>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA by moneybutcher

moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Witam serdecznie!
Od dzisiaj w tym dziale mam zamiar podawać moje kupony. Posiadam dość spore doświadczenie w typowaniu koszykówki, jednak w ostatnim czasie w pełni poświęcam się graniu tylko i wyłącznie zakładów z NBA. Gram tylko na zwycięstwo w meczu, nie bawię się natomiast w różnego rodzaju handicapy czy under/over. Nigdy nie gram kursów poniżej 1.50, stawiam tylko single zawsze za taką samą stawkę- 1000zł. Nie gram kuponów codziennie, tylko jeśli pozwala na to oferta. Nic na siłę.
Wszystkie kursy, które tutaj będę podawał pochodzą od bukmachera Pinnacle. Gram tam ze względu na wysokie kursy i brak limitów jeśli chodzi o stawki.
Nie będę w tym temacie uzasadniał wyboru danego meczu, będą to tylko suche typy. Mogę jednak zagwarantować, że mecze które wybieram są po bardzo dokładnej analizie. Przy graniu tych spotkań i za taką samą stawkę jestem w stanie zapewnić miesięczny zysk przynajmniej w wysokości 7-8 tysięcy zł.
Startujemy z kontem 5000zł.
Czekajcie dzisiaj na info po 23.00. Dzisiaj tylko 4 mecze, zobaczymy czy będzie coś wartego zagrania.
;)
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Na piątek...
New York Knicks-Los Angeles Lakers 2 @1.690
stawka: 1000zł
Orlando Magic-Atlanta Hawks 1 @1.546
stawka: 1000zł

saldo: 2000zł
 
Do góry Bottom