>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2k14 - rozmowy, porady, spostrzeżenia

alanex 432

alanex

Użytkownik
Dzisiaj kupiłem 2k14 i mam pytanie odnośnie rosterow, opłaca sie ściągać official roster updates? I czy uaktualnia to rating zawodników we wszystkich game modes?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
ja gram sobie Pacersami ????
Probuje wytradowac Grangera - troche slimaczy jak na moje kontry, ale nic ciekawego nie moge trafic.
W miedzyczasie bawie sie w swoja kariere, wydraftowal mnie brooklyn, w polowie sezonu posadzilem DW i to ja jestem startowym PG ????
Zalapalem sie do konkursu 3jek, jednak tam totalna klapa.. ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Bardzo nierówno gra moje Cavs, zwycięstwo z Timberwolves a następnie porażka z Bucks ponad 30 pkt, teraz mecze z 76ers więc trzeba wygrywać bo bilans 1-4 nie wygląda ciekawie.
btw. gdzie mogę sprawdzić tabelę Konferencji? Bo dywizji sprawdzam ale konferencji nie mogę znaleźć.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Bardzo nierówno gra moje Cavs, zwycięstwo z Timberwolves a następnie porażka z Bucks ponad 30 pkt, teraz mecze z 76ers więc trzeba wygrywać bo bilans 1-4 nie wygląda ciekawie.

btw. gdzie mogę sprawdzić tabelę Konferencji? Bo dywizji sprawdzam ale konferencji nie mogę znaleźć.
Na jakim grasz poziomie, All-Star?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Tak, allstar - bilans 1-6
ja zacząłem od 4-1, potem dwa mecze na wyjeździe w dupę - przegrywam końcówki i rzuty nie siadają, teraz mnie Detroit złoiło znów w końcówce u siebie...
trzeba coś poprawić, Curry ostatnio bez formy u mnie, nic trójek nie rzuca ????
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
ja tylko online gram, nie zaczynałem żadnego sezonu czy association, do tej pory bilans 10-16 ale dopiero ogarniam wszystko ;) gra z was ktoś online?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
ja tylko online gram, nie zaczynałem żadnego sezonu czy association, do tej pory bilans 10-16 ale dopiero ogarniam wszystko ;) gra z was ktoś online?
online na piracie czy oryginal? ????
bo ja czasami pogram na piracie, ale sa lagi, zreszta.
w 2k13 tez byly ;) online mode jest niedopracowany.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Granger w grze jest jednym z najlepiej rzucającym trójki.
wygral 3ki podczas konkursu w mojej karierze 1 zawodnikiem, jednak nie pasuje mi on do mojej koncepcji :p
Udalo mi sie w koncu go wytradowac, zamienilem go na AI, ktory jest zdecydowanie szybszy i pasuje do mojego stylu szybkiej kontry ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Zacząłem grać Portland i gra mi się świetnie, na razie bilans 1-1, ostatnie zwycięstwo 98-95, oczywiście Lilliard za 3 na 1.6 sekund przed końcem!
Wie ktoś jak sprawdzić tabele konferencji??
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zacząłem grać Portland i gra mi się świetnie, na razie bilans 1-1, ostatnie zwycięstwo 98-95, oczywiście Lilliard za 3 na 1.6 sekund przed końcem!

Wie ktoś jak sprawdzić tabele konferencji??
OOgarnij sobie fadeawaye aldrigdem to zobaczysz jak sie fajnie nimi gra ????
Sprobuj gsw bo tez spoko;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
online na piracie czy oryginal? ????
bo ja czasami pogram na piracie, ale sa lagi, zreszta.
w 2k13 tez byly ;) online mode jest niedopracowany.
oryginał na ps3, u mnie żadnych lagow nie ma, tzn na jakieś 25 meczów 1 mi przerwało przez lagi
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Chcę sobie dziś zagrać w NBA, włączam a tam tylko pojawia się czarny obraz i nic więcej.. Miał ktoś podobny problem?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Chcę sobie dziś zagrać w NBA, włączam a tam tylko pojawia się czarny obraz i nic więcej.. Miał ktoś podobny problem?
Pewnie brak jakichś plików .dll, reinstal załatwiłby sprawę ale wierzę, że to nie jest preferowana odpowiedź :cool:

w wersji od skidrow jeszcze żadnej zwiechy.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Pewnie brak jakichś plików .dll, reinstal załatwiłby sprawę ale wierzę, że to nie jest preferowana odpowiedź :cool:

w wersji od skidrow jeszcze żadnej zwiechy.
Dziwne, wystarczył restart laptopa i śmiga aż miło!

Pierwszy mecz z którego jestem w pełni zadowolony, wygrana z Sacramento 109-97, cały mecz prowadziłem, Altridge i Lilliard po 29 pkt ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może nie stricte zgodnie z tematem ale która NBA według Was jest najlepsza :?:
2k14 mi się nie podoba a we wcześniejsze to grałem do 2006 :grin: a coś bym poharatał.
 
Do góry Bottom