>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All star game

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Jakie piątki typujecie? Moje to:

choc trochę ciezko sie tu wybieralo ???? zaczynając od lewej: Kobe i T-Mac mogliby na guardów iść, ale Kobego nie lubie, a T-Maca uwazam za slabszego od wytypowanej dwojki choc wybór tutaj mialem ciezki. na wschodzie za to nie ma na guardow nikogo ciekawego i tylko z sympati dalem DWade&#39;a. ShaQ też by sie przydał bo to jest dobry show man i smiesznie z nim jest, a poza tym nie zmieścił sie u mnie PIERCE ktorego bardzo lubię i do tego gra w tym sezonie świetnie w Bostonie... no ale jak mógł sie zmiescic skoro KG - jego kumpel z teamu i LBJ grają jak grają? Na pewno jak co roku bedzie ciekawie
????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik

Na zachodzie oprócz Anthony&#39;ego nie ma ciekawych skrzydłowych więc po nim najlepszy wydawał mi się Boozer. W obronie oczywiście Bryant, jego nie mogło zabraknąć. Noi jak Melo to i Iverson. Wspólnie tworzą najbardziej widowiskowy duet w NBA. Na centrze Camby, na Zachodzie chyba jak narazie najlepszy center w tym sezonie.
Teraz wschód. Tu wybór był trudniejszy. Obecności LBJ nie trzeba tłumaczyć a Zach Randolph zasługuje na pierwszy udział w All Star Game. W obronie Arenas (raczej nie zagra bo kontuzja) no i Redd, z sympatii do niego zagłosowałem własnie na niego. Świetny lider zespołu. No i wielki Dwight Howard. Jak narazie główny kandydat na MVP. Największa gwiazda tego sezonu. Po prostu jak narazie miażdży wszystkich. Tym razem to Shaq może być jego zmiennikiem.
Zapowiadają się wielkie emocje i w tym sezonie Wschód ma naprawdę duże szanse na rewanż z ostatniego roku kiedy zagrali jak zespół D-League z zespołm NBA.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trochę wcześnie na takie typowanie , ale tez już wystawiłem swoje piątki ????

Zachód
G - Derron Williams + F - Carlos Boozer - kolejny super duet w Utah .
młody John Stockon . Kolejny już fantastyczny sezon . Dużo asyst , mało strat i co raz więcej punktów . A Booz to dominator .
G - Baron Davis - co tutaj dużo pisać . BD jest fenomenalny
F - Shawn Marion - Duncan w zasadniczym tak nie błyszczy , Tracy gra bardziej jako guard teraz a Dirk oszczędzany jest na PO toteż wybór mój mógł paść tylko na Matrixa , który kolejny sezon szaleje i każdy już do tego się przyzwyczaił .
C - Cambyman znalazł swoje miejsce w lidze i moim zdaniem to najlepszy center ligi .
szkoda , że tylko dwóch guardów można zapodać , bo Chris Paul też jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie . A Jacks jako guard ? Ocipieli na tym nba.com ?
Wschód
G - Kidd - bo to mój ulubiony gracz
G - Wade - bo to najlepszy koszykarz świata jak jest zdrowy i może będzie na ASW :p
F - LeBron - bo to obecnie najlepszy koszykarz świata i wygrywa w pojedynkę mecze Cavsom
F - KG - MVP ?
C - Shaq - bo Howarda nie lubię zbytnio a Szak na ASG się nadaje jak mało kto :p
 
bej 178

bej

Użytkownik

Zachod:
Marion - matrix musi byc, jeden z moich ulubionych, fajne ma wsady ????
Boozer - dominating
Tmac - z sympatii
Chris Paul - mlody, utalentowany
Camby - najlepszy center ligi
Wschod:
KG - nie moze go braknac, chyba nie trzeba mowic czemu
LeBron - jak wyzej
Wade - jeden z lepszych
Kidd - z sympatii
ShaQ - coz Howard niby lepszy, ale kto nam zatanczy, poswiruje jak nie gruby? ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Głosowałem na tych, których lubię i nie patrzałem czy w kogoś miejscu powinien być np. LeBron czy Wade.
Zachód :
Shawn Marion
Grant Hill
Mike Bibby
Allen Iverson
Amare Stoudemire

Wschód :
Kevin Garnett
Paul Pierce
Chauncey Billups
Vince Carter
Dwight Howard

gdyby gracze Sixers mieli szansę jeszcze na dostanie się to głosowałbym na tylu na ilu bym mógł ;)
No i z dopisanych wybrałem Marcina Gortata.
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik

West :
Carmelo Anthony- Wymiata w tym sezonie na skrzydle
Carlos Boozer - Najlepszy punktujący w Utah dotychczas
Kobe Bryant - Nic dodać nic ująć, filar Lakesów
Baron Davis - jak na &quot;niewysokiego&quot; zawodnika zdobywa mnóstwo pkt dla Golden St.
Marcus Camby - jeden z najlepszych centrów obecnie 2. pod wzgledem zbiórek w lidze i 1. w rankingu blokjących.
East:
Paul Pierce - Ciągnie w tym sezonie Celtic...gra wyśmienicie
LeBron James - Zawsze świetny kawalerzysta
Ray Allen - Razem z Piercem....Najlepsi !!!
Stephon Marbury - Po prostu go lubie ????
Rasheed Wallace - b.dobry ofensywnie nastawiony center ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom