>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Orlando Magic (-7.5) - New York Knicks 2 1.85 ⛔

Dość wysoki handikap dał buk na ten mecz. Faworytem wydaje się być były klub Marcina Gortata, jednak w moim mniemaniu nie aż takim by wygrali 8 punktami. Dobra passa Orlando trwa , 4 zwycięstwa jednak Nowy York to nie są chłopcy do bicia. Wydaje mi się że New York Knicks przegra ten mecz ale na styku, a nie różnicą przynajmniej 8 punktów.
Proszę o opinie znawców ????
 
szaman0 0

szaman0

Użytkownik
Orlando Magic (-7.5) - New York Knicks 2
Dość wysoki handikap dał buk na ten mecz. Faworytem wydaje się być były klub Marcina Gortata, jednak w moim mniemaniu nie aż takim by wygrali 8 punktami. Dobra passa Orlando trwa , 4 zwycięstwa jednak Nowy York to nie są chłopcy do bicia. Wydaje mi się że New York Knicks przegra ten mecz ale na styku, a nie różnicą przynajmniej 8 punktów.
Proszę o opinie znawców ????
Też się nad nim zastanawiam, po obejrzeniu ostatnio meczu knicks-ów z miami w którym mimo przegranej walczyli do samego końca gdy miami już sobie ten mecz odpuściło uważam ze tak wysokie handi nie powinno wejść, jedyne co mnie powstrzymuje jeszcze przed zagraniem to to ze orlando gra u siebie.
Dodam jeszcze ze w ostatnim meczu orlando przeciw cavaliers uzyskało znaczącą przewagę dopiero w 4 kwarcie dzięki znakomitej skuteczności za 3 pkt a przez cały mecz męczyło się pod koszem cleveland.
 
N 196

nicks

Użytkownik
jezeli mowisz o zakladce injuries to tam zawsze pisza, jakby nie pisali ????

w zakladkach na covers i sportsline jest ciegne ze ma wystapisz, jest szykowany prawdopodobnie moze wystapic, wiec to nie jest wiadome, prosze wklejaj link gdzie to widzisz na przyszlosc?

bez azgledu zagra czy nie zagra weszlem w sas rano po 1..8 w naziemnym z kz a bez tego bylo 1.92

w necie jest juz 1.6, a w naziemnych po 1.7

Sas win ????

kazdy mowi ze sam amare

tez bym tak napisal, dzisaj rano chcailem grac na ny ale jak zobaczylem kurs to spekalem
w ny jest chander,felton dauglas field galinari, jest komu grac

uwazam ze zdecyduje dyspozycja z dystansu , jak sie zatnie jj redick richardson moze byc pozamiatane na kozysc NY
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nie no bez przesady kolego...Jeśli ma zagrać to jest w ogóle nie wymieniany na liście zawodników z niepewnym bądź niemożliwym występem. Przy Rondo od tygodnia widzę day-to-day, a nadal nie gra. Nie wiem jakie jest dosłowne tłumaczenie, ale dla mnie znaczy to ni mniej ni więcej, że powrót do grania na dniach. I że występ jednak nie do końca pewny.
Kolego...Jeżeli ma zagrać, to widnieje na listach kontuzjowanych z oznaczeniem &quot;questionable&quot; lub &quot;probable&quot;. Najważniejsze, to znaleźć wiarygodne źródło z tymi informacjami z NBA odnośnie kontuzji i nie byłoby żadnego wprowadza ludzi w błąd.
Zgodnie z maksymą. Kto szuka ten znajdzie. Dlatego powodzenia.
Co dziś widzę? Orlando powinno pokryć handi. Obwód mają bardzo mocny. Turkoglu jak funkcjonował w Orlando, to pamiętamy z rywalizacji w PO z Lakers. Powoli zaczyna wchodzić na swoje tory w Magic. Arenas. Dla mnie, to on powinien być w S5 w miejsce Nelsona. O wiele lepiej kreuje akcje. Jednak sympatia SvG do Nelsona, Gilberta usadziła na ławce. Jednak Gilbert w Orlando się odnajduje i nie stanowi mu to problemu.
Howard - Amare. Inaczej można napisać. Atka/obrona vs. atak. Jeden jak i drugi jak wpadną w foule - trouble, to ta ekipa będzie miała pod górkę. Bass, Anderson i dobrze spisujący się z ławki Clark po przejściu z Phoenix, podczas meczu, gdy jest rola zmienników, to właśnie jest znaczna przewaga po stronie gospodarzy. Atut parkietu i brak obrony Knicks, czyli karcenie z dystansu przez Orlando powinno spowodować pokrycie handi. Wszyscy wymieniają Turkoglu, Nelson, Areans, ale jest w niesamowitej formie JJ Redick! Kolejna obwodowa strzelba. Mimo wszystko Knicks nie dysponują taką siłą rażenia, a sam Amare meczu nie wygra.✅✅✅
Oprócz tego widzę win Spurs✅✅ ✅oraz Utah.⛔
GL
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Orlando - Knicks
W Orlando zaczął po wymianach funkcjonować jak należy obwód, jednak w ostatnich meczach, które grali bądź co bądź na słabych rywali (nets, cavs) grali na styku przez 3 kwarty aby w q4 zdeklasować swoich rywali. Teraz pytanie czy przez 3 kwarty w obu meczach brak było wystarczającej motywacji, czy też po prostu w q4 nie wytrzymali presji słabi rywale. Wg mnie cały mecz dzisiejszy powinien być grany punkt za punkt na styku, a Knicks to klasowa drużyna, która nie pozwoli sobie na dotkliwą porażkę w ostatniej kwarcie. Stoo wraca do formy, pokazał w meczu z Miami, że poprzedni mecz na Heat, który mu nie wyszedł to był wypadek przy pracy. Dzisiaj można powiedzieć pierwszy większy sprawdzian graczy Orlando po wymianach. Nie wykluczam tutaj zwycięstwa graczy z Nowego Yorku.
Typ: Knicks +10.5 (1.57)✅✅✅

Oprócz tego stawiam na Spurs, a trzeci mecz wg mnie no bet.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jedno zdanie, ale konkretne i niosące pomoc innym. Myślę,że mody nie usuną.

Dirk Nowitzki nie zagra przeciwko Spurs.

Spurs win.

@ wujo
Weź pod uwagę, że Orlando te mecze grało na wyjeździe ???? Zobacz ile Knicks tracą na wyjazdach punktów. Nie mają obrony i to będzie woda na młyn. Oczywiście jeżeli Orlando będzie siedział rzut za &quot;czy&quot;.
GL

usuną, ale jutro bo info ważne :)
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujo 360

wujo

Użytkownik
@ wujo
Weź pod uwagę, że Orlando te mecze grało na wyjeździe Zobacz ile Knicks tracą na wyjazdach punktów. Nie mają obrony i to będzie woda na młyn. Oczywiście jeżeli Orlando będzie siedział rzut za &quot;czy&quot;.
GL
Jeżeli porównywać chcesz tracone punkty na wyjazdach Knicks i u siebie Orl to porównaj też punkty zdobywane NYK na wyjeździe 107.6 , a Orlando 97.3



Screen to ogólne staty away+home. Chodziło mi o to, że brałeś pod uwagę tylko to ile traci Orlando u siebie a ile tracą Nyk na wyjazdach... a gdy spojrzy się na to ile zdobywają Nyk na wyjazdach i Orl u siebie to już nie jest tak kolorowo.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Dlaczego mi podajesz średnie Orlando z wyjazdów, skoro oni do cholery grają mecz z Knicks u SIEBIE!!
U Siebie Orlando zdobywa 101 punktów, a traci 91! Knicks rzuca na wyjazdach 108, a traci 107.

Dla mnie jest kolorowo ???? Bo niektóre drużyny są &quot;królem&quot; swojego parkietu, a na niektórych odwrotnie, dlatego nie interesują mnie łączne statystyki ????
 
M 0

mayweather

Użytkownik
na nba się nie znam..ale zagądam w staty...i dla mnie utah jazz dzisiaj świetny typ..i tym bardziej że ostatnio ze słabym portland przegrali u siebie..

mayweather - pamiętaj, że statystyki nie grają...
poza tym takie posty nie są pożądane w dziale, jeżeli nie dopiszesz analizy później go usunę.
pozdr,
Baqu
 
money 52

money

Użytkownik
na nba się nie znam..ale zagądam w staty...i dla mnie utah jazz dzisiaj świetny typ..i tym bardziej że ostatnio ze słabym portland przegrali u siebie..
mayweather - pamiętaj, że statystyki nie grają...
poza tym takie posty nie są pożądane w dziale, jeżeli nie dopiszesz analizy później go usunę.
pozdr,
Baqu
No chyba sie nie znasz jak twierdzisz ze Portland jest słabe,nawet bez Roya potrafili wygrywac mecze i wlasnie bez niego poradzili sobie z silnymi Jazzmanami w ich hali ostatnio
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Dallas Mavericks - San Antonio Spurs (HC +1/-1) --&gt; 2 - 1,61 ✅✅✅
Przede wszystkim brak Nowitzkiego. Oczywiście w Dallas i tak mimo jego braku są bardzo dobrzy gracze - Kidd, Marion, Chandler. Ale jak ich gra wygląda kiedy nagle brakuje Nowitzkiego można było zobaczyć wczoraj gdy przegrali dość wysoko ze średnimi, żeby nie napisać słabymi Raptors. Spursi na pewno będą chcieli za wszelką cenę wykorzystać brak lidera Dallas i wygrać to ważne jak i prestiżowe spotkanie. Co prawda Dallas będzie się starało tez zrobić wszystko żeby nie przegrać 2 z rzędu spotkania w roli gospodarza, ale nie sądzę, żeby zdołali ułożyć grę bez Nowitzkiego na tyle, żeby pokonać mocnych w tym sezonie Spursów.
2. ???? Orlando Magic - New York Knicks (HC -3/+3) --&gt; 1 - 1,43 ✅✅✅
Orlando po wymianie odżyło. Ostatnie 4 spotkania to dość wysokie wygrane. Co prawda jak koledzy wyżej zauważyli był to odjazdy w 4 kwartach, ale jednak...Ktoś napisał, że Knicks to klasowa drużyna i oni sobie na takie coś nie pozwolą. OK, ale Spurs i Celtics to nie klasowe drużyny ? Być może mecz będzie zacięty, ale wydaje mi się, że w swojej hali Magicy nie dadzą sobie odebrać wygranej Knicksom. Nowy Jork jest naprawdę mocny i skuteczny ze swoją szaloną koszykówką, ale szczególnie u siebie. Na wyjazdach tak kolorowo to już nie wygląda. Magic są w gazie i myślę, że wykorzystają to wygrywając kolejny mecz, tym bardziej, że dziś są gospodarzami. W Knicks rządzi i dzieli Amare, ale akurat dziś pod koszami ma przeciwnika nie byle jakiego bo Howarda. Więc wątpię, żeby dziś szalał pod tablicami jak to ma w zwyczaju. A Bass, który chyba będzie go krył jeśli będzie daleko od kosza też ma ostatnio naprawdę dobra formę i powinien nie odpuszczać Amare.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fender 4

fender

Użytkownik
1.61 San Antonio Spurs @ Dallas Mavericks 2.35 ✅
Ze wzgledow sportowych naprawde zaluje, ze Nowitzkiego nie ma, bo mielibysmy super widowisko druzyn, ktore aktualnie graja najbardziej ulozona koszykowke w NBA. Kontuzja Dirka + ostatnie mecze druzyn (SAS wygrali z Lakers, Mavs przegrali ze slabiutkimi Raptors) wskazuja tutaj na pewne zwyciestwo Spurs. Bez swojego lidera Mavs nie maja juz tak duzo do zaoferowania w grze ofensywnej.
3.60 New York Knicks @ Orlando Magic 1.30 ✅
Kurs wydaje sie byc dosc niski i az kusi, zeby postawic tutaj jakiegos oddzielnego side beta na NYK, ale wydaje mi sie, ze Magic powinni wygrac. Przede wszystkim - Amare jest o wiele slabszym defensywnie graczem od Howarda i lider Magic powinien postarac sie o to, zeby STAT rozegral jeden z najgorszych meczow w tym miesiacu. Na obwodzie oczywiscie rowniez przewaga druzyny z Orlando - aktualnie maja tam jedna z najlepszych rotacji w lidze - Nelson/Arenas, J-Rich/Redick, Turkoglu/Q-Rich.
1.83 Utah Jazz @ Portland Trail Blazers 2.0
Jak napisal wujo, no bet. Obie druzyny sa na podobnym poziomie. Jazzmani maja o wiele lepszy bilans, ale Blazers beda grali na wlasnej hali, gdzie radza sobie o niebo lepiej niz na wyjazdach. O wyniku powinny zadecydowac formy dnia graczy z S5. Druzyny graly juz ze soba 3 dni temu, gdzie PTB wygralo, a mecz przejal L.Aldridge. Cholera wie, co sie tam wydarzy.
Lacze dwa pierwsze typy i mam przyjemne 2.09.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spurs vs Mavericks
Mavericks 2,35 Bwin ⛔
Mecz dwóch topowych zespołów ligi, kurs na Spurs 1,6. OK, ale... zaraz, zaraz, przecież nie grają w San Antonio! Sprawdzam jeszcze raz, może wszyscy oszukują, jednak nie, mecz w American Airlines. Dirk nie zagra, stąd taki kurs. Z Toronto cholernie brakowało go w ataku, podczas gdy zespół grał bardzo dobrze w obronie. Ale dajmy im odetchnąć, wtedy grali b2b po świetnym zwycięstwie w Oklahomie. Trzy z rzędu wygrane na wyjeździe z zespołami z absolutnego topu. No i czy w takim razie w Orlando zespół potrzebował Dirka do wygranej? Czy z Miami przez ostatnie 2 kwarty zrobił coś pozytywnego oprócz 4 trafionych wolnych w crunch time? A może w Oklahomie wygrał mecz dla zespołu tak, jak robił to nie raz? Nic z tych rzeczy. W trzech wielkich wygranych na terenie wielkich rywali Dirk może i miał wpływ na grę zespołu, ale tylko w pierwszej kwarcie i w części drugiej. Drugie połowy decydowały o zwycięstwach, w nich Nowitzki grał kiepsko lub wcale. Team jest bardzo mocny i spokojnie poradzi sobie w spotkaniach w RS bez niego. Teraz gra u siebie. Kidd, Butler, mało mylący się Stevenson, Chandler, Terry, Marion, Barea, Haywood to zawodnicy zdolni zapewnić wygraną zespołowi. Tym bardziej, że Spurs nie są w tak rewelacyjnej dyspozycji, jak jakiś czas temu. Owszem, zniszczyli Lakers, ale tak naprawdę Jeziorowcy zniszczeni byli już przed tym spotkaniem. Spotkanie Mavs z Raptors uważam po prostu za coś, co mogło nastąpić, za troszkę luzu po nieprawdopodobnym wyniku, pokonaniu na wyjeździe kolejno Magic, Heat b2b i Thunder z rzędu, czegoś, do czego żaden inny zespół nie byłby zdolny w tym sezonie. Jeszcze raz podkreślam, z tymi rywalami nie było Dirka takiego, jakiego znamy. Drużyna obroniła się sama. Czy u siebie może być gorzej? Nie sądzę.
Jazz vs Blazers
Blazers 2,00 Bwin ✅
Chciałbym powiedzieć, że Blazers dla mnie powinni wrócić na ścieżkę zwycięstw. Że kłopoty się powoli kończą, a zespół zasługuje na play-offy i musi się w nich znaleźć. Chciałbym, ale nie mogę, bo przecież nie wiadomo, jaki problem znów się stworzy, gdy rozwiązane zostaną te dotychczasowe. To już taki zespół, ale dziś ma zagrać Marcus Camby. Gracz, o którym rzadko kiedy się rozpisuje, a powinno. Gracz wybitny, ze świetną karierą i wieloma kapitalnymi meczami, opinia, którą próbuję forsować już teraz, a mam nadzieję że za kilka lat po spojrzeniu na jego dokonania, będzie powszechna. Już w sumie jest, tytuł obrońcy roku w erze Bena Wallace&#39;a zobowiązuje. Ale mało kto traktuje go bardzo poważnie. Tak poważnie, jak największe gwiazdy innych zespołów. Szkoda. Jak za kilka lat zdecyduje się skończyć karierę, będzie go bardzo w lidze brakować, tak, jak wielu ludziom teraz brakuje Sheeda. Ale zespół to nie tylko Camby. Matthews został pozyskany właśnie z Jazz, a determinacja by mieć u siebie tego &quot;za słabego, by był wybrany w drafcie&quot; gracza była tak ogromna, że oferta Blazers była nie do wyrównania. Opłaciło się. Wesley nie tylko jest kolesiem, który dalej świetnie broni, ale imponująco radzi sobie w ataku. Obok niego jest Andre Miller no i Aldridge, który ostatnio znajduje się w znakomitej formie. Nicolas Batum także potrafi zagrać skutecznie, do tego jest superszybkim, dobrym obrońcą. W ostatnim spotkaniu przegrali wysoko w Denver. B2B po wygranej w Utah, kiepska rotacja gdy wielu jest kontuzjowanych, 35 minut Cunninghama, sporo z tego na centrze, no i brak Camby&#39;ego. Ogólne zmęczenie. Teraz to Jazz grają b2b. Ograli Clippers bez Milesa i Kirilenki. Teraz źródła nie deklarują jednoznacznie, czy AK47 zagra, Al, Deron, Hayward mają za sobą spore i ciężkie minuty. Jazz mają świetną ekipę i bilans na wyjazdach lepszy niż u siebie. Jazz! Irracjonalne. Nie jest to rewelacyjna ekipa poza Energy Sollutions, która daje im bardzo dużo. Nie gra dziś z rywalem, którego można pyknąć na wyjeździe tak, jak Clippers. Blazers moim zdaniem pokażą dziś to, że są ekipą jak najbardziej na play-offy i rozprawią się z Jazz, mimo stałych braków - Odena, Przybilli, Roya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
No chyba sie nie znasz jak twierdzisz ze Portland jest słabe,nawet bez Roya potrafili wygrywac mecze i wlasnie bez niego poradzili sobie z silnymi Jazzmanami w ich hali ostatnio
No w Utah ostatnio też &quot;szału ni ma&quot;. TBlazers licza tylko na transition offense bo w ataku pozycyjnym grają gorzej niż źle. Problem w tym że Jazzmani 20h temu zagrali ciężki mecz z Clippers, co może im siedzieć w mięśniach. Tylko i wyłącznie dlatego ten mecz to NO BET. Ewentualnie można zagrać 1Q na Jazz.
Orlando łapie wiatr w żagle i ciężko stwierdzić jakie będą rozmiary zwycięstwa z NYK. Raczej starałbym się brać under 213,5... przy defensywie ORL chyba rozsądny typ...
Mavs bez Dirka już wczoraj zawiedli i wygląda na to że doświadczeni SAS poradza sobie z Mavs ;) Kurs jak najbardziej do gry, można brać nawet hc -3,5 na SAS ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
Orlando- NYK
NYK +7,5
Orlando juz złapało grę, zobaczyli że mogą wygrywac w nowym składzie, dziś myślą że wygraja na luzie. NYK odwrotnie, ostatnio pod górę. Mysle że gospodarze trochę pofolguja , natomiast goście się zepną i spróbują grac o pełna stawkę, czy sie uda, pewny nie jestem, ale myslę ze będzie wyrównany mecz.Handi spore jak na NYK którzy ogórkami nie są.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Ja na dziś zagrałem fajny typek. Wizards grają na wyjezdzie z Pacers. Obie ekipy grały ze sobą przedwczoraj i Wizards wygrali u siebie 104-90. Czarodzieje rzucają średnio w tym sezonie 96.0 a tracą 103 pkt na mecz. Grają na skuteczności 44%, dając rywalom rzucać 47%. W ostatnich 5 meczach (Pacers, ROckets, SPursBulls, BObcats) rzucali 93, tracili 89 pkt w meczu. W tych meczach grali na skuteczności 41, rywali 44%.
Pacers rzuca w tym sezonie średnio 97, traci 98 pkt na mecz. Grają na skuteczności swojej 44 i rywali też 44%. W ostatnich 5 meczach (Wizards, Celtics, Grizzlies, Hornets, Celtics) rzucali średnio 89, tracili 99 pkt w meczu na skut. 38, a rywali 45%.
CO mnie skłania do grania na Wizards? ICh bilans 0-15 AWAY, z kim jak nie z najsłabiej ostatnio grającą ekipą (jesli chodzi o skut. z gry w ost. meczach są na 30 miejscu), grali ze sobą 2 dni temu, WIzards łatwo wygrali +14, Wizards w końcu mają prawie pełen skład z Wallem, Lewisem, Blatche i McGee grają bardzo dobrze w obronie, Hinrich z Youngiem się rozkręcają, póxniej mają wyjazd w Philadelphii więc tak łątwo jużnie będzie, a w Indianie wszystko zależy od Grangera, w ostatnich 10 grach tylko trafiał 35% z gry, 29% za trzy,miał średnio 5 zbiórek, 2 asysty, 1 przechwyt, 1 blok i 21 pkt.
Moim zdaniem kurs warty ryzyka (3.10), Wizards powinni grać już coraz lepiej i w końcu wygrać 1 mecz away ????
GL i szczęśliwego Nowego Roku ???? )) %%% ????
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Golden State Warriors - Charlotte Bobcats
Bobcats -2,5 1,90 Bet365
Zderzenie z defensywą Bobcats może być dla Warriors bardzo bolesne. Ostatnio szalejący Dorrell Wright będzie miał tym razem za rywala Geralda Wallace&#39;a. Co to oznacza? Że trafił na zawodnika, który spokojnie będzie mógł go powstrzymać, nad którym nie będzie miał przewagi. Innym graczem, na którego Warriors mogą nie mieć odpowiedzi, jest Stephen Jackson. Zdobywca 38 punktów w spotkaniu z Cavs nie zamierza zwalniać tempa, a Ellis na dwójce u rywali zdecydowanie odstaje od niego pod względem fizycznym. To bardzo ważne, bo właśnie Jackson najlepiej potrafi wykreować sobie sytuację do rzutu w zespole Bobcats. W dodatku Stephen jest bardzo dobrym obrońcą, spryt Ellisa pewnie da mu się we znaki, ale Jackson potrafi bronić, może nie jest tam tak efektowny, jak Gerald, ale i tak może sobie poradzić. Do zespołu GSW wrócił Steph Curry, u którego widać jeszcze ślady kontuzji i nie gra rewelacyjnie. David Lee próbuje walczyć pod koszem z rywalami, ale nie jest w stanie w pojedynkę naprawić błędów kolegów w obronie. Zresztą, wybitnym specjalistą od defensywy także nie jest, choć w poprzednim sezonie robił to przyzwoicie. Duże minuty mogą dostać Reggie Williams, może Radmanović i to właściwie cała głębia składu Warriors. Niezbyt imponująca, wszystko skupia się na Ellisie, Wrighcie, Currym i Lee. U Bobcats sporym osłabieniem w ostatnim spotkaniu był brak Tyrusa Thomasa, ale i tak spokojnie ograli Hawks. Dziś występ Tyrusa jest pod znakiem zapytania, zespół jednak i tak jest lepszy od ekipy rywali. Obok Jacksona i Wallace, którzy dają wiele w ataku i w obronie, bardzo dobry jak na niego sezon notuje DJ Augustin. W ostatnich 2 spotkaniach rzucił 55 punktów, trafiając 20 z 29 rzutów z gry, w tym 9 z 12 trójek. Imponujące. Boris Diaw także często dokłada swoje, a w matchupie z Amundsonem dominacja nie będzie trudna, Diawowi, jego stylowi gry powinien odpowiadać taki rywal i spokojnie będzie sobie mógł rzucać z dalszej odległości. Na ławce, Livingston, McGuire, Diop, może nie rewelacyjnie, ale u siebie i taka ławka powinna dać ekipie więcej, niż dwuosobowa właściwie w zespole Warriors. Także Smallball gości na niewiele może się zdać, może to przynieść korzyść dla gospodarzy. Bobcats są bardzo niewygodnym teamem, zmiana trenera na razie wychodzi na dobre. Takie spotkania, jak to, ze słabym, choć robiącym postępy rywalem, powinni spokojnie wygrywać.
Szczęśliwego Nowego Roku , a przede wszystkim udanej zabawy w Sylwestra;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Uważam, że na dzisiejszą sylwestrową noc dobrym betem może być wygrana Rakiet z handi -9. Why? Oglądałem poprzedni mecz Rockets z Miami i zagrali bardzo dobre zawody. Gdyby, nie świetna postawa Wade&#39;a pewnie by ten mecz wygrali, jednak tamtej nocy jeden z liderów Żarów był niesamowity 45pts! Chłopaki spisywały się znakomicie do połowy 3Q, później gra się troche posypała i Miami odjechało.
Nie można zapominać o kontuzjach Toronto. Na liście kontuzjowanych jest ich wypisanych naprawdę sporo - swoją drogą ilu z nich nie zagra jest znakiem zapytania.
Uważam jednak, że w obliczu świetnej postawy ostatnio Rockets, kontuzji Raptors i gry we własnej hali handicap -9 jest jak najbardziej do pokrycia.
Meczu niestety nie będę oglądał, z wiadomych względów, a szkoda bo zapowiada się naprawdę ciekawie :?
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)
Houston Rockets - 9 @ 1,95 bet365
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Hehe kolego o czym Ty piszesz... Zapomnij o defensywie Bobcats. Silas, to nie Brown. Jeżeli chcesz wiedzieć, to do Bobcats wprowadził zegar 14 sekund na akcje, a nie 24. Teraz ich nominalnym stylem gry jest gra up-tempo. Czyli spotykają się dwa podobne zespoły na chwilę obecną. Oglądałeś chociaż jakiś mecz po zmianie trenera w Bobcats? Jeżeli nie, to nie pisz, że grają obronę, bo jest kompletną bzdurą. Atak ich wygląda bardzo ciekawie po zmianie. Komfort i swoboda, ale jeżeli zapominają o obronie, to Curry i Ellis lubią takie zespoły, a dołączając Wrighta i Lee, to ten mecz dla mnie stoi wielkim znakiem zapytania. Kursy dobre, ale to co napisałeś, to jest dla mnie śmieszne, bo o Bobcats grających obroną pod okiem Larrego Browna czas zapomnieć kolego! Choć nie nie neguję zwycięstwa Bobcats, bo ten mecz jak dla mnie, to jest 50/50 i zmierzałbym ku wyższemu kursowi. GSW preferuje dłużej taki styl gry, więc łatwiej im będzie. Póki co Bobcats nie zmierzyli się z ekipom, która gra podobny styl bądź próbowali zatrzymać ich obroną. Jeżeli w meczu z Detroit u siebie prowadzili ponad 20 punktami, a bliżej nawet 30! to doprowadzenie w 4Q do końcówki, gdzie Detroit zmniejszyło do 3, to coś daje do myślenia... A tutaj mamy obecnie dwa zespoły nastawione na atak.
Indiana - Wizards. Nie wiem skąd takie wysokie kursy. Zapewne wpływa ma bilans Wizards na away (0-15), a Indiany u siebie 8-8. Każda seria się kiedyś kończy. Dlatego niby dlaczego nie teraz, gdzie kilka dni wstecz Wizards rozłożyli na łopatki Indianę? Dlaczego Indiana by miała wygrać?Gra u siebie, ma dobry bilans i dodatkowo 3 porażki z rzędu. Ciężkie do typowania, bo o końcu serii można mówić w dwóch przypadkach. Hmm.. Nie mam pomysłu, ale jakoś przemawia za mną Wizards +6.
Chicago - Nets. Jak dla mnie najpewniejszy mecz. Niby obie ekipy grające obroną. Jednak średnia traconych punktów na wyjeździe przez Nets i tylko 93 zdobywane punkty na wyjeździe i ich bilans 3-14 świadczy, że mecze dom/wyjazd robią różnicę.
Chicago u siebie bilans 12-3. U siebie rzucają 103 punkty, tracąc 93. Nie wierzę, aby Netsi wspięli się na wyżyny i zagrozili w ataku Bykom przy obecnej grze i postawie obu drużyn i kluczowej absencji ekipy przyjezdnej. Chicago -10 @ 1.99

Houston - Toronto. Toronto ma ogromne problemy z ekipami, które grają na własnym boisku o czym świadczy bilans 4-11. Brak lidera i kilku zawodników przemawia za typem -9 @ 1.99 Brak Chucka w Houston mam nadzieję, że aż tak negatywnie się nie odbije. Scola powinien rządzić pod koszami, a jego zmiennik Jordan Hill jest w formie. Lowry wkomponował się bardzo dobrze w S5 jako rozgrywający, a Brooks wchodzący z ławki również jest zagrożeniem. No i oczywiście Kevin Martin. Jeżeli ktoś się interesuje, to wie, że ten zawodnik też sporo potrafi w ataku. Obie ekipy podobne pod względem ataku. 106 rzucają Rakiety, a 99 Toronto. Jednak Toronto na wyjazdach traci więcej punktów i niż zdobywa, bo w obronie dają sobie rzucić 105 punktów. Houston traci 101. Jednak brak kluczowego zawodnika Toronto w wyjazdowym meczu pownien być tutaj kluczem.
Houston opadło w końcówce z sił w meczu z Miami, ale prezentowali się na prawdę korzystnie. Dlatego smak porażki czas odreagować w dzisiejszym meczu.
Inne ciekawe propozycje, to
- PHX, - Lakers, - Oklahoma (też w sumie pewny mecz przy braku ważnego zawodnika ATL i wyjazdu) Bibby nie będzie w stanie zatrzymać Westbrooka.
GL
---
Ostatecznie polecam - Houston, - Oklahoma, - Chicago. Resztę zagrałem za drobne.
Do tego szaleniec na szaloną noc Houston + OKL+Chicago+Phoenix+LAL = 3.54
 
shen 408

shen

Użytkownik
Te Stevenash13 ty chyba nie widziałes Bobcats w tym sezonie,co z tego ze oba zespoły grają up tempo i nastawione są na sam atak skoro Bobcats fizycznie na każdej pozycji miażdzą w dzisiejszym matchupie Warriors,Augustin&gt;Curry,Jackson&gt;Ellis,Wallace&gt;Wright,Diaw&gt;Amundsson,Mohammed&gt;Lee.Nie po to coach Larry Brown zrobił tam drużyne z samych osiłków by tacy Warriors mogli ich ogrywać grając small ball.Ostatnio widziałem GSW w meczu z Portland i tam GSW na tablicach grali beznadziejnie przegrywając chyba zbiórki dwukrotnie a ich jedyna broń to 3 i wejścia Monty w pomalowane.Do tego Bobcats są happy co wszędzie podkreślają pod wodzą nowego trenera który poukładał ich offense w ostatnich meczach,do tego wysocy Warriors poza Lee to jakaś kpina,jak dziś zagra Tyrus Thomas to powinno być pozamiatane,GSW przegrali ostatnie 8 z 10 na wyjazdach,wygrali tylko z Kings i Timberwolves

Bobcats 1 1,65

Szczęśliwego Nowego Roku,świetnej zabawy na Sylwka i małego kaca jutro wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom