>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA by Majx

M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Phoenix Suns @ Oklahoma City Thunder
Typ: Thunder -7.0 @1.71
+
Orlando Magic @ Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -5.0 @1.55
Kurs łączny: 2.65
60 PLN
✅99 PLN
Unibet
Brooklyn Nets @ Minnesota Timberwolves
Typ: Brooklyn Nets -3.0 @2.75
60 PLN
⛔60 PLN

Długo się zastanawiałem co wybrać, czy kupon z Wizards i OKC, czy singla na Brooklyn. No i zdecydowałem, że najlepiej postawie oba, żeby później nie żałować.
Dlaczego Brooklyn? Minnesota jest jeszcze w trakcie trejdu, Covington i Saric jeszcze raczej nie zagrają. Teague może dzisiaj wrócić. Wiggins raczej dzisiaj wróci. Ale nadal obaj zagrają pierwszy mecz po przerwie, bez rytmu meczowego. Wiec jest to w jakiś sposób niewiadoma. Chciałem tu postawić na przełamanie Minnesoty, ale Brooklyn to bardzo nieobliczalna ekipa. Potrafili ograć na wyjeździe mocne Denver i nadal są niedoceniani przez bukmacherów. Dlatego widzę trochę value w stawianiu na nich.
OKC gości dzisiaj Phoenix, które na razie jest łatwym przeciwnikiem dla każdego. Brakuje im organizacji gry. Niby zawodnicy mają potencjał, ale jeszcze nie bardzo wiedzą co mają robić. To jest jeszcze plac budowy i dzisiaj OKC powinna ich gładko pojechać, niezależnie od tego czy zagra Westbrook czy nie. Schroeder z Georgem dadzą radę. Pytanie tylko czy pokryją handi? Zagrałem trochę pomniejszone, może wystarczy.
Podobnie ma się sprawa z Wizards. Na własnym parkiecie są sporo mocniejsi niż na wyjazdach. Kadrowo przecież ciągle mają kim postraszyć. Ich słabość póki co wynika z tego, że zawodnicy powoli wchodzą w sezon, atmosfera nie jest najlepsza. W takich warunkach na wyjazdach łatwo przegrać, ale u siebie jednak wygląda to inaczej. W Magic questionable jest Gordon, więc pojawia się okazja, żeby sie trochę odkuć. I myślę, że jest spora szansa, że tak się stanie. Kolejny raz problem w wysokim handicapie,
Zagrałem bezpieczniej. Mimo wszystko oba kupony dość ryzykowne i nie zdziwi mnie jak np. Minnesota wygra, a OKC wygrają z Suns tylko dwoma i oba kupony będą do śmieci. Dlatego stawka spokojna. To dopiero początek.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Charlotte Hornets @ Cleveland Cavaliers
Typ: Charlotte Hornets -4.0 @1.50
+
Houston Rockets @ Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets -4.0 @1.84
Kurs łączny: 2.76
56 PLN
⛔56PLN

Ponownie gram faworytów na niskich handicapach. Wczoraj weszłyby pełne handicapy, ale skąd mogłem to wiedzieć. Póki co zostaję przy swojej strategii.
Cavs dalej bez Kevina Love, więc w składzie pozostają im sami komedianci. Solidnie prezentujące się od początku sezonu Charlotte powinno ich pojechać. Nie zagra Kidd-Gilchrist, ale to nie jest poważna absencja.
Houston prawdopodobnie dziś bez PJ Tuckera. Niepewna jest sytuacja Capeli, jest szansa, że zagra, ale na 100% nie wiadomo. Harden i Paul jak na razie bez formy. Póki co wygrywali tylko przeciwko konferencji wschodniej, niezgranym Lakersom i Memphis. Denver natomiast postawili sobie za cel, żeby bić najmocniejszych i ustrzelili już Warriors, Celtics i Pelicans. Ostatnio mieli dwie wpadki u siebie, więc będzie motywacja, żeby się odbić.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
New Orleans Pelicans @ Minnesota Timberwolves
Typ: New Orleans Pelicans -2.0 @2.07
+
Portland Trail Blazers @ Los Angeles Lakers
Typ: Portland Trail Blazers +3.0 @1.92
Kurs łączny: 3.97
240 PLN
⛔240 PLN

Dzisiaj mam kolejny dubelek. I koniec ostrożnych stawek.
Minnesota się co prawda przełamała, ale Brooklyn był sparaliżowany po kontuzji ich gwiazdora. Teraz rywal dużo wyższego kalibru. KAT dostanie na przeciwko Davisa i nie będzie mu łatwo wrzucić znowu 25pkt. Prędzej w drugą stronę. Pelicans mocniejsi kadrowo i lepiej zgrani. Na korzyść Minnesoty tylko własny parkiet.
Lakers mają całkiem niezłą serię, ale z dosyć przeciętnymi ekipami. Jedyny sensowny rywal jakiego pokonali to... Blazers. A Blazers też notują bardzo udany początek sezonu. I ostatnio mieli sporo trudniejszych przeciwników. Są mocni i zdrowi, więc ja ich tu widzę w roli faworyta. Lakersom na dzień dzisiejszy przede wszystkim brakuje strzelców i moim zdanim mogą wygrać tylko obroną, którą jednak nadal mają kiepską.
Oba typy wydają sie dosyć dobre, ale może to tylko złudzenie.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Golden State Warriors @ Houston Rockets
Typ: Golden State Warriors -5.0 @3.35
275 PLN
⛔275 PLN

Nieudane te kupony ostatnio, więc zapodam dzisiaj singlem. I to w meczu na szczycie. Nie bójmy się tego powiedzieć, to jest starcie dwóch najlepszych ekip ubiegłego sezonu. W tym jak na razie gracze z Houston zawodzą, dopiero ostatnio się zaczęli rozkręcać. Natomiast Warriors grają swój standardowy zabawowy basket na niskim biegu, jak w zeszłorocznym Regular Season. Od kiedy lekko skontuzjował się Curry pojawiły się gorsze wyniki, ale wcześniej serię mieli wybitną.
Narracja do tego spotkania jest dosyć ciekawa. Green i Durant zaliczyli kłótnie, potem przyszły dwa gorsze mecze, dzisiaj się pogodzili i wygląda na to, że tym meczem będą chcieli przypieczętować zgodę i ograć jeszcze nie tak bardzo rozpędzone Rakiety. Ja to kupuję i stawiam na Warriors, bo kurs dobry. Z drugiej jednak strony wygląda to także na idealną pułapkę w jaką mogą wpaść typerzy, którzy rozumują właśnie tak jak ja... Podobne pułapki mieliśmy wczoraj w spotkaniu Minnesoty i przedwczoraj w meczu Cavs. Ja wierzę jednak, że kurs na Warriors jest wysoki ze wzgledu na kontuzję Currego, a uważam, że mistrzowie są w stanie to wziąć bez niego.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Toronto Raptors @ Boston Celtics
Typ: Toronto Raptors -4.0 @2.65
400 PLN
⛔400 PLN

Jest piątek. Mam nadzieję, że nikt nie oczekuje ogromnej analizy. Myślę, że Kawhi to weźmie. I tyle.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Memphis Grizzlies @ Minnesota Timberwolves
Typ: Minnesota Timberwolves -5.0 @1.92
400 PLN
⛔400 PLN
Unibet
Portland Trail Blazers @ Washington Wizards
Typ: Washington Wizards ML @1.95
400 PLN
⛔400 PLN

Po odejściu Buttlera Minnesota nabrała świeżości. KAT i Wiggins bardzo chcą udowodnić, że są w stanie wprowadzić zespół do Play-Offs bez pomocy Buttlera. Złapali wiatr w żagle i zbili już u siebie trzech niewygodnych rywali. Memphis jest następne w kolejce. Miśki zaczęły sezon świetnie (w przeciwieństwie do Wilków), ale w końcu będą musiały wrócić na swoje miejsce w tabeli, więc muszą zacząć przegrywać. Na koniec widziałbym raczej Minnesote wyżej, więc dzisiaj przewiduję wygraną gospodarzy.
Portland po świetnym początku sezonu zalicza zjazd i to jest główny powód mojego dzisiejszego typu. Wizards ogólnie zaliczają fatalny sezon, ale uważam, że stać ich na trochę więcej i poprawią jeszcze swoją pozycję.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Dallas Mavericks @ Memphis Grizzlies
Typ: Dallas Mavericks -5.0 @3.20
400 PLN
⛔400

Nadal nie wierzę w Grizzlies, a teraz jest na nich hype po wczorajszym zwycięstwie.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Los Angeles Clippers @ Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -2.0 @2.14
+
Portland Trail Blazers @ New York Knicks
Typ: New York Knicks +8.0 @1.91
Kurs łączny: 4.09
500 PLN
✅1545 PLN

Okej, Wizards mają spore kłopoty, to wie każdy. Zawodnicy nie są w formie, drużyna niezgrana, morale tragiczne, kłótnie itd. Typerzy są mocno przekonani, że będący w formie Clippers to wezmą. Bukmacherzy nie są aż tak przekonani, a nawet początkowo lekko faworyzowali Wizards. Kto ma racje w takiej sytuacji? Doświadczenie mówi mi, że bukmacherzy.
Typ na Knicksów także ryzykowny, przecież Portland to liderzy konferencji zachodniej, a Knicks tankują. Ale jednak warto pamiętać, że Portland na wyjazdach mają bilans „tylko” 4-3. Knicks na własnym boisku mają bilans 2-5, ale handicap +8 pokryli 5 na 7 razy. Więc statystycznie typ wygląda nieźle.
 
M 0

majx

Użytkownik
Singbet
New York Knicks @ Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -13.5 @1.95
+
Memphis Grizzlies @ San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs -3.5 @1.97
Kurs łączny: 3.84
300 PLN
⛔300 PLN

Dzisiaj pod nieobecność Unibetu, gram na Singbecie.
Krótka analiza, bo już późno. Boston jak na razie mocno zawodzi w tym sezonie, ale od czasu do czasu zdarzy im się wyżyć na leszczach. Dzisiaj przewiduję coś podobnego.
Przeciwko Memphis gram już od kilku dni, a San Antonio to idealny rywal na przerwanie ich dobrej passy.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Minnesota Timberwolves @ Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets -4.0 @2.80
335 PLN

Dzisiaj NBA wcześniej niż zwykle, będzie można obejrzeć.
Minnesota przechodzi od kryzysu do kryzysu w tym sezonie. Domową serię zakończyli dwoma porażkami, które chyba uświadomiły im, że nie są tak mocni jak im się wydaje. Jak do tego dodać formę wyjazdową Minnesoty, 0-8, to stawianie ich w roli faworyta jest lekką przesadą. Jak dla mnie to jest 50/50 więc stawiam na nieprzewidywalnych Netsów.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Memphis Grizzlies @ Los Angeles Clippers
Typ: Memphis Grizzlies -4.0 @3.40
370 PLN

Obie ekipy są zaskoczeniami tego sezonu. Obu nikt nie przewidywał w Play-offs a są na dobrej drodze, żeby w nich zagrać. Moim zdaniem jednak obie ekipy zaliczą zjazd. Grałem już kilka razy przeciwko Memphis i powinienem zagrać także dzisiaj, ale zrobiła się masówka na LAC. No więc gram na Memphis. Możliwe, że to będzie ironia losu i akurat dziś polegną, ale patrząc realnie na siłę obu ekip, Miśki są w stanie to wygrać.
 
M 0

majx

Użytkownik
Unibet
Houston Rockets @ Detroit Pistons
Typ: Houston Rockets -2.0 @1.66
+
Boston Celtics @ Atlanta Hawks
Typ: Boston Celtics ML @1.33
+
Utah Jazz @ Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers -2.0 @1.79
Kurs łączny: 3.95
410 PLN

Nie ma co tu analizować, gram na faworytów, będzie krótko.
Houston wróciło na właściwą ścieżkę, ale nadal potrzebują zwycięstw. Są w formie, więc powinni wygrać.
Boston nie zrobi drugiej pod rząd wpadki z zespołem tankującym.
Utah totalnie bez formy w tym sezonie, nie wiem dlaczego Lakers nie mieliby ich pokonać.
 
Do góry Bottom