>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All-Star Game 2014

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dragić to Słoweniec, pisałem Ci w Twoim dziale ale ktoś bezczelnie skasował po paru minutach ????????

Na hali będzie na niego patrzeć z 20 tysięcy ludzi, dodatkowo miliony na całym świecie. Ja bym czuł pewną presję i rączki by mi zadrżały ;) Myślę że Benkowi również.
ModTeam i Benek dbają o niepotrzebny spam w VIPach.
Tak, tak Słoweniec, moja gafa.
@dawczan
To że ćwiczył, nie znaczy, że uda mu się to za każdym razem i to za pierwszym. W hali wypełnioenj kibicami. Przed kamerami. Konkurs który będzie oglądać miliony widzów. Ty możesz ćwiczyć rzucanie do kosza z odległości 15 metrów i nie będzie Ci wychodzić za każdym razem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ty możesz ćwiczyć rzucanie do kosza z odległości 15 metrów i nie będzie Ci wychodzić za każdym razem.
No tak, ale jednak rzut a dunk to 2 rozne rzeczy. I jesli udalo mu sie go juz wykonac, a udalo i przypuszczam nie raz to i tym razem powinno tak byc. Chyba, ze bedzie udziwnial i kombinowal cos...Kibice, presja, kamery, itd - masz racje. Zreszta no coz - niebawem sie okaze :]
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No nie mogę. Rok temu wszyscy typowali Stepha Currego do wygrania 3pt challenge. Też jakie to argumenty nie były przytaczane. Jak się skończyło wiadomo.
Grać na zwycięzcę jakiegokolwiek konkursu po kursie ~3 to bezsens. To jest loteria!
Co się tak podniecacie tym McLemore? Jest tam też kilku innych zawodników.Rok temu Ross nie był najpopularniejszym kandydatem a wygrał. Popularność raczej nie ma takiego znaczenia bo jedynie zwycięzcą jeszcze przed konkursem był Griffin. George nie wypromował się aż tak bardzo w trakcie sezonu żeby mu jeszcze przed konkursem dawać wygraną.

Resztę zespołów eliminuję, gdyż ani DeRozan ani Oladipo nie są rozgrywajacymi i myślę, że będą odstawać na wspomnianych już wyzwaniach podań. Ale jak wyżej - loteria i Vegas :wink:
Tak naprawdę ten konkurs rozstrzygnie się na rzucie z półdystansu. Jedynie odrzuciłbym tego greka bo wydaje mi się,że nie jest najlepszym strzelcem i może spudłować.
Hardi kiepski ten argument. Podania i przekozłowanie między pachołkami jest naprawdę banalne i PG/SG to naprawdę nie ma wielkiej różnicy.

Dla zabawy pograłem na J.Johnsona. Kurs 12 w unibet jak na szanse 1/8 wygląda w porządku.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
West @ East - East +4.5 @ 1.90 - bet365 (9/10)
Skuteczność 2013/2014 - 11/12 (94%)

Pieniędzy zbyt wiele na ostatnim typie zarobić się nie udało, jednak udało się osiągnąć coś ważniejszego. Pokazałem bukmacherom i osobom które próbowały zrobić spory przekręt, że nie zwierzyną która łatwo wpada w zastawione sidła. Po rozmowie z generalnym menadżerem Celtics, Dannym Aingem wiem już o tej sprawie dużo więcej, jednak równocześnie nie mogę o niej mówić zbyt wiele. Nie są to na pewno ludzie z którymi warto igrać, jednak moja pozycja na sportowym i bukmacherskim &quot;rynku&quot; jest tak wysoka, że zdecydowanie nie mam czego się obawiać. Jak to się mówi, jestem &quot;za stary&quot; na tego typu gierki, dlatego jedyne co mi pozostało to unikać sporadycznych brudnych zagrań ze strony typków spod ciemnej gwiazdy.
Coroczny Weekend Gwiazd NBA to dla mnie wyjątkowy czas. Możliwość spotkania się z przyjaciółmi z ligi, możliwość pobiesiadowania z graczami czy wreszcie zobaczenie najlepszych koszykarzy świata w akcji. Z uwagi na to, że jestem w bardzo dobrych stosunkach z niemal wszystkimi koszykarzami którzy pojawią się na parkiecie hali w Nowym Orleanie, chciałem uniknąć typowania rozstrzygnięcia niedzielnego pojedynku. Widząc jednak to co zrobili brytyjscy oddsmakerzy serwisu Bet365, zdecydowałem, że ukaram tych ludzi za ostatnią, nieudaną prowokację przy okazji meczu z Celtami. Będzie to również kara za głuche telefony czy połączenia pełne gróźb i przekleńst. Początkowo podejrzewałem, że może stać za tym osoba użytkownika pudzianxxl który w bardzo nieprzyjemnych słowach wypowiada się zarówno o mnie jak i o moich bliskich. Wątpliwości rozwiałem jednak kontaktując się z moim serdecznym przyjacielem, wieloletnim pracownikiem służb który namierzył skąd dokładnie wychodzą połączenia które mają zniechęcić mnie do zawierania kolejnych zwycięskich zakładów. Wystarczyło kilka chwil aby potwierdzić, że jest to sprawka szczwanych, aczkolwiek nieroztropnych pracowników Bet365. Reasumując, swoim typem na niedzielny mecz zamierzam ukarać tę grupę ludzi pokazując, że jestem okrętem nie do zatopienia. Spodziewam się, że moja sylwetka może zostać uchwycona przez telewizyjne kamery podczas imprezy. Z wielką chęcią uśmiechnę się więc od ucha do ucha prezentując moje śnieżnobiałe zęby, aby przypieczętować swój sukces i jeszcze bardziej rozwścieczyć kierownictwo tej zabawnej firmy bukmacherkiej.
Dobrze, przejdźmy więc do konkretów. Zdecydowałem się położyć prawdziwe stosy pieniędzy na dodatni handicap na drużynę East, czyli koszykarzy ze wschodniej połówki Stanów Zjednoczonych. Bukmacherzy szukają jeleni na każdym kroku próbując w bezczelny sposób zagrabić ich pieniądze. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to oczywiście odwrócenie roli gospodarza. W USA w przypadku meczów sportowych gospodarza podaje się zawsze jako drugiego. I tak zawsze było w Bet365. Tym razem jednak jako gospodarza widzimy drużynę West co jest totalną bzdurą. Gospodarzem jest miasto Nowy Orleans które należy do wschodniej częsci Stanów Zjednoczonych. Również Pelicans (do niedawna Hornets) grają we Wschodniej Konferencji. Dlaczego więc Bet365 przedstawia ekipę West jako gospodarzy? No ludzie, no panie - jak mawiał klasyk, jedynie to nasuwa mi się na myśl jako komentarz do całej sytuacji. Wiadomo, że przewaga parkietu jest zawsze ważna i daje spory handicap. Brytyjczyczy liczą na to, że wprowadzą w błąd dużą ilość osób które pomyślą, że to West są gospodarzem meczu. A przecież jest zupełnie odwrotnie.
Gdy już jesteśmy przy sprawie parkietu. Nowy Orleans to miasto leżące w stanie Luizjana. Weekend gwiazd odbywał się tu już w przeszłości, w 2008 roku. Wtedy górą byli koszykarze East którzy weszli na wyżyny swoich możliwości i zdecydowanie pokonali swoich kolegów z West. Oczywiście, to, że wtedy triumfowali gospodarze nie oznacza, że jutro znów to oni będą górą. Jednak zobaczmy na składy. W ekipie East mamy Paula Milsapa, doskonałego koszykarza młodego pokolenia który będzie jedną ze strzelb trenera Vogela. Nie każdy wie, że dorastał on na uczelni Louisiana Tech która mieści się zaledwie kilakanście mil od miejsca w którym spotkają się zawodnicy w dniu jutrzejszym. Na pewno będzie więc zależeć mu na doskonałym występie. Na trybunach będa bowiem jego przyjaciele, rodzina i kibice.
Przejdźmy teraz do składów. Antoni, George, James, Irving i Wade kontra Durant, Griffin, Love, Curry i Davis. Na mnie większe wrażenie zdecydowanie robi ta pierwsza drużyna. Dlaczego? Ponieważ to paczka starych znajomych. Wade, Lebron i Antoni byli przyjaciółmi jeszcze dużo wcześniej zanim LBJ przywdział koszulkę Heat. Wspólne wypady na panienki, balowanie do późnych godzin na lodowisku i na kręglach czy w końcu spędzanie czasu w kawiarniach. Dodajmy do tego Kyriego Irvinga który również jest w świetnych stosunkach z Lebronem. To on jest teraz kapitanem okrętu o nazwie Cleveland Cavaliers który wciąż jest bliski sercu zawodnika Miami Heat. Paul George? To nowa postać w przypadku weekendu gwiazd, choć nikogo nie trzeba przekonywać o potencjale tego zawodnika. Chemia, chemia i jeszcze raz chemia. Choć koszykarze na codzien grają w innych klubach, doskonale się znają, wiedzą o sobie wszystko i z przyjemnością stworzą jutro jedną ekipę. Śmiem twierdzić, że ich zgranie stoi na dużo wyższym poziomie niż ma to miejsce w przypadku niektórych klubów ze strefy spadkowej ligi NBA. Kogo mamy w drużynie z zachodniego wybrzeża USA? Ja nazywam ich frustratami. Oczywiście nie aby ich obrazić, są to bowiem moi przyjaciele, jednak prawdy nie da się ukryć. Kevin Durant nie jest już grzecznym chłopcem jakiego znaliśmy z lat poprzednich. Kariera rapera zaczyna go pochłaniać coraz bardziej. Zamiast rzucania do kosza na hali od samego rana czy słuchania cennych uwag trenerów KD woli spotkać się w studiu z koleżkami, &quot;zjarać blanta&quot;, łyknąć purpurowego płynu znanego jako lean czy maznąć kilka niefajnych napisów na policję na ścianie pobliskich bloków. Nowi koledzy który nieraz siedzieli w więzieniach nie mają na teog chłopaka dobrego wpływu. Pamiętamy dyskusje które o mało nie przerodziły się w bójki podczas niektórych meczów. Ostatni mecz z Lakers był apogeum zdenerwowania Duranta. Jego drużyna przez długi czas nie potrafiła złamać Lakersów. Dopiero gdy ten zawodnik wziął sprawy w swoje ręce, udało się przechylić szalę zwycięstwa. Mimo wszystko do szatni schodził on niemalże wychodząc z siebie ze złości. Gangsterka, rap i słaba psychika - to teraz siedzi w głowie tego zdolnego koszykarza. Blake Griffin? Ten zawodnik już pokazał co potrafi. Dunk nad samochodem czy mega wsady w meczu gwiazd. Ludzie już to widzieli i teraz potrzebują czegoś nowego. Griffin musi uważać aby nie złapać kontuzji która skreśli Clippers przy rozdziale medali w końcowym rozrachunku. Kevin Love? Nie znam bardziej sfrustrowanego zawodnika w lidze. Kolejny sezon z wielkimi ambicjami i znów nic. Wilki znów nic nie grają i Love znów playoffy obejrzy z pozycji fotelowego kibica. Stephen Curry. Ten koszykarz z kolei może narzekać na zmęczenie po dzisiejszych konkursach w których wystartuje. Naprawdę, nie rozumiem dlaczego faworytem są koszykarze Western. Zgranie, chemia i radość z gry w ekipie East kontra frustracja, dbałość o kości i zmęczenie po stronie drużyny West. Tak wygląda to na tę chwilę.
Ja swoje pieniądze stawiam na wysoki handicap po stronie faktycznych gospodarzy meczu czyli koszykarzy ze Wschodu. Nie poinformowałem samych zawodników o moim zakładzie gdyż jak wielokrotnie podkreślałem, jestem wielkim entuzjatą sportu i chcę aby wszystko odbyło się z duchem sportu. Nie chcę również aby jakikolwiek z zawodników po tym weekendzie zamartwiał się tym, że coś zrobił lub nie zrobił w kierunku powodzenia mojego zakładu.
Tyle z mojej strony, chciałbym przed konkursami odwiedzić jeszcze słynne nowoorleańskie knajpki, wypić lampkę koniaku z doborowym towarzystwie i posłuchać dobrego jazzu. Aby delektować się symbolami tego stanu odwołałem spotkanie z zawodnikiem New Orleans Saints, popularnym Drew Breesem który chciał zamienić ze mną kilka słów. Życzę wszystkim powodzenia i jak mówią amerykanie - enjoy. Do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Serio? A jak w zeszłym roku paru utknęło na tych niby banalnych podaniach po koźle? Rzut z półdystansu przy tym jest raczej banalny.
Co do grania zwycięzcy SDC po kursie ~3 - jeśli wybierają to fani to ja idę z prądem i stawiam na najbardziej popularnego i co w tym kontekście może oznaczać najwięcej głosów.
George nie wypromował się w trakcie sezonu? A kto cały czas trąbi i daje mu nagrody MVP za sezon?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jednak coś fajnego udało się wypatrzyć.

S.Curry mniej niż 22,5 pkt w pierwszej rundzie
sportingbet 1,83

Wiadomo Steph faworyzowany i dzięki temu linia wyższa zapewne.W żadnym innym buku tego typu nie znalzałem niestety żeby porównać. Statystyki z poprzednich lat też średnio pasują do konkursów ale rok temu przykładowo Curry miał 17pkt w pierwszej rundzie. ogólnie wyniki padające kojarzyły mi się raczej &quot;niskie&quot;. I tak z ciekawości od początku konkursu w rundzie finałowej tylko 4 razy padł wynik lepszy niż 22,5pkt a konkurs jest rozgrywany już od prawie 20 lat. Najwięcej pkt w pojedynczej rundzie to 25 a tu dają linię 22,5. mi się wydaje bardzo wysoka.

Zakładając w najgorszym dla mnie wariancie,że Steph zdobędzie przynajmniej 23pkt to minimum jest to 18 rzutów. Czyli musiałby trafiać ze skut 72%! i trafić wszystkie money balle.
Zdaję sobie sprawę,że to zawodnik trafiający seryjnie i równie dobrze może pobić rekord konkursu ale moim zdaniem ta linia jest po prostu za wysoka.

George nie wypromował się w trakcie sezonu? A kto cały czas trąbi i daje mu nagrody MVP za sezon?
Ale tak czy siak też musi coś pokazać. Konkurencja spora i lepiej sobie na spokojnie to obejrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ale tak czy siak też musi coś pokazać. Konkurencja spora i lepiej sobie na spokojnie to obejrzeć.
Ale dla zabawy przecież można sobie coś obstawić. Mam nadzieję, że przy takiej loteryjności nikt nie gra tego za grubą forsę - zresztą o tym pisałem w swoim temacie. Dla lepszych emocji czy kibicowania danemu zawodnikowi/teamowi za rekreacyjną stawkę.
Co do typu to pięknie to znalazłeś. 3 pudła wystarczą (2 jeśli spudłuje moneyball&#39;a). Myślę, że max 21 może rzucić w 1 rundzie.
e.
zdecydowanie nie moja godzina już na myślenie ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
3 pudła wystarczą (2 jeśli spudłuje moneyball&#39;a). Myślę, że max 21 może rzucić w 1 rundzie.
Nie zapominaj że do zdobycia jest 30pkt ;) . Ale pytanie czy trafi wszystkie kolorowe? Ja myślę,że będzie to bardzo trudne
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mam nadzieję że to był ostatni slam dunk contest. Kaszanka straszna, głosowanie ustawione, a emocji tyle co obrony w Philadelphii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nie zapominaj że do zdobycia jest 30pkt ;) . Ale pytanie czy trafi wszystkie kolorowe? Ja myślę,że będzie to bardzo trudne
Jak widać nikt nie przewidział, że w tym roku można było sobie ustawić cały rządek kolorków ????

Ach te zmiany.

Ale nie zmienia to faktu, zakład trafiony.


Co do SDC - naprawdę fajny pokaz dali George, Wall i Shaqlemore ale zasady zepsuły wszystko. A głosowanie trwało chyba minutę, a kopertę prowadzący miał cały czas ze sobą... Vegas, anyone?? ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wschód - Najwięcej punktów
LeBron James @3.0⛔
Unibet


Grałem to po 2.5 z przekonaniem, że lepszego zakładu nie dostanę na all star game, a tutaj kurs wzrósł do 3@ ;) Sprawa powinna być banalnie prosta, pomimo tego, że mamy do czynienia z meczem pokazowym. Na wschodzie najwięcej punktów będzie miał LBJ albo Melo Anthony, z tym, że moim zdaniem faworytem tej pary jest zdecydowanie LeBron. Jeżeli wschód ma powalczyć w tym spotkaniu o przełamanie złej passy może się to stać tylko i wyłącznie za sprawą sporej ilości minut Kinga i dobrej dyspozycji. Anthony jest oczywiście świetnym strzelcem i jak złapie dzień to szybko może nastukać 30 oczek, jednak przewiduję dzisiaj więcej minut LeBrona i spore zaangażowanie z jego strony - mówi się przecież o tym pojedynku jak starciu LBJ&#39;a z Durantem i z pewnością w tą stronę nastawione będzie spotkanie, publika, trenerzy. Poza opisaną dwójką nie powinno być zagrożenia na wschodzie - George, Irving ? Za młodzi i za krótcy na brylowanie w takim spotkaniu. Wade ? Niech lepiej pilnuje żeby dotrwać do PO z swoimi kolanami. Dodatkowo jego obecność + Chris Bosh, czyli koledzy z Heat powinni pomóc w dobrej grze LeBrona. Krótko mówiąc ten pojedynek powinien rozstrzygnąć się między LBJ&#39;iem i Melo, moim zdecydowanym faworytem jest James, a kursy super.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wschód - Najwięcej punktów
LeBron James @3.0
Unibet


Grałem to po 2.5 z przekonaniem, że lepszego zakładu nie dostanę na all star game, a tutaj kurs wzrósł do 3@ ;) Sprawa powinna być banalnie prosta, pomimo tego, że mamy do czynienia z meczem pokazowym. Na wschodzie najwięcej punktów będzie miał LBJ albo Melo Anthony, z tym, że moim zdaniem faworytem tej pary jest zdecydowanie LeBron. Jeżeli wschód ma powalczyć w tym spotkaniu o przełamanie złej passy może się to stać tylko i wyłącznie za sprawą sporej ilości minut Kinga i dobrej dyspozycji. Anthony jest oczywiście świetnym strzelcem i jak złapie dzień to szybko może nastukać 30 oczek, jednak przewiduję dzisiaj więcej minut LeBrona i spore zaangażowanie z jego strony - mówi się przecież o tym pojedynku jak starciu LBJ&#39;a z Durantem i z pewnością w tą stronę nastawione będzie spotkanie, publika, trenerzy. Poza opisaną dwójką nie powinno być zagrożenia na wschodzie - George, Irving ? Za młodzi i za krótcy na brylowanie w takim spotkaniu. Wade ? Niech lepiej pilnuje żeby dotrwać do PO z swoimi kolanami. Dodatkowo jego obecność + Chris Bosh, czyli koledzy z Heat powinni pomóc w dobrej grze LeBrona. Krótko mówiąc ten pojedynek powinien rozstrzygnąć się między LBJ&#39;iem i Melo, moim zdecydowanym faworytem jest James, a kursy super.
Krążą ploty o taktyce na Zachód - piła do Bosha i ten ładuje tróje z połowy. Przemyślałbym ten bet jeszcze raz na Twoim miejscu ;) :grin:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
To ja jeszcze wstawię kilka filmików/gifów z dzisiejszej nocy, bo może nie każdy ma fejsa, to sobie spokojnie obejrzy.
Zwycięski tercet Sears Shooting Stars
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=MyFfZGajwgU


Lillard &amp; Burke wygrali w Taco Bell Skills Challenge. Brawa dla Hardisona za typ.

http://www.youtube.com/watch?v=-y9j97riXn8#t=57
Konkurs rzutów za 3 należał do Bellinelliego z San Antonio Spurs. W dogrywce pokonał on Bradley&#39;a Beal&#39;a z Washington Wizards zwyciężając 24-18.
http://www.youtube.com/watch?v=-zlrkljG6c4
I na koniec konkurs Slam Dunk Contest. Oficjalnie SDC wygrałą drużyna wschodu, a nieoficjalnym zwycięzcą, wybranym przez kibiców został John Wall.
http://www.youtube.com/watch?v=mwhn3Oai2Rw#t=68


E: Dawczan jak dla mnie to ogólnie ta nowa formuła to straszny niewypał, a konkurs stał na bardzo słabym poziomie. Zobaczymy jak dzisiaj mecz Gwiazd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&quot;Shaq-Lamore&quot; troszkę nie doceniony wg mnie...Gość ma niesamowitą sprężynę w nogach i też fajnie latał...Wall nie wiem no szczerze jak dla mnie nie zrobił czegoś wybitnego czy lepszego niż choćby gracz Kings.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik



West - East
East ✅
2,50
bet365


West - East
under 292,5 pkt ⛔
1,91
betsson


Zdobywca nagrody MVP All Star Game 2014
LeBron James ⛔
4,20
Marathonbet



Dzisiaj nie będzie jakoś obszernie bo typy proponowane przeze mnie radzę zagrać lekko by z większym zaangażowaniem i przyjemnością delektować się ostatnim dniem ASG. ;)
Czy aby na pewno się delektować? Delikatnie rzecz ujmując jestem rozczarowany tym co zobaczyłem wczoraj i 2 dni temu podczas domniemanego Święta koszykówki, ale każdy może mieć własne zdanie na ten temat. Wczorajsza noc w ogóle do mnie nie przemówiła, te nowe formuły rozgrywania konkursów naciągane i chyba ktoś grubo przekombinował. Ostatnia część najbardziej mnie zawiodła czyli Slum Dunk Contest. O ile kilka wsadów było naprawdę godnych uwagi to rozmyły się one właśnie w przekombinowanej drużnowej formule tego konkursu. Niech mi ktoś powie czy podobała mu się pierwsza część kiedy każda z ekip miała 90 sekund freestyl&#39;u? Ja bym to skwitował tak: ????


Do rzeczy czyli krótki opis typów przeze mnie podanych. Zacznę od środkowego czyli under w całym meczu... Linia naprawdę ustawiona wysoko i jeśli zobaczymy namiastkę gry obronnej obu ekip to nie powinna zostać przekroczona. Szczególnie drużynie Wschodu powinno zależeć na tym by trochę uwagi poświęcić na grę defensywną bo w mojej opinii mają przewagę w tym elemencie gry nad Zachodem szczególnie jeśli chodzi o s5. Zachód krzywdę może wyrządzić na dystansie bo tam dysponują piekielną mocą. Kibice też dali np. w ostatnim roku sygnał, że oprócz efektownych wsadów i szybkich akcji chcieliby zobaczyć trochę poważnej koszykówki. Ostatnie Mecze Gwiazd kończyły się na progu: 181, 302, 291, 180, 265 punktów czyli linia przekroczona tylko raz w 2012r. Uważam, że under to dobry wybór.


Pierwszy i trzeci typ są niejako powiązane bo jeśli Wschód wygra spotkanie to LBJ stanie się zapewne głównym faworytem do zgarnięcia nagrody MVP. Nie będę tu na siłę analizował składów obu drużyn bo nie ma to sensu, kiedy grają w obu teamach same gwiazdy dlatego skupię się bardziej na aspekcie ambicjonalnym. Zachód wygrywał ostatnie 3 spotkania podczas weekendu ASG! Czy nie byłoby przesadą wygrać po raz kolejny? ;) Dla mnie byłoby... Pewnie dla sporej ilości ludzi związanych z ligą, kibiców itd przydałaby się odmiana i ja takiej dzisiaj nie wykluczam. Wiadomo, że LeBron jest człowiekiem podchodzącym poważnie i z ambicją do swoich obowiązków i liczę na to, że pociągnie Wschód do zwycięstwa tym bardziej, że MVP sezonu zasadniczego powoli mu odjeżdża i najprawdopodobniej zawędruje do Duranta. Jakaś nagroda w postaci MVP All Star by nie zaszkodziła... Jeśli Wschód wygra to jestem prawie pewien, że nagroda zostanie przyznana LBJ. Nie widzę przesłanek, żeby w tym meczu kierować się w stronę Zachodu bo dla mnie mecz to 50/50 ze wskazaniem na Wschód głównie ze względu na chęć wygrania meczu na który patrzy cały świat, którego od kilku lat nie udaje się wygrać. Kurs zachęca do zagrania w stronę Wschodu.

Może dzisiaj analiza prostolinijna, ale tu o aspektach sportowych nie ma sensu pisać bo jeśli na co dzień faktycznie widać przewagę Zachodu w kulturze gry, większej rywalizacji w konferencji i po prostu w większych umiejętnościach konferencji zachodniej jako całości, tak w takim meczu, gdzie grają sami najlepsi o takim czymś mowy być nie może. ;)


East: Kyrie Irving, Dwyane Wade, Paul George, LeBron James, Carmelo Anthony

Rezerwowi: DeMar DeRozan, Joe Johnson, John Wall, Chris Bosh, Paul Millsap, Joakim Noah, Roy Hibbert



West: Stephen Curry, James Harden, Kevin Durant, Blake Griffin, Kevin Love

Rezerwowi: Anthony Davis, Damian Lillard, Tony Parker, Chris Paul, LaMarcus Aldridge, Dirk Nowitzki, Dwight Howard
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Curry MVP All Star @ 8,00 unibet
Griffin MVP All Star @ 14,00 marathonbet
Osobiście widzę zwycięstwo zachodu i przy okazji mam nadzieję, że uda się jeszcze coś zarobić w ramach weekendu gwiazd. Durant ma już statuetkę MVP All star dlatego też nie spodziewam się żeby się centralnie masakrował. Oczywiście w przypadku zwycięstwa wschodu MVP nie okaże się żaden z powyższych graczy, ale biorąc pod uwagę formę Griffina i pierwszy występ Curry&#39;ego w podstawie tegorocznej imprezy to uważam, że pokaże kawał dobrego basketu. Kiedy rozgrywany jest mecz gwiazd, zwykle nie patrzy się na obronę - Stephen z kolei posiada świetny celownik i może rzucić sporo trójek. Jeżeli zdobędzie kawał punktów i zachód wygra, to MVP powinno do niego trafić. W przypadku Griffina liczę na jego show, Paul ostatnio nabył najlepszego gracza w weekendzie więc będzie dążył do tego żeby wykreować swojego partnera z zespołu. Naturalnie zdaję sobie sprawę z wielu ewentualności, jednak szczęście nieraz dopisuje [podobnie było z Belinellim], więc od czasu do czasu można poszaleć z niewielką stawką a wygrać jest naprawdę co niemiara.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
bwin i dał linie na zawodników jakby się chciał ktoś pobawić i pokombinować.

Edit: Uuuu, williamhill też dał i z miejsca wchodzę w over Blake&#39;a. Forma zajebista, gracz Clippers gra ostatnio najlepszy basket w życiu, ciąg na kosz niesamowity, a i procent osobistych poszedł w górę. PER w ostatnim czasie wyższy niż LBJ czy Durant, wchodzę śmiało. Przy tej obronie to samych dunków trochę natrzaska.

Griffin over 18.5pts @1.91 williamhill

Over Melo też chyba do rozważenia.


38✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też zagrałem na Griffina. Szczerze mówiąc wątpię w to że będzie MVP bo w końcówce meczu piłka prawdopodobnie będzie w rękach CP3/Duranta ale styl tego zawodnika idealnie pasuje do ASG i jak zrobi kilka fajnych paczek,zbierze &gt;10 piłek to może zaskoczy.
Kto w ogóle wybiera MVP? Kibice SMSami? czy jakieś jury? Jeśli kibice to z LA może dostać sporo głosów,zwłaszcza dlatego że Bryant nie gra.

A jeszcze jedno pytanko. Jak buki rozliczą typ w przypadku 2 zawodników z MVP czasem się zdarza? betcity daje zwrot,a reszta? Bo też widzę taką ewentualność,że CP3 z Griffinem będzie sporo akcji grał i może obaj dostaną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom