>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
dobra zaszkins jest, brakuje toudiego ktory prawie codziennie jest na forum, ale wogole sie tu nie odzywa i .KB z ktorym nie ma zadnego kontaktu i na forum nie bylo go od 3 tygodni
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
A coś się ruszyło w temacie ligi keeper? może stworzymy wątek w lidze na yahoo, żeby był lepszy porządek?
Jacq/W poniedziałek wszyscy dostaną do mnie mejla do ligi i tam już będziemy kombinować co i jak.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Witam panowie i przepraszam za zwłokę, fantasy zazwyczaj dopiero w październiku zaczynam ogarniać. Widzę, że mam zaproszenie na mailu yahoo do drugiej ligi. Jeżeli jest możliwość chciałbym dla odmiany zagrać w pierwszej ale jeżeli jest już po terminie albo jest inna przeszkoda to nie ma problemu, zagram w drugiej.
Jakby co to mail na yahoo - [email protected]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Toudi
Żeby grać w I lidze to trzeba tam awansować ;)
W II lidze mamy tylko 9 drużyn (z czego 2 graja w 1 lidze i beda wykickowane;p).
Rozumiem że następujące drużyny nie chcą grać?

Olo&#39;s Lotos
Maverick xmarcinx
Soprano&#39;s Family
Dream Team
Siberyjskie Snajpery
Hoop&amp;Harm
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
@ Toudi

Żeby grać w I lidze to trzeba tam awansować ;)

W II lidze mamy tylko 9 drużyn (z czego 2 graja w 1 lidze i beda wykickowane;p).

Rozumiem że następujące drużyny nie chcą grać?


Olo&#39;s Lotos
Maverick xmarcinx
Soprano&#39;s Family
Dream Team
Siberyjskie Snajpery
Hoop&amp;Harm
Wygrałem drugą ligę, jeżeli macie jakieś inne kryteria awansu to sorry, nie wiedziałem.

Edit: oczywiście, że bez płakania, przecież pisałem w poście wyżej, że luz ???? pozdro.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
jacqes sam pisales ze w 1 lidze bedzie gralo 16 druzyn i dlatego zaproszenia dostali ted(ktory spadl z ligi) i hajduk(3m w drugiej lidze), jak dla mnie nie ma opcji zeby grac w pierwszej lidze bez toudiego, ktory byl zdecydowanie najlpeszy w drugiej lidze
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gramy w 16. Toudi dostał zaproszenie. Najpierw omyłkowo do II ligi, po czym wysłałem mu do 1 ale nie było wolnych miejsc. Teraz wykickowałem Olo i jest dla niego miejsce. Także bez płakania. Znalazłem jakiś kontakt do K.B. i jemu też wysłałem (mam nadzieję że to on:p)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Nie wiem jak to zrobiłem ale dołączyłem do trzeciej ligi i to pod inną nazwą . Da sie mnie jakoś przenieśc do II ligi i zmienić nazwe na starą ( Siberyjskie Snajpery ) ??
/ Tak
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Deadline już minął? Gram w 1 czy 2 lidze? Póki co przyjąłem 1, ale widze, że nie wszyscy poprzyjmowali zaproszenia czyli wskakuje jako LL z 2 do 1?
J:/ Grasz w 1.
 
M 4

mario1251

Użytkownik
A co z datą draftu? Bo mi w 3lidze wyświetla się że ustalone jest na noc o 1;00 z czw. na piątek.
/ Termin nie jest jeszcze ustalony. W ten czwartek nie będzie draftu ;)
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
No w III lidze właśnie jest ustalony na 4 października o 1 w nocy. ????
Dobrze by było, żeby draft był po meczach presezonowych. :razz:
Tą datą się nie przejmujcie. Zaraz ją zmienie ????
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
Nie wiem czy maile w sprawie ligi keeper były wysyłane czy może ja go nie dostałem, tak czy siak chciałem ponownie zapytać: działamy coś ? ????
J:/ Jeszcze nie rozesłałem zaproszeń. Dostaniesz w swoim czasie ;)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Prosiłbym o usunięcie mojego zespołu z III ligi. Nazwało go tomasz&#39;s team. Dołączyłem już do II ligi pod starą nazwą Siberyjskie Snajpery
Ed. już nie trzeba sam sie usunałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom