>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA by klessi

klessi 0

klessi

Użytkownik
Głównie będę podawał typy na NBA, czasem pojawi się snooker.

1. New York Knicks @ Philadelphia 76ers
Typ: NYK, 2.80
Stawka: 2j✅✅

Bardzo ciekawy kurs, grzech nie skorzystać. Philly gra bez kontuzjowanego Lou Williamsa, a on dużo dawał tej drużynie (14 pkt./4 as. z ławki). Knikcs ładnie ograli Toronto. W dziejszym meczu Melo będzie miał cięzki pojedynek z Iguodalą, pod koszami powinien rządzić STAT. Poza tym, obie drużyny dzieli w tabeli tylko pół meczu i myślę, że NYK wyjdą na ten mecz podwójnie zmotywowani, żeby dogonić Philadelphię.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Boston Celtics @ Chicago Bulls
Typ: Boston +4.5, 1.91, Bwin
⛔⛔⛔
Spotkanie, które Boston musi wygrać, jeśli chce myśleć o HCA w ewentualnym finale z LAL, które ostatnio przegrało 3 mecze z rzędu. Celtics będą mieli trochę problemów na %, gdzie Noah zje Krstica. Jednak przewagi na pozycjach 2 oraz 3 powinny wystarczyć do wygranej. Chicago gra naprawdę bardzo dobrą koszykówkę, ale myślę, że doświadczenie Bostonu dzisiaj weźmie górę.
Przy tym meczu warto również pomyśleć o graniu na Under 179.5, bo obie drużyny to specjaliści w obronie.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Portland Trail Blazers @ Utah Jazz
Typ: Portland -5, 1.91, Bwin
✅✅✅
Tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać, Portland jest o klasę lepsze niż Utah. fajny kurs, warto go łapać, zwłaszcza, że Portland będzie chciało wyprzedzić Hornets i uniknąć LAL w PO.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Poza tym, obie drużyny dzieli w tabeli tylko pół meczu
he, dla nie wtajemniczonych może to brzmieć trochę dziwnie.. ;)
typki dobre, ale nie jestem pewien czy na pewno Blazers tak zależy żeby ominąć Lakersów.. Myślisz, że z Mavs lepiej się matchupują?
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Myślę, że każdy chciałby uniknąć LAL w PO, wszyscy wiemy, jak potrafią zebrać się na najważniejsze mecze. Z Dallas myślę, że będzie im łatwiej, Chandler będzie po kontuzji, najprawdopodobniej brak Butlera. Wszystko to powinno działać na korzyść Portland.
 
lysyluke 0

lysyluke

Użytkownik
Podobnie myśle, że drużyny chcą uniknąć LAL. Mimo wszystko, to jest drużyna typowo Play-Offowa, podobnie jak Boston. Życzę udanego typu ????
No i pozdro dla blaise&#39;a, który jak sądze po avatarze jest fanem Jareda ;))
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Jeśli o unikaniu drużyn w PO mówimy, to dużo może tutaj Dallas namieszać i podłożyć się w kilku meczach, aby na LAL wpaść dopiero w finale konferencji. Prawdopodobnie gracze z podstawowej rotacji dostaną trochę odpoczynku przed PO, więc różnie może być.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Los Angeles Lakers @ Portland Trail Blazers
Typ: LAL, 1.70, Bwin
⛔⛔⛔
Portland w b2b, zmęczenie da znać o sobie. Rose Garden to ciężki teren dla Jeziorowców, ale myślę, że dzisiaj uda mi się wygrać i zrobić &quot;sweep&quot; na Portland w RS. Kurs ciekawy, warto łapać.

Denver Nuggets @ Oklahoma City Thunder
Typ: over 202.5, 1.91, Bwin
⛔⛔⛔
Los Angeles Clippers @ Dallas Mavericks
Typ: LAC, 5.00, Bwin
⛔⛔⛔
Typ dla niektórych samobójczy, ale w Mavericks pewnie nie zagra Kidd, mniej minut dostanie Nowitzki. Gracze LAC na pewno skorzystają z takiego fanta. W tym meczu może być różnie, ale kurs fajny. Można próbować bardziej asekuracyjnie zagrać na LAC z handi.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Chicago Bulls @ Orlando Magic
Typ: Bulls -5.5, 1.91, Bwin
Orlando bez Howarda, chyba to wystarczy na uzasadnienie kursu. Ta drużyna bez niego nie istnieje. Chicago nie odpuści, walczą o jak najlepszy bilans i muszą po prostu to wygrać, a nie powinno być im ciężko.
Resztę typów podam wieczorem.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Let&#39;s get it started!

16 kwietnia, początek dwóch bardzo ważnych wydarzeń dla mnie: Playoffs NBA i Mistrzostwa Świata w Snookerze. Szykuje się kilka tygodnia fajnego grania.

Na dzisiaj kilka kuponów ze snookera.

1.
Neil Robertson - Judd Trump; Typ: Robertson @1.44
John Higgins - Stephen Lee; Typ: Higgins @1.25
AKO: 1.80
⛔⛔⛔
Dwa pewniaki, pierwsza runda, nie powinno być żadnych niespodzianek.
No trudno nie trafiłem. Ale wydaje mi się, że Trump może być w tych mistrzostwach takim drugim Selbym, który kilka lat temu doszedł do finału.

2.
Ronnie O&#39;sullivan - Dominic Dale; Typ: O&#39;sullivan -3.5 frame&#39;a @1.65

3.
Mark Selby - Jimmy Robertson; Typ: Selby -4.5 frame&#39;a @1.65

4.
Mark Selby - Jimmy Robertson; Typ: UNDER 16.5 frame&#39;a @1.50

Typy na NBA i analizy do nich podam dzisiaj wieczorem.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Atlanta Hawks @ Orlando Magic (Playoffs - Game 1)
Ile zbiórek zaliczy Dwight Howard (Orl)?
Typ: Więcej niż 13,5, 1.85, Bwin
✅✅✅
Dwight powinien dzisiaj po raz kolejny zdominować pomalowane i zbierać co nie wpadnie do kosza. Nikogo nie powinna zdziwić linia 20/15.


Indiana Pacers @ Chicago Bulls (Playoffs - Game 1)
Derrick Rose (Chi) - Over/Under Rebounds
Typ: Więcej niż 3,5, 1.85, Bwin
✅✅✅
Derrick nie zbiera szczególnie dużo piłek, wyręczają go Boozer i Noah, ale myślę, że w dzisiejszym meczu jego statystyki będą bliskie triple double. Linia ustawiona dość nisko, raczej nie będzie problemów z pokryciem.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
New Orleans Hornets @ Los Angeles Lakers (Playoffs - Game 1)
Ile asyst zaliczy Kobe Bryant (Lal)?
Typ: Więcej niż 4,5; 1.85, Bwin
✅✅✅
W dzisiejszym meczu nie zagra Blake, przez co w rotacji brakuje rezerwowego. Minuty po Blake&#39;u powinni rozdzielić między siebie Bryant i Brown. Kobe nie lubi podawać, ale w ostatnim czasie jakby ciut więcej dzieli się piłką z kolegami z drużyny. W sezonie rozdawał 4.7 asysty na mecz, ale myślę, że dzisiaj spocznie na nim większa odpowiedzialność za rozdzielanie piłki i pokryje linię.

Typ siadł ledwo, w ostatnich sekundach zaliczył tą 5 asystę.


New Orleans Hornets @ Los Angeles Lakers (Playoffs - Game 1)
How many rebounds will Andrew Bynum (Lal) record?
Typ: Więcej niż 10,5; 1.85, Bwin
⛔⛔⛔
Sytuacja podobna jak z Howardem wczoraj, linia tylko niżej. Bynum pewnie zdominuje pomalowane i zgarnie mnóstwo piłek. Jak wszyscy dobrze wiemy, zbierać potrafi, co udowodnił nieraz w tym sezonie. Z kolanem już wszystko ok, nie powinno być problemów z pokryciem.

Kłopoty z faulami,co z powodowało mało agresywną grę i zebranie tylko 9 piłek.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Indiana Pacers @ Chicago Bulls (Play off - mecz 2)
Ile punktów zdobędzie Derrick Rose (Chi)?
Typ: Więcej niż 26,5; 1.85, Bwin
✅✅✅
Bardzo fajny kurs, a zakład prawie pewny. Rose to zdecydowany lider drużyny, który musi rzucać najwięcej punktów. W ostatnim meczu pokazał, że w najważniejszych momentach potrafi trafiać. 39 punktów w ostatnim meczu tylko potwierdza jego formę i pozycję lidera w drużynie. Myślę, że spokojnie pokryje linię.

Indiana Pacers @ Chicago Bulls (Play off - mecz 2)
Ile zbiórek zaliczy Derrick Rose (Chi)?
Typ: Więcej niż 3,5; 1.75, Bwin
✅✅✅
Typ taki sam jak na pierwszy mecz, tylko kurs minimalnie niższy. Linia nisko, moim zdaniem za nisko jak na Rose&#39;a. Duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie, warto korzystać z okazji.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Indiana Pacers @ Chicago Bulls (Play off - mecz 2)
Typ: Indiana pacers +12; 1.91, Bwin
✅✅✅
Pierwsze spotkanie pokazało, że Indiana ma dobre matchupy na Bulls. Mecz zacięty, punkt za punkt. Pacers poczuli, że są w stanie zagrozić Chicago i w dzisiejszym meczu nie odpuszczą i będą walczyć. Ta są playoffs, tu wszystko jest możliwe. Handicap bardzo duży, nie powinno być problemów z pokryciem. Żaden mecz z tegorocznego postseason nie zakończył się dużą przewagą, wszystko jest grane na styk. Duże szanse, że typ wejdzie.

Zgodnie z przewidywaniami, zacięty mecz, jak na playoffs przystało.
 
D 0

denser

Użytkownik
Witam ????
Jak dla mnie granie z handicapem na ten mecz jest dość ryzykowne. Chicago wie już ze Indiana nie odda tej serii bez walki więc powinni dziś grać rozsądnie, przede wszystkim lepiej w defensywie niż w 1 meczu gdzie taki Hansbrough np miał zdecydoanie za dużo miejsca na rzuty. Rzucał i trafiał całkiem nieźle. Przypomnę, że końcówka poprzedniego meczu to run bodajże 16:1 dla Bulls, więc jak chcą to potrafią. Jeśli wyjdą dziś chociaż w połowie tak zmotywowani jak pod koniec pierwszego starcia, ich przewaga może wynieść spokojnie ponad 10 punktów. Z drugiej strony mogą znowu wyjść roztargnieni Granger trafi 4 trójki pod rząd i będą gonić cały mecz???? Dla mnie to dzisiaj no bet, juz bardziej bym się skłaniał na miami -9, ale oczywiście życzę powodzenia i zapraszam do mojego tematu również ????
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Wiem, że było to ryzykowne granie, ale chyba o to chodzi w tym sporcie, co? ;) Dla mnie handicap był za wysoko ustawiony, ok +/- 9 powinno być, a nawet i to wystarczyłoby do pokrycia. Chicago gra naprawdę świetnie, ale, jak pisałem wcześniej, Indiana ma dość dobre match up&#39;y na nich i dlatego te mecze kończą się nie za dużą różnicą punktów. Na pewno warto myśleć o graniu z handi albo nawet i bez na Indianę, gdy mecze są u Pacers. Bulls to świetna drużyna u siebie, na wyjazdach trochę słabiej grają. Myślę, że w następnym meczu może dojść do niespodzianki.

Na dzisiejsze mecze proponuję znaleźć kurs na over/under asyst Dwighta Howarda. Ostatnio dominacja nic tak naprawdę nie dała, a dzisiaj na pewno będzie on podwajany, co z kolei otworzy drogę dla strzelców zza łuku. Możemy spodziewać się dużej ilości akcji inside-outside, a co za tym idzie - kilku asyst Dwighta. Resztę typów podam wieczorem, jak oferta będzie pełna.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Tak jak zapowiadałem wcześniej:
Atlanta Hawks u Orlando Magic (Play off - mecz 2)
How many assists will Dwight Howard (Orl) record?
Typ: Więcej niż 1,5; 1.65, Bwin
⛔⛔⛔

New York Knicks u Boston Celtics (Play off - mecz 2)
Totals
Typ: Mniej niż 192,5; 1.91, Bwin
✅✅✅
Bardzo fajny kurs na prawie pewne zdarzenie. Boston - jedna z najlpszych defensyw w lidze vs Knicks - drużyna która o &quot;D&quot; mało co wie. A jednak pierwszy mecz pokazał, że nawet nastawieni na atak Knicks są w stanie spiąć się i bronić, jak na ich poziom, nawet całkiem nieźle. D’Antoni pochwalił zawodników za obronę w pierwszym meczu i zapowiada, że będzie jeszcze lepiej. Linia ustawiona wysoko, a znając nastawienie obu drużyn i wagę meczu, nikt nie będzie starał się wymieniać ciosów przez całe spotkanie, tylko dobrą obroną wywalczyć przewagę, co z kolei nie da nam wysokiego wyniku. Polecam granie tego typu.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
New Orleans Hornets u Los Angeles Lakers (Play off - mecz 2)
Ile asyst zaliczy Chris Paul (Norl)?
Typ: Więcej niż 10,5; 1.75, Bwin
⛔⛔⛔
CP3 to lider Hornetsów, który w pierwszym meczu pokazał, że nie ma lepszego od niego klasycznego rozgrywającego w NBA. 14 asyst w pierwszym meczu tylko potwierdza jego formę, ale i niesamowity przegląd pola. W drugim meczu spokojnie uzyska 11 asyst, nie zdziwię się, jeśli przekroczy 15.

New Orleans Hornets u Los Angeles Lakers (Play off - mecz 2)
How many rebounds will Andrew Bynum (Lal) record?
Typ: Więcej niż 9,5; 1.85, Bwin
✅✅✅
W tym meczu powinno nastąpić odrodzenie Gasola i Bynuma. Po zawaleniu pierwszego meczu, dzisiaj mozemy spodziewać się od nich wielkiej motywacji i dominacji w pomalowanym.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
Chicago Bulls u Indiana Pacers (Play-off, 3. mecz)
Ile punktów zdobędzie Derrick Rose (Chi)?
Typ: Więcej niż 29,5; 1.85, Bwin
⛔⛔⛔
Typ uzasadnienia nie potrzebuje, wszystko jasne.

Dubel:
Miami Heat u Philadelphia 76ers (Play-off, 3. mecz)
Zakład na zwycięstwo
Typ: Miami Heat @ 1.48
Chicago Bulls u Indiana Pacers (Play-off, 3. mecz)
Zakład na zwycięstwo
Typ: Chicago Bulls @ 1.50
Bwin, AKO: 2.22
✅✅✅
Za małą stawkę, ale kurs kusi. Philly nic nie gra, Iggy jakby jeszcze nie wiedział, że to Playoffs. Chicago ze swoją mądrą grą nie powinni mieć problemów z pokonaniem Indiany, nawet pomimo faktu, że na wyjazdach nie grają najlepiej.

Miami Heat u Philadelphia 76ers (Play-off, 3. mecz)
Totals
Typ: Mniej niż 186; 1.91, Bwin
⛔⛔⛔
 
Do góry Bottom