>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
E 0

elcomendante

Użytkownik
Ze względu na tryb pracy oglądam ostatnio sporo meczów NBA - znów. Podzielę się, więc moimi opiniami.
Zgadzam się z Wujo w 100%, co do handi na Houston. Bardzo mocna ławka, co sprawia, że Rakiety nawet z Dallas toczyły przez długi czas wyrównaną grę. W kolejnych meczach inny zawodnik z ławki ciągnie wynik, a to pokazuje siłę second skład. Do tego mam takie wrażenie, że Rakiety to walczaki z charakteru, więc nie odpuszczają meczów. Handi -7.5 ja gram, bo warto.
Miami, zaś bym nie ruszał. Jastrzębie bardzo dobrze bronią, a Miami tragicznie momentami. Do tego Miami gra chimerycznie, więc typ raczej dla ryzykantów.
Mecz Orlando to dla mnie no bet.
Dallas też zgadzam się z handim, gdyż są w niesamowitym gazie, a widziałem ich cztery ostatnie mecze. Ja gram handi -7.5 po 1.97 Pinnacle.
Pobrałem też handi -7 na Celtów z NJN w Bwinie póki wcześnie.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA, Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ : 1
Kurs: 1,4
Edit: no i spoko wygrali
Bukmacher: BAH
Analiza
Mecz NBA - 06-12-10 godz 01:00


Golden State 8-11 (Road: 3-7) Last 10: 7-3
Oklahoma City 13-7 (Home: 6-4) Last 10: 2-8
Faworyte w meczu są gospodarze, kurs mówi wiele. Drużyny te spotkały się już w tym sezonie. Wygrali wówczas GST: 120-117. Było to już miesiąc temu. W dzisiejszym meczu na swoim boisku powinni wygrać. Dziś raczej zagra Durant, za to w zespole gości może nie zagrać Biedrins (ale ostatnie wieści mówi jednak o tym, iż zagra). Obecność Duranta będzie kluczowym askpektem tego meczu. W osttanich 2 nie zagrał, i OKc mieli problemy; przegrali z Toronto, i wymęczyli zwycięstwo po OT z N.Jersey. Były to mecze na wyjeździe, więc to na lekkie usprawiedliwienie OKC.
Last 10:
Toronto 111:99 Oklahoma
N. Jersey 120:123 Oklahoma
Oklahoma 95:89 New Orl.
Houston 99:98 Oklahoma
Indiana 106:110 Oklahoma
Oklahoma 103:111 Dallas
Oklahoma 117:107 Minnesota
Milwaukee 81:82 Oklahoma
Boston 84:89 Oklahoma
Oklahoma 116:99 Houston
Za to Wojownicy (hehe, może kiedyś będą) zaliczyli tylko wygrane z Minnesotą i Detroit. Polegli z Suns, SAS, Memphis - zresztą zobaczcie sami:
Last 10:
Gold. St. 101:107 Phoenix
Gold. St. 98:118 San Ant.
Minnesota 94:104 Gold. St.
Memphis 116:111 Gold. St.
Houston 111:101 Gold. St.
Gold. St. 89:106 Denver
LA Lakers 117:89 Gold. St.
Gold. St. 119:125 New York
Gold. St. 101:97 Detroit
Milwaukee 79:72 Gold. St.
Ostatne pojedynki na terenie OKC to 3 wygrane i jedna porażka gospodarzy (ale to już 2 lata temu, więc już całkiem inna sytuacja jest w drużynach):
01/02-10 NBA Oklahoma City vs. Golden State 112:104
08/12-09 NBA Oklahoma City vs. Golden State 104:88
01/01-09 NBA Oklahoma City vs. Golden State 107:100
09/12-08 NBA Oklahoma City vs. Golden State 102:112
Liderami drużyn są: OKC - Durant, Westbrook, Green
Gst - Ellis, Curry, Lee
Do tego ciekawie zapowiada się pojedynek Ibaka vs Lee oraz to czy Sefolosha da rade zatrzymać Ellisa. No i kto w drużynie Gst zatrzyma Duranta i Russela Westbrooka. Gra tych dwóch zawodników będzie kluczem do wygrania (ale tym stwierdzeniem Ameryki nie odkrywam).
STATS

overall
13 - 7
103.1 : 103.3
home
6 - 4
104.2 : 104.1
away
7 - 3
102.0 : 102.6

overall
8 - 11
101.4 : 106.5
home
5 - 4
105.4 : 106.6
away
3 - 7
97.8 : 106.5
TYPY NA NOC (z 5.12 na 6.12)
GOŚĆ GOSPODARZ TYP
Cleveland Detroit 1 (spore ryzyko, ale kurs chyba jednak za wysoki, można zaryzykować) --------&gt;upss, nie dali rady
Golden State Oklahoma City 2 --------&gt;OK
New Orleans San Antonio 2 --------&gt;OK
Memphis Denver 2--------&gt;OK
Washington Phoenix 2--------&gt;OK
L.A. Clippers Portland 2--------&gt;OK
 
A 4

alex123

Użytkownik
niewiecie jak się maja gwiazdy z orlando?wróca dzisiaj na boisko?na stronie nba w kontuzjach cała czwórka jest podana że dzisiaj powinna wrócić,dajcie jakies info
Wszyscy MAJĄ wrócić. Pewności nikt Ci nie da ale spokojnie można założyć że zagrają. No bo ile dni można na TO &quot;chorować&quot;. Jedynie Ryan Anderson, który ma problemy z nogą pewnie nie zagra /// Jacques
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Miami Heat

Typ:2
Kurs:1.46

Po hokeju przyszedł czas na koszykówkę i najmocniejszą ligę świata, która jest oczywiście NBA. Już dzisiaj w nocy zostaną rozegrane kolejne mecze sposród dość bogatej oferty wybrałem pojedynek pomiędzy Milwaukee Bucks a Miami Heat. Gospodarze ostatnio nie są w najwyższej dyspozycji o czym najlepiej świadczą zaledwie dwie wygrane w 10 ostatnich meczach tak słaba dyspozycja od razu znalazła odzwierciedlenie w ligowej tabeli w której to gospodarze spadli na 20 pozycję i na swoim koncie mają zaledwie 7 wygranych przy aż 12 przegranych. Goście natomiast spisują się ostatnio bardzo dobrze co najlepiej pokazały cztery ostatnie mecze, które zostały pewnie wygrane. Również w tabeli goście są dużo wyżej od swoich dzisiejszych rywali, aktualnie plasują się na dość wysokiej 10 pozycji a ich bilans meczy to 13 wygranych przy 8 porażkach. Myślę, że w tym meczu główną rolę odegra forma prezentowana przez obie drużyny a ta faworyzuje goście, którzy są wyraźnie na fali a szczerze wątpię, że gospodarze będą w stanie ich z niej zrzucić.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Spotkanie:LA Clippers-Sacramento Kings
typ: Clippers over 100 points
kurs: 1,83

Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn Zachodu. Odpowiedno bilans:4-17 i 4-14. Myślę,że może to być spotkanie obfitujace w dużą ilość punktów zdobytych przez obie drużyny-ich bilans świadczy o kiepskiej obronie. Typuję over Clippersów z dwóch przyczyn,a właściwie 3:
1.Griffin
2.Własna hala
3.Sacramento jako rywal
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Bulls - OCT
Boozer wraca do formy, po powrocie notuje z każdym meczem lepszy występ. Wczoraj OCT już z Durantem wygrali, a ich numer 1 rozegrał bardzo dobre spotkanie. Jednak negatywne wrażenie na mnie robią masowo tracone punkty przez OCT, pozwalają oni w każdym prawie meczu na run`y 10-12 pkt dla przeciwników... Wczoraj to się dobrze skończyło ale zafundowali sobie tylko dodatkowe nerwy na koniec. Jeśli dzisiaj znowu na 12 minut oddadzą inicjatywę Bykom, oni nie przepuszczą takiej szansy.
Typ: Bulls (1.49)✅✅✅

Indiana - Toronto
Indiana po dwóch wyjazdowych porażkach z Phx i z Jazz wraca na swój parkiet. Toronto na wyjazdach spisuje się w tym sezonie tragicznie.
Typ: Indiana (1.28)✅✅✅

Bucks - Miami
Na pełnym gazie rozkręcone Miami, które wydaje mi się załapało poprawny rytm gry i każdy z wielkiej trójki gra już na dobrym poziomie przyjeżdża do Kozłów które notuje ostatnio same porażki (nie wliczam w to wygranej z osłabionymi i fatalnie grającymi magikami). Bogut dzisiaj nie wygra sam meczu jak to miało miejsce z ORL. Dobry kurs warty grania za grubszą kasę.
Typ: Miami (1.41)✅✅✅

Jazz - Mem
Mem wg mnie nie ma co szukać dzisiaj w Utah. Jazzmani wyjątkowo mocni na własnym parkiecie. Siłowy zespół powinien zdominować spotkanie od samego początku. Poprzednio przegrali z mocnym Dallas, dzisiaj nie ma szans na powtórkę. Polecam grę ze zmniejszonym handi w bet365. Niestety betsafe wystawił linię aż 10.5 więc wpiszę normal win`a chociaż kurs mizerny.
Typ: Jazz (1.14)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Nie wiecie czy Beasley i Johnson w Minneso&#39;cie zagrają w dzisiejszym meczu? Chciałem postawić grubo z handi na NY ale gdybym miał pewność...
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA, Orlando Magic vs Atlanta Hawks
wybierz własny handicap
Typ : Orlando -3,5 pkt EDIT: no i jednak w duppp...
Kurs: 1,55
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 07-12-10 godz 01:00


Atlanta 13-8 (Road: 7-3) Last 10: 6-4
Orlando 15-5 (Home: 9-2) Last 10: 8-2
Typ opieram głównie na założeniu ze zagrają Howard, Pietrus i JJ Redick, oraz ewentualnie Nelson. Ostatni mecz bez tych zawodnikow zakończył sie porażką z przeciętnie spisująca się drużyną Bucks. We wcześniejszym spotkaniach do tej pory (poza wygranym meczem z Detroit też w osłabienu) to same wygrane, między innymi z chicago, Miami Suns, Indianą. Przegrali tylko ze Spurs, którzy są w wybornej dyspozycji. Ostatni mecz pomiędzy Orlando i Atlanta żakończył się różnicą 4 pkt na korzyść Magic (było to w tym sezonie (dokładnie 11/08/10 ORL 93 - ATL 89). Dodatkowo wiadomo iż nie zagra w zespole Atlanty ich strzelba Joe Johnson, tak więc siła ataku trochę zmalała, a jeżeli Orlando przystąpi do tego meczu w pełnym składzie raczej nie powinni zawieść. Ostatnei spotkania między tymi drużynami kończyły się zdecydowanymi wygranymi Orlando:
11/08/10 ORL 93 - ATL 89 (+4 Orl)
05/10/10 ATL 84 - ORL 98 (+15 Orl) Playoffs
05/08/10 ATL 75 - ORL 105 (+30 Orl) !!! Playoffs
05/06/10 ORL 112 - ATL 98 (+14 Orl) Playoffs
05/04/10 ORL 114 - ATL 71 (+43 Orl) !!!! Playoffs
03/24/10 ATL 86 - ORL 84 (jedyna wygrana Atlanty, do tego u siebie)
01/30/10 ORL 104 - ATL 86 (+18 Orl)
01/09/10 ORL 113 - ATL 81 (+32 Orl) !!!
jak widać Atlanda nie może sobie jakoś poradzić z Magic, więc mimo ich dobrej postawy i wygranych, jakoś nie widze szans na win Atlanty, do tego dodam, iż przegali w last 10 ważne mecze z m.in.: Miami, Bostonem, Dallas, tak więc mają problem z drużynami z najwyższej półki NBA. Jeżeli Orlando będzie w pełnym składzie można pokusić sie o zagranie tego hc.
Last 10 Atlanty:
Miami 89:77 Atlanta
Atlanta 93:88 Philadel.
Atlanta 112:109 Memphis
Toronto 78:96 Atlanta
New York 90:99 Atlanta
Atlanta 116:96 Washing.
N. Jersey 107:101 Atlanta
Atlanta 76:99 Boston
Atlanta 93:98 Dallas
Indiana 92:102 Atlanta

STATS

overall
15 - 5
98.6 : 91.3
home
9 - 2
103.4 : 90.6
away
6 - 3
92.8 : 92.2

overall
13 - 8
99.3 : 97.0
home
6 - 5
98.6 : 99.2
away
7 - 3
100.0 : 94.5

GOŚĆ GOSPODARZ TYP
Toronto Indiana 2 (mimo iż Indiana jest faworytem buków, to myśle iż Toronto ma duże szanse na wygraną, hc na poziomie +7,5 Toronto nie wydaje się takie złe)-------&gt;OK
Atlanta Orlando 2-------&gt;upsss
Minnesota New York 2 (rozumiem, iż Minn zagra bez Beasleya, że NY jest na fali, że graja u siebie, ale kurs 3,3 na Minn aż kusi o ryzkowe postawienie)-------&gt;OK
Oklahoma City Chicago 2 (ciekawy pojedynek, OKC nie jest bez szans, ale raczej Byki poradzą sobie)-------&gt;OK
Miami Milwaukee 1-------&gt;OK
Memphis Utah 2-------&gt;OK
Sacramento L.A. Clippers 2 (hehe, pojedynek na szczycie, zobaczymy kto będzie lepszy)-------&gt;OK
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Indiana Pacers - Toronto Raptors
Do Indiany zawita dzisiaj Toronto, Toronto które na wyjazdach gra bardzo przeciętnie, ale na tyle przeciętnie, że z zespołami średnimi potrafi powalczyć. Próbowałem ten mecz &quot;ugryźć&quot; z wielu stron i zdecydowałem się w końcu na overy punktowe poszczególnych drużyn. Historia spotkań obu ekip, szczególnie w ostatnich latach sprzyja i to bardzo takiemu rozwiązaniu. Padło na ekipę Toronto. Linia ustawiona na nich w Bet365 to 100,5pkt. W tym sezonie na 9 spotkań wyjazdowych linia ta nie pękła czterokrotnie. W Portland rzucili tylko 84pkt, w Miami 100pkt, w Washingtonie 94pkt, a w Philadelphi 94pkt. Problemem dla tego typu może być jednak nie dyspozycja Toronto, a gra Indiany. Bo Ci w tym sezonie tracą średnio ponad 96pkt na mecz więc, jeśli już to spodziewam się, że Indiana kompletnie zdominuje mecz aniżeli impotencji strzeleckiej ze strony gości. Obie ekipy praktycznie w najmocniejszych składach więc show must go on. Mam nadzieję, że zrobią sobie dzisiaj prawdziwą &quot;strzelaninę&quot; na boisku.
Typ: Toronto over 100,5pkt @ 1,83 @ Bet365
NY Knicks - Minnesota Timberwolves
Mecz trochę z serii no bet bo obie ekipy grają w kratkę i można spodziewać się po nich wszystkiego. Ja jednak nie typuję w tym meczu żadnych standardowych zakładów bo przyciągnął mnie typ: Drużyna z największą ilością punktów w jednej kwarcie. No i oczywiście typ szybko padł na NY. Co jak co, ale u siebie zawsze potrafili poszaleć i z przeciętną, jeśli nawet nie słabą obroną Minnesoty powinni z tego zakładu wyjść zwycięsko. Do tego u wilków kilka niewiadomych jeśli o skład więc biorę typ z pocałowaniem w rączkę ???? Typ: NY Knicks kwarta z największa ilością punktów @ 1,52 @ Bet365 Chicago Bulls - Oklahoma City
Zdecydowany hit dzisiejszej nocy. Sam ostrze sobie zęby na ten &quot;spektakl&quot;. Spotykają się dwie drużyny o podobnym potencjale więc trudno przejść obojętnie obok dodatniego handi na gości. Okej wprawdzie Oklahoma gra B2B ale 4 ostanie spotkania B2B wygrała i to nie z byle kim bo z Portland, Utah, Milwaukee i New Orleans. Chicago jako, że u siebie to pewien handi ma, ale na pewno nie na poziomie 4,5pkt jak dla mnie to całkiem sporo. W pełni zdrowia jest już Durant więc &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot; (aka Pudzian). Typ: Oklahoma +4,5 @ 1,90 @ Bet365
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Memphis jakby ostatnio straciło na impecie i do tego wyjazdy to dla nich mordęga. Utah wprost przeciwnie, grają co raz to lepiej, a u siebie groźni byli zawsze chociaż w tym sezonie o dziwo lepszy bilans mają na wyjeździe. Prawie wszyscy zdrowi więc powinno być dobrze. Pozostaje jeszcze kwestia rehabilitacji dla kibiców po ostatnim laniu od Dallas, gdzie rzucili tylko 81pkt. Historia pokazuje, że dla miśków Utah to teren bardzo niewygodny i nie inaczej powinno być dzisiaj. Komu rzucać jest więc nie widzę przeszkód żeby pograć taki typ. Typ: Utah over 105,5pkt @ 1,83 @ Bet365
LA Clippers - Sacramento
Śmieszne kursy na ten mecz. Zobaczymy czy będzie bez jajec. Sacramento gra fatalnie na wyjazdach , do tego 2 tygodnie temu zebrali bęcki z tymi samymi Clippersami aż 18pkt więc trudno się nie skusić i nie stawić. Handi na poziomie 4pkt jest śmieszne. Oczywiście Sacramento pewnie pała żądzą zemsty, ale to na Clippersów chyba nie wystarczy. Obawiałbym się trochę tylko tego czy będą gryźć parkiet żeby wygrać, bo za 2 dni grają z lalkami więc wiadomo, że tam będą chcieli coś udowodnić. Mimo wszystko argument, że Clippersi są lepsi trafia do mnie lepiej i zaryzykuję ;) Typ: LA Clippers -4 @ 1,90 @ Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Bobcats-Nuggets
Nuggets -2
1.90
bet365

Szukuje sie 1000 zwyciestwo dla trenera Nuggets i przedluzenie passy zwyciestw druzyny do 8, ostatnia slaba zdobycz punktowa Carmelo powinna go zmobilizowac, ma tez duze wsparcie w Nene, Bobcats wygrali raz w ost 5 meczach i to po dogrywce z Nets. ⛔
Atlanta -Nets
Over 185,5
1.90
bet365
Powrot Harrisa powinien ulatwic Netsom zdobywanie punktow, Hawks po 2 ostatnich meczach w ktorych nie przekroczyli 80 zdobytych punktow powinni sobie pofolgowac na gosciach z NJ, szykuje sie wysoki wynik jak na te 2 druzyny.✅✅✅
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Dallas - GSW
Mavs do tej pory gra naprawdę bardzo dobrą, poukładaną koszykówkę. W ostatnim meczu trochę w 1 kwarcie zlekceważyli rywala ale ostatecznie wygrali spotkanie minimalnie. W pozostałych wygranych spotkaniach notowali wysokie zwycięstwa pokrywając wysokie handi 10-20 pkt. GSW w ostatnich 6 spotkaniach, 5 przegrało. Mój typ dnia.
Typ: Dallas -9 (1.91)⛔⛔⛔

Houston - Detroit
Detroit kompletnie bez formy (na 5 ostatnich spotkań, wygrali tylko jedno i to ze słabymi cavs). Rakiety za to bardzo pozytywnie mnie zaskakują. Dobra gra i dobre rezultaty. Dzisiaj wg mnie pewne zwycięstwo gospodarzy.
Typ: Houston (1.33)✅✅✅

Portland - Phx
Phx gra ostatnimi czasy bardzo mądrą koszykówkę. Dobra rotacja trenera zawodników z ławki. W ostatnich meczach super forma. Nie sądzę, aby dzisiaj przegrali ale zabezpieczam się handi gdyż Portland to drużyna nieobliczalna, mogą zagrać dobre zawody z każdym zespołem.
Typ: Phx + 2.5 (1.91)⛔⛔⛔

Pozostałe mecze wg mnie są no bet gdyż Netsom pasuje Atl jako przeciwnik i może się zdarzyć wszystko. Denver niby lepsze od Bobków, ale bobki bardzo dobre na swoim parkiecie. I ostatni mecz sądzę, że Cavs dzisiaj będzie chciało się przełamać i Phila nie będzie miała łatwej przeprawy.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA, Portland Trail Blazers vs Phoenix Suns

Typ : 2
Kurs: 2,2 EDIT: no i jasna cholera, znów nie weszło....dziś postaram się o lepsze typowanie
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 08-12-10 godz. 04:05


Phoenix 11-9 (wyjazdy: 5-6) LAST: 5:5
Portland 9-11 (u siebie: 5-3) LAST 10: 3-7
Ostatnie dwa typy mi nie weszły, więc dziś postawie na nieobliczalnych Suns, którzy grają z też dość nieobliczalną drużyną Portland. W zesole gospdarzy nie zagra Andre Miller (podstawowy rozgrywający - jest zawieszony na ten mecz). Jest to dość spore osłabienie, więc powoduje to spory wzrost szans na wygraną przyjezdnych. Ostatnie mecz Suns grają tak sobie, wygrywają ze słabszymi potencjalnie od siebie. A przegrali z: Denver, Chicago, Charlotte, Magic i Miami (te dwie były poza ich zasięgiem na dziś dzień).
6/12-10 NBA Phoenix vs. Washington 125:108
04/12-10 NBA Phoenix vs. Indiana 105:97
03/12-10 NBA Golden State vs. Phoenix 101:107
29/11-10 NBA Denver vs. Phoenix 138:133
27/11-10 NBA Phoenix vs. LA Clippers 116:108
25/11-10 NBA Phoenix vs. Chicago 101:101 115:123 (OT)
23/11-10 NBA Houston vs. Phoenix 116:123
21/11-10 NBA Charlotte vs. Phoenix 123:105
19/11-10 NBA Orlando vs. Phoenix 105:89
18/11-10 NBA Miami vs. Phoenix 123:96
Portland, którzy mają w końcu kogosz do pomocy pod kosz (wrócił Przybilla) odnieścli 3 wygrane w last 10: LAC, Denver i Memphis. Przegrali z pozostałymi - patrz niżej ????
06/12-10 NBA Portland vs. LA Clippers 100:91
04/12-10 NBA Washington vs. Portland 83:79
02/12-10 NBA Boston vs. Portland 99:95
01/12-10 NBA Philadelphia 76ers vs. Portland 88:79
29/11-10 NBA New Jersey vs. Portland 98:96
27/11-10 NBA Portland vs. New Orleans 78:97
21/11-10 NBA Portland vs. Utah Jazz 94:103
19/11-10 NBA Portland vs. Denver 86:83
17/11-10 NBA Memphis vs. Portland 99:100
14/11-10 NBA New Orleans vs. Portland
W tym sezonie Suns przegrali już z Portland u nich na parkiecie więc teraz kolej na wygraną: (zobaczcie jak układa się kto wygrywał w meczu jeśli gospodarzem są Portland)
27/10-10 NBA Portland vs. Phoenix 106:92
30/04-10 NBA Playoffs Portland vs. Phoenix 90:99
24/04-10 NBA Playoffs Portland vs. Phoenix 96:87
23/04-10 NBA Playoffs Portland vs. Phoenix 89:108
18/12-09 NBA Portland vs. Phoenix 105:102
Pytania: kto zatrzyma Nasha, czy J. Rich znów będzie wymiatał, czy Warrick znów dostanie sznse na pokazanie się w ofensywie?. Czy Camby będzie wyglądał jak młody Shaq pod koszem Suns? Co zrobi Aldrige? Czy uda się ograniczyć Roya? To są kluczowe wg mnie w tym meczu sprawy. Do tego wsparcie z ławki: Turkoglu, Dudley, Childress. Jestem dziś za Suns, licząc na ich dobrą grę. Na wyjazdach nie grają imponująco, ale liczę na ich siłę ataku.
STATS

overall
9 - 11
94.7 : 95.5
home
5 - 3
95.9 : 91.9
away
4 - 8
93.8 : 97.8

overall
11 - 9
109.8 : 110.4
home
6 - 3
111.4 : 107.0
away
5 - 6
108.5 : 113.2
TYPY NA NOC (z 7 na 8.12)
GOŚĆ GOSPODARZ
New Jersey Atlanta 2 ----&gt;OK(zmęczona atlanta powinna poradzić sobie z NJ, ale powinni wygrać)
Denver Charlotte 1 (5 ostatnich spotkań między nimi to wygrane Denver) ----&gt;upsss
Cleveland Philadelphia 2 ----&gt;OK
Golden State Dallas 2----&gt;OK
Detroit Houston 2----&gt;OK
Phoenix Portland 1 ----&gt;upss
Washington L.A. Lakers 2----&gt;OK
Taka moja dygresja: najciekawsze, że typy które gram w realu nie wchodzą. Przynajmniej może ktoś korzysta z typów które wchodzą.
 
B 59

blox

Użytkownik
Portland Trailblazers - Phoenix Suns
Portland Trailblazers -2,5 [1.90] ✅

Porażka - tak można jednym słowem określić ostatnie występy Portland. Ostatni mecz to wygrana z Clippers, a wcześniej 6 porażek pod rząd. Jak dla mnie to nie jest tak słaba drużyna, jak wskazywałyby ostatnie wyniki. Jeśli liczą jeszcze na coś w tym sezonie, to muszą zacząć wygrywać przynajmniej z drużynami w swoim zasięgu, a w Phoenix jest jak najbardziej w ich zasięgu, to drużyna raczej ze średniej półki. W Portland nie zagra Miller, ale przecież się nie rozsypią i nie odpuszczą meczu z tego powodu. Mają jeszcze kilku zawodników, którzy potrafią grać, jak chociażby Matthews czy Roy. Portland nieźle broni, jeśli wykorzystają dzisiaj swoją obonę należycie, to powinni mecz wygrać.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Denver Nuggets @ Charlotte Bobcats

Długa passa zwycięstw Denver i fakt, że ta drużyna na wyjazdach jest średnia skłania mnie do wybrania Bobków. Bobki formą nie zachwycają, większośc przegrywają, więc obie drużyny idą raczej w przeciwnych kierunkach. Jednak NBA rządzi się swoimi prawami i taki wypadzik druzyny z &quot;Mountain West Coast&quot; na East Coast może się różnie skończyć. Linia dziwnie niska. Bobcats +2✅✅

Detroit Piston @ Houston Rockets

Rockets są teraz red hot. Ostatnio grają niezły basket z niezłymi drużynami - pokonali Thunder, walczyli z Dallas. Dzisiaj do Houston zawitają Tłoki, które kolejny sezon wegetują - kasa wywalona bezmyślnie powoduje, że raczej szybko ten stan zmianie nie ulegnie. Dwa dni przygotowania do meczu ze średniakiem i dwa dni wolnego po meczu pozwalają sądzić, że Rakiety nie będa się tutaj oszczędzać, a w swojej hali historycznie są dość mocni. Rockets -7✅✅

Cleveland Cavs @ 76ers

Podobna sytuacja jak w przypadku Rockets. Red hot 76ers podejmują u siebie średniaków z Cavs, którzy grają 3 raz w ciągu 4 dni. 76ers po 2 wolnych dniach powinni poradzić sobie z Cavsami. 76ers -7 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Nets - Hawks
Hawks 1,39 Pinnaclesports
Bez Johnsona czy z nim, Hawks u siebie powinni być nieosiągalni dla takich teamów, jak Nets. Brak Joe wcale nie musi więc przeszkodzić Atlancie, która bez swojego gwiazdora wygrała już w Orlando. Liderów przecież mają kilku. Josh Smith i Al Horford powinni zrobić sporą przewagę i dodać do gry taką ilość energii, o której Nets mogą tylko pomarzyć. Humphries ostatnio już bez tak dobrej formy, jaką prezentował dwa tygodnie temu. Brook Lopez może zostać przez Horforda wielokrotnie ograny, na dodatek sam będzie miał ciężko w ataku. Gościem, który może ewentualnie zrobić przewagę w Nets, jest Devin Harris, który naprzeciw siebie będzie miał najsłabiej broniącego PG ligi. To jednak niewiele, a kurs na Hawks jest bardzo korzystny, bowiem nie wiadomo, czy zagra Marvin Williams. Mimo tego Hawks są mocniejsi, grają u siebie i takie spotkania, jak to, powinni spokojnie wygrywać.
Suns - Blazers
Blazers -2,5 1,96 Pinnaclesports
Tym razem zabraknie Andre Millera, zawieszonego za starcie z Griffinem. Dla tego zespołu to nie problem. Jak brakuje Roya, Royem staje się Matthews. Jak brakuje ich obu, Royem jest Miller. Gdy zabraknie Millera, będą więc i Roy, i Matthews. Braku Odena wśród tego nie trzeba wymieniać, bo przywykliśmy do tego. Camby i Aldridge mimo tego tworzą bardzo mocny duet podkoszowy. Czyli to, czego brakuje w Phoenix. Świetna decyzja, że w piątce zamiast SG/SF na pozycji silnego skrzydłowego występuje Barron. Jest dużo większy od Hedo i właściwie tylko to, ale jest lepiej, niż było. Za niego wchodzi Warrick i dostaje spore minuty, w których błyszczy. Frye-Barron czy nawet Frye-Warrick jednak dalej nie wygląda rewelacyjnie. Marcus Camby znów może bez wysiłku kolekcjonować zbiórki i wygonić rywali z pomalowanego. Aldridge ma coś do udowodnienia po ostatnim fatalnym występie. Suns wygrali niby 3 mecze z rzędu, mają Nasha oraz Richardsona, ale mają mocniejszego rywala. Rywala z Batumem, Przybillą i Fernandezem na ławce, co u siebie powinno dać zespołowi tyle samo lub nawet więcej, niż niezła ławka Suns. Nash może dziś stworzyć przewagę swemu zespołowi, ale Blazers są lepsi i wychodzili z nie takich opresji, jak brak nie zawsze dobrze grającego, ale świetnego PG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Phoenix Suns - Memphis Grizzlies --&gt; 1 - 1,55 ⛔⛔⛔
Typ opieram na tym, że Suns są bardzo mocni u siebie szczególnie w ostatnim okresie. Na 7 ostatnich rozegranych spotkań w roli gospodarza Suns przegrali tylko raz po dogrywce z Bulls. Co prawda brakuje Lopeza i Gasol może trochę uprzykrzyć życie Słońcom, ale wydaje mi się, że Suns jako gospodarze są na tyle mocni, że powinni sobie poradzić z Niedźwiadkami. Natomiast Grizzlies ostatnie 4 spotkania to 4 porażki. Można twierdzić, że będzie przełamanie, ale nie sądzę, żeby nastąpiło to na gorącym terenie w Phoenix.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Cleveland-Chicago
Under 196,5
1.90
bet365

Chicago to jedna z lepiej broniacych druzyn natomiast cavs do offensive teams nie naleza, srednia zespolu w ost meczach z druzynami z bilansem powyzej 0.500 nie wyglada imponujaco i nie przekracza 90 pkt. ✅✅✅
New Orlean-Detroit
over 185.5
1.90
bet365

Detroit to nie jest juz ten team sprzed kilku lat grajacy defensywna koszykowke.za duzo punktow tez nie zdobywaja ale 90 w tym spotkaniu powinni spokojnie uzyskac jesli Hamilton znow nie wyleci z boiska tak jak ostatnio w Houston gdzie Tloki zdobyly tylko 83 punkty!⛔⛔⛔
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Utah - Miami
Jazzmani wiadomo - drużyna która u siebie jest potęgą, jednak jak pokazał mecz niedawny z Dallas, są do pokonania tam spokojnie. Uważam, że w gazie i z dobrą grą jaką ostatnio pokazuje Miami (co pisałem przy wcześniejszych kolejkach) spokojnie powinno ten mecz wygrać. Kurs 2.01 (ciągle maleje) to najlepsze value dzisiejszej nocy.
Typ: Miami (2.01)✅✅✅

Cavs - Bulls
Drugi bet warty zagrania dzisiejszej nocy za grubą stawkę. Cavs totalnie rozbici. Brak motywacji, formy, chaotyczna gra. Bulls natomiast dobrze poukładana drużyna, jedna z lepiej broniących z nba. Do tego Boozer wraca do formy i ze spotkania na spotkanie gra coraz lepiej. Do tego Rose dołoży swoje i dzisiaj nie będzie co zbierać po Cavs.
Typ: Bulls (1.33)✅✅✅

NYK - Toronto
Bez owijania. Dzisiaj NYK na swoim parkiecie będą kontynuować serię zwycięstw. Toronto na wyjazdach gra dużo słabiej. Ostatnio sromotna porażka w Indianie, dzisiaj czas na Nowy York. Go go Stooo !
Typ: NYK (1.34)✅✅✅

Poza tymi spotkaniami chciałem grać na Boston (pewnie wygrają) ale wg mnie szkoda grać i się denerwować za kurs 1.30, bo pod znakiem zapytania stoi występ dziś Rondo, Shaq`a, Davis`a, a na pewno nie zobaczymy Perkinsa. Wieć jeśli była by sytuacja, że wymienieni nie zagrają to naprawdę może być ciężko. Rondo ma godnego następce, który ostatnio rozegrał fenomenalne spotkanie, ale pod koszem nikogo. Nie zagram dzisiaj również na OCT - czuję niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: NBA, Sacramento Kings - Washington Wizards

Typ : 2
Kurs: 2,5
Bukmacher: Centrebet Edit: miazga została zrobiona z Wizzards !
Analiza
Mecz NBA - 09-12-10 godz. 04:00


Washington 6-14 (Wyjazd: 0-11) Last10: 3-7
Sacramento 4-15 (Dom: 2-9) Last10: 1-9
Dziś wybrałem na typ dnia mecz pomiędzy słabymi Wizard z jeszcze słabszymi Kings. Pojedynek dwóch młodych gwiazdek ligi - Tyreke Evans vs Johh Wall. Czy Washington wygra pierwszy mecz w tym sezonie na wyjeździe. Dziś mają ku temu najlepszą okazję. Zagraja z bardzo słabo spisującymi się Kings. Z ostatnich meczy wygrali tylko z N. Jersey. Przegrali mi.in 2 x z Clippers, a pozatym mieli naprawde dobrych rywali:
07/12-10 NBA LA Clippers vs. Sacramento 98:91
05/12-10 NBA Sacramento vs. Dallas 103:105
04/12-10 NBA LA Lakers vs. Sacramento 113:80
01/12-10 NBA Sacramento vs. Indiana 98:107
28/11-10 NBA Sacramento vs. Chicago 85:96
26/11-10 NBA LA Clippers vs. Sacramento 100:82
23/11-10 NBA Utah Jazz vs. Sacramento 94:83
22/11-10 NBA Sacramento vs. New Orleans 71:75
20/11-10 NBA Sacramento vs. New Jersey 86:81
18/11-10 NBA Sacramento vs. NY Knicks 106:113
Wizzards za to mają na rozkładzie wygrane z Portland, Philą i Memphis. Ich rywale to także wyborne ekipy (no może poza Detroit):
08/12-10 NBA LA Lakers vs. Washington 115:108
06/12-10 NBA Phoenix vs. Washington 125:108
04/12-10 NBA Washington vs. Portland 83:79
02/12-10 NBA Toronto vs. Washington 127:108
30/11-10 NBA Miami vs. Washington 105:94
28/11-10 NBA Washington vs. Orlando 99:100
26/11-10 NBA Atlanta vs. Washington 116:96
24/11-10 NBA Washington vs. Philadelphia 76ers 106:106 116:114 (OT)
22/11-10 NBA Detroit vs. Washington 102:102 115:110 (OT)
20/11-10 NBA Washington vs. Memphis 89:86

Dziś pod znakiem zapytana stoi występ Blatch`a (PF/C Wizzards). Może to być spore osłabienie dla zespołu ze stolicy USA. Ale pozatym w zespole Wizzards zagrają prawie wszyscy. Oczywiście 2 kluczowi zawodnicy to Wall i Arenas, do tego McGee oraz jeszcze chyba nie w pełni formy po kontuzjach Thornton Al i Janlian. W zespole Sacto wiadomo, że dużo zależy od postawy Evansa oraz coraz więcej od DeMarcus`a Cousins `a (Center). Do tego Udrih (Pg).
Ostatnie 3 mecze to 2 wygrane Wahington`u oraz 1 wygrana Sacto. Zawsze wygrywał gospodarz w tych spotkaniach. Tylko, że to jest przeszłośc dość odległa. A na dzień dzisiejszy to są dwie słabe drużyny. Albo inaczej - słabo grające ale mające pewien potencjał. Typ jest ryzykowny, ale wart zagrania.
STATS

overall
4 - 15
93.8 : 101.5
home
2 - 9
94.0 : 99.5
away
2 - 6
93.6 : 104.3

overall
6 - 14
98.5 : 106.1
home
6 - 3
99.7 : 97.7
away
0 - 11
97.5 : 113.0
TYPY NA NOC (8 na 9.12)
GOŚĆ GOSPODARZ TYP
Denver Boston 2 ---------&gt;OK
Chicago Cleveland 1 ---------&gt;OK
Toronto New York 2 ---------&gt;OK
Indiana Milwaukee 2 ---------&gt;OK
Oklahoma City Minnesota 1 ---------&gt;OK
Detroit New Orleans 2 ---------&gt;OK
Golden State San Antonio 2 ---------&gt;OK
Memphis Phoenix 2 ---------&gt;upss (znów Suns przegrali, ;()
Miami Utah 1 ---------&gt;OK
Washington Sacramento 1 ---------&gt;i jak pisałem, wsio weszło, typ dnia nie
L.A. Lakers L.A. Clippers 1 ---------&gt;OK (Derek Fisher for the win)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom