>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All-Star Game 2014

Status
Zamknięty.
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Curry MVP All Star @ 8,00 unibet
Griffin MVP All Star @ 14,00 marathonbet
Osobiście widzę zwycięstwo zachodu i przy okazji mam nadzieję, że uda się jeszcze coś zarobić w ramach weekendu gwiazd. Durant ma już statuetkę MVP All star dlatego też nie spodziewam się żeby się centralnie masakrował. Oczywiście w przypadku zwycięstwa wschodu MVP nie okaże się żaden z powyższych graczy, ale biorąc pod uwagę formę Griffina i pierwszy występ Curry&#39;ego w podstawie tegorocznej imprezy to uważam, że pokaże kawał dobrego basketu. Kiedy rozgrywany jest mecz gwiazd, zwykle nie patrzy się na obronę - Stephen z kolei posiada świetny celownik i może rzucić sporo trójek. Jeżeli zdobędzie kawał punktów i zachód wygra, to MVP powinno do niego trafić. W przypadku Griffina liczę na jego show, Paul ostatnio nabył najlepszego gracza w weekendzie więc będzie dążył do tego żeby wykreować swojego partnera z zespołu. Naturalnie zdaję sobie sprawę z wielu ewentualności, jednak szczęście nieraz dopisuje [podobnie było z Belinellim], więc od czasu do czasu można poszaleć z niewielką stawką a wygrać jest naprawdę co niemiara.
Może to nie jest istotne ale w bet365 troszke lepsze kursy masz na te same zdarzenia i tak odpowiednio Curry MVP All Star @ 9.50 Griffin MVP All Star @ 15,00
Pozdrawiam
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
West - East
under 292,5 pkt
1,91
betsson
Do rzeczy czyli krótki opis typów przeze mnie podanych. Zacznę od środkowego czyli under w całym meczu... Linia naprawdę ustawiona wysoko i jeśli zobaczymy namiastkę gry obronnej obu ekip to nie powinna zostać przekroczona. Szczególnie drużynie Wschodu powinno zależeć na tym by trochę uwagi poświęcić na grę defensywną bo w mojej opinii mają przewagę w tym elemencie gry nad Zachodem szczególnie jeśli chodzi o s5. Zachód krzywdę może wyrządzić na dystansie bo tam dysponują piekielną mocą. Kibice też dali np. w ostatnim roku sygnał, że oprócz efektownych wsadów i szybkich akcji chcieliby zobaczyć trochę poważnej koszykówki. Ostatnie Mecze Gwiazd kończyły się na progu: 181, 302, 291, 180, 265 punktów czyli linia przekroczona tylko raz w 2012r. Uważam, że under to dobry wybór.
Podpisuje się pod tą analizą.
Linia niestety już trochę spadła.
Moim zdaniem zawodnicy nie są głusi na głosy kibiców i wiedzą, że niekoniecznie Ci chcą aby mecz kończył się wynikiem 15x:15x. Chcą zobaczyć walkę o zwycięstwo i grę na najwyższym poziomie, a nie 50 dunków bez obrony. 291 to duża linia i jak widać w poprzednich latach ciężka do pokrycia.
Gram under, oczywiście nie za jakąś wysoką stawkę, tak żeby lepiej się oglądało. Argumenty w sumie podobne jak u kolegi wyżej, więc nie tylko ja tak myślę.

Pinnacle under 291 1,926
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zachód - Wschód over 290,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 163 - 155 Wschód

Na początek: STAWKA REKREACYJNA. Gram na over w tym spotkaniu dlaczego? Obie piątki mega ofensywne, bez ociężałych środkowych, większość z wyjściowych 2 piątek lubi grać bardzo ofensywnie. Curry, Irving, Anthony, Love spokojnie mogą nawrzucać dzisiaj trójek. Pod koszem w kosmicznej formie jest Griffin oraz zawsze groźny w izolacjach James. Nie należy zapominać o Durancie który też jest w kosmicznej formie. To jest show, ludzie lubią widowisko a obrona to będzie w meczach sezonu zasadniczego oraz w meczach Playoff. Nie sądzę, żeby tutaj była jakaś w ogóle obrona. Na ławkach są bardzo dobrze nastawieni ofensywnie zawodnicy jak Aldridge czy Nowitzki. Szybko i sprawnie. Ja w przeciwieństwie do kolegów gram over 290,5 po 1,90 w B365. Jeszcze jeden bet przyszykowałem na ten mecz ale to w moim temacie do którego serdecznie zapraszam. Pozdrawiam i polecam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom