem 29 minut, więc o jakimś wielkim zmęczeniu raczej nie ma mowy.

Jalen Duren double-double @1,95 fuksiarz szkoda że jeszcze mniej minut nie dostał, co za parodia.
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra, jak tu nie siądzie to trzeba będzie zrobić przerwę bo zaczyna się moment sezonu w którym jakieś randomy grają po 30 minut.
Idę w over w GSW, bo gospodarze mają przesłabą obronę, nie będą mieli żadnych przewag fizycznych nad Knicksami. W obronie spora luka, bo zabraknie Anunoby'ego, Hart znowu zagra 5 godzin. Warriors swoje narzucają, a Knicks muszą wyjść ze stówy w meczu z takimi undersized guardami.

Knicks @ Warriors powyżej 210,5 @1,90 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2966
makaveli23 141,3K

makaveli23

Użytkownik
Godzina: 00:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans
Typ: New Orleans Pelicans -5.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
New Orleans Pelicans piąte na zachodzie podejmuję 11 na wschodzie Brooklyn Nets. Brooklyn bardzo chce się dostać na miejsce 10 promujące play-in ale nie wychodzi, chyba braknie talentu. Pelicans są mocni, powini tutaj sobie spokojnie poradzić. Pierwszy mecz w Nowym Orleanie wygrali 112-85. Pelicans maja dobry bilans na wyjazdach 21-13 i wygrali 8 z ostatnich 10 meczy tamże. Brooklyn ogrywał u siebie moze Atlante czy Philadelphie i San Antonio ale juz z lepszymi zachodnimi druzynami jak GSW, Dallas czy Pheonix sobie nie radził. Także stawiam na gości na ich komfortową wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1984
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spróbuję bez większych kombinacji. Magicy swoją defensywą i dość wolnym tempem zabijają potencjały ofensywne większości drużyn w tej lidze, dzisiaj grają z Hornets i nie wydaje mi się, żebyśmy mieli fajerwerki w tym spotkaniu. Orlando mają słabiutki atak, ale są jeszcze młodą drużyną, która dopiero zbiera doświadczenie przed play-offami. Grają dość europejsko, nie pałują zza łuku po 80 razy, bo wiedzą, że spacing kuleje i nie ma shooterów. Dlatego piłka jest w rękach trójki Banchero-Franz-Suggs. Spotkanie z gatunku must-win dla gospodarzy, Charlotte trzeba ogrywać 4 razy w sezonie, tym bardziej tak połamane i bez backcourtu. Poza tym, Hornets to drugi najgorszy atak w lidze. Nie widzę ich dzisiaj przełamujących niemoc.

Hornets poniżej 95,5 punktu @1,90 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2625
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Anthony Edwards over 27.5 pkt @ 1.7 fuksiarz

Edwards nie zwalnia tempa - trzy mecze z rzędu zdobywał ponad trzydzieści oczek. Jak widzę grał raz z Denver w tym sezonie i rzucił 24 punktów przy 32 min gry. Był wtedy prawie blowout. Dzisiaj Nuggets powinni postawić twardsze warunki, więc i Edwards zagra dłużej na parkiecie. Normalnie powinien zagrać. Liczę, że przy obecnej dyspozycji Edwards jest w stanie spokojnie rzucić te 30 pkt. Ostatnio Irving z Donciciem zrobili pokazówkę przeciwko Denver, więc tym bardziej gościom będzie ciężko zatrzymać Edwardsa w obecnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1422
makaveli23 141,3K

makaveli23

Użytkownik
Godzina: 01:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +15.5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Utah ma teraz dwa mecze pod rząd najpierw z Oklahomą a jutro z Dallas. W obu tych meczach będa skazani na pożarcie wedlug bukmacherów, ale ja widzę ze w obu tych meczach bądź chociaz w jednym utrzymają się w granicy wielkiego handicapu. Utah ostatnio zagrało dobry mecz z Minnesotą przegrywając bądz co badz 10 punktami. Oklahoma natomiast ostatnio miała twardy mecz z Memphis wygrywając tylko 6 punktami. Myślę że Utah spokojnie utrzyma się w tym meczu w granicy tego handicapu.

Miami Heat +5.5 @ Cleveland Cavaliers 1 1.61 fortuna
Miami jest dobre na wyjazdach 20-16, kontra 22-13 u siebie Cleveland. Ostatnio Cavs nie przekonuje od ostatniej serii 9 wygranych pod rząd, gra bardzo w kratkę. Miami natomiast od ostatniej serii 6 wygranych pod rząd na wyjazdach gra rowniez w kratke jesli patrzec na mecze wyjazdowe ale jesli przegrywa to najwiecej 7 punktów. Myślę że Miami tutaj sprawi mała niespodziankę i wygra. Cleveland ma dobry skład mimo wielu graczy kontuzjowanych jak Mobley, Mitchell, Strus i Wade. W Miami rowniez mamy kontuzje waznych graczy jak Jimmy Butler, Jovic, Love czy Herro. Stawiam na Heat, ktore potrafi grac bliskie mecze i nie przegrac wysoko.

Indiana Pacers @ Detroit Pistons over 231.5 1.82 fortuna
Wreszcie obie drużyny zagrają przeciw sobie i będą mogli zagrać skutecznie ofensywnie i z małym zaangażowaniem defensywnym. Wystarczy zobaczyc na mecze tych druzyn w tym sezonie gdzie mamy wyniki takie jak 136-113, 131-123 i 129-115 wszystko na korzyść Indiany. Ostatnio obie druzyny notuja raczej underowe wyniki ale jesli zobaczymy na takie mecze jak te przeciw Dallas obu druzyn (137-120 dla Indiany i 142-124 dla Dallas przeciw Detroit) to widzimy ze jesli jest okazja do ofensywnego pogrania to te druzyny z takiej okazji korzystają.

Los Angeles Clippers @ Portland Trail Blazers + 12.5 2 1.81 fortunaale niefart
Clippers jest jakieś wolne i leniwe ostatnio, nie prezentuję najwyzszej formy. Portland u siebie gra z sercem i oddaniem, mysle ze utrzyma sie w granicy tego handicapu. Przegrali juz w tym sezonie dwa mecze z Clippers na ich terenie własnie raz 12 punktami 123-111 i 132-127 czas na mecz u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2207
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
OKC - Utah over 233.5 @ 2.04 fortuna

Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy powyższymi ekipami kończyły się dużymi overami w tym roku, ale pamiętajmy że Utah jutro zagra bez Markkanena i najprawdopodobniej bez Collinsa czyli bez dwóch podstawowych graczy którzy robili robotę przeciwko Thunder. Nie zmienia to faktu, że są w ekipie Jazz inni zawodnicy tacy jak George czy Sexton mający pojęcie o zdobywaniu punktu. OKC jest dużym faworytem i powinni zademonstrować swoją siłę w ofensywie. Defensywa Jazz będzie miała problemy. Myślę, że ogólne tempo spotkania będzie na wysokim poziomie, nie będzie kalkulacji, a samo Thunder od początku narzuci swój rytm.
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Must-win game dla Miami. Drugi raz historia z poprzedniego roku, gdzie po awansie z play-inów awansowali do play-in się nie powtórzy. Obydwie ekipy osłabione brakami głównie Mitchella, Mobleya i Strusa po stronie Cleveland i Adebayo, w dalszym ciągu Herro, Robinsona, czy Love'a po stronie Miami. Spoelstra musi zacząć gotować, Miami zaczynało łapać rytm i potem znowu połamał się Herro, czy Butler. Heat są cały czas bardzo niedoceniani, ale czuję w kościach, że niedługo zaczną grać swoje. Czekam na wersję play-off Jimmy'ego, która niedługo powinna się załadować. Spodziewam się szarpanej gry, z mnóstwem rotacji obronnych po stronie gości, a w takim graniu Heat czują się najlepiej. Czekam aż Butler wreszcie będzie najlepszym zawodnikiem na boisku i weźmie sprawy w swoje ręce.

Heat OT @2,10 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3392
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ostatnio grałem Nurkicia, poszedłem w punkty i przewidywałem, że Suns powinni z nim więcej grać żeby troszkę bardziej postraszyć Boston, ale chłop nie rzucał, a zbierał jak wściekły. No to spróbujemy zbiórki, wiadomo, że Sixers dalej bez Embiida, a dodatkowo na dzisiejszy mecz wypadł aktywny na tablicach Harris, który ma problem z kostką. Suns powinni to wygrać blowoutem bez najmniejszych problemów, ale coś mi mówi, że ta linia i tak przez Jusufa zostanie pokryta. Typ bardziej przeciwko Philly niż na Nurka. Sprawdzamy.

Jusuf Nurkic powyżej 11,5 zbiórki @1,75 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3315
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Huston Rockets - Chicago Bulls
Typ: powyżej 211,5 punktu razem z dogrywką
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna

Wydaje mi się zaniżona ta linia na to spotkanie, ponieważ patrząc na ostanie mecze obu drużyn to Huston rzuca średnio 110-115 punktów, natomiast Chicago średnio ok 110. Najbardziej przekonują mnie wyniki ze spotkań bezpośrednich gdzie ostatnie 5 spotkań to wynik 220 punktów i więcej. A ostatni mecz ze stycznia to wynik 243 punkty. Buki podniosły linię od rana o jakieś 2 punkty, więc łapię tym zanim znowu podniosą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
makaveli23 141,3K

makaveli23

Użytkownik
Godzina: 02:00
Spotkanie: Denver Nuggets - New York Knicks
Typ: New York Knicks +9.5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Knicks 26 stycznia tego roku pokonali u siebie Denver 122-84, czyli różnicą aż 38 punktów! Grał wtedy Anunoby O.G który zdobył 26 pkt i Randle 17 pkt, 7 zbiórek i 8 asyst. Tych zawodników teraz zabraknie ale Knicks ostatnio pokazuję że potrafi sobie bez tych graczy radzić. Pokonali juz na tej wyjazdowej eskapadzie po zachodzie, Portland 105-93, Sacramento 98-91 i ostatnio Golden State Warriors 119-112 . Naprawdę ciężko sobie wyobrazić by teraz Knicks przegrali ponad 9 punktami z Denver, które ostatnio nie prezentuje aż tak świetnej formy, pokonali osłabioną kontuzjami Minnesotę tylko 3 punktami a wcześniej przegrali z Dallas 107-105. Czy Nuggets w końcu uwidoczni braki kadrowe Knicksówi pokona ich na własnym parkiecie ponad 9 punktami? Ja stawiam na to że tego nie zrobi.

Denver Nuggets - New York Knicks under 209.5 @ 1,88 fortuna
Na wypadek gdyby Denver chciało pomścić tą dotkliwą porażkę i blow out zrobić, to myślę że mecz zakończy sie underem, ale jeśli Knicks jak przewiduję utrzyma sie w granicy tego handicapu to też mecz zakończy sie underem. Nowy York ma 0-5 o-u ostatnie 5 meczy z przeciwnikiem > .600.

New Orleans Pelicans @ Orlando Magic under 208.5 1.83 fortuna
Jak napisał deepred w poście wyżej Orlando prezentuję dość wolną koszykówkę z naciskiem bardziej na defensywę niz atak. New Orleans też ma dobrą obronę czasem wypadli ofensywnie ale nie tutaj i notuje under w 7 z ostatnich 8 meczy na wyjeździe.

Sacramento Kings -10.5 @ Washington Wizards 1.85 fortuna
Sacramento jest 5-1 ATS w ostatnich 6 meczach na wyjeździe, 12-3 na wyjazdach w meczach b2b. Washington jest 0-5 przeciw druzynie z Pacific Division.

Sacramento @ Washington Wizards over 235.5 1.78 fortuna
Dzisiaj w nocy Toronto nie zdołało wiele wbić Kings, ale w zero dni odpoczynku defensywa Sacramento bedzie musiała tutaj troche odpuścic i Washington swoje ponad 110 powinien zdobyc, dodać do tego ponad 120 Sacramento i mamy przepis na łatwy over.

Chicago Bulls +6.5 @ Houston Rockets @ 1.60 fortuna
W końcu musi nadejść kres serii wygranych Rockets, mają ich juz 6, a w tym sezonie nie zdołali jeszcze wygrac 7 meczy z rzędu. Chicago to dobry rywal na taki koniec. Chicago ma 10-2 w ostatnich 12 wyjazdowych meczach jesli mieli dwu dniową przerwę. Houston ostatni bilans 3-13 w czwartki. Pierwszy mecz Chicago u siebie wygralo 124-119. Ponadto zgadzam sie z kolegą wyzej i sam gram over w tym meczu.

Atlanta Hawks +10.5 @ Phoenix Suns @ 1.79 fortuna
Phoenix b2b, 1-7 w czwartki w domu, Hawks wypoczęte, 5-1 wygranych z Suns w ostatnich 6 meczach. Pytanie jaką Atlantę zobaczymy taka jak z Clippers czy taka jak z Lakers? Mysle ze po odpoczynku taka jak z Clippers.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01
Spotkanie: Milwaukee - Brooklyn
Typ: Over 229.5 pktów z dogrywka
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: W Milwaukee należy zwrócić uwagę na ofensywę - Lillard dobra dyspozycja, Portis potrafi złamać kazda defensywę rywala swoimi trójkami. Myślę, że przycisną Brooklyn i rzuca te 120/130 pktów. A Brooklyn wiadomo - jeżeli zalicza podobną skuteczność rzutowa jak w ostatnim meczu to nie mają czego szukać ale przy lepszej grze mogą postawić się do końca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: powyżej 210,5 punktu razem z dogrywką
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna

Ostatni tym wszedł to próbujemy dalej, wybrałem ten mecz ponieważ wydaję mi się że linia jest tutaj trochę zaniżona, w ostatnich 5 meczach bezpośrednich padało minimum 219 punktów. Portland rzuca zazwyczaj powyżej 100 puntków, tak samo jak Clippers. Dwa dni temu te zespoły spotkały się w tym samym miejscu i łącznie rzucili 219 puntków. Jutro obie drużyny mają kolejne mecze z czego Clippers będą mieli 7h więcej na regenerację. Myślę że ta linia zostanie pokryta bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
makaveli23 141,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Miami Heat - New Orleans Pelicans
Typ: Miami Heat -1.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Betfan
Miami Heat wygrało pierwszy mecz w Nowym Orleanie 105-96. Heat walczą o miejsce 6 w konferencji wschodniej promujące Play Off. Mają ku temu dobre szanse wystarczy wygrywac takie mecze jak ten z New Orleans Pelicans, które zagra dzień po dniu po wyczerpującym meczu z Orlando Magic który przegrali 106-121. Do Miami powinien wrócić jeszcze center Adebayo, choć narazie jest questionable ale rokowania są pozytywne. Oto co Jimmy Butler powiedział po ostatnim meczu tych druzyn “We’ll beat them the next time, too,” Butler said on that February night. “We’re just the better team. We’re not going to say that they’re not a good team. But I don’t think this really matters. I think that when we get them on out home court, it’s going to be a different game. I hope they’re healthy and it’s going to be the same outcome.

Oklahoma City Thunder @ Toronto Raptors under 230.5 1.84 fortuna
Over był w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami, natomiast under był w ostatnich 13 z 16 meczy w domu Toronto. Wybieram under poniewaz w tej czesci sezonu nawet te słabe druzyny lepiej bronią. Wczoraj z tych duzych lini 230 + (Dallas i Washington) zakonczylo sie underem.

Boston Celtics @ Detroit Pistons under 224.5 1.87 fortuna
Under jest w ostatnich 5 meczach Detroit ogólnie i w ostatnich 5 meczach u siebie. Ostatnio kilka dni temu w Bostonie było 119-94 teraż liczę na powtórkę, Boston ma wielu graczy questionable, być może nie zagraja Tatum, Brown, Horford, Porzyngis.

Cleveland Cavaliers +9.5 @ Minnesota Timberwolves 1.67 fortuna
W ostatnim meczu tych druzyn bylo 113-104 (w reg. 97-97) dla Cleveland. Słaby mecz miał Edwards. U siebie powinien wrócić do lepszej skuteczności. Minesota w ostatnich miesiacach nie ma oszałamiających wygranych z druzynami takimi jak Memphis których powinna pocisnąć spokojnię 15+ wygrała tylko 110-101, czy z Portland 119-114. Myślę że Cleveland Cavaliers utrzyma sie w tym handicapie.

Cleveland Cavaliers @ Minnesota Timberwolves over 205.5 1.80 fortuna
Jak dzisiaj bedzie podobny dzien jak wczoraj to ograniczę się do podawania 1 typu na dzień. Tu też będe uparty i nie zagram under w tej niskiej linii, bo jednak nie przekonują mnie trendy takie jak Cleveland: 3-9 O-U wyjazd w 1/2 dni odpoczynku, Minnesota: 1-8 O-U u siebie przeciw > .600 non-conf opp, 1-5 O-U u siebie w 2/1 dni odpoczynku.

Indiana + 7.5 @ Golden State Warriors 1.62 fortuna
Indiana jest 5-1 ATS w ost. 6 meczach w San Francisko przeciw Golden State. Ostatnio wygrali w Dallas i w Oklahomie, więc czemu nie z Golden State które jest w wątpliwej formie od jakiegos czasu i gra w kratkę. Stawiam na rewanż Indiany za porazke 109-131 u siebie.

Philedephia 76ers @ LA Lakers - 6.5 1.77 fortuna
Wczoraj Denver udało sie zrewanżować za dotkliwą porażkę w Nowym Yorku a dzisiaj uda sie zrewanżować Lakers z porażkę 128-94 w Philadelphi. Lebron i spółka weżmie sprawy swoje ręcę i podobnie jak Atlante rozbije 76ers 10+.

LA Clippers @ Portland Trail Blazers + 15.5 @ 1.65
Będę upartym frajerem i znowu zagram na tą słaba drużynę jaka jest Portland Trail Blazers w starciu z gigantem. Ostatnio ledwo co pokryli 12.5 punkta przegrywając trzynastoma. Dlatego dzisiaj wezmę większą linie i liczę że ja pokryją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1057
makaveli23 141,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Nba
Godzina: 01:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Typ: San Antonio Spurs +11.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
San Antonio dostaje dużo punktów u siebie grając b2b ale z Phoenix z którym juz dwa razy w tym sezonie wygrało na wyjeździe 115-114 i 132-121. Dzisiaj przegrali z Memphis Grizzilies, ale wczesniej u siebie przegrali tylko sześcioma z Dallas, czy 11 z Denver. Phoenix wygralo ostatnio dość komfortowo dwa mecze ale u siebie natomiast na wyjeździe nie wygrali wiecej niż 11 od 8 meczy ‌więc tutaj będzie trudniej o wysoką wygraną, także stawiam na San Antonio Spurs +11.5.

Charlotte Hornets +9.5 @ Atlanta Hawks 1 1.74 fortuna
Atlanta wraca po długim road trip na zachodzie, wiec pierwszy mecz może im delikatnie nie wyjść. Charlotte Hornets to drużyna zdecydowanie z dolnej półki ale ma na swoim koncie już dwie wygrane w tym sezonie z Atlantą u siebie 116-110 i 122-99. Myslę że Atlanta wygra ale nie pokryje tego handicapu. Obie drużyny z długimi listami nieobecnych graczy.

Sacramento Kings @ Orlando Magic (inc. OT) 2 1.71 fortuna
Sacramento po słabym meczu z Washington Wizards 102-109 będzie mierzyc sie z MAgic w Orlando. Jak dla mnie może być tu tylko jeden faworyt a jest nim Orlando, które ostatnio wygrywa 5 meczy z rzędu ale trzeba powiedziec że oprócz ostatnio New Orleans Pelicans to nie byly to druzyny z górnej półki, takie jak Toronto, Charlotte, Brooklyn. Mimo wszystko ich gra budzi podziw i myślę że pokonaja Sacramento dosyc łatwo. Sacramento w tym sezonie przegralo juz wiele meczy z druzynami z gornej połki na wschodzie (Philadelphia 93-112, Miami 106-115, 110-116 Cleveland), więc ciężko doszukiwać się punktów zaczepnych by stawiać na ich wygraną.

Toronto Raptors @ Washington Wizards under 232.5 1.82 fortuna
W tym sezonie te drużyny spotkały się już 3 razy i wygrywało te pojedynki Toronto a linia kręciła sie własnie koło 232 punktów, czyli 134-98, 111-107, 102-132. Myslę że w końcówce sezonu nawet te słabsze druzyny prezentujące koszykówke run'n'gun grają już troszke lepiej w obronie a także niedokladnie ofensywnie, więc stawiam na under. Nie mam tu wielu argumentów, także typ bardziej na czuja.

Denver Nuggets @ Portland Trail Blazers +14.5 @ 1.70
Znowu próbuję na Portland, które ładnie mi weszło dzisiaj z Clippers, gdzie przegrywali w pewnym momencie juz ponad 20 pkt, a udało sie w końcówce dzieki punktóm ławki rezewowych głownie podgonic i przegrali tylko ośmioma punktami. Myślę że Denver również nie będzie zależec tu na wysokiej wygranej. W tym sezonie Portland utrzymało sie w granicy przegranej 12 ,9 i 15 punktowej, wiec jęsli weżmiemy z tego srednią wychodzi 12, więc mysle ze +14.5 mozna juz zagrac.

Brooklyn Nets @ New York Knicks -6.5 1.82 fortuna
Zdecydowanie lepsza drużyna, słaby Brooklyn nie ma czego szukać, mimo ze przegrali tylko 7 pkt z Bucks ostatnio. Może Knicks po długim road trip ale wezmą ten pierwszy mecz u siebie z łatwoscią.

Boston Celtics - Chicago Bulls +7.5 1.83 fortuna
Boston b2b, pewnie znów dadzą odpocząć Tatum'owi, a Chciago może mieć z powrotem Caruso i White. Chi: 5-1 vs unrested non-div opp, 4-1 L5 vs .700 > opp .

Utah +12.5 @ Houston Rockets 1.71 fortuna
Utah: 7-0 Saturdays vs non-div / Hou: 1-6 L7 vs NW Div opp, 3-10 L13 as non-div conf home favs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka Nba
Godzina: 18:00
Spotkanie: NY Knicks - Nets
Typ: Donte Divincenzo powyżej 15.5 pktów
Kurs: 1.82
Post w dziale:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Divincenzo ładnie wkomponował się do zespołu, to zawodnik który potrafi dać wiele zespołowi jeżeli jest w wysokiej formie. Jego atutem na pewno są trójki i myślę, że dzisiaj trafi ich kilka. Derby NY więc powinno być dużo zaangażowania po dwóch stronach. Nets potrafią się zmobilizować, wiec Donte powinien zagrać swoje na parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2814
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Devin Booker powyżej 24,5 pkt i powyżej 228,5 pkt @2,75
Superbet


Jeżeli Suns myślą o uniknięciu Play-In, to takie mecze jak dziś muszą wygrywać. Aktualnie są na 6. pozycji, jednak Mavs pozycję niżej mają taki sam bilans, a Kings jedną wygraną mniej. W tym sezonie już dwukrotnie mierzyli się ze Spurs we własnej hali i oba mecze przegrali - 114:115 i 121:132. Patrząc po wynikach były to overowe mecze i pokrywały wynik jaki potrzebuję dziś. Spurs wysoko u siebie nie przegrywają, zatem powinni powalczyć. Jeżeli Suns chcą wygrać, to dobry mecz musi zagrać lider, czyli Devin Booker. W jednym meczu przeciwko Spurs zagrał i rzucił wtedy 31 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3118
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
New Orleans Pelicans @ Detroit Pistons
Pistons bez kontuzjowanego Durena podobnie jak w ostatnim meczu z Celtics , pełne minuty dostał Wiseman a jego dorobek to 24pc 9 zbiórek 4 asysty .Spore szanse że dziś z Pelikanami dostanie zbliżoną ilość minut.Postawie że pójdzie za ciosem i dziś też się zapisze
znacząco w Scoe Box.
Wiseman 15+pc i 10+ zbiórek kurs z betbuildera w Betfair 3.19
11 zbórek 15 pc w sumie psim swędem bo mało grał ze względu na szybko łapane faule
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1700
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka Nba
Godzina: 20:30
Spotkanie: LA Clippers - Philadelphia
Typ: Leonard 30+ punktów
Kurs: 3.15
Post w dziale:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kawhi utrzymuje bardzo zbliżone zdobycze punktowe w ostatnich meczach i nie schodzi poniżej tych 20 punktów. Myślę, że można się dzisiaj spodziewać solidnego występu z jego strony. Gra często ponad 30 minut. 76ers to taka ekipa która będzie grać do końca i Clippers wcale nie zachwycają formą. Mimo wszystko Kawhi to jeden z najlepszych graczy w tym zespole i powinien ciągnąć ich gre przeciwko Phili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom