>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

Baqu 752,9K

Baqu

Forum VIP
Swoją drogą, dramatyczna wymiana ze strony Sixers. Szczerze mówiąc to nie dostali nic ciekawego w zamian za co by nie było all-stara.
Pamiętaj ze przyszli wszyscy ze schodzącymi kontraktami, jak wymienia Embida za kolejne picki w drafcie mogą przejść przebudowę bardzo szybko.
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No akurat Sixers nie powinno chodzić o opylenie Embiida, ten cały ich proces to jakiś żart, biorą przepłaconych grubasów i oddają poważnych grajków. Do dzisiaj się śmieję z tego, że wzięli Harrisa nad Butlerem. Oby skończyli tak jak Wizards.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Gracie cos dzisiejszej nocy? Cavs moga byc mocno oslabieni, nie wiadomo co z LeVert, Mitchell GTD. Kursy na CAVS rosna...
Postawi sie Orlando dzis? Phoenix z San Antonio, pytanie zasadne ile? Moze jakis over na San Antonio?
 
Baqu 752,9K

Baqu

Forum VIP
Gracie cos dzisiejszej nocy? Cavs moga byc mocno oslabieni, nie wiadomo co z LeVert, Mitchell GTD. Kursy na CAVS rosna...
Postawi sie Orlando dzis? Phoenix z San Antonio, pytanie zasadne ile? Moze jakis over na San Antonio?
teraz to już linia na Cavs mega poleciała takie informacje jak masz (ktoś ma) trzeba grac od razu albo robić sure bety. Teraz trzeba czekać na oficjalne składy i ewentualnie zagrać zaraz przed meczem.

to samo linia na SAS - w otwarciu było 229 teraz jest okolo 225.5 ja w takim wypadku czesto gram przeciwko gdyz linia juz jest dostosowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +393
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
teraz to już linia na Cavs mega poleciała takie informacje jak masz (ktoś ma) trzeba grac od razu albo robić sure bety. Teraz trzeba czekać na oficjalne składy i ewentualnie zagrać zaraz przed meczem.

to samo linia na SAS - w otwarciu było 229 teraz jest okolo 225.5 ja w takim wypadku czesto gram przeciwko gdyz linia juz jest dostosowana.

Hej, tak jak bede mial mozliwosc to poinformuje najwczesniej jak sie da. Rozumiem, ze grasz przeciwko tej linii przykladowo 225,5 i grasz over bo uwazasz, ze ta 229 byla blizsza prawdzie. dobrze rozumiem?
 
Baqu 752,9K

Baqu

Forum VIP
Hej, tak jak bede mial mozliwosc to poinformuje najwczesniej jak sie da. Rozumiem, ze grasz przeciwko tej linii przykladowo 225,5 i grasz over bo uwazasz, ze ta 229 byla blizsza prawdzie. dobrze rozumiem?
Ogolnie zawsze trzeba zalozyc ze linie sa dobrze ustawione (tym bardziej w takich ligach jak NBA ktora grana jest na calym swiecie a nie liga ogorkowa gdzie wypadniecie jednego gracza moze calkowicie zmienic wynik spotkania) i oczywiście szukać argumentow za i przeciw. W moim mniemaniu i to wynika z doswiadczenia czesciej % wygrywasz jezeli grasz przeciwko tak duzym spadkom, aczkolwiek nie posiadam dokladnych danych i jest to jedynie moje odczucie ktore moze byc złudne. Fakt faktem w Phoenix padl dzisiaj i under 229.5 jako poczatkowa linia jak i over 225 jako koncowa linia :) ergo linia byla wystawiona bardzo dobrze, ale ja bym gral over. Najgorzej zawsze wypadają ci co wpakują się w środek.

Gdybyś grał NY to byś natomiast wygrał także 1:1 w nocy - na dwoje babka wróżyła jak to mówią ;-)
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Przekręt stulecia bo chłopa potroili i wyrwali mu piłkę z rąk?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1341
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Przekręt stulecia bo chłopa potroili i wyrwali mu piłkę z rąk?
Tam wszystko bylo zgodnie z zasadami, wogole prowadzic 20pkt z SAS i tam zostac zdominowanym przez chlopcow d rugiej czesci meczu to wstyd.
Post automatycznie złączony:

Ogolnie zawsze trzeba zalozyc ze linie sa dobrze ustawione (tym bardziej w takich ligach jak NBA ktora grana jest na calym swiecie a nie liga ogorkowa gdzie wypadniecie jednego gracza moze calkowicie zmienic wynik spotkania) i oczywiście szukać argumentow za i przeciw. W moim mniemaniu i to wynika z doswiadczenia czesciej % wygrywasz jezeli grasz przeciwko tak duzym spadkom, aczkolwiek nie posiadam dokladnych danych i jest to jedynie moje odczucie ktore moze byc złudne. Fakt faktem w Phoenix padl dzisiaj i under 229.5 jako poczatkowa linia jak i over 225 jako koncowa linia :) ergo linia byla wystawiona bardzo dobrze, ale ja bym gral over. Najgorzej zawsze wypadają ci co wpakują się w środek.

Gdybyś grał NY to byś natomiast wygrał także 1:1 w nocy - na dwoje babka wróżyła jak to mówią ;-)
Hej ja gralem over 228,5 i taki podalem w typach nba. Uwazalem, ze poczatkowa linia byla blizej prawdy. Ogolnie dzieki za swoje przemyslenia odnosnie zaleznosci kursu do prowdopodobienstwa. Warto to przeanalizowac i wyciagnac wnioski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +230
Baqu 752,9K

Baqu

Forum VIP
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dokładnie tak tutaj info:

Powiedział to raczej żartobliwie. Zawsze się spinał na ten dzień i zawsze chciał grać. Dla NBA to jest ważny dzień, zawsze jest spora oglądalność. LeBron przecież grał nawet z urazem jak bił rekord Kobasa w punktach zdobytych w Christmas Day.
 
Do góry Bottom