>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
david295 80

david295

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Orlando Magic 2 1,55 ✅
Orlando na poczatku sezonu gra bardzo dobrze, na sam poczatek przyszla porazka ze swietna Oklahoma nastepnie 2 dosc przekonujace zwyciestwa z Houston i Nets. Charlotte od poczatku bylo skazane na pozarcie ale pokazali ze potrafia najpierw dosc nie spodziewanie wygrali 1 pkt z Milwaukee a pozniej sprawili jeszcze wieksza niespodzianke minimalnie przegrywajac 1 pkt z Miami Heat. Lecz to Orlando ma mocniejszy sklad. Wczoraj swietny mecz rozegral Dwight Howard zdobywajac az 24 zbiorki i 16 pkt, niezle takze zagral Anderson zdobywajac 22 oczka. Dzisiaj musi sie skonczyc dobra passa zespolu Bobkow ze znacznie lepszymi Magic.

Utah Jazz - Philadelphia 76ers 2 1.65
⛔
Utah slabo rozpoczela sezon od wyraznych porazek z LA Lakers i Denver Nuggets. Philadelphia przegrala po wyrownanym meczu z mocnymi Trail brazers nastepnie wygrali z ekipa slonc az 20 pkt. Philadelphia ma bardzo wyrywnany sklad i dluga lawke rezerwowych praktyczny wszyscy tam zdobywaja punkty, co pokazaj ostatni mecz. Dzisiaj grajac ze slabymi Jazz powinni ugrac dobry wynik.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Louis Williams over 14.5 1.85
Betsson
3/10

Louis jest jedną z podstawowych strzelb 76ers. Jedną z podstawowych, bo właściwie nie ma tam jednego zawodnika, na którym głównie spoczywa zdoby19 ć swoje. Ma dobry rzut, niezłą trójkę, wolne rzuca celnie. Myślę, że 15 sypnie, zwłaszcza, że obrona Jazzmanów nie jest monolitem.


Anderson over 19 points + rebounds 1.85
Betsson
2/10

Anderson póki co 18.3 punkty na mecz i 6 zbiórek. Radzi sobie bardzo dobrze pod koszem, a dodatkowo ma dobrą trójkę, czyli to co w Orlando bardzo ważne. Bogut 17 punktów i 9 zbiórek z Bobkami, Bosh 25 punktów (z gry 16) i 6 zbiórek. A Anderson oddaje podobną ilość rzutów co ci zawodnicy. Dziś myślę, że może zrobić tyle punktów i zbiórek, ale że Bobki bardzo dobrze zbierają to stawka niewysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
biscan 153

biscan

Użytkownik
Trzy grosze od zielonego.
Noc zapowiada się bardzo imponująco. Jeżeli nie będzie niespodzianek, to wszyscy z grona Orlando, Indiana, Atlanta, Bucks i 76ers powinni wygrać. Aczkolwiek oprócz czystych winów tych ekip znalazłem jeszcze jeden ciekawy typ warty według mnie uwagi;
ATL Hawks 1Q (-3,5) @ 1,86
NJ Nets wszedło w sezon z bilansem 1-2 oraz wczorajszą porażką przeciwko Magic. W pierwszej kwarcie zagrali bardzo słabo, bez pomysłu pod koszem i ze słabą skutecznością. Dostali solidne lanie w pierwszej kwarcie i przegrali ją 12 punktami. Tym razem zagraj b2b przeciwko Hawksom którzy wczoraj nie grali i powinni być wypoczęci i świeżsi. Atlanta wygrała obydwa swoje mecze i pokonało bez problemu w ostatnim meczu Wizards, gdzie po pierwszej kwarcie prowadzili już 9 punktami. Myślę, że spokojnie powinni rozpykać Netsów już od początku i myślę, że już po pierwszej kwarcie przed własną publicznością będą prowadzić przynajmniej 4 oczkami.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Boston Celtics (-9,5) - Detroit Pistons 1,85 ✅
Dallas Mavericks - Toronto Raptors 1,20 ✅
AKO 2,22
Bet-at-home

Po trzech porażkach gracze z Bostonu zagrają we własnej hali z Pistons. Wydaje mi się, że ta nie chlubna seria się tym meczem zakończy. Celtics z wysokimi aspiracjami nie mogą sobie pozwolić już na początku sezonu na kolejne porażki. W bardzo dobrej dyspozycji pozostaje R. Rondo, który dotychczas notuje średnio 22 punkty i 10 asyst na mecz. Natomiast jeśli chodzi o obrońców tytułu - drużynę z Dallas to tu nie mam żadnych wątpliwości. Mavs także trzy mecze bez zwycięstwa, lecz mają coś do udowodnienia, w ostatnim meczu z Thunder byli o włos od wygranej, lecz Durant trafił w ostatniej sekundzie za 3 i zapewnił drużynie OKC zwycięstwo. Dallas łapie powoli swój rytm, którego nie widzieliśmy w pierwszych meczach, Nowitzki i Terry są w dobrej dyspozycji do tego dochodzi V. Carter, który może w każdej chwili &quot;zaskoczyć&quot;
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Wszędzie kursy poblokowane, bo nie wiadomo, czy Wade zagra:
Wade tested his foot with a thorough workout at the team’s shootaround Friday morning. He tried jumping off it and landing on it on several drives to the basket to see if it was ready for the pounding of a game.
Wade says the foot is still a little sore and that he will wait to see how it feels in the evening before deciding whether to play.

Jak ktoś ma konto w unibecie to polecam grać grubiej: Wade under 24 PTS !!
Chyba tylko tam przysnęli i jeszcze nie zablokowali zakładów na Wade&#39;a

Dwight Howard under 35 punkty +zbiórki
kurs: 1,85
buk: Betsson
Myślę, że Howard może mieć dzisiaj problemy z aż tak wysoką linią. Wczoraj z Nets 24 zbiórki! i 16 punktów, tak więc suma to 40. We wcześniejszych spotkaniach notował sumy: 26,28. Takie spotkanie jak wczoraj z Nets, raczej będzie ciężko powtórzyć ( jeżeli chodzi o zbiórki), do tego mecz back-to-back dla Orlando, a Howard w zeszłym sezonie notował gorsze wyniki grając dzień po dniu i w zbiórkach, i w punktach. Jak na razie Dwight notuje straszną skuteczność z linii rzutów osobistych: 36%. Myślę, że dzisiaj Bobki będą się starały go zatrzymać po prostu przez faule i to może być strategia, która się opłaci - tak Charlotte jak i mi.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Widzę, że sporo osób gra na Phile dzisiaj, mi coś ten mecz śmierdzi, więc zdecydowałem się na takie dwa spotkania:
NOH - Suns 1 1.75
Co tu dużo mówić, Słońca są bardzo słabą ekipą, NOH ograli ich na wyjeździe, więc czemu mieliby tego nie powtórzyć u siebie? Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie grając z Bostonem, dziś ładny kurs na nich, próbujemy.
Atlanta - Nets -5.5 in first half 1.85
Analogiczna sytuacja jak wyżej, obie ekipy grały ze sobą kilka dni temu, w NJ wygrali bezproblemowo gracze Atlanty. Miałem okazję oglądać ten mecz i była kompletna miazga gospodarzy. Dziś Atlanta na pewno wygra, handicapy wysokie, ale ten do połowy wydaje się być OK. Gramy
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Na szybko typy ode mnie:
Orlando @1.54 bet365 7/10
Mimo, że Howard i spółka grają mecz po meczu to myślę, że z słabymi Bobkami dadzą spokojnie radę i nie rusza mnie walka do końca z Miami, która Bobki stoczyły. Bo mimo, że prowadzili nawet 20 pkt przegrali jeszcze, a Orlando wczoraj(a raczej dzisiaj) potwierdziło, że jest w formie.

Philadelphia 76ers @1.62 bet365 9/10
76ers bardzo dobrze sobie radzą. Walka do samego końca z bardzo mocnym u siebie Portland. Jazzmani bardzo słabo w tym roku. Nie mają żadnego przekonującego mnie gracza, ławka po stronie 76ers, pierwsza piątka po stronie 76ers, forma po stronie 76ers i jak tu nie zagrać?
NOH @1.74 bet365 6/10
Typ bardziej przeciwko Słońcą, a niżeli na NOH. Już zaczyna się ferment, że nie zagra E.Gordon, ale cóż z tego jak z Bostonem też nie grał i spokojnie dali radę, to dlaczego w własnej hali mają nie dać rady Phoenix, które jest mega słabe?
Clipersi zawiedli z SAS, bardzo ciekawe co pokaża w meczu z równie mocnymi Bulls? Nie odważe sie zagrać nic w tym meczu, ale bardzo bym chciał , zeby LAC wygrali i pokazali, że porażka z SAS była tylko przypadkiem. Jeżeli pogram jakieś handicapy to postanowiłem zagrać jakiś bardzo wysoki na Atlante (np. [email protected] bet365 3/10) oraz chciałem zagrać też jakis wysokie handi na Miami, ale skoro nie wiadomo co z Wade to poczekam.
Lakersów nie dotykam, tak samo Bostonu. Denver z LAL może spokojnie powalczyć, mimo, że uważam, że drużyna z LA ma najsłabszy skład od lat to i tak wygrywają, a Denver to nie ogórki. Forma Bostonu woła o pomstę do nieba. Niby ma wrócić Pierce ale i tak za dużo nie pogra, jeżeli Rondo zagra znowu słabo to łatwo nie będą mieć. Indiana wygra spokojnie, jednak @1.18 nie dotykam, a handi nie wiem jak uchwycić.
Reszta meczów jak dla mnie NB.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Na szybko typy ode mnie:
Orlando @1.54 bet365 7/10
Mimo, że Howard i spółka grają mecz po meczu to myślę, że z słabymi Bobkami dadzą spokojnie radę i nie rusza mnie walka do końca z Miami, która Bobki stoczyły. Bo mimo, że prowadzili nawet 20 pkt przegrali jeszcze, a Orlando wczoraj(a raczej dzisiaj) potwierdziło, że jest w formie.

Philadelphia 76ers @1.62 bet365 9/10
76ers bardzo dobrze sobie radzą. Walka do samego końca z bardzo mocnym u siebie Portland. Jazzmani bardzo słabo w tym roku. Nie mają żadnego przekonującego mnie gracza, ławka po stronie 76ers, pierwsza piątka po stronie 76ers, forma po stronie 76ers i jak tu nie zagrać?
NOH @1.74 bet365 6/10
Typ bardziej przeciwko Słońcą, a niżeli na NOH. Już zaczyna się ferment, że nie zagra E.Gordon, ale cóż z tego jak z Bostonem też nie grał i spokojnie dali radę, to dlaczego w własnej hali mają nie dać rady Phoenix, które jest mega słabe?
Clipersi zawiedli z SAS, bardzo ciekawe co pokaża w meczu z równie mocnymi Bulls? Nie odważe sie zagrać nic w tym meczu, ale bardzo bym chciał , zeby LAC wygrali i pokazali, że porażka z SAS była tylko przypadkiem. Jeżeli pogram jakieś handicapy to postanowiłem zagrać jakiś bardzo wysoki na Atlante (np. [email protected] bet365 3/10) oraz chciałem zagrać też jakis wysokie handi na Miami, ale skoro nie wiadomo co z Wade to poczekam.
Lakersów nie dotykam, tak samo Bostonu. Denver z LAL może spokojnie powalczyć, mimo, że uważam, że drużyna z LA ma najsłabszy skład od lat to i tak wygrywają, a Denver to nie ogórki. Forma Bostonu woła o pomstę do nieba. Niby ma wrócić Pierce ale i tak za dużo nie pogra, jeżeli Rondo zagra znowu słabo to łatwo nie będą mieć. Indiana wygra spokojnie, jednak @1.18 nie dotykam, a handi nie wiem jak uchwycić.
Reszta meczów jak dla mnie NB.
Mecz Lakers jutro o 21:30 polskiego czasu.
Co do Twoich 3 typów:
Jestem przekonany, że tu co najmniej jedna &quot;niespodzianka&quot; będzie.
Bobki - Orlando wydaje się najpewniejsze, chociaż Orlando obecnie to będzie nieprzewidywalna ekipa, a Bobki nie raz pewnie zaskoczą jak z Miami kiedy mecz można powiedzieć na własne życzenie przegrali.
Philadelphia 76ers to jest mój typ na niespodziankę. Utah nie ma składu na play-off, ale ma skład by z takimi ekipami jak 76ers powalczyć i to, że grają u siebie powinno na pewno w jakimś stopniu pomóc. Ja nie wierzę, w regularnie dobrą grę gości, czekam na ich 1 wpadką i nie zdziwi mnie jak dziś będzie.
Podobnie co Utah myślę o Phoenix. Dla mnie kwestia czasu kiedy zaczną wygrywać, jeszcze dziś może być ciężko chociaż NOH w końcu też może odczuć brak Gordona. Ale dla mnie typowy NO BET, Phoenix to nie pionki i mogą zaskoczyć i kibicuję aby to się dziś stało.
Ogólnie jedynie zagrałbym stąd Orlando, co do dwóch następnych typów ja tego nie gram.
-----------------------------------------------
Ja dziś zamierzam pograć grubo triple:
Atlanta (-7 )
Minnesota ( +12,5 ) Bet365
Boston (-5 )
Wiele nie trzeba się rozpisywać. Atlanta rozgromiła na wyjeździe Nets i u siebie równie gładko powinno być.
Jak Wade nie zagra Minnesota ma szansę wygrać, jeżeli zagra to i tak przewiduję mecz na styku, a przy wygranej Miami nie wierze aby to był pogrom, Minnesota to nie pionki w tym sezonie i 2 mecze przegrane minimalnie.
Boston 0-3, ale dziś wygrywają na pewno. Odpowiedni rywal aby przełamać złą passę, Detroit to jedna wielka porażka, a udowodnili to w meczu z Cleveland u siebie.
Pozdrawiam
 
M 16

masterp

Użytkownik
NOH @1.74 bet365 6/10
Typ bardziej przeciwko Słońcą, a niżeli na NOH. Już zaczyna się ferment, że nie zagra E.Gordon, ale cóż z tego jak z Bostonem też nie grał i spokojnie dali radę, to dlaczego w własnej hali mają nie dać rady Phoenix, które jest mega słabe?
I do rzeczy - tacy gracze jak Nash, Hill czy Frye nie będą przegrywać wiecznie, a wraz z trzecim meczem w sezonie przychodzi najwyższy czas żeby pokazać jądra. Faktycznie, są słabi, ale nie wydaje mi się żeby NO było jakąś wielką siłą i żeby to stwierdzić nie trzeba śledzić zbyt dogłębnie wydarzeń za Oceanem. Skończcie z tą masówką na NO, bo Suns drugi raz nie dadzą się ogolić tej drużynie.
Pozdro
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
coolmen7 rozumiem Twoj tok rozumowania, że Phoenix czy Utah muszą w końcu zacząć wygrywać bo czarna seria nie może trwać wiecznie. Ale nie widzę powodów dla których mają wygrać właśnie dzisiaj w nocy. Phoenix mają wyjazd, NOH ostatnio przekonująca wygrana z Bostonem także u siebie (mimo wszystko Boston to Boston) i ja jestem zdania, ze dzisiaj również wygrają.
Co do Utah, to już nie jest ten sam zespół co rok temu, nie oszukujmy się ale grają słabo. 76ers zaliczają close game z bardzo mocnym u siebie Portland. Iguodala gra bardzo dobrze i poprowadzi swoją drużynę do wygranej.
Co do Twoich typów to Atlante sam gram jakieś wieksze handi jako singiel, Minnesota u siebie z Heat. Mimo, że Minnesota ma w swoich szeregach Love, Beasley&#39;a, Ridnour&#39;a a na ławce Barea i Rubio bo jak Miami rozkręci grę na całego to może być pogrom. Bo Miami to Miami i to jest mój powód dlaczego tego bym nie grał.
o Bostonie mam swoje zdanie i nie dotykam.
 
W 31

walczi

Użytkownik
Witam. To może ja też dorzuce od siebie pare słów. Cóż , mi dziś w oko wpadły następujące typy :
Orlando - Bobki (+9,5)@1,4
B365
Jeśli ktoś widział mecz z Heat to wie że zespół MJ zrobił postęp. Progres jest widoczny w kreowaniu gry przez DJ , dzieleniu się piłką , wspólnym zaufaniu do siebie zawodników oraz wydaje mi sie najważniejsze w tym matchupie wola walki. Orlando to zespół który według mnie progresu wobec poprzedniego sezonu nie zrobił a wręcz regres. Odszedł Brandon w zamian za Baby Davisa co według mnie było kiepską wymianą. Co każdy już wie gra Orlando oparta jest na rzucie zza linii oraz na DH. Przewiduję iż Charlotte obierze sensowną taktykę na ten mecz próbując wyeliminować Howarda faulami bo jego dominacja może być bardzo widoczna na desce zarówno ofensywnej jak i defensywnej. No cóż jeszcze tylko dwa pozostałe czynniki decydujące że pobrałem ten bet : Magic w B2B oraz to że Bobki grają u siebie.
Dallas (-3,5)- Toronto@1,4
B365
Mistrzowie Nba podejmują w B2B Kanadyjczyków. Od razu nasuwa się na myśl blowout na korzyść Dallas. Starając się nie podchodzić do tego z jakimś hurraoptymizmem kierowałem się kilkoma czynnikami :
-Dallas odnajduje się w grze co widać było po meczu z OKC. Mają naprawdę ciekawą ławkę i chyba wracają na tory, oby.
-Dirk sam powiedział że nie zdziwiłby się gdyby działacze Dallas &quot;wyabsencjowali&quot; go korzystając z tego przywileju. Był świadomy że jest słabo przygotowany do sezonu ale chyba tak jak swój team wbija na odpowiednią trasę
-Dallas gra u siebie co dodatkowo powinno ich zmotywować do zwycięstwa i przerwania passy 3 przegranych
-Toronto w zeszłym roku na 41 meczy poza domem wygrało 6.

Bobki(+9,5)@1,4 6/10
Dallas(-3,5)@1,4 8/10
Dubel : @1,96 5/10
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/members/coolmen7-u33694.html
Co do Twoich typów to Atlante sam gram jakieś wieksze handi jako singiel, Minnesota u siebie z Heat. Mimo, że Minnesota ma w swoich szeregach Love, Beasley&#39;a, Ridnour&#39;a a na ławce Barea i Rubio bo jak Miami rozkręci grę na całego to może być pogrom. Bo Miami to Miami i to jest mój powód dlaczego tego bym nie grał.
o Bostonie mam swoje zdanie i nie dotykam.
No zobaczymy jak to będzie rano... Co do Minnesoty to myślę, że handicap zostanie pokryty ale ogólnie jednak zdecyduje się na Dallas ( także mniejszy handicap ). Ale Minnesote pogram w 2 kuponie ( jednak mniejszy handicap ) gdzie dołożę też tam Orlando (handicap) i Clippers, które u siebie mają dużą szansę wygrać z Bulls.
To do rana, dziś tylko stawiamy, ale już nie oglądamy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
No zobaczymy jak to będzie rano... Co do Minnesoty to myślę, że handicap zostanie pokryty ale ogólnie jednak zdecyduje się na Dallas ( także mniejszy handicap ). Ale Minnesote pogram w 2 kuponie ( jednak mniejszy handicap ) gdzie dołożę też tam Orlando (handicap) i Clippers, które u siebie mają dużą szansę wygrać z Bulls.
To do rana, dziś tylko stawiamy, ale już nie oglądamy...
Myślisz, że Clippers wygrają z Chicago? Fakt, że Bulls dzień po dniu będą grać, LAC muszą pokazać, że porażka z SAS była przypadkiem i pokonać dzisiaj Chicago.
Nakłoniłeś mnie na jeszcze jeden kupon: LAC + Boston -6.5 w bet365 5/10 :grin:

Edit: A tak w ogole
http://www.nba.com/2011/news/12/29/suns-redd.ap/index.html?ls=iref:nbahpt2
myślicie, że będzie to &quot;zbawienie&quot; Suns ? ;) Aa. nie zauwazylem, ze Olo już to wkleil do ciekawostek, kontuzji itp.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie przesadzałbym z hura optymizmem na 76ers, nie zapominajmy że w Utah też grają koszykarze
rok temu Utah wygrało a 76ers w niezmienionym składzie jak wtedy
Harris godnie zastąpił Derona, Bell solidny obrońca, młody Favors i Hayward zrobili postępy jak czasem zerkałem na ich mecze, pod tablica Jeff i Kanter a z ławki strzelby
Utah miało słaby początek, ale dwa mecze away z naprawde bardzo silnymi ekipami
na korzyść również debiut we własnej hali, seria L oraz szersza ławka
Utah @ 2,8 bet365 ✅
oczywiście+4,5 jak najbardziej
się dowiedziałem właśnie że AL nie zagra :| nie wiem czy buki wiedziały i taki kurs , ale info od niecałej godziny jest...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dziwna była ta nocka,jak zwykle najpiej mi sie oglądało Minnesote.I to sa moi ulubiency od początku sezonu,każdy mecz z emocjami i ciekawymi końcówkami.Rubio sprawia że jest mi zwyczajnie głupio,bo absolutnie w niego nie wierzyłem.Heat drugi raz wygrywaja na farcie,mam nadzieje że następnym razem któraś z ekip zachowa zimną krew i ustrzeli gwiazdeczki.
Clippers słabiutko,Paul wkoncu sie obudził i dokarmiał należycie Griffina ale co z tego jak nie ma Billupsa i zespół praktycznie nie istnieje.Byki sie rozkrecają,Rose gra jak superstar a koledzy nie odstają.Nawet RIP sie obudził.Hawks zagrali asekuracyjnie,najwyrazniej myślami byli juz przy meczu z Houston.Wizards to największe razem z Nets złomowisko w lidze.Chyba mało kto chce oglądac te zespoły....
Dzisiaj cikawie,wydaje mi sie że nuggets postawią sie jak zwykle LA i nieco ostudzą fanów
Kobasa bo jak widze wszyscy już zapomnieli o słabej grze LAL.Dzisiaj sobie przypomną ;)Hawks dzisiaj wkoncu grają z normalnym rywalem i wydaje mi sie że będzie pierwsza wpadka.Houston bdb zagrali z Magic,wygrali ze Spurs i polegli z misiami na ich ciężkim terenie.Dzisiaj widze win rakiet bezapelacyjnie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
To co się stało z Philadelphią to rzeczywiście ciekawe.. może jednak sesja na Zachodzie daje się we znaki - z drugiej strony to dopiero początek sezonu i nie może być mowy o zmęczeniu... Dziś b2b z solidnymi Warriors, ale Warriors raczej bez Ellisa ( to się jeszcze ma wyjaśnić ) , a to duża strata ( pogrzeb babci ). Niestety nie ma jeszcze linii punktowej, ale jeżeli bedzie w granicach 195-200 to warto pobrać under. ✅

Tak jak ktoś powyżej napisał, Houston ✅ powinno sobie dziś poradzić, podobnie jak Durant ze złamaniem linii 29,5 punktu ⛔ w meczu przeciwko Suns, gdyż tam obrońcy na niego nie widzę.


Korzystając z okazji, Udanego Nowego Roku, samych celnych typów i coniektórym mniej spinania się ;-) a więcej merytorycznej dyskusji.
GL !!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dzisiaj się zapowiada jedno ciekawe spotkanie do postawienia ???? Otóż Houston gra b2b2b z mocną Atlantą, która owszem również gra kolejny mecz, jednakże potencjał ma większy niż Rakiety tak sądzę, a i czynnik o którym wspomniałem ma zapewne ogromne znaczenie. Może być close game, jednakże liczę na Hawks
Houston Rockets - Atlanta Hawks typ: Atlanta Hawks 1,80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom